Výsledky závodu

Spořická šestka 2018

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 06.10.2018



6 km - Dorostenky 2003-2002

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Prošková Anežka VTŽ Chomutov 6 km Dorostenky 2003-2002 324 00:29:31.2 46.
2. Denková Kristýna Běhy 6 km Dorostenky 2003-2002 97 00:31:00.7 80.
3. Janoušková Veronika VK SEVER ŽATEC 6 km Dorostenky 2003-2002 170 00:31:15.0 82.
4. Kuželová Tereza 6 km Dorostenky 2003-2002 241 00:41:35.7 296.
5. Majerová Hana Chomutov 6 km Dorostenky 2003-2002 250 00:43:43.7 329.
6. Štětinová Květa 6 km Dorostenky 2003-2002 374 00:44:23.2 334.
7. Jurenková Kristýna 6 km Dorostenky 2003-2002 186 00:54:10.4 376.

6 km - Dorostenci 2003-2002

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zelenka Marcel Florbal Chomutov 6 km Dorostenci 2003-2002 413 00:29:27.7 44.
2. Sušický Ondřej 6 km Dorostenci 2003-2002 173 00:29:37.0 48.
3. Žák Michal RUN FOR FUN 6 km Dorostenci 2003-2002 419 00:30:36.9 72.
4. Kroužek Ondřej Jirkov 6 km Dorostenci 2003-2002 220 00:31:41.8 95.
5. Janošťák Josef Běžci Chomutov 6 km Dorostenci 2003-2002 167 00:32:10.4 112.
6. Hovorka Jakub Běžecký kroužek Luční 6 km Dorostenci 2003-2002 145 00:32:31.7 118.
7. Prager Michal 6 km Dorostenci 2003-2002 318 00:32:57.4 127.
8. Hrbek Matěj B&M RUN 6 km Dorostenci 2003-2002 148 00:33:36.7 146.
9. Jeřábek Matěj VT Chomutov 6 km Dorostenci 2003-2002 175 00:34:22.9 156.
10. Vávra Matyáš Okounov 6 km Dorostenci 2003-2002 390 00:35:01.4 172.
11. Kniha Tomáš 6 km Dorostenci 2003-2002 193 00:38:25.2 241.
12. Jílek Tomáš Havraň 6 km Dorostenci 2003-2002 179 00:39:40.9 267.
13. Vondráček Daniel 6 km Dorostenci 2003-2002 397 00:40:05.2 276.
14. Dvořák David 6 km Dorostenci 2003-2002 447 00:42:54.5 310.
15. Štolfa Ladislav 6 km Dorostenci 2003-2002 453 00:49:41.8 365.

6 km - Juniorky 2001-2000

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kňavová Daniela Spořice 6 km Juniorky 2001-2000 155 00:33:07.9 133.
2. Havránková Barbora Běžci Chomutov 6 km Juniorky 2001-2000 128 00:39:15.4 261.
3. Kulhánková Lucie 6 km Juniorky 2001-2000 237 00:40:39.4 287.
4. Hyksová Aneta Sokol Spořice 6 km Juniorky 2001-2000 156 00:44:24.4 336.

6 km - Junioři 2001-2000

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotný Adam 6 km Junioři 2001-2000 242 00:25:08.4 5.
2. Mertl Denis 6 km Junioři 2001-2000 429 00:26:05.2 13.
3. Zahrádka Václav 6 km Junioři 2001-2000 407 00:29:09.7 39.
4. Bělohlávek Pavel 6 km Junioři 2001-2000 69 00:30:37.7 73.
5. Dráb Filip Nevix 6 km Junioři 2001-2000 102 00:32:06.2 109.
6. Vršitý Vojtěch 6 km Junioři 2001-2000 400 00:35:06.9 173.

6 km - Ženy 1999-1979

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 392 00:25:33.4 6.
2. Kutílková Kateřina SRTG Most 6 km Ženy 1999-1979 238 00:28:15.2 28.
3. Ouzká Petra Jirkov 6 km Ženy 1999-1979 294 00:29:13.9 40.
4. Kadeřabková Petra SRTG Strupčice 6 km Ženy 1999-1979 187 00:29:38.7 49.
5. Koskubová Klára Rozběháme Most 6 km Ženy 1999-1979 203 00:30:06.2 53.
6. Steckerová Iva 6 km Ženy 1999-1979 352 00:30:06.9 55.
7. Hlavová Simona 6 km Ženy 1999-1979 438 00:30:21.7 65.
8. Mrkáčková Jana BK Spořice 6 km Ženy 1999-1979 275 00:30:38.2 75.
9. Vlachová Anna SRTG Strupčice 6 km Ženy 1999-1979 395 00:30:44.9 76.
10. Čanecká Jana Kadaň 6 km Ženy 1999-1979 37 00:31:27.2 88.
11. Zachová Kateřina 6 km Ženy 1999-1979 409 00:31:27.9 89.
12. Nádaská Renata 6 km Ženy 1999-1979 277 00:31:43.7 96.
13. Mutlová Eva 6 km Ženy 1999-1979 276 00:31:58.9 103.
14. Ulrichová Zuzana Běžci Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 380 00:32:16.4 115.
15. Valentová Miroslava 6 km Ženy 1999-1979 387 00:32:19.7 117.
16. Jágerská Kateřina 6 km Ženy 1999-1979 162 00:32:34.2 120.
17. Kukučová Anna SRTG Strupčice 6 km Ženy 1999-1979 236 00:32:37.9 121.
18. Šmídová Petra Unicorn Power 6 km Ženy 1999-1979 330 00:32:59.4 129.
19. Gaierová Michaela 6 km Ženy 1999-1979 121 00:33:01.4 131.
20. Čečrlová Lucie Cobram Team PPC 6 km Ženy 1999-1979 87 00:33:18.2 138.
21. Waiglová Martina 6 km Ženy 1999-1979 402 00:33:28.7 142.
22. Pánková Jana Běžci Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 296 00:33:36.7 147.
23. Zlatová Adéla Zlaťáci 6 km Ženy 1999-1979 417 00:33:40.9 148.
24. Růžičková Zuzana Rozběháme Most a okolí 6 km Ženy 1999-1979 336 00:33:43.7 149.
25. Vyhlasová Martina 6 km Ženy 1999-1979 308 00:34:30.7 160.
26. Dolnakova Denisa Běžci Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 110 00:34:37.7 163.
27. Motvičková Kristýna 6 km Ženy 1999-1979 274 00:34:56.7 171.
28. Horáková Šárka 6 km Ženy 1999-1979 143 00:35:14.7 177.
29. Krátká Marina 6 km Ženy 1999-1979 215 00:35:18.9 178.
30. Kořánová Kristýna 6 km Ženy 1999-1979 202 00:35:19.2 179.
31. Hošková Andrea 6 km Ženy 1999-1979 443 00:35:30.9 182.
32. Nucová Magdalena 6 km Ženy 1999-1979 289 00:35:34.2 184.
33. Vršanská Kateřina Run fór fun 6 km Ženy 1999-1979 398 00:35:35.7 186.
34. Kostková Michaela Solargie 6 km Ženy 1999-1979 283 00:35:39.4 188.
35. Hvozdová Barbora 6 km Ženy 1999-1979 154 00:36:02.7 195.
36. Laube Pavlína Rozběháme Teplice 6 km Ženy 1999-1979 243 00:36:06.9 197.
37. Šofrová Natálie 6 km Ženy 1999-1979 369 00:36:07.4 198.
38. Titlová Karolína 6 km Ženy 1999-1979 376 00:36:07.5 199.
39. Sýkorová Jitka Mně se nechce 6 km Ženy 1999-1979 359 00:36:15.2 200.
40. Kadeřábková Iva 6 km Ženy 1999-1979 435 00:36:28.9 205.
41. Sochorová Klára Běžci Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 346 00:36:29.2 206.
42. Dudková Vladislava 6 km Ženy 1999-1979 107 00:36:39.7 209.
43. Fauová Michaela Běžci Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 114 00:36:59.0 215.
44. Gaschlerová Kateřina Dubí 6 km Ženy 1999-1979 122 00:37:01.9 217.
45. Dufková Daniela SRTG Strupčice 6 km Ženy 1999-1979 108 00:37:06.7 221.
46. Čepeláková Markéta Run For Fun 6 km Ženy 1999-1979 90 00:37:38.2 228.
47. Kovalová Sandra 6 km Ženy 1999-1979 210 00:37:40.2 230.
48. Stárková Tereza Běžci Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 350 00:37:40.4 231.
49. Maťáková Petra Cobram Team 6 km Ženy 1999-1979 261 00:37:41.4 232.
50. Marková Veronika 6 km Ženy 1999-1979 256 00:37:52.2 233.
51. Pileková Andrea SRTG Strupčice 6 km Ženy 1999-1979 312 00:37:56.2 234.
52. Hlavová Lenka Spořice 6 km Ženy 1999-1979 140 00:38:03.7 236.
53. Chlumecká Jana SRTG Most 6 km Ženy 1999-1979 158 00:38:20.4 240.
54. Uldrichová Zdeňka 6 km Ženy 1999-1979 379 00:38:32.7 242.
55. Robelová Lucie 6 km Ženy 1999-1979 342 00:38:41.7 244.
56. Halbgebauerová Jana 6 km Ženy 1999-1979 126 00:38:51.2 247.
57. Drahotská Sabina 6 km Ženy 1999-1979 104 00:38:52.9 248.
58. Chabrová Martina 6 km Ženy 1999-1979 157 00:38:55.9 249.
59. Paučulová Veronika 6 km Ženy 1999-1979 301 00:39:06.7 253.
60. Záleská Ivana 6 km Ženy 1999-1979 410 00:39:06.9 254.
61. Pravcová Alexandra Sasa & Jane RUN 6 km Ženy 1999-1979 319 00:39:12.2 255.
62. Hendrychová Jitka 6 km Ženy 1999-1979 133 00:39:14.7 260.
63. Kubíková Knihová Jana 6 km Ženy 1999-1979 227 00:39:27.4 264.
64. Blazkova Lenka 6 km Ženy 1999-1979 72 00:39:31.9 265.
65. Burešová Dominika 6 km Ženy 1999-1979 84 00:39:42.7 268.
66. Milotová Andrea 6 km Ženy 1999-1979 270 00:39:50.9 269.
67. Blažková Žaneta Bohemia sport Žatec 6 km Ženy 1999-1979 74 00:39:51.7 270.
68. Kočová Monika 6 km Ženy 1999-1979 194 00:39:51.9 271.
69. Adamová Klára 6 km Ženy 1999-1979 59 00:40:02.2 275.
70. Valtlová Dominika 6 km Ženy 1999-1979 388 00:40:09.2 277.
71. Ježková Karolína 6 km Ženy 1999-1979 176 00:40:09.4 278.
72. Žáková Jitka RUN FOR FUN 6 km Ženy 1999-1979 420 00:40:29.9 280.
73. Utěkalová Soňa Báječné ženy v běhu 6 km Ženy 1999-1979 382 00:40:34.7 283.
74. Čechová Markéta 6 km Ženy 1999-1979 89 00:40:57.4 290.
75. Rottová Jana 6 km Ženy 1999-1979 335 00:41:02.7 292.
76. Vepřeková Hana 6 km Ženy 1999-1979 223 00:41:08.9 294.
77. Kuželová Michaela 6 km Ženy 1999-1979 240 00:41:35.4 295.
78. Černá Petra Běžci Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 92 00:42:02.2 298.
79. Martinovcová Bohdana 6 km Ženy 1999-1979 67 00:42:05.7 299.
80. Stará Tereza Rozběhej Litvínov 6 km Ženy 1999-1979 348 00:42:46.2 304.
81. Martínková Kateřina TRANSFORMERS42 6 km Ženy 1999-1979 258 00:42:51.9 307.
82. Hendrychová Jiřina 6 km Ženy 1999-1979 131 00:42:52.0 308.
83. Oravcová Štěpánka 6 km Ženy 1999-1979 292 00:42:58.2 312.
84. Laufková Katerina 6 km Ženy 1999-1979 244 00:42:58.9 314.
85. Plačková Michaela 6 km Ženy 1999-1979 313 00:43:11.2 318.
86. Jirásková Veronika 6 km Ženy 1999-1979 183 00:43:15.2 319.
87. Šmídová Barbora 6 km Ženy 1999-1979 367 00:43:20.7 320.
88. Hublová Ivana 6 km Ženy 1999-1979 150 00:43:21.2 321.
89. Čoudková Klára 6 km Ženy 1999-1979 96 00:43:37.2 324.
90. Reblová Klára 6 km Ženy 1999-1979 332 00:43:37.7 325.
91. Studničková Lucie 6 km Ženy 1999-1979 272 00:43:39.9 327.
92. Matulová Iveta 6 km Ženy 1999-1979 266 00:43:40.0 328.
93. Majerová Petra Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 251 00:43:43.9 330.
94. Šultová Lucie SRTG Strupčice 6 km Ženy 1999-1979 375 00:44:05.4 331.
95. Jíchová Kateřina 6 km Ženy 1999-1979 177 00:44:23.4 335.
96. Růžková Michaela 6 km Ženy 1999-1979 337 00:45:09.9 342.
97. Boriková Renata 6 km Ženy 1999-1979 78 00:46:45.2 347.
98. Šilhová Eva 6 km Ženy 1999-1979 362 00:46:47.7 349.
99. Jabůrková Věra 6 km Ženy 1999-1979 161 00:47:19.7 351.
100. Mayerová Eva ČEZ 6 km Ženy 1999-1979 30 00:47:47.9 354.
101. Zollpriesterová Barbora Hrušovany 6 km Ženy 1999-1979 418 00:47:50.2 356.
102. Matošková Veronika 6 km Ženy 1999-1979 264 00:48:12.4 357.
103. Janoušková Markéta 6 km Ženy 1999-1979 169 00:49:19.9 359.
104. Pešková Adéla empty legs 6 km Ženy 1999-1979 305 00:49:30.2 361.
105. Frýdlová Monika 6 km Ženy 1999-1979 119 00:49:39.4 362.
106. Princová Veronika Rozběháme Teplice 6 km Ženy 1999-1979 320 00:49:50.4 366.
107. Vrzáková Veronika Rozběháme Teplice 6 km Ženy 1999-1979 401 00:49:51.0 367.
108. Kučerová Lucie Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 232 00:51:34.7 369.
109. Firáková Petra Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 117 00:51:50.7 372.
110. Korandová Lenka 6 km Ženy 1999-1979 201 00:53:51.9 375.
111. Záhorčíková Michaela 6 km Ženy 1999-1979 406 00:55:24.2 378.
112. Koleszárová Nikola 6 km Ženy 1999-1979 196 00:55:27.0 379.
113. Češková Lenka 6 km Ženy 1999-1979 95 00:57:47.4 382.
  Jurenkova Jitka 6 km Ženy 1999-1979 185 DNF  

6 km - Muži 1999-1979

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Luč Jaroslav AK Bílina 6 km Muži 1999-1979 218 00:20:27.2 1.
2. Panitz Erich SRTG Most 6 km Muži 1999-1979 295 00:24:25.4 3.
3. Luxa Michal Běžci Chomutov 6 km Muži 1999-1979 248 00:24:47.4 4.
4. Pilek Jakub SRTG STRUPČICE 6 km Muži 1999-1979 311 00:25:52.2 9.
5. Rohlenoup Kamil 6 km Muži 1999-1979 439 00:25:55.5 10.
6. Imr Martin 6 km Muži 1999-1979 159 00:26:02.9 12.
7. Škota Jan BK Spořice 6 km Muži 1999-1979 424 00:26:10.7 14.
8. Šimoňák Milan 6 km Muži 1999-1979 247 00:26:18.4 15.
9. Hlava Martin Spořice 6 km Muži 1999-1979 137 00:26:48.4 18.
10. Vágner Dušan Magna 6 km Muži 1999-1979 385 00:26:56.4 19.
11. Tržický Lukáš Běžci Chomutom 6 km Muži 1999-1979 378 00:27:21.9 21.
12. Rebej Lukáš SRTG Strupčice 6 km Muži 1999-1979 331 00:27:36.7 23.
13. Kment Pavel Náhodné setkání 6 km Muži 1999-1979 192 00:27:59.6 26.
14. Sýkora Pavel 6 km Muži 1999-1979 358 00:28:14.2 27.
15. Martínek Karel TRANSFORMERS42 6 km Muži 1999-1979 257 00:28:19.2 30.
16. Hvozda Martin SRTG Chomutov 6 km Muži 1999-1979 448 00:28:19.5 31.
17. Sládek Vladimír Srtg Strupčice 6 km Muži 1999-1979 343 00:28:26.9 32.
18. Vohnout Martin SRTG Strupčice 6 km Muži 1999-1979 396 00:28:37.4 34.
19. Sagi Jan 6 km Muži 1999-1979 340 00:28:45.7 36.
20. Pásztor Jan Magna Spořice 6 km Muži 1999-1979 298 00:29:25.9 42.
21. Kořinek Tomislav 6 km Muži 1999-1979 450 00:29:27.4 43.
22. Išler Lukáš 6 km Muži 1999-1979 160 00:29:30.9 45.
23. Jílek Tomáš Havraň 6 km Muži 1999-1979 178 00:30:05.9 52.
24. Kubeš Marek 6 km Muži 1999-1979 225 00:30:07.5 56.
25. Kučera Ladislav 6 km Muži 1999-1979 231 00:30:08.5 57.
26. Pichlík Lukáš 6 km Muži 1999-1979 310 00:30:11.5 59.
27. Šmejkal Vladislav Vysoká Pec 6 km Muži 1999-1979 366 00:30:17.4 62.
28. Petrovič Daniel Magna 6 km Muži 1999-1979 309 00:30:23.9 66.
29. Svoboda Roman Unicorn Power 6 km Muži 1999-1979 356 00:30:26.2 68.
30. Oravec Vít 6 km Muži 1999-1979 293 00:30:28.4 69.
31. Tichý Václav Cobran Team PPC 6 km Muži 1999-1979 106 00:30:29.4 70.
32. Šobáň Martin Unicorn Power 6 km Muži 1999-1979 368 00:30:36.7 71.
33. Kopecký Aleš 6 km Muži 1999-1979 199 00:30:37.9 74.
34. Jánský Lukáš 6 km Muži 1999-1979 171 00:30:53.4 78.
35. Sochor Josef Běžci Chomutov 6 km Muži 1999-1979 345 00:30:59.6 79.
36. Šebesta Jakub 6 km Muži 1999-1979 360 00:31:13.7 81.
37. Bureš Daniel 6 km Muži 1999-1979 82 00:31:24.4 86.
38. Čaprnda Daniel Házenkář ve výslužbě 6 km Muži 1999-1979 86 00:31:25.4 87.
39. Dix Alex 6 km Muži 1999-1979 430 00:31:37.9 91.
40. Počta Martin Forrest Gump team 6 km Muži 1999-1979 314 00:31:43.7 97.
41. Rebl Jakub Žatec 6 km Muži 1999-1979 60 00:31:45.7 99.
42. Marek Jakub 6 km Muži 1999-1979 253 00:31:51.7 101.
43. Sýkora Lukáš SRTG Litvínov 6 km Muži 1999-1979 357 00:31:54.2 102.
44. Khun Jakub 6 km Muži 1999-1979 427 00:31:59.7 104.
45. Holopírek Tomáš 6 km Muži 1999-1979 432 00:32:02.2 106.
46. Jakubec Dušan SRTG Most 6 km Muži 1999-1979 163 00:32:02.4 107.
47. Bartos Jan 6 km Muži 1999-1979 65 00:32:06.7 110.
48. Kužel Milan 6 km Muži 1999-1979 239 00:32:09.4 111.
49. Kubáč Miroslav FIRO-tour 6 km Muži 1999-1979 222 00:32:19.7 116.
50. Černý Tomáš 6 km Muži 1999-1979 431 00:32:41.2 122.
51. Krampera Lukáš 6 km Muži 1999-1979 214 00:32:44.2 124.
52. Zavřel Tomáš Run For Fun 6 km Muži 1999-1979 412 00:32:52.7 125.
53. Žaloudek Jiří 6 km Muži 1999-1979 164 00:33:02.9 132.
54. Sombota Petr 6 km Muži 1999-1979 347 00:33:08.7 134.
55. Fanta Lukáš Cobram 6 km Muži 1999-1979 113 00:33:18.9 139.
56. Kukuča Milan SRTG Strupčice 6 km Muži 1999-1979 235 00:33:21.2 140.
57. Jirásek Jakub 6 km Muži 1999-1979 182 00:33:24.2 141.
58. Zich Rostislav 6 km Muži 1999-1979 416 00:33:45.9 151.
59. Matějovic Petr Čertík 6 km Muži 1999-1979 262 00:33:58.7 154.
60. Kňáva Tomáš Běžci Chomutov 6 km Muži 1999-1979 425 00:34:16.4 155.
61. Král Petr Magna 6 km Muži 1999-1979 212 00:34:28.4 158.
62. Hauer David Intersport Chomutov 6 km Muži 1999-1979 127 00:35:14.7 176.
63. Kinter Tomáš 6 km Muži 1999-1979 190 00:35:27.7 181.
64. Španěl Martin 6 km Muži 1999-1979 371 00:35:34.2 185.
65. Adam Milan 6 km Muži 1999-1979 36 00:35:38.2 187.
66. Počta Vladimír Forrest Gump team 6 km Muži 1999-1979 315 00:35:53.7 193.
67. Dolejš Vilém 6 km Muži 1999-1979 99 00:36:30.2 207.
68. Nestler Miroslav Běžci Chomutov 6 km Muži 1999-1979 282 00:37:03.2 219.
69. Janeček Petr MOST 6 km Muži 1999-1979 166 00:37:40.2 229.
70. Koutný Martin Marťas RUN 6 km Muži 1999-1979 209 00:38:13.4 238.
71. Rýdl Petr Cobram Team PPC 6 km Muži 1999-1979 338 00:38:43.9 245.
72. Vluštěk Jan 6 km Muži 1999-1979 436 00:38:48.4 246.
73. Franc Jaroslav Jirkov 6 km Muži 1999-1979 189 00:39:12.4 257.
74. Herman Kamil 6 km Muži 1999-1979 134 00:39:16.2 262.
75. Utěkal Libor Běžím,tedy jedu 6 km Muži 1999-1979 381 00:40:36.0 285.
76. Fučík Michal 6 km Muži 1999-1979 120 00:41:03.2 293.
77. Novotný Michal Orasín 6 km Muži 1999-1979 288 00:43:21.2 322.
78. Matula David Chomutov 6 km Muži 1999-1979 265 00:43:39.7 326.
79. Hrstka Jan Magna 6 km Muži 1999-1979 149 00:44:31.2 338.
80. Babka Pavel 6 km Muži 1999-1979 61 00:46:46.9 348.
81. Kubovič Daniel Dukla Spořice 6 km Muži 1999-1979 228 00:51:50.7 371.
82. Koranda Petr 6 km Muži 1999-1979 200 00:53:51.7 374.
83. Donner Jakub 6 km Muži 1999-1979 101 00:55:27.4 380.
84. Jirout Petr 6 km Muži 1999-1979 184 00:57:46.9 381.
  Zavřel Jiří Run For Fun 6 km Muži 1999-1979 411 DNS  

6 km - Ženy „A“ 1978-1969

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Denková Mirka Běhny 6 km Ženy „A“ 1978-1969 98 00:28:42.7 35.
2. Vágnerová Veronika VitaSport.cz 6 km Ženy „A“ 1978-1969 386 00:29:02.4 38.
3. Puršová Simona FIRO-tour 6 km Ženy „A“ 1978-1969 327 00:30:17.2 61.
4. Zedková Romana 6 km Ženy „A“ 1978-1969 198 00:31:20.2 84.
5. Minaříková Michaela LoTe 6 km Ženy „A“ 1978-1969 271 00:31:32.4 90.
6. Hodicová Radka Klášterec nad Ohří 6 km Ženy „A“ 1978-1969 142 00:32:02.5 108.
7. Repáčová Marcela 6 km Ženy „A“ 1978-1969 333 00:32:15.9 114.
8. Gonzorczyková Naďa Hopman Team Žatec 6 km Ženy „A“ 1978-1969 124 00:32:57.7 128.
9. Horová Lada 6 km Ženy „A“ 1978-1969 144 00:33:14.7 135.
10. Helesicová Petra SRTG Most 6 km Ženy „A“ 1978-1969 129 00:33:16.9 137.
11. Manertová Radka Rozběhej Litvínov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 252 00:33:30.9 143.
12. Molnárová Petra Rozběháme Podbořany 6 km Ženy „A“ 1978-1969 273 00:33:35.9 144.
13. Rajkovová Marta Rozběháme Podbořany 6 km Ženy „A“ 1978-1969 329 00:33:45.7 150.
14. Waltera Michaela Team Bike Perštejn 6 km Ženy „A“ 1978-1969 403 00:33:51.9 153.
15. Faiglová Lenka 6 km Ženy „A“ 1978-1969 112 00:34:29.4 159.
16. Prokešová Renata Běžci Chomutov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 323 00:34:33.2 161.
17. Hájková Jana Rozběháme Teplice 6 km Ženy „A“ 1978-1969 125 00:34:39.2 165.
18. Hovorková Michaela běžecký kroužek Luční 6 km Ženy „A“ 1978-1969 147 00:34:42.9 166.
19. Vršitá Monika KK Chomutov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 399 00:34:47.2 167.
20. Weberová Romana 6 km Ženy „A“ 1978-1969 405 00:34:55.2 169.
21. Škaloudová Petra Běžci Chomutov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 365 00:35:41.4 189.
22. Štěchová Jana Rozbehame Teplice a okoli 6 km Ženy „A“ 1978-1969 372 00:36:06.4 196.
23. Vrbová Andrea 6 km Ženy „A“ 1978-1969 111 00:36:16.4 201.
24. Hlavánová Zdeňka Rozběháme Podbořany 6 km Ženy „A“ 1978-1969 139 00:36:19.9 202.
25. Krejčová Mirka Rozběháme Teplice 6 km Ženy „A“ 1978-1969 216 00:36:25.4 204.
26. Nobstová Dita 6 km Ženy „A“ 1978-1969 460 00:36:49.2 211.
27. Kostková Jitka Běžci Chomutov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 207 00:36:50.7 212.
28. Mašková Martina Krasobruslařský klub Chomutov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 260 00:36:50.7 213.
29. Vávrová Lucie 6 km Ženy „A“ 1978-1969 391 00:37:05.4 220.
30. Klečková Libuše SRTG Strupčice 6 km Ženy „A“ 1978-1969 191 00:37:06.7 222.
31. Maděrová Mirka Běžci Most 6 km Ženy „A“ 1978-1969 249 00:37:11.7 223.
32. Panošková Lenka 6 km Ženy „A“ 1978-1969 297 00:37:17.2 224.
33. Hladíková Alena Otvice 6 km Ženy „A“ 1978-1969 136 00:37:18.4 225.
34. Kubicová Jana 6 km Ženy „A“ 1978-1969 444 00:37:28.4 226.
35. Matzková Jitka 6 km Ženy „A“ 1978-1969 268 00:37:33.9 227.
36. Trnková Štěpánka 6 km Ženy „A“ 1978-1969 377 00:38:15.7 239.
37. Němcová Iveta Intersport Chomutov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 280 00:38:38.7 243.
38. Petrásková Lenka soukromé 6 km Ženy „A“ 1978-1969 307 00:38:57.2 250.
39. Frydrychová Martina Strupčice 6 km Ženy „A“ 1978-1969 442 00:39:00.4 251.
40. Becková Martina Krušnohorský výšvih 6 km Ženy „A“ 1978-1969 68 00:39:02.7 252.
41. Krejzová Ivana Spořice 6 km Ženy „A“ 1978-1969 428 00:39:12.2 256.
42. Francová Veronika Chomutov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 94 00:39:12.9 258.
43. Hendrychová Jitka 6 km Ženy „A“ 1978-1969 132 00:39:14.2 259.
44. Michalová Jana 6 km Ženy „A“ 1978-1969 269 00:39:22.4 263.
45. Kostková Jana 6 km Ženy „A“ 1978-1969 206 00:39:55.4 273.
46. Filipová Vladimíra 6 km Ženy „A“ 1978-1969 115 00:39:57.2 274.
47. Kollárová Markéta 6 km Ženy „A“ 1978-1969 408 00:40:19.4 279.
48. Průchová Jana 6 km Ženy „A“ 1978-1969 325 00:40:30.2 281.
49. Černá Růžena Rozběháme Most 6 km Ženy „A“ 1978-1969 93 00:40:54.7 289.
50. Marhoulová Ivana Šneci v běhu. 6 km Ženy „A“ 1978-1969 254 00:41:53.9 297.
51. Matušková Hana 6 km Ženy „A“ 1978-1969 267 00:42:22.7 300.
52. Bajerová Marie Chomutov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 62 00:42:40.7 302.
53. Podzimková Jaroslava Rozběhej Litvínov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 317 00:42:46.4 305.
54. Bártů Alena 6 km Ženy „A“ 1978-1969 66 00:42:56.4 311.
55. Kubrichtová Dita 6 km Ženy „A“ 1978-1969 229 00:42:58.4 313.
56. Bergmanová Zlatka 6 km Ženy „A“ 1978-1969 70 00:42:59.7 315.
57. Konečná Anita 6 km Ženy „A“ 1978-1969 197 00:43:04.9 316.
58. Vadlejchová Michaela Vadlejši 6 km Ženy „A“ 1978-1969 384 00:43:07.4 317.
59. Stiftelová Martina 6 km Ženy „A“ 1978-1969 422 00:43:27.9 323.
60. Kučerová Romana 6 km Ženy „A“ 1978-1969 233 00:44:05.7 332.
61. Forejtová Irena 6 km Ženy „A“ 1978-1969 118 00:44:11.7 333.
62. Neradová Bohuslava 6 km Ženy „A“ 1978-1969 281 00:45:08.2 340.
63. Šebestová Zdenka 6 km Ženy „A“ 1978-1969 361 00:45:13.4 343.
64. Králíčková Petra Běžci Chomutov-SRTG Strupčice 6 km Ženy „A“ 1978-1969 213 00:45:34.7 344.
65. Štembergová Zuzana Rozběháme Teplice 6 km Ženy „A“ 1978-1969 373 00:45:43.2 345.
66. Šrámková Monika 6 km Ženy „A“ 1978-1969 181 00:46:23.4 346.
67. Bláhová Monika 6 km Ženy „A“ 1978-1969 71 00:47:03.4 350.
68. Huňadyová Renata 6 km Ženy „A“ 1978-1969 153 00:47:31.2 353.
69. Burešová Jana Údlice 6 km Ženy „A“ 1978-1969 83 00:47:48.4 355.
70. Štolfová Jana 6 km Ženy „A“ 1978-1969 458 00:49:41.4 363.
71. Lencová Lenka Rozběháme Most 6 km Ženy „A“ 1978-1969 245 00:49:41.7 364.
72. Kocúmová Jitka 6 km Ženy „A“ 1978-1969 437 00:51:01.7 368.
73. Štětinová Květuše 6 km Ženy „A“ 1978-1969 105 00:53:20.9 373.
74. Matošková Simona 6 km Ženy „A“ 1978-1969 263 00:54:37.2 377.
  Zezulova Alena 6 km Ženy „A“ 1978-1969 414 DNS  
  Nagyová Věra Klášterec nad Ohří 6 km Ženy „A“ 1978-1969 279 DNS  

6 km - Muž „A“ 1978-1969

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Patík Jiří TJ VTŽ Chomutov 6 km Muž „A“ 1978-1969 299 00:24:01.2 2.
2. Prokeš Dušan TJ DNT Kadaň 6 km Muž „A“ 1978-1969 321 00:25:47.7 7.
3. Hodic Ludek Klášterec nad Ohří 6 km Muž „A“ 1978-1969 141 00:26:02.4 11.
4. Hladík Milan 6 km Muž „A“ 1978-1969 135 00:26:28.4 16.
5. Fialka František Běžci Chomutov 6 km Muž „A“ 1978-1969 421 00:26:43.9 17.
6. Kočí Marcel 6 km Muž „A“ 1978-1969 434 00:27:23.9 22.
7. Jantač David Jirkov 6 km Muž „A“ 1978-1969 172 00:27:38.4 24.
8. Novotný Radek 6 km Muž „A“ 1978-1969 451 00:28:16.9 29.
9. Waltera Vladimír Team Bike Perštejn 6 km Muž „A“ 1978-1969 404 00:28:32.7 33.
10. Khůn Daniel 6 km Muž „A“ 1978-1969 180 00:28:49.9 37.
11. Barta Jaroslav 6 km Muž „A“ 1978-1969 64 00:29:25.4 41.
12. Blažek Miroslav Bohemia sport Žatec 6 km Muž „A“ 1978-1969 73 00:29:35.7 47.
13. Vadlejch Jiri Vadlejši 6 km Muž „A“ 1978-1969 383 00:29:56.7 50.
14. Gál Pavel KK Chomutov 6 km Muž „A“ 1978-1969 440 00:30:02.2 51.
15. Borovský Martin Cobram Team PPC 6 km Muž „A“ 1978-1969 79 00:30:09.4 58.
16. Čermák Slavomír 6 km Muž „A“ 1978-1969 91 00:30:15.9 60.
17. Kaplan Vladimír Cobram team 6 km Muž „A“ 1978-1969 259 00:30:18.9 63.
18. Kotrbatý Vladimír 6 km Muž „A“ 1978-1969 208 00:30:19.4 64.
19. Bureš Jaroslav Údlice 6 km Muž „A“ 1978-1969 81 00:30:26.2 67.
20. Kuchařík Pavel AČR 6 km Muž „A“ 1978-1969 234 00:31:15.9 83.
21. Janoušek Radek COBRAM TEAM 6 km Muž „A“ 1978-1969 168 00:31:21.4 85.
22. Šindelář Libor 6 km Muž „A“ 1978-1969 363 00:31:41.2 93.
23. Kroužek Jan Jirkov 6 km Muž „A“ 1978-1969 219 00:31:41.7 94.
24. Nádaský Patrik 6 km Muž „A“ 1978-1969 278 00:31:43.7 98.
25. Vaško Martin Louže Spořice 6 km Muž „A“ 1978-1969 389 00:31:50.9 100.
26. Hubený Jan SRTG Most 6 km Muž „A“ 1978-1969 457 00:32:00.9 105.
27. Kubelka Luboš Magna 6 km Muž „A“ 1978-1969 224 00:32:13.5 113.
28. Veselý Martin 6 km Muž „A“ 1978-1969 393 00:32:32.2 119.
29. Kubeš Miloslav 6 km Muž „A“ 1978-1969 226 00:32:42.4 123.
30. Dráb Jiří Nevix 6 km Muž „A“ 1978-1969 103 00:33:00.7 130.
31. Šolta Marcel SRTG Strupčice 6 km Muž „A“ 1978-1969 370 00:33:36.2 145.
32. Ulrych David SRTG MOST 6 km Muž „A“ 1978-1969 188 00:34:24.2 157.
33. Paučula Roman 6 km Muž „A“ 1978-1969 300 00:34:38.4 164.
34. Lhotský Ludvík 6 km Muž „A“ 1978-1969 246 00:34:55.7 170.
35. Steinerovi Běžci Chomutov 6 km Muž „A“ 1978-1969 77 00:35:23.7 180.
36. Čech Martin 6 km Muž „A“ 1978-1969 88 00:35:32.2 183.
37. Jeřábek Jaroslav VT Chomutov 6 km Muž „A“ 1978-1969 174 00:35:52.9 191.
38. Stareček Dušan 6 km Muž „A“ 1978-1969 349 00:36:00.4 194.
39. Stecker Luděk Sweep Ultimate Gym Chomutov 6 km Muž „A“ 1978-1969 351 00:36:58.9 214.
40. Bakalář Vladimír 6 km Muž „A“ 1978-1969 63 00:36:59.2 216.
41. Pelly Ctibor 6 km Muž „A“ 1978-1969 302 00:37:02.2 218.
42. Doležel Richard 6 km Muž „A“ 1978-1969 100 00:39:54.2 272.
43. Kosnar Stanislav Kosnárci 6 km Muž „A“ 1978-1969 205 00:40:59.7 291.
44. Giptner Jiri Bezecky krouzek Lucni 6 km Muž „A“ 1978-1969 123 00:42:44.7 303.
45. Hendrych Jiří 6 km Muž „A“ 1978-1969 130 00:42:51.4 306.
46. Dvořák Ivan 6 km Muž „A“ 1978-1969 446 00:42:54.4 309.
47. Stejskal Petr Magna 6 km Muž „A“ 1978-1969 354 00:44:30.7 337.
48. Elicar Vladimír 6 km Muž „A“ 1978-1969 109 00:45:09.4 341.
49. Huňady Jaroslav Droužkovice 6 km Muž „A“ 1978-1969 152 00:47:30.5 352.
50. Steiner Josef Čerti ze severu 6 km Muž „A“ 1978-1969 353 00:48:19.2 358.
51. Pešek Martin Empty Legs 6 km Muž „A“ 1978-1969 304 00:49:29.9 360.
52. Firák Dominik Chomutov 6 km Muž „A“ 1978-1969 116 00:51:50.4 370.

6 km - Ženy „B“ 1968-1959

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hudáková Helena BK Žatec 6 km Ženy „B“ 1968-1959 151 00:30:50.7 77.
2. Oravcová Miluše Běhny Chomutov 6 km Ženy „B“ 1968-1959 291 00:33:15.4 136.
3. Procházková Eva 6 km Ženy „B“ 1968-1959 433 00:34:51.2 168.
4. Wagnerová Jitka 6 km Ženy „B“ 1968-1959 334 00:35:12.7 175.
5. Karešová Zdeňka Běžci Chomutov 6 km Ženy „B“ 1968-1959 284 00:35:41.7 190.
6. Blumová Petra Spořice 6 km Ženy „B“ 1968-1959 75 00:37:57.9 235.
7. Perglova Alena Chomutov 6 km Ženy „B“ 1968-1959 303 00:39:35.4 266.
8. Podběhlá Věra 6 km Ženy „B“ 1968-1959 316 00:40:35.9 284.
9. Jandová Lenka AVANTI Most 6 km Ženy „B“ 1968-1959 165 00:40:36.5 286.
10. Šroufková Lenka 6 km Ženy „B“ 1968-1959 456 00:40:54.2 288.
11. Nucová Pavla 6 km Ženy „B“ 1968-1959 290 00:42:36.2 301.

6 km - Muži „B“ 1968-1959

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Drahý Petr 6 km Muži „B“ 1968-1959 452 00:27:00.9 20.
2. Nobst Pavel 6 km Muži „B“ 1968-1959 287 00:27:53.4 25.
3. Vitovský Petr Cukrar Most 6 km Muži „B“ 1968-1959 394 00:30:06.7 54.
4. Potrebuješ Jan Běžci Chomutov 6 km Muži „B“ 1968-1959 204 00:31:38.9 92.
5. Prokeš Karel Obec Spořice 6 km Muži „B“ 1968-1959 322 00:32:56.7 126.
6. Novák Pavel Běžecký kroužek Luční 6 km Muži „B“ 1968-1959 285 00:33:50.2 152.
7. Štefanov Milan 6 km Muži „B“ 1968-1959 459 00:34:33.7 162.
8. Hovorka Miroslav běžeký kroužek Luční 6 km Muži „B“ 1968-1959 146 00:35:07.7 174.
9. Brand Roman Sokol Spořice 6 km Muži „B“ 1968-1959 80 00:35:53.2 192.
10. Sklenka Milan Cobram team ppc 6 km Muži „B“ 1968-1959 341 00:36:31.2 208.
11. Kohler Roland 6 km Muži „B“ 1968-1959 195 00:36:42.9 210.
12. Kubrt Václav 6 km Muži „B“ 1968-1959 230 00:44:31.9 339.

6 km - Veteráni 1958 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bartl Milan Krušnohory 6 km Veteráni 1958 a starší 441 00:25:50.2 8.
2. Večera František VTŽ Chomutov 6 km Veteráni 1958 a starší 221 00:36:24.9 203.
3. Raisr Jaromír Klub Krušnohorců Jirkov 6 km Veteráni 1958 a starší 328 00:38:04.9 237.
4. Bárta Jaroslav 6 km Veteráni 1958 a starší 423 00:40:31.2 282.

21 km - Ženy 1999-1979

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kelbichová Vendula KL Sport Most 21 km Ženy 1999-1979 26 01:40:41.0 17.
2. Kovářová Zuzana 21 km Ženy 1999-1979 426 01:45:34.7 22.
3. Rybáčková Soňa MK Kladno 21 km Ženy 1999-1979 42 01:48:01.0 24.
4. Burkhardtová Marie Rozběháme Teplice 21 km Ženy 1999-1979 85 01:48:35.3 25.
5. Werschallová Veronika 21 km Ženy 1999-1979 56 01:49:45.5 28.
6. Zbuzková Blanka 21 km Ženy 1999-1979 58 01:50:25.5 29.
7. Formanová Nikola AK K&P 21 km Ženy 1999-1979 8 01:50:33.2 31.
8. Kršová Michaela 21 km Ženy 1999-1979 211 01:53:40.2 34.
9. Blailová Jana KK Chomutov 21 km Ženy 1999-1979 4 01:54:19.7 36.
10. Sombotová Kateřina 21 km Ženy 1999-1979 44 01:57:17.7 43.
11. Vrbová Petra Běžci Chomutov 21 km Ženy 1999-1979 55 02:19:46.2 59.
12. Ostopenkova Petra 21 km Ženy 1999-1979 32 02:28:10.2 63.
13. Stanečková Michaela Chomutov 21 km Ženy 1999-1979 45 02:29:10.7 65.
  Krátilová Hana 21 km Ženy 1999-1979 23 DNF  

21 km - Muži 1999-1979

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kujíček Michal BK Spořice 21 km Muži 1999-1979 24 01:27:32.4 4.
2. Stumpf Michal Most 21 km Muži 1999-1979 47 01:30:39.4 6.
3. Smrž Ladislav Běžci Chomutov 21 km Muži 1999-1979 286 01:31:36.7 7.
4. Karhan Josef 21 km Muži 1999-1979 17 01:36:30.9 11.
5. Pospíšil František Běžci CV 21 km Muži 1999-1979 16 01:39:47.7 15.
6. Kohoutek Tomáš Emty Legs CC 21 km Muži 1999-1979 20 01:40:28.4 16.
7. Kobík Martin Cobram Team PPC 21 km Muži 1999-1979 19 01:50:31.0 30.
8. Schmieder Oto SRTG Strupčice 21 km Muži 1999-1979 43 01:54:23.5 37.
9. Šulc Jiří 21 km Muži 1999-1979 50 01:54:25.5 38.
10. Bodlák Jan 21 km Muži 1999-1979 5 01:54:40.7 39.
11. Kalužný Michal Kosnárci 21 km Muži 1999-1979 22 01:56:56.5 41.
12. Přinda Marek Klášterecké běhny 21 km Muži 1999-1979 40 01:58:00.0 46.
13. Novák Jakub 21 km Muži 1999-1979 31 02:02:45.2 51.
14. Koleszár Jan 21 km Muži 1999-1979 21 02:03:22.2 52.
15. Bajer Josef Chomutov 21 km Muži 1999-1979 1 02:06:04.0 54.
16. Stodůlka Petr Rugby club Liberec 21 km Muži 1999-1979 46 02:23:37.0 61.

21 km - Ženy „A“ 1978-1969

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stehlikova Radka Běžci Chomutov 21 km Ženy „A“ 1978-1969 14 01:59:55.7 49.
2. Havlůjová Marcela 21 km Ženy „A“ 1978-1969 10 02:00:06.5 50.
3. Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří 21 km Ženy „A“ 1978-1969 7 02:10:17.2 55.
4. Havlíčková Michaela trtiatlet karlovy vary 21 km Ženy „A“ 1978-1969 9 02:12:36.0 58.
5. Hojdarová Hana 21 km Ženy „A“ 1978-1969 11 02:24:10.5 62.

21 km - Muž „A“ 1978-1969

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ouzký Stanislav Jirkov 21 km Muž „A“ 1978-1969 33 01:21:05.9 1.
2. Šlapák Zdeněk Sweep ultimate gym 21 km Muž „A“ 1978-1969 48 01:23:46.7 2.
3. Javornický Tomáš DBK Kadaň 21 km Muž „A“ 1978-1969 217 01:24:37.2 3.
4. Unger Miroslav Most 21 km Muž „A“ 1978-1969 52 01:28:45.4 5.
5. Réz Ludvík TJ DNT Cykloteam Chomutov 21 km Muž „A“ 1978-1969 41 01:32:03.9 8.
6. Dvořák Marek Chomutov 21 km Muž „A“ 1978-1969 445 01:33:00.2 9.
7. Sapouček Miroslav 21 km Muž „A“ 1978-1969 454 01:38:20.9 12.
8. Štěch Martin AK Bílina 21 km Muž „A“ 1978-1969 49 01:43:45.4 19.
9. Ouzký Tomáš Otvice 21 km Muž „A“ 1978-1969 34 01:44:55.2 20.
10. Blail Ondřej KK Chomutov 21 km Muž „A“ 1978-1969 3 01:45:01.2 21.
11. Trunecek Miroslav Spořice 21 km Muž „A“ 1978-1969 51 01:47:38.5 23.
12. Hlaváček Jirka Rozběháme Teplice 21 km Muž „A“ 1978-1969 138 01:48:36.0 26.
13. Musil Petr 21 km Muž „A“ 1978-1969 29 01:54:03.0 35.
14. Červený Ladislav 21 km Muž „A“ 1978-1969 6 01:56:35.2 40.
15. Pelc Jaroslav Běžci Chomutov 21 km Muž „A“ 1978-1969 35 01:57:18.2 44.
16. Janoušek Petr 21 km Muž „A“ 1978-1969 13 01:59:25.0 48.
17. Musil Aleš 21 km Muž „A“ 1978-1969 28 02:22:29.5 60.
18. Kindl Karel 21 km Muž „A“ 1978-1969 18 02:28:10.5 64.

21 km - Ženy „B“ 1968-1959

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vítková Zuzana Most 21 km Ženy „B“ 1968-1959 54 01:42:35.0 18.
2. Pöplová Romana 21 km Ženy „B“ 1968-1959 38 01:51:06.5 32.
3. Chrpová Michaela 21 km Ženy „B“ 1968-1959 12 02:11:18.5 57.

21 km - Muži „B“ 1968-1959

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vodička Pavel 21 km Muži „B“ 1968-1959 455 01:35:02.9 10.
2. Havlíček Zdeněk 21 km Muži „B“ 1968-1959 449 01:38:30.0 13.
3. Zbuzek Jaroslav 21 km Muži „B“ 1968-1959 57 01:39:44.9 14.
4. Liebig Vilém Chomutov 21 km Muži „B“ 1968-1959 25 01:49:42.2 27.
5. Mašek Martin Krasobruslařský klub Chomutov 21 km Muži „B“ 1968-1959 27 01:52:14.2 33.
6. Baumrt Tomáš TJ Slávie Chomutov 21 km Muži „B“ 1968-1959 2 01:57:08.2 42.
7. Zich Roman 21 km Muži „B“ 1968-1959 415 01:58:51.0 47.
8. Průcha Oldřich 21 km Muži „B“ 1968-1959 39 02:06:03.5 53.

21 km - Veteráni 1958 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jiráček Petr MP Chomutov 21 km Veteráni 1958 a starší 15 01:57:56.7 45.
2. Vaníček Jiří Chomutov 21 km Veteráni 1958 a starší 53 02:10:36.2 56.