Výsledky závodu

Pivní běh - jednotlivci

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 05.05.2018



6km - Muž

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Skalka Jakub 6km Muž 44 00:28:57.8 1.
2. Škarda Zdeněk Haka racing team 6km Muž 352 00:29:12.7 2.
3. Eliáš Petr XS Energy drink 6km Muž 1205 00:29:57.6 3.
4. Filipčík Tomáš AC R.U.M. (Tvoje bába chlastá pivo) 6km Muž 267 00:30:01.4 4.
5. Hrabě Pavel Beer brothers 6km Muž 592 00:30:42.7 5.
6. Sobotník Adam 6km Muž 15 00:31:04.3 6.
7. Červeňák Radim FC Predators A 6km Muž 316 00:31:06.7 7.
8. Hrabal Pavel S.P.A.M. 6km Muž 511 00:31:23.5 8.
9. Kohout Václav vpk 6km Muž 46 00:31:53.6 9.
10. Kyenge Dan Besouro 6km Muž 116 00:32:02.3 10.
11. Svoboda Vojtěch XS Energy drink 6km Muž 1206 00:32:03.1 11.
12. Němec Lukáš 6km Muž 76 00:32:11.8 12.
13. Břicháček Miloš adidas Runners Prague 6km Muž 114 00:32:27.6 13.
14. Vinohradský Tomáš AC R.U.M. (Tvoje bába chlastá pivo) 6km Muž 268 00:32:31.6 14.
15. Gotz Petr Beer brothers 6km Muž 590 00:32:48.2 15.
16. Chlad Lukáš Haka racing team 6km Muž 353 00:33:11.4 16.
17. Kolouch Miroslav Gym Class Heroes 6km Muž 57 00:33:22.8 17.
18. Čejka Martin S.P.A.M. 6km Muž 510 00:33:33.2 18.
19. Novotný David RSaci 6km Muž 129 00:33:50.8 19.
20. Medo Mário Mário Medo + Daniel Mayer 6km Muž 1215 00:34:16.4 20.
21. Holeček Filip Beer brothers 6km Muž 589 00:34:45.7 21.
22. Sedlák Jan No limit Christy 6km Muž 460 00:34:47.0 22.
23. Škola Pavel internetovestranky.com 6km Muž 53 00:34:58.3 24.
24. Bárta Michal 6km Muž 47 00:36:10.8 27.
25. Pavlík Petr 6km Muž 83 00:36:16.1 28.
26. Deisinger Rene 6km Muž 25 00:36:23.8 29.
27. Jeřábek Pavel Vamos 6km Muž 41 00:36:24.8 30.
28. Gutwirth Adam Haka racing team 6km Muž 354 00:36:34.2 31.
29. Biskup Jan Assa Abloy 6km Muž 623 00:36:37.0 32.
30. Gartner Jiří TUNEL 6km Muž 1225 00:36:44.6 33.
31. Ciniburk Jindřich Dopijem a půjdem 6km Muž 312 00:37:02.2 34.
32. Pročka Jiří Action couple 6km Muž 51 00:37:08.8 35.
33. Rutar Míra TUNEL 6km Muž 1226 00:37:17.6 36.
34. Krátký Michal Bezmozci 6km Muž 370 00:37:17.7 37.
35. Vlk Tomáš Kolikrát žijem? 6km Muž 1304 00:37:23.2 38.
36. Přerost Tomáš Banáni 6km Muž 636 00:37:23.5 39.
37. Jaroš Petr Dopijem a půjdem 6km Muž 311 00:37:25.2 40.
38. Šteiner Jiří Bezmozci 6km Muž 372 00:38:09.7 42.
39. Špot Jan Chlapský klub a alkoholičky 6km Muž 79 00:38:14.6 43.
40. Blažek Michal kreténi 6km Muž 241 00:38:26.9 44.
41. Červený Miroslav kreténi 6km Muž 242 00:38:27.1 45.
42. Bešta Jakub No limit Christy 6km Muž 459 00:38:32.7 46.
43. Štěpán Vítězslav 6km Muž 24 00:38:34.3 47.
44. Karlík Tomáš 6km Muž 58 00:38:43.3 48.
45. Valenta Jan 6km Muž 60 00:38:44.1 49.
46. Kundrát Matěj Assa Abloy 6km Muž 621 00:38:49.0 50.
47. Havlíček Ladislav Stálá žízeň 6km Muž 390 00:38:49.4 51.
48. Kramář Jakub Beer brothers 6km Muž 591 00:38:51.0 52.
49. Hnát Marek NH Litice 6km Muž 425 00:38:52.7 54.
50. Jelinek Patrick NH Litice 6km Muž 426 00:38:53.2 55.
51. Šmídovec Patrik 6km Muž 131 00:38:53.3 56.
52. Svoboda Jiří JiRa 6km Muž 299 00:39:02.6 57.
53. Kňava Radek JiRa 6km Muž 300 00:39:02.7 58.
54. Maleňák Miroslav 6km Muž 132 00:39:08.8 59.
55. Claus Eberhardt Bierfreunde Niederstetten 6km Muž 413 00:39:10.2 60.
56. Henn Christian Bierfreunde Niederstetten 6km Muž 416 00:39:10.9 61.
57. Škop Petr 6km Muž 123 00:39:23.3 62.
58. Kydlíček Ondřej TJ Start Plzeň 6km Muž 96 00:39:29.6 63.
59. Huml Aleš S.P.A.M. 6km Muž 509 00:39:30.5 64.
60. Grantner Saša S.P.A.M. 6km Muž 512 00:39:30.7 65.
61. Hejret Vojtěch Rumíci 6km Muž 23 00:39:35.8 66.
62. Hyndrák Honza 6km Muž 22 00:39:48.3 67.
63. Svoboda Jiří VelBud team 6km Muž 54 00:39:48.6 68.
64. Nožička Tomáš 6km Muž 21 00:39:49.8 69.
65. Klouček Martin Žatec 6km Muž 126 00:39:56.8 70.
66. Milan Kašpar Kotyho koniny 6km Muž 577 00:40:03.5 71.
67. Marek Jiri Duos Pivos 6km Muž 274 00:40:04.6 72.
68. Zajíček Jakub Kotyho koniny 6km Muž 578 00:40:09.0 73.
69. Opalecký Petr Kunějovický Tour de beer 6km Muž 253 00:40:10.1 74.
70. Dezort Martin TJ Sokol Plzeň - Petřín 6km Muž 124 00:40:22.3 75.
71. Mayer Daniel Mário Medo + Daniel Mayer 6km Muž 1216 00:40:22.4 76.
72. Jahnátek Dušan NAS NE DOGONYAT 6km Muž 482 00:40:28.5 77.
73. Bušek David Pivní Pupky 6km Muž 559 00:40:39.2 78.
74. Kršňák Martin 6km Muž 135 00:40:41.3 79.
75. Prusík Luboš Moubearos 6km Muž 566 00:40:44.0 80.
76. Majer Martin Knedlíci 6km Muž 305 00:41:12.7 82.
77. Jakubčík Tomáš Knedlíci 6km Muž 306 00:41:12.9 83.
78. Bubník Stanislav Moubearos 6km Muž 565 00:41:18.2 84.
79. Kratochvíl Michal Eště můžem 6km Muž 405 00:41:21.0 85.
80. Černý Tomáš Eště můžem 6km Muž 408 00:41:21.2 86.
81. Hering David Eště můžem 6km Muž 406 00:41:21.4 87.
82. Šlajch Vlastislav Eště můžem 6km Muž 407 00:41:21.9 88.
83. Aubrecht David Aubrecht + Nevlazla 6km Muž 147 00:41:34.9 89.
84. Nevlazla Tomáš Aubrecht + Nevlazla 6km Muž 148 00:41:35.2 90.
85. Kratochvíl Zdeněk 6km Muž 43 00:41:38.8 91.
86. Janota Zdeněk Trapézák 6km Muž 309 00:41:50.4 92.
87. Štědrý Matěj Trapézák 6km Muž 307 00:41:55.2 93.
88. Pacholíček Petr KašparRumnigTeam chlapci 6km Muž 479 00:41:55.7 94.
89. Komínek Stanislav Moubearos 6km Muž 567 00:41:58.0 95.
90. Havlík Marek Vegdrunkers-abstinenti 6km Muž 280 00:42:18.4 100.
91. Šimek Martin KašparRumnigTeam chlapci 6km Muž 480 00:42:26.0 101.
92. Chodounsky Martin KašparRumnigTeam chlapci 6km Muž 478 00:42:27.2 102.
93. Pašek Miloslav KašparRumnigTeam chlapci 6km Muž 477 00:42:27.3 103.
94. Trlica Jiří Spencer & Hill 6km Muž 233 00:42:51.9 105.
95. Kohout Filip NH Litice 6km Muž 428 00:42:55.2 106.
96. Markvart Jakub Cubicor Team 6km Muž 259 00:43:00.6 108.
97. Hauer Pavel Stálá žízeň 6km Muž 388 00:43:20.9 109.
98. Krátký Antonín 6km Muž 128 00:43:30.6 110.
99. Kinský Václav Inaircom 6km Muž 399 00:43:31.7 111.
100. Roula Jan 6km Muž 66 00:43:48.3 112.
101. Sušánka Miroslav Stálá žízeň 6km Muž 389 00:43:51.9 113.
102. Zábran Josef Inaircom2 6km Muž 396 00:43:57.4 114.
103. Voráček Martin Voráček + Kapounová 6km Muž 1221 00:44:03.4 115.
104. Hrabačka Martin SPOŽÚS 6km Muž 384 00:44:14.4 117.
105. Hrabačka Petr SPOŽÚS 6km Muž 383 00:44:14.9 118.
106. Kadlec Martin 6km Muž 75 00:44:19.6 120.
107. Urban Marek Vocasové 6km Muž 205 00:44:26.1 121.
108. Šubrt Ondřej Vocasové 6km Muž 206 00:44:26.2 122.
109. Strádal Honza 6km Muž 101 00:44:32.6 123.
110. Němeček st. Bob ČuNě tým 6km Muž 462 00:44:45.5 124.
111. Pivoňka Lukáš DRMONOK 6km Muž 347 00:44:46.2 125.
112. Tenkrát Milan DRMONOK 6km Muž 348 00:44:46.9 126.
113. Vlasák Tomáš DRMONOK 6km Muž 346 00:44:47.0 127.
114. Šik Martin Rumíci 6km Muž 19 00:45:08.6 130.
115. Chlad Filip 6km Muž 93 00:45:27.6 131.
116. Velíšek Václav VEL-NES 6km Muž 257 00:45:28.4 132.
117. Škrlant Marek Inaircom2 6km Muž 395 00:45:29.9 134.
118. Fryč Tomáš No limit Christy 6km Muž 457 00:45:32.5 135.
119. Kulaty Ladislav 6km Muž 95 00:45:32.6 136.
120. Bubeniček Josef Kunějovický Tour de beer 6km Muž 254 00:45:39.2 137.
121. Čapek Stanislav Oliveriusová + Čapek + Křikava Rystonovská + Křikava 6km Muž 486 00:45:45.5 140.
122. Rabas Pavel Double ALE 6km Muž 203 00:45:46.1 141.
123. Popule Daniel 6km Muž 86 00:45:48.8 142.
124. Křikava Jan Oliveriusová + Čapek + Křikava Rystonovská + Křikava 6km Muž 488 00:45:50.0 143.
125. Imrichovský Michal Dopijem a pudem! 6km Muž 502 00:45:50.2 144.
126. Grassl Jan Double ALE 6km Muž 204 00:45:51.6 145.
127. Fialka Václav Běžecká Tlupa 6km Muž 1485 00:45:56.2 146.
128. Toman Jiří RSáci 6km Muž 81 00:45:56.6 147.
129. Cepek Josef nemám 6km Muž 91 00:45:57.4 148.
130. Vaněk Roman VanRun 6km Muž 263 00:46:06.6 149.
131. Trefanec David Inaircom 6km Muž 398 00:46:12.0 152.
132. Šlecha Jan AKS team 6km Muž 322 00:46:18.9 153.
133. Kantner Jan 6km Muž 109 00:46:19.6 154.
134. Folda Milan 6km Muž 133 00:46:19.6 155.
135. Hlinovský Tomáš AKS team 6km Muž 324 00:46:20.7 157.
136. Kulišan Stanislav 6km Muž 59 00:46:21.8 158.
137. Szabo Jan DANKESCHNELL 6km Muž 1302 00:46:30.9 160.
138. Kožený Pavel Kožený + Pitra + Klečková 6km Muž 334 00:46:33.4 161.
139. Škrlant Martin Inaircom 6km Muž 397 00:46:34.7 162.
140. Němeček ml. Bob ČuNě tým 6km Muž 463 00:46:37.5 164.
141. Houska Vladimír NAS NE DOGONYAT 6km Muž 484 00:46:47.4 167.
142. Charvát Jan AKS team 6km Muž 323 00:46:49.4 169.
143. Pitra Jan Kožený + Pitra + Klečková 6km Muž 335 00:46:49.4 170.
144. Krsek Jiří Inaircom2 6km Muž 394 00:46:59.4 171.
145. Hubený Marek Banáni 6km Muž 633 00:46:59.5 172.
146. Jarolín Milan Banáni 6km Muž 634 00:46:59.8 173.
147. Královec Jiří BK Dorados 6km Muž 351 00:47:00.2 174.
148. Straka Zdeněk BK Dorados 6km Muž 349 00:47:00.2 175.
149. Kučera Štěpán BK Dorados 6km Muž 350 00:47:00.4 176.
150. Palacký Václav Pivní Palačinky 6km Muž 227 00:47:04.9 177.
151. Křen Jan 6km Muž 72 00:47:06.6 179.
152. Opička Jan 6km Muž 64 00:47:07.1 180.
153. Varga Karel FC Predators B 6km Muž 315 00:47:13.4 181.
154. Kroupa Petr Chip & Dale 6km Muž 256 00:47:16.4 182.
155. Mandaus Aleš Bezedna Team 6km Muž 331 00:47:16.4 183.
156. Bezděk Martin Chip & Dale 6km Muž 255 00:47:16.9 184.
157. Legát Vojtěch Legát + Voráčková 6km Muž 251 00:47:18.6 186.
158. Mládek Josef Momo team 6km Muž 638 00:47:18.8 187.
159. Kapoun Michal Momo team 6km Muž 637 00:47:19.0 188.
160. Kalčík Jakub Ibalgin-stádo 6km Muž 363 00:47:19.4 190.
161. Sýkora Martin Mušketýři 6km Muž 1318 00:47:26.2 192.
162. Král Martin KNK 6km Muž 82 00:47:27.6 195.
163. Friš Martin Banáni 6km Muž 635 00:47:31.8 197.
164. Krejčí Jiří 6km Muž 84 00:47:39.6 198.
165. Fišer Karel 6km Muž 120 00:47:43.6 201.
166. Lisenko Radim Cobra11 6km Muž 649 00:47:45.5 202.
167. Švejda Lukáš 6km Muž 18 00:47:50.6 203.
168. Pek Ondrej Kjokoušci 6km Muž 1218 00:47:51.9 204.
169. Voldrich Milos Kjokoušci 6km Muž 1217 00:47:52.2 205.
170. Vaněček Jan Cobra11 6km Muž 270 00:47:53.3 206.
171. Brůha Jaroslav Honzíková + Brůha 6km Muž 216 00:47:54.6 208.
172. Račák Ladislav LáďoBorcí 6km Muž 222 00:47:56.1 209.
173. Putnoky Tomáš 6km Muž 89 00:47:59.8 210.
174. Toncar Václav 6km Muž 17 00:48:12.1 214.
175. Jánský Petr 6km Muž 88 00:48:14.6 215.
176. Pešek Tomáš Kolikrát žijem? 6km Muž 1305 00:48:14.7 216.
177. Harmáček Václav Litice 6km Muž 38 00:48:15.3 218.
178. Pipošiar Jiří Kolikrát žijem? 6km Muž 1306 00:48:15.9 219.
179. Štědrý Filip Trapézák 6km Muž 308 00:48:18.2 220.
180. Žourek Michal 6km Muž 45 00:48:36.6 221.
181. Korunka Jan Dopijem a pudem! 6km Muž 504 00:48:37.2 222.
182. Havlíček Vít AKM Viktoria 6km Muž 339 00:48:41.2 224.
183. Celunda Michal Dutošvarcova korporace 6km Muž 1208 00:48:46.7 229.
184. Šubr Martin Srtg Plzeň - Borci 6km Muž 429 00:48:59.0 231.
185. Šik Michal Srtg Plzeň - Borci 6km Muž 431 00:48:59.5 232.
186. Archalous Matěj Srtg Plzeň - Borci 6km Muž 432 00:49:00.0 233.
187. Jíra František Srtg Plzeň - Borci 6km Muž 430 00:49:09.5 234.
188. stejskal Jakub Picní šneci 6km Muž 319 00:49:19.7 237.
189. Haudek Jiří Bachoři 6km Muž 548 00:49:21.0 238.
190. Kasal Jakub Bachoři 6km Muž 546 00:49:21.2 239.
191. Starý Lukáš Bachoři 6km Muž 545 00:49:21.3 240.
192. Bernardin Tomáš Moubearos 6km Muž 568 00:49:27.7 242.
193. Berka Roman No limit Christy 6km Muž 458 00:49:30.0 243.
194. Bauml Daniel Base team 6km Muž 582 00:49:32.6 244.
195. Staněk František Houdková + Staněk 6km Muž 248 00:49:35.9 246.
196. Krc Patrik 6km Muž 136 00:49:36.2 249.
197. Lejsek Marek Tři pro zdraví 6km Muž 360 00:49:38.7 251.
198. Výborný Pavel 6km Muž 111 00:49:55.3 253.
199. Rauner Michal TerMiX 6km Muž 284 00:50:01.4 255.
200. stolz Petr Picní šneci 6km Muž 321 00:50:06.2 256.
201. svoboda Roman Picní šneci 6km Muž 320 00:50:31.2 259.
202. Horáček Jakub 6km Muž 105 00:50:32.7 260.
203. Šištík Ivan 6km Muž 113 00:50:45.1 261.
204. Radvanovský Ondřej NH Litice 6km Muž 427 00:50:45.2 262.
205. Paulfranz Erik 6km Muž 134 00:50:49.4 263.
206. Tománek Oldřich Neporazitelní jednorožci 6km Muž 500 00:50:55.5 265.
207. Honomichl Libor Bezmozci 6km Muž 371 00:51:12.9 274.
208. Kabelka Jiří 6km Muž 94 00:51:13.8 275.
209. Plch Pavel 6km Muž 77 00:51:17.4 277.
210. Slama Ondřej Partička 6km Muž 620 00:51:21.9 279.
211. wedell richard rytíři od kulatého stolu 6km Muž 630 00:51:34.8 283.
212. bouchal radek rytíři od kulatého stolu 6km Muž 629 00:51:36.8 284.
213. Bayerl Jiří Bayerl + Motysová 6km Muž 243 00:51:38.4 286.
214. TAUŠ PAVEL Parta HIC z Cerhovic 6km Muž 286 00:51:57.9 287.
215. Matoušek Josef 6km Muž 98 00:52:17.1 290.
216. Vogl Adam Wellnessácí 6km Muž 456 00:52:18.5 291.
217. Peták Pavel FC Prohrajeme Lehce 6km Muž 50 00:52:25.6 295.
218. Král Tomáš 6km Muž 70 00:52:27.3 296.
219. Čopan Michal FC Predators A 6km Muž 318 00:52:35.7 297.
220. Houba Robert Houba + Cejnar + Fanta + Špillar 6km Muž 445 00:52:45.8 302.
221. Cejnar Tomáš Houba + Cejnar + Fanta + Špillar 6km Muž 446 00:52:46.7 303.
222. Špillar Adam Houba + Cejnar + Fanta + Špillar 6km Muž 448 00:52:47.0 304.
223. Sladky Jan Slaďoši 6km Muž 1202 00:52:47.2 306.
224. Fanta Daniel Houba + Cejnar + Fanta + Špillar 6km Muž 447 00:52:47.3 307.
225. Hejný Jan Zlomený játro 6km Muž 303 00:52:59.7 309.
226. Psota Petr Zlomený játro 6km Muž 301 00:52:59.9 310.
227. Půta Roman Zlomený játro 6km Muž 302 00:53:00.9 311.
228. Arazim Tomas Kotrmelec pres paletu 6km Muž 345 00:53:13.4 314.
229. Havlicek Roman Kotrmelec pres paletu 6km Muž 344 00:53:13.5 315.
230. strýček petr rytíři od kulatého stolu 6km Muž 631 00:53:20.3 317.
231. Rozšafný Michal Dream Team 6km Muž 261 00:53:39.9 318.
232. Gabriel Roman Gabrielová + Gabriel + Matějovský + Trávová 6km Muž 626 00:53:43.5 319.
233. Matějovský Václav Gabrielová + Gabriel + Matějovský + Trávová 6km Muž 627 00:53:45.0 321.
234. Vejskal Tomáš Klatovští šneci 6km Muž 539 00:53:51.5 325.
235. Kochman Jan Klatovští šneci 6km Muž 540 00:53:51.7 326.
236. Bouda Oldřich Klatovští šneci 6km Muž 538 00:53:52.3 327.
237. Kraft Jaroslav Točíme barely Plzeň 6km Muž 56 00:54:04.3 328.
238. Vodička Miroslav Pivní Pupky 6km Muž 557 00:54:10.0 329.
239. Nykodým Michal Pivní Pupky 6km Muž 560 00:54:10.1 330.
240. Havlíček Tomáš Pivní Pupky 6km Muž 558 00:54:10.8 331.
241. Cibulka Adam Cibulka + Čechura + Legátová + Drobil 6km Muž 573 00:54:12.7 334.
242. Čechura Vojtěch Cibulka + Čechura + Legátová + Drobil 6km Muž 574 00:54:13.6 336.
243. Drobil Ondřej Cibulka + Čechura + Legátová + Drobil 6km Muž 576 00:54:14.8 337.
244. Harant Antonin Base team 6km Muž 581 00:54:15.3 338.
245. Havlicek Michal Base team 6km Muž 583 00:54:16.0 339.
246. Mrna Ondrej Base team 6km Muž 584 00:54:17.3 340.
247. Taut Aleš Hluštíci 6km Muž 329 00:54:28.9 341.
248. Dvořák Milan M+E+pivo 6km Muž 295 00:54:30.9 343.
249. Fremuth Jiří Intenzivní běhny 6km Muž 594 00:54:41.3 345.
250. Sýkora Jakub Intenzivní běhny 6km Muž 596 00:54:41.8 346.
251. Viktorin Václav Viktorin + Viktorin 6km Muž 230 00:54:56.4 349.
252. Viktorin Tomas Viktorin + Viktorin 6km Muž 229 00:54:57.4 350.
253. Chamula Michal WPA team No.1 6km Muž 570 00:55:28.3 355.
254. Ambrož Jan 6km Muž 118 00:55:33.1 356.
255. Sigmund Luděk Ag násosky 6km Muž 99 00:55:35.3 357.
256. Heřmánek Václav Assa Abloy 6km Muž 624 00:55:44.5 358.
257. Matějka Jiří 6km Muž 97 00:55:54.3 360.
258. Smrček Petr Vyšlapaný kecky 6km Muž 442 00:56:09.0 366.
259. Justa Josef Běžíme na pivo 6km Muž 380 00:56:11.5 369.
260. Blažek Jan Běžíme na pivo 6km Muž 381 00:56:11.7 370.
261. spacek martin Fógl 6km Muž 100 00:56:34.1 372.
262. Mlezič Jednonohá antilopa 6km Muž 534 00:56:41.7 373.
263. Kříž Jan Jednonohá antilopa 6km Muž 533 00:56:42.2 374.
264. Machulda Jednonohá antilopa 6km Muž 535 00:56:42.2 375.
265. Sláma Petr BH team 6km Muž 492 00:56:42.5 376.
266. Joska Jednonohá antilopa 6km Muž 536 00:56:42.5 377.
267. Bohuslav Pavel Bohoušojc 6km Muž 277 00:57:04.4 382.
268. Hamet Jaromír Buňátová + Hamet + Boháček 6km Muž 368 00:57:14.9 383.
269. Pacanda Dan 6km Muž 49 00:57:39.3 390.
270. Ježek Pavel Lenoch banda 6km Muž 465 00:57:41.5 392.
271. Blažek Martin Blažek + Vodička + Vočadlová 6km Muž 364 00:57:43.2 393.
272. Vodička Tomáš Blažek + Vodička + Vočadlová 6km Muž 365 00:57:44.2 394.
273. Fryč Ondřej Dutošvarcova korporace 6km Muž 1207 00:57:45.9 396.
274. SPOUSTA MICHAL Parta HIC z Cerhovic 6km Muž 285 00:57:50.4 397.
275. Hellebrand Zbyněk JuliMa 6km Muž 1210 00:57:54.2 399.
276. Nýdl Miroslav Nýdlová + Nýdl 6km Muž 276 00:58:08.1 401.
277. Adamec Martin 10 piv 6km Muž 137 00:58:20.2 413.
278. Škrlant David 10 piv 6km Muž 138 00:58:20.4 414.
279. Bílý Petr 6km Muž 106 00:58:34.6 419.
280. Krejča Jan IUP 6km Muž 527 00:59:01.3 421.
281. Bublík Ondřej IUP 6km Muž 525 00:59:01.7 422.
282. Mattas Tomáš IUP 6km Muž 526 00:59:02.2 423.
283. Hanyk Jiří IUP 6km Muž 528 00:59:03.2 424.
284. Liška Adam 6km Muž 85 00:59:06.4 425.
285. Aubrecht Jan Beer On The Run 6km Muž 387 00:59:13.0 428.
286. Brázda Pavel Beer On The Run 6km Muž 386 00:59:13.2 430.
287. Jaroš Pavel Jaroš + Jandová + Paroubková 6km Muž 585 00:59:13.3 432.
288. Smetana Jiří 6km Muž 588 00:59:15.3 434.
289. Novák Marek Ligueeere 6km Muž 9 00:59:21.3 435.
290. Hodek Vilém Cobra11 6km Muž 269 00:59:27.0 436.
291. Velíšek Ondřej DANKESCHNELL 6km Muž 1301 00:59:27.2 437.
292. Cibuzar Pavel Severní větry 6km Muž 240 00:59:29.6 440.
293. Vlach František Kotyho koniny 6km Muž 579 00:59:35.8 442.
294. Fojtík Tomáš 6km Muž 121 01:00:15.9 443.
295. Zeman Martin Kočičky 6km Muž 542 01:01:21.3 449.
296. Duspiva Jan Kočičky 6km Muž 543 01:01:21.8 450.
297. Šetlík František 6km Muž 16 01:01:34.3 454.
298. Körner Štefan Tři malý a tuplák 6km Muž 612 01:01:35.0 455.
299. Chalupa Ladislav Kocourci 6km Muž 265 01:02:15.7 459.
300. Kuděj Tomáš Ligueeere 6km Muž 8 01:02:43.6 461.
301. Duzbaba Tomáš Pijáci 6km Muž 201 01:02:59.9 462.
302. Hašek Jaroslav Pijáci 6km Muž 202 01:03:00.1 463.
303. Bílek Tomáš Fullmetal 6km Muž 218 01:03:04.6 464.
304. Soukup Pavel WPA team No.2 6km Muž 373 01:03:04.8 465.
305. Hajek Jan WPA team No.2 6km Muž 648 01:03:05.0 467.
306. Černovský Ladislav Schýbalová + Černovský 6km Muž 1214 01:03:19.9 470.
307. Račák Ondřej Lipová 6km Muž 356 01:03:26.4 472.
308. Cholinský Tomáš DronFest 6km Muž 599 01:03:39.6 475.
309. Tuháček Ondřej DronFest 6km Muž 598 01:03:41.8 477.
310. Krbec Jaroslav Šumavský Alkospolek 6km Muž 297 01:04:18.9 482.
311. Hrubec Martin Šumavský Alkospolek 6km Muž 298 01:04:19.2 483.
312. Krpal Karel 6km Muž 12 01:05:40.6 491.
313. Kobza Martin 6km Muž 11 01:05:55.1 492.
314. Garlík Ján Bobáková + Bobák + Garlíková + Garlík 6km Muž 472 01:06:09.2 494.
315. Bobák Přemysl Bobáková + Bobák + Garlíková + Garlík 6km Muž 470 01:06:10.2 497.
316. Hrinko Maroš Bez treninku s.r.o. 6km Muž 402 01:06:34.5 506.
317. Kulhánek Tomáš Bez treninku s.r.o. 6km Muž 404 01:06:34.5 507.
318. Šťovíček Jakub Couráci 6km Muž 554 01:07:12.8 513.
319. Menšík Matouš Kingos 6km Muž 378 01:07:49.0 518.
320. Faltejsek Martin Kingos 6km Muž 377 01:07:49.7 520.
321. Šneidr David Nuly od Lenocha 6km Muž 561 01:07:51.3 521.
322. Tupý Luboš Nuly od Lenocha 6km Muž 564 01:07:52.5 522.
323. Hošek David Hluštíci 6km Muž 330 01:08:45.7 526.
324. Liška Jan sametoví obláčci 6km Muž 514 01:09:07.3 529.
325. Navrátil Antonín sametoví obláčci 6km Muž 516 01:09:07.5 530.
326. Vašíček Jáchym Berková + Vašíček 6km Muž 210 01:11:48.1 539.
327. Mihulka Zdeněk Tvoje máma! 6km Muž 605 01:13:10.0 542.
328. Koželuh Ondřej Tvoje máma! 6km Muž 606 01:13:14.3 543.
329. Švihovec Christian Bear Masters 6km Muž 449 01:15:37.3 546.
330. Přibyl Michal Bear Masters 6km Muž 450 01:15:37.8 547.
331. Sikyta Roman BH team 6km Muž 489 01:18:34.3 548.
332. Sýkora Tomáš 6km Muž 40 01:18:47.1 549.
333. Kačírek Petr 6km Muž 39 01:19:35.6 552.
334. Cerha Michal 6km Muž 33 01:19:58.4 553.
335. Hejsa Daniel 6km Muž 524 01:21:16.5 554.
336. Rodek Martin BezTuzBla 6km Muž 521 01:21:20.8 555.
337. Bláha Milan BezTuzBla 6km Muž 523 01:22:50.0 556.
338. Limberský Daniel 6km Muž 37 01:31:24.4 562.
339. Medveď Lubomír 6km Muž 31 01:32:55.2 565.
340. Stupka Tomáš VSP 6km Muž 549 01:33:02.0 567.
341. Fišer Tomáš Bicák 6km Muž 424 01:33:19.0 568.
342. Turgau Tomáš Turgau + Paige 6km Muž 1223 01:36:44.5 573.
343. Berka Josef Bicák 6km Muž 421 01:39:22.0 574.
344. Štangl Martin Bear Masters 6km Muž 451 01:41:03.3 579.
345. Zukal Martin Juchů 6km Muž 117 02:06:51.5 582.
346. Tomáš Kudrna alias Kunda vod voleje all STAR Team 6km Muž 3 03:00:09.2 583.
347. Aleš Sládek alias arogant all STAR Team 6km Muž 1 03:00:43.2 584.
348. Martin Kudrna alias brácha all STAR Team 6km Muž 4 03:00:44.0 585.
349. Michal Lonský Kocour alias sociál all STAR Team 6km Muž 2 03:00:44.7 586.
350. Kopačka Vlastislav 6km Muž 6 03:04:30.2 587.
351. Pištěková Barbora 6km Muž 5 03:04:44.7 588.
  Kapaipi Kunda Besouro 6km Muž 140 DNF  
  Hirman Lukas Osel racing 6km Muž 225 DNS  
  Janko Filip 6km Muž 61 DNS  
  Kuňák Martin Spencer & Hill 6km Muž 234 DNS  
  Blaha Etienne FC Predators B 6km Muž 313 DNS  
  Beneš Kamil Bez treninku s.r.o. 6km Muž 125 DNS  
  Červeňák Radek FC Predators A 6km Muž 317 DNS  
  Lorenc Ondřej 6km Muž 122 DNS  
  soukup michal rytíři od kulatého stolu 6km Muž 632 DNS  
  Nehoda Patrik Nušlova 6km Muž 214 DNS  

6km - Žena

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dvořáková Dana Action couple 6km Žena 52 00:34:55.1 23.
2. Klaskova Zuzana Forest Gump 6km Žena 42 00:35:50.6 25.
3. Šedivá Lenka Adidas runners Prague 6km Žena 65 00:36:08.6 26.
4. Jahnátková Aneta NAS NE DOGONYAT 6km Žena 481 00:37:25.5 41.
5. Moravcova Katerina Duos Pivos 6km Žena 273 00:38:51.9 53.
6. Metlická Markéta Knedlíci 6km Žena 304 00:41:12.4 81.
7. Macháčová Veronika Pluháčková + Macháčová 6km Žena 1212 00:42:01.9 96.
8. Pluháčková Markéta Pluháčková + Macháčová 6km Žena 1211 00:42:02.1 97.
9. Krámová Dagmar 6km Žena 10 00:42:16.3 98.
10. Jáňová Veronika Vegdrunkers-abstinenti 6km Žena 279 00:42:18.4 99.
11. Nehodová Nicole Nušlova 6km Žena 213 00:42:27.6 104.
12. Bejdáková Denisa Cubicor Team 6km Žena 260 00:43:00.4 107.
13. Kapounová Martina Voráček + Kapounová 6km Žena 1222 00:44:05.4 116.
14. Sakařová Barbora SPOŽÚS 6km Žena 382 00:44:15.4 119.
15. Ulrychová Barbora 6km Žena 55 00:44:52.1 128.
16. Klencová Simona Partička 6km Žena 617 00:45:00.4 129.
17. Nesnídalová Iveta VEL-NES 6km Žena 258 00:45:28.4 133.
18. Oliveriusová Monika Oliveriusová + Čapek + Křikava Rystonovská + Křikava 6km Žena 485 00:45:41.5 138.
19. Křikava Rystonovská Martina Oliveriusová + Čapek + Křikava Rystonovská + Křikava 6km Žena 487 00:45:43.2 139.
20. Vaňková Silvie VanRun 6km Žena 264 00:46:06.9 150.
21. Kramářová Vladimíra RSáci 6km Žena 80 00:46:11.3 151.
22. Králíková Tereza Paja a Terka 6km Žena 289 00:46:20.4 156.
23. Housková Jana NAS NE DOGONYAT 6km Žena 483 00:46:24.2 159.
24. Němečková Anina ČuNě tým 6km Žena 464 00:46:37.5 163.
25. Čudáková Anina ČuNě tým 6km Žena 461 00:46:37.7 165.
26. Šedová Jitka 6km Žena 112 00:46:39.3 166.
27. Klečková Nikola Kožený + Pitra + Klečková 6km Žena 336 00:46:48.5 168.
28. Palacká Darina Pivní Palačinky 6km Žena 228 00:47:05.6 178.
29. Voráčková Karolína Legát + Voráčková 6km Žena 252 00:47:17.9 185.
30. Konečná Lucie Momo team 6km Žena 639 00:47:19.3 189.
31. Malá Magdaléna Rumíci 6km Žena 20 00:47:21.8 191.
32. Masopustová Barbora Mušketýři 6km Žena 1317 00:47:27.0 193.
33. Gaudynová Pavla Mušketýři 6km Žena 1316 00:47:27.0 194.
34. Mandausová Vladimíra Bezedna Team 6km Žena 332 00:47:29.9 196.
35. Böhmová Lenka Ibalgin-stádo 6km Žena 362 00:47:42.2 199.
36. Havlíková Martina Ibalgin-stádo 6km Žena 361 00:47:42.4 200.
37. Honzíková Irena Honzíková + Brůha 6km Žena 215 00:47:54.4 207.
38. Pašková Monika KasparRumningTeam divky 6km Žena 340 00:48:09.4 211.
39. Šimková Andrea KasparRumningTeam divky 6km Žena 341 00:48:09.5 212.
40. Chodounská Jana KasparRumningTeam divky 6km Žena 342 00:48:09.5 213.
41. Račáková Kristina LáďoBorcí 6km Žena 221 00:48:15.2 217.
42. Schinabková Markéta AKM Viktoria 6km Žena 337 00:48:41.2 223.
43. Černovská Michaela AKM Viktoria 6km Žena 338 00:48:41.4 225.
44. Semanová Jana Vopičková + Mouleová + Tisotová + Semanová 6km Žena 520 00:48:41.7 226.
45. Mouleová Štěpánka Vopičková + Mouleová + Tisotová + Semanová 6km Žena 518 00:48:43.7 227.
46. Benešová Eva 6km Žena 74 00:48:46.3 228.
47. Benešová Jana 6km Žena 73 00:48:58.1 230.
48. Černáková Miroslava Assa Abloy 6km Žena 622 00:49:09.5 235.
49. Pěnkava Simona 6km Žena 48 00:49:12.3 236.
50. Haschová Eliška Bachoři 6km Žena 547 00:49:21.7 241.
51. Houdková Lenka Houdková + Staněk 6km Žena 247 00:49:35.6 245.
52. Loudová Andrea Intenzivní běhny 6km Žena 604 00:49:36.0 247.
53. Pálková Zuzana Intenzivní běhny 6km Žena 603 00:49:36.0 248.
54. Daněčková Zuzana Tři pro zdraví 6km Žena 358 00:49:38.2 250.
55. Netušilová Marie Tři pro zdraví 6km Žena 359 00:49:39.7 252.
56. Pechová Tereza TerMiX 6km Žena 283 00:49:59.9 254.
57. Kuzivová Lenka 6km Žena 29 00:50:10.6 257.
58. Ostrochovská Magdaléna 6km Žena 28 00:50:23.6 258.
59. Hanzlíková Tereza 6km Žena 71 00:50:55.1 264.
60. Bartáková Karolína Neporazitelní jednorožci 6km Žena 497 00:50:55.7 266.
61. Divišová Eva Neporazitelní jednorožci 6km Žena 499 00:50:56.0 267.
62. Karásková Jana Neporazitelní jednorožci 6km Žena 498 00:50:56.2 268.
63. Švehlová Michaela 6km Žena 103 00:51:02.6 269.
64. Eretová Lucie DVANDA a její promile 6km Žena 409 00:51:04.7 270.
65. Smolíková Martina DVANDA a její promile 6km Žena 412 00:51:06.0 271.
66. Papežová Vanda DVANDA a její promile 6km Žena 411 00:51:06.2 272.
67. Loukotová Martínka DVANDA a její promile 6km Žena 410 00:51:06.3 273.
68. Přibylová Monika 6km Žena 26 00:51:14.8 276.
69. Štefanová Anna 6km Žena 102 00:51:17.7 278.
70. Vitaková Kateřina Partička 6km Žena 618 00:51:26.4 280.
71. Mládková Lenka Intenzivní běhny 6km Žena 593 00:51:28.1 281.
72. Reichlová Hedvika 6km Žena 27 00:51:28.6 282.
73. Motysová Ilona Bayerl + Motysová 6km Žena 244 00:51:38.1 285.
74. Hambergerová Lucie Dream Team 6km Žena 262 00:52:02.6 288.
75. Denisa Fialová Dopijem a pudem! 6km Žena 501 00:52:09.2 289.
76. Faltínová Monika Wellnessácí 6km Žena 455 00:52:19.0 292.
77. Fabiánová Tereza Wellnessácí 6km Žena 453 00:52:19.2 293.
78. Černá Adéla Wellnessácí 6km Žena 454 00:52:19.3 294.
79. Kabourková Tereza Matky sobě 6km Žena 287 00:52:42.9 298.
80. Klánová Lucie Matky sobě 6km Žena 288 00:52:43.1 299.
81. Vilánková Veronika Lucky Zloduch 6km Žena 292 00:52:45.2 300.
82. Lukešová Michala Lucky Zloduch 6km Žena 291 00:52:45.4 301.
83. Sladka Lucie Slaďoši 6km Žena 1201 00:52:47.2 305.
84. Krausová Natálie 6km Žena 119 00:52:49.2 308.
85. Poláková Veronika FC Predators B 6km Žena 314 00:53:03.4 312.
86. Franzová Petra 6km Žena 104 00:53:07.4 313.
87. Pulkrabkova Mirka Kotrmelec pres paletu 6km Žena 343 00:53:14.2 316.
88. Trávová Vilma Gabrielová + Gabriel + Matějovský + Trávová 6km Žena 628 00:53:44.3 320.
89. Gabrielová Ivana Gabrielová + Gabriel + Matějovský + Trávová 6km Žena 625 00:53:45.5 322.
90. Ronovská Pavla 6km Žena 115 00:53:48.3 323.
91. Kučerová Jana Klatovští šneci 6km Žena 537 00:53:51.0 324.
92. Plaubová Kateřina Lemonďačky 6km Žena 219 00:54:10.9 332.
93. Valková Bára Lemonďačky 6km Žena 220 00:54:10.9 333.
94. Legátová Anna Cibulka + Čechura + Legátová + Drobil 6km Žena 575 00:54:13.5 335.
95. Tománková Eliška M+E+pivo 6km Žena 296 00:54:30.7 342.
96. Masopustová Aneta Intenzivní běhny 6km Žena 595 00:54:41.3 344.
97. Sikytová Bára Klub rváčů 6km Žena 282 00:54:45.2 347.
98. Kaislerová Markéta Klub rváčů 6km Žena 281 00:54:46.2 348.
99. Petrovková Mária Čerešně 6km Žena 212 00:55:02.1 351.
100. Soukupová Lucie 6km Žena 87 00:55:02.7 352.
101. Janiková Anežka 6km Žena 62 00:55:10.1 353.
102. Badidová Stanislava Čerešně 6km Žena 211 00:55:25.4 354.
103. Rabochová Agáta adidas Runners Prague 6km Žena 78 00:55:51.8 359.
104. Veselá Šárka Jdeme na 5 6km Žena 1313 00:55:54.7 361.
105. Formankova Tereza Jdeme na 5 6km Žena 1314 00:55:55.0 362.
106. Kovarikova Lenka Jdeme na 5 6km Žena 1315 00:55:55.2 363.
107. Rádlová Lenka Vyšlapaný kecky 6km Žena 441 00:56:07.5 364.
108. Kratochvílová Veronika Vyšlapaný kecky 6km Žena 444 00:56:09.0 365.
109. Hrdličková Lucie Vyšlapaný kecky 6km Žena 443 00:56:09.2 367.
110. Vacková Petra 6km Žena 68 00:56:10.3 368.
111. Stelzerová Michaela 6km Žena 67 00:56:13.4 371.
112. Havlíčková Kristýna Agresivní vodky 6km Žena 1311 00:56:48.7 378.
113. Wolframová Kristýna Agresivní vodka 6km Žena 1312 00:56:49.2 379.
114. Čepičková Ivana Agresivní vodky 6km Žena 1310 00:56:49.2 380.
115. Bohuslavová Katka Bohoušojc 6km Žena 278 00:57:02.9 381.
116. Buňátová Zuzana Buňátová + Hamet + Boháček 6km Žena 367 00:57:15.5 384.
117. Sedláčková Hana Přeštická sluníčka 6km Žena 1220 00:57:19.4 385.
118. Beštová Lenka Přeštická sluníčka 6km Žena 1219 00:57:19.5 386.
119. Jeřábková Vendula Le Fracíci 6km Žena 616 00:57:25.0 387.
120. Kratochvílová Soňa Les Madames 6km Žena 207 00:57:28.9 388.
121. Heringová Daniela Les Madames 6km Žena 208 00:57:29.4 389.
122. Hajná Edita Lenoch banda 6km Žena 467 00:57:41.5 391.
123. Vočadlová Kateřina Blažek + Vodička + Vočadlová 6km Žena 366 00:57:44.4 395.
124. Kuttelwascherová Martina JuliMa 6km Žena 1209 00:57:53.7 398.
125. Hanzlíková Ilona Le Fracíci 6km Žena 613 00:57:56.5 400.
126. Nýdlová Adéla Nýdlová + Nýdl 6km Žena 275 00:58:08.9 402.
127. Cíglerová Jana Le Fracíci 6km Žena 614 00:58:12.0 403.
128. Cíglerová Anna Le Fracíci 6km Žena 615 00:58:12.3 404.
129. Patejdlová Hana 6km Žena 130 00:58:12.9 405.
130. Čubrová Eva Spartan chicks 6km Žena 434 00:58:13.2 406.
131. Hambálková Klára Spartan chicks 6km Žena 436 00:58:13.2 407.
132. Šašková Lucie Spartan chicks 6km Žena 433 00:58:13.7 408.
133. Šiková Magdaléna Spartan chicks 6km Žena 435 00:58:13.8 409.
134. Levičková Pavla Tým neohrožených žen 6km Žena 392 00:58:15.5 410.
135. Rauscherova Jana Tým neohrožených žen 6km Žena 391 00:58:15.5 411.
136. Hochová Lenka Tým neohrožených žen 6km Žena 393 00:58:16.0 412.
137. Tintěrova Tereza Sofa Predators 6km Žena 1203 00:58:22.9 415.
138. Knotkova Monika Sofa Predators 6km Žena 1204 00:58:23.4 416.
139. Langová Irena Žížničky 6km Žena 237 00:58:33.1 417.
140. Reichmanová Pavlína Žížničky 6km Žena 238 00:58:33.6 418.
141. Korelusová Veronika 6km Žena 127 00:58:57.9 420.
142. Červenková Markéta Last-minute 6km Žena 150 00:59:11.2 426.
143. Cervenkova Zuzana Last-minute 6km Žena 149 00:59:11.7 427.
144. Altmanová Lenka Beer On The Run 6km Žena 385 00:59:13.0 429.
145. Jandová Taťána Jaroš + Jandová + Paroubková 6km Žena 586 00:59:13.3 431.
146. Paroubková Lucie Jaroš + Jandová + Paroubková 6km Žena 587 00:59:13.8 433.
147. Ďurisová Veronika Kotyho koniny 6km Žena 580 00:59:27.8 438.
148. Horová Martina Severní větry 6km Žena 239 00:59:29.4 439.
149. Hyťhová Eliška 6km Žena 92 00:59:34.9 441.
150. Vopičková Veronika Vopičková + Mouleová + Tisotová + Semanová 6km Žena 517 01:00:50.5 444.
151. Tisotová Radka Vopičková + Mouleová + Tisotová + Semanová 6km Žena 519 01:00:51.2 445.
152. Beštová Jana 6km Žena 90 01:01:01.4 446.
153. Nožková Markéta Kočičky 6km Žena 544 01:01:20.3 447.
154. Patová Kateřina Kočičky 6km Žena 541 01:01:20.3 448.
155. Faitová Gabriela Tři malý a tuplák 6km Žena 610 01:01:30.3 451.
156. Majerová Tereza Tři malý a tuplák 6km Žena 609 01:01:30.5 452.
157. Richterová Kristýna Tři malý a tuplák 6km Žena 611 01:01:31.0 453.
158. Špačková Pavla Paja a Terka 6km Žena 290 01:01:45.2 456.
159. Levová Věra Dopijem a půjdem 6km Žena 310 01:02:11.4 457.
160. Kozderková Jitka Kocourci 6km Žena 266 01:02:13.9 458.
161. Šindlerová Dita Ligueeere 6km Žena 7 01:02:21.8 460.
162. Křenová Ludmila Fullmetal 6km Žena 217 01:03:04.9 466.
163. Křížová Aneta WPA team No.2 6km Žena 375 01:03:05.5 468.
164. Schýbalová Tereza Schýbalová + Černovský 6km Žena 1213 01:03:18.2 469.
165. Valentová Marie Lipová 6km Žena 357 01:03:26.2 471.
166. Jurčiková Alena Lipová 6km Žena 355 01:03:26.5 473.
167. Byrtusová Lenka DronFest 6km Žena 600 01:03:38.8 474.
168. Cholinská Veronika DronFest 6km Žena 597 01:03:40.5 476.
169. Škodová Šárka Ovečka 6km Žena 1309 01:04:01.7 478.
170. Linhartová Marcela Ovečka 6km Žena 1308 01:04:02.0 479.
171. Šmejkalová Romana Ovečka 6km Žena 1307 01:04:02.0 480.
172. Morávková Markéta Madam dojela 6km Žena 506 01:04:13.8 481.
173. Strejcová Lucie Hajná + Strejcová + Šimanová + Strejcová 6km Žena 530 01:04:32.0 484.
174. Hajná Michaela Hajná + Strejcová + Šimanová + Strejcová 6km Žena 529 01:04:32.8 485.
175. Hajná Kateřina Hajná + Strejcová + Šimanová + Strejcová 6km Žena 532 01:04:34.0 486.
176. Šimanová Klárka Hajná + Strejcová + Šimanová + Strejcová 6km Žena 531 01:04:34.8 487.
177. Provinská Bára pohodové ámosky 6km Žena 437 01:04:43.7 488.
178. Baxová Jana pohodové ámosky 6km Žena 1437 01:04:44.0 489.
179. Hrdličková Zuzana Madam dojela 6km Žena 508 01:05:27.0 490.
180. Vogeltanzová Pavlína ne-VINNÉ PIVAŘKY 6km Žena 493 01:06:03.5 493.
181. Bobáková Petra Bobáková + Bobák + Garlíková + Garlík 6km Žena 469 01:06:09.7 495.
182. Garlíková Tereza Bobáková + Bobák + Garlíková + Garlík 6km Žena 471 01:06:10.0 496.
183. Hejná Alena Madam dojela 6km Žena 505 01:06:11.0 498.
184. Kubásková Pavlína Madam dojela 6km Žena 507 01:06:11.3 499.
185. Krkoška Terelmešová Denisa ne-VINNÉ PIVAŘKY 6km Žena 494 01:06:12.0 500.
186. Šimlová Ivana Pošťácký běhny 6km Žena 475 01:06:15.5 501.
187. Mandausová Jana Pošťácký běhny 6km Žena 473 01:06:16.0 502.
188. Blechová Michaela Pošťácký běhny 6km Žena 476 01:06:16.3 503.
189. Pochobradská Jindřiška Pošťácký běhny 6km Žena 474 01:06:16.5 504.
190. Plocková Denisa ne-VINNÉ PIVAŘKY 6km Žena 496 01:06:17.0 505.
191. Chvojková Petra Bez treninku s.r.o. 6km Žena 403 01:06:36.3 508.
192. Benešová Žaneta Bez treninku s.r.o. 6km Žena 401 01:06:55.8 509.
193. Polívková Zuzana 6km Žena 107 01:07:08.6 510.
194. Flemrová Lenka Couráci 6km Žena 555 01:07:12.5 511.
195. Šlapáková Jana Couráci 6km Žena 556 01:07:12.6 512.
196. Šimková Lucie Couráci 6km Žena 553 01:07:12.8 514.
197. Marečková Marie 6km Žena 110 01:07:16.9 515.
198. Kubátová Hana 6km Žena 108 01:07:22.9 516.
199. Peklová Štěpánka 6km Žena 63 01:07:33.4 517.
200. Valdhansová Lucie Kingos 6km Žena 376 01:07:49.2 519.
201. Šneidrová Hana Nuly od Lenocha 6km Žena 562 01:07:52.8 523.
202. Vávrová Markéta Nuly od Lenocha 6km Žena 563 01:07:53.0 524.
203. Krupová Alena Hluštíci 6km Žena 328 01:08:45.5 525.
204. Tušková Petra ne-VINNÉ PIVAŘKY 6km Žena 495 01:08:57.5 527.
205. Navrátilová Petra sametoví obláčci 6km Žena 515 01:09:07.3 528.
206. Lišková Marie sametoví obláčci 6km Žena 513 01:09:07.6 531.
207. Lukešová Terezie Intenzivní běhny 6km Žena 601 01:09:56.5 532.
208. Pešlová Anna Intenzivní běhny 6km Žena 602 01:09:56.6 533.
209. Vondrová Jana Násosky 6km Žena 224 01:10:38.4 534.
210. Štefflová Lenka Násosky 6km Žena 223 01:10:38.7 535.
211. Černá Karolína DANKESCHNELL 6km Žena 1303 01:10:55.7 536.
212. Václavíková Aneta 6km Žena 14 01:11:22.3 537.
213. Silovská Zuzana 6km Žena 13 01:11:36.8 538.
214. Berková Eva Berková + Vašíček 6km Žena 209 01:11:48.2 540.
215. Schoř Martin Tvoje máma! 6km Žena 607 01:13:09.8 541.
216. Rodková Kristýna Bezedna Team 6km Žena 333 01:13:50.7 544.
217. Humlová Kateřina WPA team No.1 6km Žena 569 01:14:09.0 545.
218. Sikytová Pavla BH team 6km Žena 490 01:18:52.8 550.
219. Punčochážová Tereza BH team 6km Žena 491 01:18:54.0 551.
220. Tuzarová Jana BezTuzBla 6km Žena 522 01:22:50.3 557.
221. Kuderová Pavlína 6km Žena 36 01:24:51.1 558.
222. Šlajerová Markéta 6km Žena 32 01:25:14.9 559.
223. Šantová Lydia L&M 6km Žena 294 01:28:25.7 560.
224. Slivoňová Marie L&M 6km Žena 293 01:28:25.7 561.
225. Neubauerová Lucie 6km Žena 35 01:31:55.1 563.
226. Sýkorová Petra 6km Žena 34 01:32:11.1 564.
227. Stupková Vladislava VSP 6km Žena 550 01:33:01.0 566.
228. Langmajerová Aneta Tricák 6km Žena 419 01:33:58.8 569.
229. Kalistová Johana Tricák 6km Žena 418 01:34:02.0 570.
230. Nedvědová Jana Tricák 6km Žena 417 01:34:06.5 571.
231. Paige Turgau + Paige 6km Žena 1224 01:36:44.0 572.
232. Ouřadová Markéta Bicák 6km Žena 423 01:39:23.3 575.
233. Vraná Veronika Bicák 6km Žena 422 01:39:23.5 576.
234. Kučerová Markéta Tricák 6km Žena 420 01:40:01.1 577.
235. Brédiková Veronika Bear Masters 6km Žena 452 01:40:46.0 578.
236. Mátlová Kateřina Rychlý nohy 6km Žena 245 01:58:26.2 580.
237. Vitáková Kateřina Rychlý nohy 6km Žena 246 01:58:27.2 581.
  Micková Renata Havlíčková + Micková 6km Žena 232 DNS  
  Šturmová Barbora Osel racing 6km Žena 226 DNS  
  Civišová Zuzana 6km Žena 69 DNS  
  Havlíčková Veronika Havlíčková + Micková 6km Žena 231 DNS  
  Kulišanová Andrea 6km Žena 30 DNS