Výsledky závodu

Snorock PROLOG

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.04.2018



SPRINT - 13-16 år

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Alstad Lochert Casper SPRINT 13-16 år 165 00:01:50.5 4.
2. Boysen Hillestad André SPRINT 13-16 år 166 00:01:50.5 5.
3. Dybendahl Hartz Brage SPRINT 13-16 år 155 00:01:53.4 11.
4. Emilie Leegaard Maren SPRINT 13-16 år 163 00:01:57.9 25.
5. Bjerke Martin SPRINT 13-16 år 154 00:02:00.6 35.
6. Mathiesen Ida SPRINT 13-16 år 161 00:02:00.7 36.
7. Birkeland Sondre SPRINT 13-16 år 173 00:02:01.3 38.
8. Hammer Flathagen Mina SPRINT 13-16 år 156 00:02:03.8 41.
9. Jemer Mjelde Johannes SPRINT 13-16 år 164 00:02:09.6 49.
10. Brandstad Haug Marte SPRINT 13-16 år 159 00:02:10.3 53.
11. Harby Johanne SPRINT 13-16 år 152 00:02:11.2 56.
12. Olden Emma SPRINT 13-16 år 162 00:02:11.2 57.
13. Larsen Ida SPRINT 13-16 år 160 00:02:20.4 65.
14. Sætre August SPRINT 13-16 år 157 00:02:20.4 66.
15. Østerhagen Engen Sigurd SPRINT 13-16 år 158 00:02:22.6 67.

SPRINT - Turklassen

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Harborg Magne SPRINT Turklassen 183 00:02:00.1 33.
2. Åsen Gjerald Monica SPRINT Turklassen 181 00:02:03.1 40.
3. Schoildt Fiedrik SPRINT Turklassen 189 00:02:08.0 47.
4. Olav Jensen Baard SPRINT Turklassen 191 00:02:15.0 61.
5. Bøe-Valø Morten SPRINT Turklassen 186 00:02:15.1 62.
6. Modell Kristoffer SPRINT Turklassen 184 00:02:23.0 68.
7. Bruun Simen SPRINT Turklassen 182 00:02:25.3 71.
8. Granseth Morten SPRINT Turklassen 178 00:02:25.8 72.
9. Klevsgård Øystein SPRINT Turklassen 177 00:02:40.1 74.
10. Boysen Arne SPRINT Turklassen 187 00:02:44.2 75.
11. Plur Nilsen Sebastin SPRINT Turklassen 188 00:02:45.0 76.
12. Karenstien Bjon SPRINT Turklassen 190 00:02:54.5 77.
13. Løvstuen Reidun SPRINT Turklassen 176 00:02:57.1 78.
14. Nomel Roy SPRINT Turklassen 179 00:03:10.3 79.
15. Deutschmann Elisa SPRINT Turklassen 175 00:03:42.4 80.

SPRINT - Junior/Senior

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Thorslund Aadland Petter SPRINT Junior/Senior 237 00:01:45.6 1.
2. Lillestu Mikal SPRINT Junior/Senior 219 00:01:50.1 2.
3. Corell Martin SPRINT Junior/Senior 210 00:01:50.2 3.
4. Sugaren Oliver SPRINT Junior/Senior 224 00:01:50.8 6.
5. Stølan-Thoresen Jørgen SPRINT Junior/Senior 232 00:01:52.2 7.
6. Lutnæs Mathilde SPRINT Junior/Senior 223 00:01:53.1 8.
7. Mathiesen Henrik SPRINT Junior/Senior 230 00:01:53.3 10.
8. Erik Tronrud John SPRINT Junior/Senior 221 00:01:54.6 12.
9. Hoel Yngve SPRINT Junior/Senior 226 00:01:54.8 13.
10. Foss Almqvist Jesper SPRINT Junior/Senior 211 00:01:55.1 14.
11. Keistiansen Petter SPRINT Junior/Senior 247 00:01:56.0 15.
12. Meissner Adrian SPRINT Junior/Senior 227 00:01:56.1 16.
13. Bjørn Plassen Ole SPRINT Junior/Senior 239 00:01:56.4 18.
14. Grøndalen Stein SPRINT Junior/Senior 204 00:01:56.8 19.
15. Susannah Kelly SPRINT Junior/Senior 236 00:01:57.0 21.
16. Boysen Hillestad Julie SPRINT Junior/Senior 220 00:01:57.3 22.
17. Kerst Maurin SPRINT Junior/Senior 240 00:01:57.4 23.
18. Aaseby Solveig SPRINT Junior/Senior 233 00:01:57.7 24.
19. Jurvelin Vesa-Pekka SPRINT Junior/Senior 245 00:01:58.1 26.
20. Morisbak Skjønsberg Ane SPRINT Junior/Senior 203 00:01:58.2 27.
21. Weilenmann Lars SPRINT Junior/Senior 241 00:01:58.6 28.
22. Aaseby Iver SPRINT Junior/Senior 208 00:01:58.6 29.
23. Marte Løvstuen Anne SPRINT Junior/Senior 229 00:01:58.7 30.
24. Berg Krista SPRINT Junior/Senior 231 00:01:59.5 32.
25. Leegaard Ylva SPRINT Junior/Senior 206 00:02:00.3 34.
26. Ulekleiv Rune SPRINT Junior/Senior 202 00:02:00.9 37.
27. Pulliam Jessica SPRINT Junior/Senior 234 00:02:04.1 42.
28. Aske Martin SPRINT Junior/Senior 207 00:02:04.8 43.
29. Håvardsrud Aslaug SPRINT Junior/Senior 217 00:02:05.1 44.
30. Jervidalo Kristina SPRINT Junior/Senior 243 00:02:06.2 45.
31. Hvidegård Hartz Ebbe SPRINT Junior/Senior 212 00:02:07.7 46.
32. Brennodden Ola SPRINT Junior/Senior 238 00:02:08.7 48.
33. Sørby Jarle SPRINT Junior/Senior 200 00:02:09.8 50.
34. Wahl Evensen Oda SPRINT Junior/Senior 244 00:02:10.0 51.
35. Foss Almqvist Oda SPRINT Junior/Senior 214 00:02:10.1 52.
36. Midtlien Langlie Helene SPRINT Junior/Senior 222 00:02:10.9 55.
37. Lutnæs Halvor SPRINT Junior/Senior 225 00:02:11.8 58.
38. Slåtto Mari SPRINT Junior/Senior 215 00:02:12.1 59.
39. Johansen Truls SPRINT Junior/Senior 209 00:02:12.5 60.
40. Hammer Flathagen Hedda SPRINT Junior/Senior 216 00:02:16.0 63.
41. Furuvald Bakken Selma SPRINT Junior/Senior 228 00:02:16.6 64.
42. Rapp Henrik SPRINT Junior/Senior 213 00:02:23.3 69.
43. Funnemark Johanne SPRINT Junior/Senior 201 00:02:24.3 70.
44. Heliseva Markken SPRINT Junior/Senior 246 00:02:31.1 73.

SPRINT - Kjendiser

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Einar Bjørndalen Ole SPRINT Kjendiser 250 00:01:53.2 9.
2. Eckhoff Tiril SPRINT Kjendiser 251 00:01:56.1 17.
3. Greis Michael SPRINT Kjendiser 253 00:01:56.8 20.
4. Sveen Simen SPRINT Kjendiser 252 00:01:59.0 31.
5. Henavold Halvor SPRINT Kjendiser 254 00:02:02.8 39.
6. B Hillestad Lena SPRINT Kjendiser 255 00:02:10.6 54.