Výsledky závodu

Snorock SEMIFINAL

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.04.2018



SPRINT - 13-16 år heat1

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Alstad Lochert Casper SPRINT 13-16 år heat1 165 00:01:54.5 8.
2. Dybendahl Hartz Brage SPRINT 13-16 år heat1 155 00:01:54.6 9.
3. Bjerke Martin SPRINT 13-16 år heat1 154 00:01:59.6 16.
4. Østerhagen Engen Sigurd SPRINT 13-16 år heat1 158 00:02:08.5 29.
5. Harby Johanne SPRINT 13-16 år heat1 152 00:02:20.0 35.
6. Jemer Mjelde Johannes SPRINT 13-16 år heat1 164 00:02:36.3 38.
7. Larsen Ida SPRINT 13-16 år heat1 160 00:02:43.9 40.

SPRINT - 13-16 år heat2

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Boysen Hillestad André SPRINT 13-16 år heat2 166 00:01:51.6 2.
2. Emilie Leegaard Maren SPRINT 13-16 år heat2 163 00:01:59.3 15.
3. Mathiesen Ida SPRINT 13-16 år heat2 161 00:02:01.9 19.
4. Hammer Flathagen Mina SPRINT 13-16 år heat2 156 00:02:05.2 23.
5. Olden Emma SPRINT 13-16 år heat2 162 00:02:06.9 26.
6. Brandstad Haug Marte SPRINT 13-16 år heat2 159 00:02:07.1 27.
7. Sætre August SPRINT 13-16 år heat2 157 00:02:14.8 32.

SPRINT - Turklassen heat 1

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Harborg Magne SPRINT Turklassen heat 1 183 00:02:04.9 22.
2. Schoildt Fiedrik SPRINT Turklassen heat 1 189 00:02:07.9 28.
3. Bruun Simen SPRINT Turklassen heat 1 182 00:02:16.4 33.
4. Bøe-Valø Morten SPRINT Turklassen heat 1 186 00:02:20.4 36.
5. Deutschmann Elisa SPRINT Turklassen heat 1 175 00:02:39.9 39.
6. Klevsgård Øystein SPRINT Turklassen heat 1 177 00:02:57.8 42.
7. Løvstuen Reidun SPRINT Turklassen heat 1 176 00:03:05.4 43.

SPRINT - Turklassen heat 2

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Åsen Gjerald Monica SPRINT Turklassen heat 2 181 00:01:50.2 1.
2. Olav Jensen Baard SPRINT Turklassen heat 2 191 00:02:01.0 18.
3. Granseth Morten SPRINT Turklassen heat 2 178 00:02:06.4 25.
4. Modell Kristoffer SPRINT Turklassen heat 2 184 00:02:16.9 34.
5. Karenstien Bjon SPRINT Turklassen heat 2 190 00:02:23.9 37.
6. Boysen Arne SPRINT Turklassen heat 2 187 00:02:50.6 41.

SPRINT - Junior/Senior heat 1

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stølan-Thoresen Jørgen SPRINT Junior/Senior heat 1 232 00:01:52.7 3.
2. Hoel Yngve SPRINT Junior/Senior heat 1 226 00:01:53.2 4.
3. Corell Martin SPRINT Junior/Senior heat 1 210 00:01:53.7 5.
4. Thorslund Aadland Petter SPRINT Junior/Senior heat 1 237 00:01:53.9 6.
5. Mathiesen Henrik SPRINT Junior/Senior heat 1 230 00:01:54.0 7.
6. Bjørn Plassen Ole SPRINT Junior/Senior heat 1 239 00:01:55.2 10.
7. Keistiansen Petter SPRINT Junior/Senior heat 1 247 00:02:02.1 20.
8. Susannah Kelly SPRINT Junior/Senior heat 1 236 00:02:05.6 24.

SPRINT - Junior/Senior heat 2

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lillestu Mikal SPRINT Junior/Senior heat 2 219 00:01:55.3 11.
2. Lutnæs Mathilde SPRINT Junior/Senior heat 2 223 00:01:56.9 12.
3. Foss Almqvist Jesper SPRINT Junior/Senior heat 2 211 00:01:57.9 13.
4. Sugaren Oliver SPRINT Junior/Senior heat 2 224 00:01:58.6 14.
5. Grøndalen Stein SPRINT Junior/Senior heat 2 204 00:01:59.9 17.
6. Boysen Hillestad Julie SPRINT Junior/Senior heat 2 220 00:02:02.7 21.
7. Erik Tronrud John SPRINT Junior/Senior heat 2 221 00:02:10.1 30.
8. Meissner Adrian SPRINT Junior/Senior heat 2 227 00:02:10.2 31.