Výsledky závodu

Poslední šlápnutí

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 30.09.2018



4 kola - D-M65

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kubín Igor CSK MARKUS 4 kola D-M65 703 474 00:35:04.6 2.
2. Šorm Petr Kovo Praha 4 kola D-M65 713 000 00:38:18.1 5.
3. Mlátek Antonín Kovo Praha 4 kola D-M65 714 000 00:39:54.5 6.
4. Zelenka Václav sk cyklosport kern 4 kola D-M65 725000 00:39:54.6 7.

4 kola - E-M70

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kasal Jiří KCL Kooperativa - Svijany 4 kola E-M70 842 000 00:35:03.0 1.

4 kola - E-M75

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kubeš Karel Kovo Praha 4 kola E-M75 846 000 00:40:01.8 8.
2. Hájek Jan sk cyklosport kern 4 kola E-M75 843 000 00:43:59.6 9.

4 kola - E-Ž60

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mojžíšová Jaroslava SportRaces-Isaac Team 4 kola E-Ž60 801 000 00:44:00.0 10.

4 kola - D-M60

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Král Josef Kbely cycling team 4 kola D-M60 770 469 00:36:41.2 3.
2. Mojžíš Jaromír SportRaces-Isaac Team 4 kola D-M60 701 000 00:38:16.2 4.

8 kol - C

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 8 kol C #VALUE! 01:04:36.6 1.
2. Rendl Jaroslav Dexter Cycling 8 kol C 438 307 01:04:39.5 13.
3. Janoušek Libor LAWI STARS - GIANT 8 kol C 421 301 01:04:39.7 15.
4. Kryška Pavel Stark Cycling Team 8 kol C #VALUE! 01:04:39.8 16.
5. Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 8 kol C 410 326 01:04:40.5 19.
6. Šulc David Dexter Cycling 8 kol C #VALUE! 01:04:40.7 20.
7. Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 8 kol C #VALUE! 01:04:41.0 21.
8. Kozel František DISTAV 8 kol C 357 335 01:04:41.3 23.
9. Krob Pavel Dexter Cycling 8 kol C #VALUE! 01:04:47.6 25.
10. Cafourek Václav Dexter Cycling 8 kol C #VALUE! 01:09:16.2 27.
11. Pacovský Tomáš Dexter Cycling 8 kol C #VALUE! 01:09:24.0 30.
12. Habětín Tomáš CSK Markus 8 kol C #VALUE! 01:09:24.7 32.
13. Čech Antonín Stark Cycling Team 8 kol C #VALUE! 01:09:39.8 36.
14. Brambora Karel CS Stodůlky 8 kol C #VALUE! 01:12:38.5 42.
15. Pavelka Milan Žádný tým 8 kol C #VALUE! 01:17:25.9 48.
  Čapek Petr SWEEP Ultimate Sport 8 kol C 368 364 DNF  
  Procházka Milan Dexter Cycling 8 kol C 426 449 DNS  

8 kol - D

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 8 kol D 600 369 01:04:42.0 24.
2. Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 8 kol D #VALUE! 01:09:25.0 33.
3. Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 8 kol D #VALUE! 01:12:29.2 40.
4. Strnad Ivo SKIBIKECENTRUM.CZ 8 kol D 551 365 01:15:35.4 44.
5. Houška Jan Humusoft 8 kol D #VALUE! 01:28:51.3 50.

8 kol - E

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Král Josef Kbely cycling team 8 kol E 770 469 01:12:27.8 39.
2. Kryka Pavel Eleven Cube Riders 8 kol E 752 396 01:17:22.0 46.
3. Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 8 kol E #VALUE! 01:28:51.7 51.

8 kol - J

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Borkovec Matyáš Borkovec Cycling 8 kol J #VALUE! 01:04:38.2 5.

8 kol - Z

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Boháčová Zuzana Stark Cycling Team 8 kol Z #VALUE! 01:09:25.0 34.

8 kol - P2

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gut Marek KC SLAVIA Praha 8 kol P2 01:04:36.9 2.
2. Šupol Michal Sweep Ultimate Sport 8 kol P2 #VALUE! 01:04:37.5 3.
3. Franc Lubomír CK Petřvald 8 kol P2 01:04:39.0 11.
4. Truhlář Václav Sweep Ultimate Sport 8 kol P2 #VALUE! 01:06:02.5 26.
5. Hauser Dušan Stark Cycling Team 8 kol P2 #VALUE! 01:09:18.4 29.
6. Skopeček Michal 8 kol P2 01:09:25.1 35.
7. Bartolomějev Pavel Kerteam 8 kol P2 01:09:40.0 37.
8. Koula Martin Slaný 8 kol P2 01:12:25.6 38.
9. Čika Mikuláš Kladno 8 kol P2 01:12:31.2 41.
10. Litera Martin Vinohradský šlapky 8 kol P2 #VALUE! 01:15:34.9 43.
11. Baasanbayar Tserendor 8 kol P2 #VALUE! 01:15:36.6 45.
12. Hanuš Petr Hanušovi Pankáči 8 kol P2 01:17:22.4 47.
  Prokeš Petr Sweep Ultimate Sport 8 kol P2 #VALUE! DNF  

8 kol - PZ

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ševčíková Petra 8 kol PZ 01:04:38.7 9.

8 kol - B-M40

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Drábek Zdeněk CYCLING BRNO 8 kol B-M40 9 414 000 01:04:37.8 4.
2. Landa František KCL Kooperativa - Svijany 8 kol B-M40 9 425 000 01:04:38.2 6.
3. Šváb Miroslav CYCLING BRNO 8 kol B-M40 9 362 000 01:04:39.5 14.
4. Killinger Ludvík CYKLO TEAM KILLI 8 kol B-M40 9 401 000 01:09:16.8 28.

8 kol - C-M55

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Aisbrych Jiří Podbořany 8 kol C-M55 9 608 000 01:04:40.0 17.
2. Hledik Jiri KC SLAVIA Praha 8 kol C-M55 9 605 000 01:09:24.2 31.
3. Vitouch Lubomír CYKLO TEAM KILLI 8 kol C-M55 9 594 000 01:23:18.6 49.

8 kol - B-M45

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kopr Karel 8 kol B-M45 9 383 000 01:04:38.6 7.
2. Vodička Václav CYCLING BRNO 8 kol B-M45 9 359 000 01:04:38.8 10.
3. Valeš Jan CYKLO TEAM KILLI 8 kol B-M45 9 403 493 01:04:40.3 18.

8 kol - C-M50

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šváb Přemysl CSK MARKUS 8 kol C-M50 9 583 341 01:04:39.3 12.
2. Vrbka Tomáš CYKLO ATOM 8 kol C-M50 9 591 000 01:04:41.0 22.

8 kol - PJ

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Miklovič Jakub 8 kol PJ 01:04:38.7 8.

12 kol - A

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vojtěch Jonáš LAWI STARS - GIANT 12 kol A 30 103 01:32:00.9 2.
2. Doležal Jiří SportRaces-Isaac Team 12 kol A #VALUE! 01:33:34.6 4.
3. Stránský Vojtěch Dexter Cycling 12 kol A 01:33:34.8 5.
4. Novák Vít CFC Kladno 12 kol A #VALUE! 01:33:35.3 10.
5. Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 12 kol A #VALUE! 01:33:35.3 11.
6. Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 12 kol A 9 024 01:33:36.3 15.
7. Smejkal Martin Stark Cycling Team 12 kol A #VALUE! 01:45:36.2 29.

12 kol - B

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nežerka Václav LAWI STARS - GIANT 12 kol B #VALUE! 01:31:17.3 1.
2. Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 12 kol B #VALUE! 01:32:24.6 3.
3. Sobek Ondřej Stark Cycling Team 12 kol B #VALUE! 01:33:34.9 6.
4. Masař Jan Stark Cycling Team 12 kol B #VALUE! 01:33:35.0 8.
5. Somr Michael LAWI STARS - GIANT 12 kol B #VALUE! 01:33:36.3 16.
6. Endler Filip LAWI STARS - GIANT 12 kol B #VALUE! 01:33:51.6 24.
7. Procházka Radek Eleven Cube Riders 12 kol B #VALUE! 01:35:22.1 26.
8. Černý Jan Stark Cycling Team 12 kol B #VALUE! 01:45:36.2 28.
9. Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 12 kol B #VALUE! 01:47:27.3 31.
10. Šuranyi Martin CFC Kladno 12 kol B #VALUE! 01:47:34.3 32.
11. Mazůrek Lukáš Stark Cycling Team 12 kol B #VALUE! 01:58:18.5 34.

12 kol - P1

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Greguš Michal SKP Most 12 kol P1 01:33:35.0 7.
2. Staněk Paverl Apex bike Tábor 12 kol P1 01:33:36.6 17.
3. Cupl Tomáš Tím MAX HEURZELER 12 kol P1 01:33:37.7 19.
4. Marek Jan KC SLAVIA Praha 12 kol P1 01:33:37.8 20.
5. Ptáčník Filip CK BICISPORT 12 kol P1 01:33:38.0 21.
6. Jílek Zdeněk ERSTE Premier 12 kol P1 01:33:40.5 22.
7. Kohout Martin TJ Kovo Praha 12 kol P1 01:34:10.6 25.
8. Kala Jiří CK Příbram 12 kol P1 01:36:27.8 27.
9. Dobšovič Vojtěch Kellys Bike Ranch Team 12 kol P1 01:58:08.5 33.
  Wohl Pavel ELAB team 12 kol P1 DNS  

12 kol - A-M30

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Baier Jiří Velosport Domažlice 12 kol A-M30 9 151 090 01:47:27.3 30.

12 kol - A-M35

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klejna Petr KCL Kooperativa - Svijany 12 kol A-M35 9 173 000 01:33:35.8 13.
2. Smaržík Petr RC PFEIL Hof 12 kol A-M35 9 180 000 01:58:19.0 35.

12 kol - PJ1

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čekal Josef CK FUNNY GASTRO 12 kol PJ1 01:33:35.2 9.
2. Vondráček Jan CK FUNNY GASTRO 12 kol PJ1 01:33:35.5 12.
3. Ota Josef CK FUNNY GASTRO 12 kol PJ1 01:33:36.0 14.
4. Štenberk Jáchym CK FUNNY GASTRO 12 kol PJ1 01:33:37.5 18.
5. Kopelent David CK FUNNY GASTRO 12 kol PJ1 01:33:41.2 23.