Výsledky závodu

Pivni běh - týmy

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 05.05.2018



6km - 2 členné týmy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. XS Energy drink XS Energy drink 6km 2 členné týmy 1205 00:31:00.4 1.
2. AC R.U.M. (Tvoje bába chlastá pivo) AC R.U.M. (Tvoje bába chlastá pivo) 6km 2 členné týmy 267 00:31:16.5 2.
3. TUNEL TUNEL 6km 2 členné týmy 1225 00:37:01.1 6.
4. Mário Medo + Daniel Mayer Mário Medo + Daniel Mayer 6km 2 členné týmy 1215 00:37:19.4 7.
5. kreténi kreténi 6km 2 členné týmy 241 00:38:27.0 8.
6. JiRa JiRa 6km 2 členné týmy 299 00:39:02.7 9.
7. Bierfreunde Niederstetten Bierfreunde Niederstetten 6km 2 členné týmy 413 00:39:10.6 10.
8. Duos Pivos Duos Pivos 6km 2 členné týmy 273 00:39:28.2 11.
9. Aubrecht + Nevlazla Aubrecht + Nevlazla 6km 2 členné týmy 147 00:41:35.0 14.
10. FC Predators A FC Predators A 6km 2 členné týmy 316 00:41:51.2 15.
11. Pluháčková + Macháčová Pluháčková + Macháčová 6km 2 členné týmy 1211 00:42:02.0 17.
12. Vegdrunkers-abstinenti Vegdrunkers-abstinenti 6km 2 členné týmy 279 00:42:18.4 20.
13. Kunějovický Tour de beer Kunějovický Tour de beer 6km 2 členné týmy 253 00:42:54.6 24.
14. Cubicor Team Cubicor Team 6km 2 členné týmy 259 00:43:00.5 25.
15. Voráček + Kapounová Voráček + Kapounová 6km 2 členné týmy 1221 00:44:04.4 28.
16. Vocasové Vocasové 6km 2 členné týmy 205 00:44:26.1 30.
17. VEL-NES VEL-NES 6km 2 členné týmy 257 00:45:28.4 36.
18. Double ALE Double ALE 6km 2 členné týmy 203 00:45:48.9 40.
19. VanRun VanRun 6km 2 členné týmy 263 00:46:06.8 41.
20. Pivní Palačinky Pivní Palačinky 6km 2 členné týmy 227 00:47:05.2 46.
21. Chip & Dale Chip & Dale 6km 2 členné týmy 255 00:47:16.6 47.
22. Legát + Voráčková Legát + Voráčková 6km 2 členné týmy 251 00:47:18.3 48.
23. Kjokoušci Kjokoušci 6km 2 členné týmy 1217 00:47:52.0 52.
24. Honzíková + Brůha Honzíková + Brůha 6km 2 členné týmy 215 00:47:54.5 53.
25. LáďoBorcí LáďoBorcí 6km 2 členné týmy 221 00:48:05.6 54.
26. Houdková + Staněk Houdková + Staněk 6km 2 členné týmy 247 00:49:35.7 61.
27. TerMiX TerMiX 6km 2 členné týmy 283 00:50:00.6 65.
28. FC Predators B FC Predators B 6km 2 členné týmy 314 00:50:08.4 66.
29. Bayerl + Motysová Bayerl + Motysová 6km 2 členné týmy 243 00:51:38.3 70.
30. Matky sobě Matky sobě 6km 2 členné týmy 287 00:52:43.0 74.
31. Lucky Zloduch Lucky Zloduch 6km 2 členné týmy 291 00:52:45.3 75.
32. Slaďoši Slaďoši 6km 2 členné týmy 1201 00:52:47.2 77.
33. Dream Team Dream Team 6km 2 členné týmy 261 00:52:51.3 78.
34. Dutošvarcova korporace Dutošvarcova korporace 6km 2 členné týmy 1207 00:53:16.3 82.
35. Paja a Terka Paja a Terka 6km 2 členné týmy 289 00:54:02.8 86.
36. Lemonďačky Lemonďačky 6km 2 členné týmy 219 00:54:10.9 87.
37. M+E+pivo M+E+pivo 6km 2 členné týmy 295 00:54:30.8 89.
38. Klub rváčů Klub rváčů 6km 2 členné týmy 281 00:54:45.7 90.
39. Parta HIC z Cerhovic Parta HIC z Cerhovic 6km 2 členné týmy 285 00:54:54.2 92.
40. Viktorin + Viktorin Viktorin + Viktorin 6km 2 členné týmy 229 00:54:56.9 93.
41. Čerešně Čerešně 6km 2 členné týmy 211 00:55:13.8 94.
42. Běžíme na pivo Běžíme na pivo 6km 2 členné týmy 380 00:56:11.6 97.
43. Bohoušojc Bohoušojc 6km 2 členné týmy 277 00:57:03.6 101.
44. Buňátová + Hamet + Boháček Buňátová + Hamet + Boháček 6km 2 členné týmy 367 00:57:15.2 102.
45. Přeštická sluníčka Přeštická sluníčka 6km 2 členné týmy 1219 00:57:19.4 103.
46. Les Madames Les Madames 6km 2 členné týmy 207 00:57:29.1 104.
47. Lenoch banda Lenoch banda 6km 2 členné týmy 465 00:57:41.5 105.
48. JuliMa JuliMa 6km 2 členné týmy 1209 00:57:53.9 107.
49. Nýdlová + Nýdl Nýdlová + Nýdl 6km 2 členné týmy 275 00:58:08.5 109.
50. 10 piv 10 piv 6km 2 členné týmy 137 00:58:20.3 112.
51. Sofa Predators Sofa Predators 6km 2 členné týmy 1203 00:58:23.2 113.
52. Žížničky Žížničky 6km 2 členné týmy 237 00:58:33.4 114.
53. Last-minute Last-minute 6km 2 členné týmy 149 00:59:11.4 117.
54. Severní větry Severní větry 6km 2 členné týmy 239 00:59:29.5 120.
55. Kocourci Kocourci 6km 2 členné týmy 265 01:02:14.8 125.
56. Pijáci Pijáci 6km 2 členné týmy 201 01:03:00.0 126.
57. Fullmetal Fullmetal 6km 2 členné týmy 217 01:03:04.8 127.
58. Schýbalová + Černovský Schýbalová + Černovský 6km 2 členné týmy 1213 01:03:19.0 129.
59. Šumavský Alkospolek Šumavský Alkospolek 6km 2 členné týmy 297 01:04:19.0 134.
60. WPA team No.1 WPA team No.1 6km 2 členné týmy 569 01:04:48.6 136.
61. Násosky Násosky 6km 2 členné týmy 223 01:10:38.5 146.
62. Berková + Vašíček Berková + Vašíček 6km 2 členné týmy 209 01:11:48.2 147.
63. L&M L&M 6km 2 členné týmy 293 01:28:25.7 152.
64. VSP VSP 6km 2 členné týmy 549 01:33:01.5 153.
65. Turgau + Paige Turgau + Paige 6km 2 členné týmy 1223 01:36:44.2 155.
66. Rychlý nohy Rychlý nohy 6km 2 členné týmy 245 01:58:26.7 157.

6km - 3 členné týmy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Haka racing team Haka racing team 6km 3 členné týmy 352 00:32:59.4 3.
2. Knedlíci Knedlíci 6km 3 členné týmy 304 00:41:12.7 12.
3. Stálá žízeň Stálá žízeň 6km 3 členné týmy 388 00:42:00.8 16.
4. Bezmozci Bezmozci 6km 3 členné týmy 370 00:42:13.4 19.
5. Trapézák Trapézák 6km 3 členné týmy 307 00:44:01.3 27.
6. SPOŽÚS SPOŽÚS 6km 3 členné týmy 382 00:44:14.9 29.
7. Kolikrát žijem? Kolikrát žijem? 6km 3 členné týmy 1304 00:44:37.9 31.
8. DRMONOK DRMONOK 6km 3 členné týmy 346 00:44:46.7 33.
9. Inaircom Inaircom 6km 3 členné týmy 397 00:45:26.1 35.
10. Inaircom2 Inaircom2 6km 3 členné týmy 394 00:45:28.9 37.
11. Dopijem a půjdem Dopijem a půjdem 6km 3 členné týmy 310 00:45:32.9 38.
12. AKS team AKS team 6km 3 členné týmy 322 00:46:29.7 43.
13. Kožený + Pitra + Klečková Kožený + Pitra + Klečková 6km 3 členné týmy 334 00:46:43.8 44.
14. BK Dorados BK Dorados 6km 3 členné týmy 349 00:47:00.3 45.
15. Momo team Momo team 6km 3 členné týmy 637 00:47:19.0 49.
16. Mušketýři Mušketýři 6km 3 členné týmy 1316 00:47:26.7 50.
17. Ibalgin-stádo Ibalgin-stádo 6km 3 členné týmy 361 00:47:34.7 51.
18. KasparRumningTeam divky KasparRumningTeam divky 6km 3 členné týmy 340 00:48:09.5 55.
19. AKM Viktoria AKM Viktoria 6km 3 členné týmy 337 00:48:41.3 56.
20. Dopijem a pudem! Dopijem a pudem! 6km 3 členné týmy 501 00:48:52.2 57.
21. Partička Partička 6km 3 členné týmy 617 00:49:16.3 59.
22. Tři pro zdraví Tři pro zdraví 6km 3 členné týmy 358 00:49:38.9 62.
23. Picní šneci Picní šneci 6km 3 členné týmy 319 00:49:59.0 64.
24. Cobra11 Cobra11 6km 3 členné týmy 269 00:51:41.9 71.
25. rytíři od kulatého stolu rytíři od kulatého stolu 6km 3 členné týmy 629 00:52:10.6 72.
26. Zlomený játro Zlomený játro 6km 3 členné týmy 301 00:53:00.2 79.
27. Kotrmelec pres paletu Kotrmelec pres paletu 6km 3 členné týmy 343 00:53:13.7 81.
28. Jdeme na 5 Jdeme na 5 6km 3 členné týmy 1313 00:55:55.0 95.
29. Bezedna Team Bezedna Team 6km 3 členné týmy 331 00:56:12.3 98.
30. Agresivní vodky Agresivní vodky 6km 3 členné týmy 1310 00:56:49.0 100.
31. Blažek + Vodička + Vočadlová Blažek + Vodička + Vočadlová 6km 3 členné týmy 364 00:57:43.9 106.
32. Tým neohrožených žen Tým neohrožených žen 6km 3 členné týmy 391 00:58:15.6 111.
33. DANKESCHNELL DANKESCHNELL 6km 3 členné týmy 1301 00:58:58.0 115.
34. Beer On The Run Beer On The Run 6km 3 členné týmy 385 00:59:13.1 118.
35. Ligueeere Ligueeere 6km 3 členné týmy 7 01:01:28.9 123.
36. WPA team No.2 WPA team No.2 6km 3 členné týmy 373 01:03:05.1 128.
37. Lipová Lipová 6km 3 členné týmy 355 01:03:26.4 130.
38. Hluštíci Hluštíci 6km 3 členné týmy 328 01:04:00.0 132.
39. Ovečka Ovečka 6km 3 členné týmy 1307 01:04:01.9 133.
40. Kingos Kingos 6km 3 členné týmy 376 01:07:49.3 143.
41. Tvoje máma! Tvoje máma! 6km 3 členné týmy 605 01:13:11.4 148.

6km - 4 členné týmy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beer brothers Beer brothers 6km 4 členné týmy 589 00:34:16.9 4.
2. S.P.A.M. S.P.A.M. 6km 4 členné týmy 509 00:35:59.5 5.
3. Eště můžem Eště můžem 6km 4 členné týmy 405 00:41:21.4 13.
4. No limit Christy No limit Christy 6km 4 členné týmy 457 00:42:05.5 18.
5. KašparRumnigTeam chlapci KašparRumnigTeam chlapci 6km 4 členné týmy 477 00:42:19.0 21.
6. NAS NE DOGONYAT NAS NE DOGONYAT 6km 4 členné týmy 481 00:42:46.4 22.
7. NH Litice NH Litice 6km 4 členné týmy 425 00:42:51.6 23.
8. Moubearos Moubearos 6km 4 členné týmy 565 00:43:22.0 26.
9. Banáni Banáni 6km 4 členné týmy 633 00:44:43.6 32.
10. Assa Abloy Assa Abloy 6km 4 členné týmy 621 00:45:05.0 34.
11. Oliveriusová + Čapek + Křikava Rystonovská + Křikava Oliveriusová + Čapek + Křikava Rystonovská + Křikava 6km 4 členné týmy 485 00:45:45.0 39.
12. ČuNě tým ČuNě tým 6km 4 členné týmy 461 00:46:09.5 42.
13. Srtg Plzeň - Borci Srtg Plzeň - Borci 6km 4 členné týmy 429 00:49:02.0 58.
14. Bachoři Bachoři 6km 4 členné týmy 545 00:49:21.3 60.
15. Kotyho koniny Kotyho koniny 6km 4 členné týmy 577 00:49:49.0 63.
16. Pivní Pupky Pivní Pupky 6km 4 členné týmy 557 00:50:47.5 67.
17. Neporazitelní jednorožci Neporazitelní jednorožci 6km 4 členné týmy 497 00:50:55.9 68.
18. DVANDA a její promile DVANDA a její promile 6km 4 členné týmy 409 00:51:05.8 69.
19. Wellnessácí Wellnessácí 6km 4 členné týmy 453 00:52:19.0 73.
20. Houba + Cejnar + Fanta + Špillar Houba + Cejnar + Fanta + Špillar 6km 4 členné týmy 445 00:52:46.7 76.
21. Base team Base team 6km 4 členné týmy 581 00:53:05.3 80.
22. Gabrielová + Gabriel + Matějovský + Trávová Gabrielová + Gabriel + Matějovský + Trávová 6km 4 členné týmy 625 00:53:44.6 83.
23. Klatovští šneci Klatovští šneci 6km 4 členné týmy 537 00:53:51.6 84.
24. Intenzivní běhny Intenzivní běhny 6km 4 členné týmy 593 00:53:53.1 85.
25. Cibulka + Čechura + Legátová + Drobil Cibulka + Čechura + Legátová + Drobil 6km 4 členné týmy 573 00:54:13.6 88.
26. Vopičková + Mouleová + Tisotová + Semanová Vopičková + Mouleová + Tisotová + Semanová 6km 4 členné týmy 517 00:54:46.8 91.
27. Vyšlapaný kecky Vyšlapaný kecky 6km 4 členné týmy 441 00:56:08.7 96.
28. Jednonohá antilopa Jednonohá antilopa 6km 4 členné týmy 533 00:56:42.2 99.
29. Le Fracíci Le Fracíci 6km 4 členné týmy 613 00:57:56.5 108.
30. Spartan chicks Spartan chicks 6km 4 členné týmy 433 00:58:13.5 110.
31. IUP IUP 6km 4 členné týmy 525 00:59:02.1 116.
32. Jaroš + Jandová + Paroubková Jaroš + Jandová + Paroubková 6km 4 členné týmy 585 00:59:13.9 119.
33. Intenzivní běhny Intenzivní běhny 6km 4 členné týmy 601 00:59:46.3 121.
34. Kočičky Kočičky 6km 4 členné týmy 541 01:01:20.9 122.
35. Tři malý a tuplák Tři malý a tuplák 6km 4 členné týmy 609 01:01:31.7 124.
36. DronFest DronFest 6km 4 členné týmy 597 01:03:40.2 131.
37. Hajná + Strejcová + Šimanová + Strejcová Hajná + Strejcová + Šimanová + Strejcová 6km 4 členné týmy 529 01:04:33.4 135.
38. Madam dojela Madam dojela 6km 4 členné týmy 505 01:05:30.8 137.
39. Bobáková + Bobák + Garlíková + Garlík Bobáková + Bobák + Garlíková + Garlík 6km 4 členné týmy 469 01:06:09.8 138.
40. Pošťácký běhny Pošťácký běhny 6km 4 členné týmy 473 01:06:16.1 139.
41. Bez treninku s.r.o. Bez treninku s.r.o. 6km 4 členné týmy 401 01:06:40.3 140.
42. ne-VINNÉ PIVAŘKY ne-VINNÉ PIVAŘKY 6km 4 členné týmy 493 01:06:52.5 141.
43. Couráci Couráci 6km 4 členné týmy 553 01:07:12.7 142.
44. Nuly od Lenocha Nuly od Lenocha 6km 4 členné týmy 561 01:07:52.4 144.
45. sametoví obláčci sametoví obláčci 6km 4 členné týmy 513 01:09:07.4 145.
46. BH team BH team 6km 4 členné týmy 489 01:13:15.9 149.
47. BezTuzBla BezTuzBla 6km 4 členné týmy 521 01:22:04.4 150.
48. Bear Masters Bear Masters 6km 4 členné týmy 449 01:28:16.1 151.
49. Tricák Tricák 6km 4 členné týmy 417 01:35:32.1 154.
50. Bicák Bicák 6km 4 členné týmy 421 01:37:52.0 156.
51. all STAR Team all STAR Team 6km 4 členné týmy 1 03:00:35.3 158.