Výsledky závodu

Hradecký terénní triatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 29.07.2018



Xterra - Junioři - do 19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Srbecký Filip ACTIVE TOUR Mandavan Xterra Junioři - do 19 let 27 01:14:55.5 6.
2. Bednarský Václav TJ Šumperk Xterra Junioři - do 19 let 292 01:17:41.7 10.
3. Růžička Jakub Triathlon Team Chrudim Xterra Junioři - do 19 let 260 01:21:17.8 20.
4. Vosejpka Jan E.ON Triathlon Team Xterra Junioři - do 19 let 216 01:21:31.4 21.
5. Velíšek Petr LAP Xterra Junioři - do 19 let 200 01:24:05.2 27.
6. Ryzák David Xterra Junioři - do 19 let 174 01:26:07.9 33.
7. Prášek Adam Kosperk -swix team Xterra Junioři - do 19 let 173 01:28:13.4 47.
8. Macháček Tomáš Tábor Xterra Junioři - do 19 let 16 01:29:10.2 55.
9. Mrňávek Martin SPSHK Xterra Junioři - do 19 let 44 01:31:30.3 62.
10. Chaloupský Jakub OK99 HK Xterra Junioři - do 19 let 4 01:33:47.4 73.
11. Čižinský Luděk Xterra Junioři - do 19 let 302 01:42:14.0 102.
12. Zeman Tomáš SCC Semily Xterra Junioři - do 19 let 36 01:51:09.3 138.
13. Aruibuk Jan Xterra Junioři - do 19 let 280 02:09:55.6 170.
14. Čáp Dalibor Triatlon klub Kolín Xterra Junioři - do 19 let 49 02:35:19.9 178.
  Kaňka David Bakako Nová Paka Xterra Junioři - do 19 let 185 DNF  

Xterra - Juniorky - do 19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chaloupská Barbora OK99 HK Xterra Juniorky - do 19 let 3 01:37:28.1 80.
2. Žižková Eliška Never give up Xterra Juniorky - do 19 let 183 01:41:43.4 99.

Xterra - Muži 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bednarský Vojtěch Individuální Xterra Muži 20-29 let 300 01:11:40.4 1.
2. Petr Ondřej ACTIVE TOUR Mandavan Xterra Muži 20-29 let 8 01:14:04.7 4.
3. Kesl Jiří USK Akademik Cheb Xterra Muži 20-29 let 212 01:15:46.0 7.
4. Rádl Jakub Velosport Domažlice Xterra Muži 20-29 let 22 01:19:05.9 13.
5. Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov Xterra Muži 20-29 let 5 01:24:22.5 28.
6. Letíska Ondřej SK RN Xterra Muži 20-29 let 255 01:26:07.0 32.
7. Jindra David TSK PRAHA Xterra Muži 20-29 let 249 01:28:23.7 49.
8. Svoboda Tomáš Xterra Muži 20-29 let 244 01:40:47.2 89.
9. Večera Miroslav BK Chrudim Xterra Muži 20-29 let 228 01:41:26.1 94.
10. Černý Jan Xterra Muži 20-29 let 225 01:41:34.3 97.
11. Vostrkovský Lukáš KolaCHaloupka HK Xterra Muži 20-29 let 285 01:41:46.5 100.
12. Müller Martin Xterra Muži 20-29 let 272 01:42:58.8 103.
13. Čermák Lukáš KERTEAM Xterra Muži 20-29 let 45 01:43:01.6 104.
14. Chaloupka Petr KolaCHaloupka HK Xterra Muži 20-29 let 284 01:43:06.1 105.
15. Večeřa Jan BK Chrudim Xterra Muži 20-29 let 226 01:44:07.2 108.
16. Stára František Xterra Muži 20-29 let 205 01:44:35.7 113.
17. Duzbaba Václav Xterra Muži 20-29 let 192 01:45:19.8 120.
18. Vacek Vojtěch E.ON Triathlon Team Xterra Muži 20-29 let 15 01:46:15.3 126.
19. Borůvka Jakub Xterra Muži 20-29 let 223 01:50:08.8 135.
20. Filip Jan BK Chrudim Xterra Muži 20-29 let 227 02:09:12.4 167.
21. Ježek Tomáš SK Hodešovice Xterra Muži 20-29 let 163 02:14:35.6 173.
22. Hetcl Roman Triatlon klub Kolín Xterra Muži 20-29 let 48 02:21:46.0 175.
23. Molnár Vojtěch Xterra Muži 20-29 let 281 02:33:55.2 177.
  Berka Jan Xterra Muži 20-29 let 187 DNF  

Xterra - Ženy 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brantlová Jana Individuální Xterra Ženy 20-29 let 18 01:24:54.0 30.
2. Rudolfová Tereza Lawi Sport Team z.s. Xterra Ženy 20-29 let 198 01:26:21.5 35.
3. Kuntová Vendula Ghost Team Xterra Ženy 20-29 let 237 01:27:22.7 41.
4. Strnadová Kateřina Eleven Mercedes Benz Xterra Ženy 20-29 let 286 01:28:29.4 50.
5. Roubalová Markéta kola víšek Xterra Ženy 20-29 let 291 01:31:52.9 65.
6. Dospělová Lucie Active tour cycling team Xterra Ženy 20-29 let 213 01:33:05.0 70.
7. Kubíčková Tereza Xterra Ženy 20-29 let 206 01:39:19.7 84.
8. Zeisková Markéta Rajbas Náchod Xterra Ženy 20-29 let 279 01:41:35.5 98.
9. Otrubová Kamila Xterra Ženy 20-29 let 251 01:46:39.2 129.
10. Pilná Petra Xterra Ženy 20-29 let 222 01:53:16.6 146.
11. Stoklasová Lucie Xterra Ženy 20-29 let 253 01:55:36.0 151.
12. Kvasinská Pavla NOVÝ VĚK TRIATLONU Xterra Ženy 20-29 let 191 01:56:17.7 153.
13. Remešová Jana Xterra Ženy 20-29 let 254 02:00:05.4 159.
14. Novotná Pavlína CrossFit Pardubice Xterra Ženy 20-29 let 246 02:32:23.5 176.
  Vokřínková Jana Xterra Ženy 20-29 let 257 DNF  
  Drbohlavová Šárka Xterra Ženy 20-29 let 258 DNF  
  Kudrnáčová Valentina Xterra Ženy 20-29 let 259 DNF  

Xterra - Muži 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Francke Michal TJ BIŽU JBC Xterra Muži 30-39 let 181 01:13:21.4 2.
2. Válek Václav Xterra Muži 30-39 let 294 01:17:19.1 9.
3. Vidner Štěpán TSK PRAHA Xterra Muži 30-39 let 196 01:19:10.2 14.
4. Koptík Jiří TriSK ČB Xterra Muži 30-39 let 9 01:19:18.9 15.
5. Netík Lukáš SK RN HK Xterra Muži 30-39 let 293 01:20:25.8 18.
6. Janda David SK Kola Víšek Xterra Muži 30-39 let 25 01:20:52.3 19.
7. Slavata Tomáš Author Xterra Muži 30-39 let 217 01:21:50.9 22.
8. Pušman Petr Eleven Mercedes Mitas Xterra Muži 30-39 let 218 01:22:32.5 23.
9. Jahn Bohumil Bogasteam Xterra Muži 30-39 let 17 01:24:37.6 29.
10. Moravec Pavel TC Dobruška Xterra Muži 30-39 let 14 01:25:36.8 31.
11. Urban Michal Triathlon Team Chrudim Xterra Muži 30-39 let 261 01:26:09.3 34.
12. Zámečník Ondřej Šumík team Xterra Muži 30-39 let 268 01:27:18.8 40.
13. Nosek Petr Xterra Muži 30-39 let 26 01:27:29.5 42.
14. Janda Martin KordobruškA Xterra Muži 30-39 let 301 01:28:47.1 51.
15. Tejkol Šimon Triatlon Netolická Xterra Muži 30-39 let 229 01:29:37.8 56.
16. Fiala Karel Xterra Muži 30-39 let 179 01:30:51.2 58.
17. Dubrovský Lukáš Hradecký spinning club Xterra Muži 30-39 let 297 01:30:56.9 59.
18. Jordán Tomáš Threes Xterra Muži 30-39 let 30 01:32:07.7 67.
19. Pirkl Miroslav CzechTRI K. Team Xterra Muži 30-39 let 252 01:32:55.9 69.
20. Havel Lukáš Rum Team Xterra Muži 30-39 let 231 01:34:35.6 75.
21. Hlůšek Jaroslav Xterra Muži 30-39 let 256 01:35:38.7 79.
22. Počekaslo Václav Xterra Muži 30-39 let 224 01:38:28.2 82.
23. Drabík Radek Xterra Muži 30-39 let 197 01:39:42.4 85.
24. Reichl Lukáš Tj Sokol Rychnov nad Kněžnou Xterra Muži 30-39 let 232 01:40:12.6 86.
25. Kuk Milan KUPKOLO.CZ Xterra Muži 30-39 let 24 01:41:01.1 91.
26. Jakubík Radek Xterra Muži 30-39 let 167 01:41:24.8 93.
27. Plocek Alan Xterra Muži 30-39 let 190 01:44:18.9 109.
28. Žďárský Jan Pod Komínem ve Skřivanech Xterra Muži 30-39 let 273 01:45:08.6 116.
29. Portyš Jakub Xterra Muži 30-39 let 298 01:45:29.4 121.
30. Kaňka David Xterra Muži 30-39 let 184 01:45:57.4 124.
31. Jankovský Josef CrossFit Pardubice Xterra Muži 30-39 let 245 01:47:17.8 132.
32. Mužík Jan Xterra Muži 30-39 let 235 01:50:30.8 136.
33. Činovec Daniel Xterra Muži 30-39 let 37 01:52:24.5 143.
34. Krátký Martin Runsport Team Xterra Muži 30-39 let 236 01:54:17.9 147.
35. Kovařík Tomáš Xterra Muži 30-39 let 171 01:55:25.3 150.
36. Vrba Jiří Xterra Muži 30-39 let 241 02:02:09.4 161.
37. Bareš Václav Xterra Muži 30-39 let 299 02:03:22.4 162.
38. Vavřina Lukáš Xterra Muži 30-39 let 201 02:06:22.1 166.
  Hasman Petr Xterra Muži 30-39 let 41 DNF  
  Mynář Marian Dex team Xterra Muži 30-39 let 159 DNF  

Xterra - Ženy 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cibulková Lenka Lawi sport team Xterra Ženy 30-39 let 178 01:22:44.7 25.
2. Loubková Ivana Amulet Cvikov Xterra Ženy 30-39 let 168 01:27:00.9 38.
3. Kocůrková Sandra Pteam Xterra Ženy 30-39 let 221 01:32:16.4 68.
4. Tomášová Lenka Xterra Ženy 30-39 let 166 01:34:58.2 78.
5. Matějíčková Gabriela Sport Bárt Ústí Nad Orlicí Xterra Ženy 30-39 let 42 01:40:28.7 88.
6. Vichová Eva Xterra Ženy 30-39 let 175 01:41:32.4 95.
7. Zítková Radka run4run Xterra Ženy 30-39 let 278 01:46:44.5 131.
8. Beranová Marta KUPKOLO.CZ Xterra Ženy 30-39 let 11 01:53:00.8 144.
9. Dostálková Kateřina Xterra Ženy 30-39 let 160 01:54:54.0 149.
10. Jarošová Klára Xterra Ženy 30-39 let 35 01:59:45.2 158.
11. Semerádová Andrea FITREVOLUTION Xterra Ženy 30-39 let 165 02:11:46.3 171.

Xterra - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jindra Pavel Multisport team Xterra Muži 40-49 let 214 01:13:27.9 3.
2. Jiránek Tom Lawi Xterra Muži 40-49 let 199 01:16:09.5 8.
3. Obr Tomáš www.bodyid.com Xterra Muži 40-49 let 40 01:19:21.9 16.
4. Veselka Zdeněk MSK CYCLING Xterra Muži 40-49 let 248 01:27:38.8 43.
4. Kropáček Jan WOLFNET Xterra Muži 40-49 let 12 01:46:06.2 125.
5. Blažek Jiří Individuální Xterra Muži 40-49 let 33 01:27:51.6 45.
6. Kristián Jan Liberec Xterra Muži 40-49 let 172 01:28:55.2 52.
7. Kašpar Tomáš Triatlonteam LOKO Trutnov Xterra Muži 40-49 let 47 01:29:03.5 53.
8. Chren Pavel ph.kovo.cz Xterra Muži 40-49 let 295 01:29:51.0 57.
9. Šollar Richard Xterra Muži 40-49 let 203 01:31:06.7 60.
10. Teplý Jaroslav Bučina Xterra Muži 40-49 let 275 01:31:29.9 61.
11. Šafář Libor Sport Bárt Ústí Nad Orlicí Xterra Muži 40-49 let 43 01:31:35.8 63.
12. Píšl David Fantazie bike team Xterra Muži 40-49 let 269 01:33:30.6 71.
13. Chaloupský David OK99 HK Xterra Muži 40-49 let 2 01:33:42.8 72.
14. Vicha Jan Xterra Muži 40-49 let 176 01:33:58.7 74.
15. Prázdný Michal Xterra Muži 40-49 let 177 01:34:48.0 77.
16. Zemančík Daniel Cvikov Xterra Muži 40-49 let 169 01:40:28.2 87.
17. Beran Marcel KUPKOLO.CZ Xterra Muži 40-49 let 10 01:40:50.1 90.
18. Černý Jan Hvězda Opatovice nad Labem Xterra Muži 40-49 let 193 01:41:34.0 96.
19. Filip Lukáš SPSHK Xterra Muži 40-49 let 233 01:41:52.6 101.
20. Kašík Josef Tri club Homolka Xterra Muži 40-49 let 296 01:45:10.4 117.
21. Janovský Marcel Xterra Muži 40-49 let 13 01:45:18.0 119.
22. Novotný Jiří UNO Srch Xterra Muži 40-49 let 194 01:45:47.1 122.
23. Balický Břetislav Xterra Muži 40-49 let 262 01:46:37.9 128.
24. Hejcman Jan Xterra Muži 40-49 let 288 01:46:42.0 130.
25. Balický Jiří Xterra Muži 40-49 let 243 01:47:45.1 134.
26. Cejp Jiří Xterra Muži 40-49 let 180 01:51:41.8 139.
27. Bláha Jiří Houmr Coowa team Xterra Muži 40-49 let 271 01:53:11.2 145.
28. Novotný Rostislav Bebíčka Xterra Muži 40-49 let 289 02:00:29.5 160.
29. Třasák Jaroslav Xterra Muži 40-49 let 170 02:03:25.9 163.
  Tichý Oldřich Adventní běhání Xterra Muži 40-49 let 34 DNF  
  Pavel Tomáš Nightrun Xterra Muži 40-49 let 1 DNF  

Xterra - Ženy 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fanturová Lenka VSK FTVS Xterra Ženy 40-49 let 162 01:22:38.1 24.
2. Kubicsová Kateřina Xterra Ženy 40-49 let 283 01:43:11.2 106.
3. Švandová Lenka SK KOLAVÍŠEK Xterra Ženy 40-49 let 287 01:43:42.0 107.
5. Pinešová Ivona Bebíčka Xterra Ženy 40-49 let 290 01:54:20.9 148.
6. Kubíková Jana Xterra Ženy 40-49 let 195 01:57:49.7 155.
7. Svítilová Pavla Báječné ženy Xterra Ženy 40-49 let 6 02:12:13.2 172.

Xterra - Muži 50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bulava František TT LOKO Beroun Xterra Muži 50+ 7 01:18:30.8 12.
2. Fiala Aleš SK Slavia Praha Xterra Muži 50+ 202 01:26:36.4 36.
3. Fulka Jiří REDPOINT ELEVEN Team Xterra Muži 50+ 46 01:27:44.6 44.
4. Doležal Luboš Cyklotony Xterra Muži 50+ 282 01:27:58.4 46.
5. Horník Michal Xterra Muži 50+ 39 01:32:02.4 66.
6. Balatna Jaroslav Lawi Xterra Muži 50+ 270 01:34:42.1 76.
7. Trakal Jiří Komár v křeči Xterra Muži 50+ 219 01:37:52.8 81.
8. Dolanský Pavel Hobýci Xterra Muži 50+ 38 01:45:04.6 115.
9. Trčka Jan Xterra Muži 50+ 263 01:46:36.5 127.
10. Aur Zdeněk VK Slavia Hradec Xterra Muži 50+ 238 01:50:53.0 137.
11. Kundera Petr Xterra Muži 50+ 161 01:51:43.8 140.
12. Bašus Libor Xterra Muži 50+ 266 01:57:28.2 154.
13. Kawik Vítězslav Xterra Muži 50+ 189 02:46:49.4 180.
  Barták Vladimír Šrouby a matice Bártová Prachatice Xterra Muži 50+ 21 DNF  
  Jurečka Jiří Polabští cyklisté Xterra Muži 50+ 230 DNF  

Xterra - Ženy 50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vaňková Agáta Krušnoman TT Litvínov Xterra Ženy 50+ 19 01:45:16.6 118.
2. Bártová Ružena Šrouby a matice Bártová Prachatice Xterra Ženy 50+ 20 01:58:00.8 156.
3. Jonášová Zdeňka Hradecký spinning klub Xterra Ženy 50+ 186 01:58:54.8 157.
4. Jenčová Barbora Amcykl Humpolec Xterra Ženy 50+ 220 02:04:55.9 165.
5. Bašusová Ivana Xterra Ženy 50+ 265 02:17:38.7 174.

Xterra - Štafety

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Blaho Martin Třebovský Kurník Xterra Štafety 211 01:14:34.1 5.
2. Wikov Xterra Štafety 164 01:18:19.7 11.

Xterra - Železničáři - muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Verner Luboš Xterra Železničáři - muži do 39 let 239 01:26:49.3 37.
2. Siládi Jiří Xterra Železničáři - muži do 39 let 210 01:44:28.8 112.
3. Janák Martin Xterra Železničáři - muži do 39 let 208 01:47:23.4 133.
4. Polcar Radek Xterra Železničáři - muži do 39 let 247 01:52:16.2 141.
5. Nevečeral Lukáš Xterra Železničáři - muži do 39 let 209 01:52:23.9 142.
6. Ludwig Marcel Xterra Železničáři - muži do 39 let 274 02:09:49.6 169.

Xterra - Železničáři - muži 40+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kouřil Daniel Xterra Železničáři - muži 40+ 215 01:20:01.8 17.
2. Čapek Lubomír Xterra Železničáři - muži 40+ 188 01:23:40.0 26.
3. Doležal Zdeněk Xterra Železničáři - muži 40+ 50 01:27:04.6 39.
4. Kalita Radek Xterra Železničáři - muži 40+ 182 01:28:22.5 48.
5. Vacek Martin Xterra Železničáři - muži 40+ 32 01:29:06.3 54.
6. Martinák Jiří Xterra Železničáři - muži 40+ 31 01:31:51.2 64.
7. Šmehlík Ondřej Xterra Železničáři - muži 40+ 267 01:39:06.6 83.
8. Hnát Miroslav Xterra Železničáři - muži 40+ 234 01:41:24.7 92.
9. Zlámal Tomáš Xterra Železničáři - muži 40+ 28 01:44:23.0 110.
10. Hloušek Jan Xterra Železničáři - muži 40+ 242 01:44:28.3 111.
11. Verner Milan Xterra Železničáři - muži 40+ 240 01:44:54.6 114.
12. Marinov Martin Xterra Železničáři - muži 40+ 23 01:45:49.0 123.
13. Hana Petr Xterra Železničáři - muži 40+ 29 02:03:25.9 164.

Xterra - Železničáři - ženy (bez omezení věku)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Crhová Ivana Xterra Železničáři - ženy (bez omezení věku) 277 01:56:06.8 152.
2. Bartošová Květoslava Xterra Železničáři - ženy (bez omezení věku) 207 02:09:48.0 168.
3. Hlavacká Jana Xterra Železničáři - ženy (bez omezení věku) 264 02:36:36.3 179.
4. Kawiková Hana Xterra Železničáři - ženy (bez omezení věku) 250 02:55:29.2 181.
  Mitorová Radmila Xterra Železničáři - ženy (bez omezení věku) 204 DNF  
  Procházková Irena Xterra Železničáři - ženy (bez omezení věku) 276 DNF  

Easy - Junioři - do 19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Spilko Daniel Pil Vysoké Mýto Easy Junioři - do 19 let 150 00:26:26.9 4.
2. Kašpar Lukáš Trutnov triatlon team Easy Junioři - do 19 let 147 00:28:10.3 7.
3. Řezníček Václav SCHK Easy Junioři - do 19 let 84 00:29:25.9 9.
4. Pašta Pavel Topsports Easy Junioři - do 19 let 136 00:29:47.4 11.
5. Menšik František Easy Junioři - do 19 let 58 00:30:31.8 15.
6. Munzar Jan kupkolo Easy Junioři - do 19 let 145 00:30:35.3 16.
7. Steklý František Easy Junioři - do 19 let 94 00:31:00.9 18.
8. Řezníček Josef SCHK Easy Junioři - do 19 let 82 00:31:09.3 21.
9. Koptík Jiří Trisk České Buďejovice Easy Junioři - do 19 let 72 00:31:25.5 23.
10. Pařízek Matej Sportstyl HK Easy Junioři - do 19 let 148 00:31:42.5 26.
11. Sikes Jiří Easy Junioři - do 19 let 158 00:45:02.3 49.

Easy - Juniorky - do 19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fulková Šárka REDPOINT ELEVEN Team Easy Juniorky - do 19 let 149 00:30:06.7 12.
2. Hamušová Nataélie Pitrs Bikes Easy Juniorky - do 19 let 138 00:30:16.0 13.
3. Puchernová Tereza ŠAK Pardubice Easy Juniorky - do 19 let 88 00:31:26.7 24.
4. Janovská Marie Srnojedy Easy Juniorky - do 19 let 97 00:32:44.1 30.
5. Zimová Sabina SCHK Easy Juniorky - do 19 let 69 00:33:46.6 32.
6. Mládenková Josefína SK Skol Brno Easy Juniorky - do 19 let 57 00:35:24.9 37.
7. Alexejevová Anna HK Easy Juniorky - do 19 let 156 00:46:13.5 52.
8. Kalinová Michaela Easy Juniorky - do 19 let 63 00:47:04.7 54.

Easy - Muži 20-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stohwasser Petr Easy Muži 20-39 let 144 00:26:41.4 5.
2. Enoch Petr Easy Muži 20-39 let 139 00:29:45.9 10.
3. Reperer Jan Libový Šunčicky Easy Muži 20-39 let 151 00:30:59.7 17.
4. Merganc Martin Easy Muži 20-39 let 140 00:31:16.4 22.
5. Helger David Challenger Easy Muži 20-39 let 60 00:31:46.9 27.
6. Valenta Michal Easy Muži 20-39 let 137 00:34:45.6 34.
7. Eimer Lukáš Easy Muži 20-39 let 141 00:35:51.1 40.
8. Spáčil David LABE TRI CLUB Easy Muži 20-39 let 91 00:36:15.7 41.

Easy - Ženy 20-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kalvová Šárka Easy Ženy 20-39 let 153 00:27:56.3 6.
2. Štěpánovská Eva Polanský Bikerun Easy Ženy 20-39 let 125 00:31:08.4 20.
3. Popelková Daniela Bike Gallery Easy Ženy 20-39 let 131 00:31:36.2 25.
4. Etrychová Markéta Easy Ženy 20-39 let 126 00:31:52.3 29.
5. Horníková Eliška Easy Ženy 20-39 let 143 00:33:05.9 31.
6. Koptíková Lucie Easy Ženy 20-39 let 73 00:34:43.1 33.
7. Kohoutová Barbora Easy Ženy 20-39 let 70 00:34:47.9 35.
8. Shejbalová Jana Run Magazine team Easy Ženy 20-39 let 146 00:35:39.5 39.
9. Bohnová Radka Kupkolo.cz Easy Ženy 20-39 let 121 00:37:08.9 42.
10. Buganská Petra Easy Ženy 20-39 let 51 00:39:08.2 46.
11. Krovinová Jaroslava Sokol HK Easy Ženy 20-39 let 129 00:41:34.0 47.
12. Vaňková Ivana Easy Ženy 20-39 let 98 00:45:22.1 51.
13. Zuzánková Terza AC Turnov Easy Ženy 20-39 let 155 00:46:14.0 53.

Easy - Muži 40+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mader Jan Easy Muži 40+ 112 00:24:57.5 1.
2. Raim Ladislav NHK Easy Muži 40+ 75 00:25:15.6 2.
3. Pavel Tomáš Night Run Easy Muži 40+ 128 00:25:51.6 3.
4. Kastner Jiři Kastyeventy Easy Muži 40+ 154 00:28:56.5 8.
5. Jirásko Lubomír SK Srch Easy Muži 40+ 135 00:31:07.5 19.
6. Mládenka Dalibor SK Skol Brno Easy Muži 40+ 56 00:35:25.5 38.
7. Řezníček Václav Easy Muži 40+ 83 00:37:21.9 43.
8. Rynda Jiří Easy Muži 40+ 157 00:45:03.5 50.

Easy - Ženy 40+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čechová Iva HK Easy Ženy 40+ 105 00:30:22.2 14.
2. Jahnová Michaela Bogas Team Easy Ženy 40+ 101 00:31:50.0 28.
3. Hlisníková Gabriela Easy Ženy 40+ 152 00:35:20.7 36.
4. Horníková Ivana Easy Ženy 40+ 117 00:37:58.0 44.
5. Řezníčková Markéta Easy Ženy 40+ 85 00:38:57.1 45.
6. Suchánková Iva Easy Ženy 40+ 142 00:41:34.2 48.
7. Kalinová Dita Easy Ženy 40+ 62 00:47:05.4 55.