Výsledky závodu

StoneMAN

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 24.08.2019



Muži 0,7km-21km-6km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chudáček Zdeněk 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 15 01:42:19.9 1.
2. Janoušek Petr LK Škoda Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 75 01:46:13.6 2.
3. Krs Honza 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 7 01:46:44.6 3.
4. Jelínek Petr TTK Slavia VŠ Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 1 01:49:37.6 4.
5. Bek Jindrich   Muži 0,7km-21km-6km Muži 54 01:49:52.1 5.
6. Szabo Norbert TTK Slavia VŠ Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 2 01:50:25.4 6.
7. Vávra Lukáš MS BIKE ACADEMY racing Muži 0,7km-21km-6km Muži 22 01:50:59.1 7.
8. Novák Petr Tachov Muži 0,7km-21km-6km Muži 76 01:51:02.4 8.
9. Strejc Adam   Muži 0,7km-21km-6km Muži 77 01:51:19.9 9.
10. Tajč Jan HH Smíchov Muži 0,7km-21km-6km Muži 26 01:51:59.1 10.
11. Šůcha Jan 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 9 01:52:32.4 11.
12. Kubec Václav PolarShop.cz Muži 0,7km-21km-6km Muži 40 01:52:53.4 12.
13. Moudrý Ondra 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 43 01:53:00.9 13.
14. Svarc Pavel Dva a půl osla Muži 0,7km-21km-6km Muži 68 01:53:27.4 14.
15. Havlíček Kamil Beachklub Doudlevce Muži 0,7km-21km-6km Muži 37 01:54:44.9 15.
16. Dienstbier Oldřich Triatlon Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 34 01:55:00.2 16.
17. Pospíšil Jan UTAH Team Pytlov Muži 0,7km-21km-6km Muži 51 01:55:15.1 17.
18. Souček Filip Triklub Příbram Muži 0,7km-21km-6km Muži 30 01:56:18.4 18.
19. Svoboda Pavel SK Vlaška Muži 0,7km-21km-6km Muži 58 01:56:57.4 19.
20. Friedl Tomáš 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 16 02:00:28.9 20.
21. Neprášek Martin AC-Heating Muži 0,7km-21km-6km Muži 39 02:01:00.4 21.
22. Santrain Gauthier Faurecia Plzen Muži 0,7km-21km-6km Muži 74 02:01:07.4 22.
23. Zdvihal Lukáš Lipnoman Muži 0,7km-21km-6km Muži 33 02:01:20.4 23.
24. Hodr Filip   Muži 0,7km-21km-6km Muži 14 02:01:38.2 24.
25. Pejchar Tomáš   Muži 0,7km-21km-6km Muži 49 02:02:36.7 25.
26. zeman jaroslav TAP Muži 0,7km-21km-6km Muži 20 02:03:07.9 26.
27. Hlinovský Václav Krkavec Muži 0,7km-21km-6km Muži 10 02:03:19.1 27.
28. Korbel Martin Baby Shark Muži 0,7km-21km-6km Muži 83 02:03:35.7 28.
29. Vostřel Michal   Muži 0,7km-21km-6km Muži 25 02:05:35.7 29.
30. LISNER Jakub Rokycany Muži 0,7km-21km-6km Muži 24 02:06:08.9 30.
31. Hirman Lukáš Dva a půl osla Muži 0,7km-21km-6km Muži 66 02:06:10.4 31.
32. Dvořák Vítězslav Plzeňští NEZMAŘI Muži 0,7km-21km-6km Muži 19 02:06:25.4 32.
33. Fiala Michal AC-Heating Muži 0,7km-21km-6km Muži 38 02:06:35.2 33.
34. Kofroň Radek 456CÍL Muži 0,7km-21km-6km Muži 12 02:09:49.7 34.
35. Kraus Jan 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 48 02:13:30.2 35.
36. Spálenka Petr 456CÍL Muži 0,7km-21km-6km Muži 11 02:14:01.4 36.
37. Holub Michal   Muži 0,7km-21km-6km Muži 64 02:15:57.4 37.
38. Prikryl Tomas SK Svarov Muži 0,7km-21km-6km Muži 32 02:17:05.9 38.
39. Nosek Ondřej 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 61 02:19:15.7 39.
40. Kosina Přemysl Užasňáci Muži 0,7km-21km-6km Muži 62 02:24:00.7 40.
41. Burkon Tomas Faurecia Plzen Muži 0,7km-21km-6km Muži 53 02:24:18.9 41.
42. Větrovec Jan Asi chcípnu Muži 0,7km-21km-6km Muži 42 02:25:07.2 42.
43. Pupík Jiří PupenDoIt Muži 0,7km-21km-6km Muži 6 02:25:25.2 43.
44. Pavlicek Martin   Muži 0,7km-21km-6km Muži 27 02:35:08.8 44.
45. Bernas Tomas   Muži 0,7km-21km-6km Muži 28 02:35:09.7 45.
46. Staněk Jiří Roudná Muži 0,7km-21km-6km Muži 56 02:57:52.0 46.
  Vrchota Michal   Muži 0,7km-21km-6km Muži 60 DNF  
  Vadlejch Miroslav Faurecia Plzen Muži 0,7km-21km-6km Muži 52 DNF  

Ženy 0,35km-14km-4,5km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zemanová Jindřiška TAP Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 21 01:08:49.1 1.
2. Šturmová Barbora Forrest Gump team Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 17 01:15:24.4 2.
3. Küfnerová Eva 321start Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 55 01:17:19.9 3.
4. Bergerova Katerina CK Carla Kupkolo Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 71 01:18:42.6 4.
5. Křivohlavá Helena   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 44 01:19:55.4 5.
6. Jonášová Natalie   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 57 01:30:12.4 6.
7. Vančurová Šárka BKV Holýšov Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 31 01:31:03.1 7.
8. Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 59 01:32:46.9 8.
9. Burdová Marika   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 46 01:33:38.2 9.
10. Kofroňová Kateřina   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 3 01:36:36.4 10.
11. Šimůnková Eliška Kadaň Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 72 01:39:03.4 11.
12. Mlčochová Kateřina   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 36 01:40:05.9 12.
13. Valachovičová Miroslava   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 47 01:41:34.7 13.
14. Šimůnková Ema TJ Klášterec nad Ohří Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 73 01:42:31.9 14.
15. Barášková Lucie   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 41 01:43:06.9 15.
16. Homolová Gabriela Žabouš Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 67 01:43:42.4 16.
17. Vice Kateřina   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 50 01:47:50.2 17.
18. Kosinová Michaela Úžasňáci Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 63 01:49:33.4 18.
19. Staňková Jana Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 78 01:53:41.7 19.
20. Bielková Věra   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 4 01:57:37.4 20.