Výsledky závodu

Aprílová půlka 2019

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 13.04.2019



21 km - Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mrázek Jiří Chlumec nad Cidlinou 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 5 01:22:12.5 1.
2. Letko Zbyněk 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 2 01:23:31.0 3.
3. Čeněk Jan KASPER-SWIX TEAM 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 17 01:30:14.5 4.
4. Buršík Michal 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 1 01:32:51.3 5.
5. Hlaváček Jan 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 7 01:42:55.7 8.
6. Šanda Miloslav SDH Sloupno 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 8 01:44:17.2 9.
7. Pradáč Jan Run magazine team 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 4 01:45:55.2 11.
8. Pavelka Michal KČT Jiskra Nový Bydžov 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 6 01:49:01.7 14.
9. Blaha Rostislav BK Vísky 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 3 01:49:20.0 15.

21 km - Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Milada Janatová 21 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 25 02:00:37.9 18.
2. Hamplová Šárka Chlumec nad Cidlinou 21 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 15 02:00:38.0 19.

21 km - Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Randa Drahomir sokol stěžery 21 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 12 01:22:17.8 2.
2. David Pavel Nymburk 21 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 23 01:34:38.8 6.
3. Lamich Bořivoj Run for live, Zábědov 21 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 11 01:36:36.3 7.
4. Pirkl Miroslav CzechTRI K. Team 21 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 9 01:45:06.7 10.
5. Lukáč Petr CYKLOMAX - Rock Machine 21 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 22 01:52:55.7 17.
6. Zych Jaroslav HOKL-Club Lužec nad Cidlinou 21 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 13 02:07:50.2 22.
7. Tomášek Filip 21 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 10 02:09:12.9 23.
8. Petržílek Zdeněk KRB Chrudim 21 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 14 02:11:17.9 24.

21 km - Dvoučlenná štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Balušík Michal KČT Nový Bydžov 21 km Dvoučlenná štafeta 200 01:47:19.5 13.
2. Markéta Herčíková Fajn Tým 21 km Dvoučlenná štafeta 201 01:52:07.0 16.
3. Špičák Jaroslav Chlumec nad Cidlinou 21 km Dvoučlenná štafeta 202 02:15:14.4 25.

21 km - Čtyřčlenná štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kvačková Petra ALBA Plus 21 km Čtyřčlenná štafeta 403 01:46:24.0 12.
2. Brzáková Petra 21 km Čtyřčlenná štafeta 402 02:06:07.7 20.
3. Michal Sajkršmíd 21 km Čtyřčlenná štafeta 404 02:06:54.7 21.

10 km - Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tomáš Olívka 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 136 00:45:54.8 3.
2. Grygera Tomáš SHINDA RUNNING 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 118 00:46:08.6 4.
3. Janeček Lukáš TJ Řehoty 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 103 00:50:26.3 8.
4. Vorlíček Petr Fedors All Stars Team 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 105 00:52:09.0 12.
5. Ondřej Samek 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 142 00:52:15.5 13.
6. Žilka David COLAS Team 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 130 00:53:40.1 15.
7. Macák Miroslav SALAVITA 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 115 00:54:22.3 16.
8. Žďárský Ondřej Fedors All Stars Team 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 108 00:56:43.1 21.
9. Jakub Drobek 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 133 00:58:38.8 23.
10. Vamberský Jan 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 120 01:00:27.8 28.
11. Vladimir Matys 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 137 01:02:00.8 31.
12. Kotásek Jakub 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 128 01:06:28.8 37.

10 km - Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krejčová Lucie L+L team / ČBK 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 129 00:50:51.1 10.
2. Tereza Komárková 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 144 00:55:53.0 20.
3. Vorlíčková Alena Fedors All Stars Team 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 107 01:01:09.3 29.
4. Bunzáková Karolína 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 122 01:02:35.3 32.
5. Bunzakova Kristyna 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 121 01:05:20.0 35.
6. Vykusová Renata Aussig - Praha 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 124 01:06:46.3 38.
7. Macáková Pavla SALAVITA 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 114 01:07:48.5 39.
8. Popková Andrea 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 100 01:07:55.3 40.
9. Kmínková Barbora 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 127 01:08:25.3 41.
10. Komárková Petra Run for Life, Zábědov 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 111 01:08:40.0 43.

10 km - Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petr Franc 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 139 00:40:34.1 1.
2. Pospíšil Jaroslav Nový Bydžov 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 101 00:45:17.8 2.
3. Marcel Jordánov 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 140 00:46:16.6 5.
4. Jan Havlín 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 134 00:47:53.6 6.
5. Vladislav Žalud 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 145 00:48:52.1 7.
6. Hloucal Martin Smidary 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 112 00:50:43.6 9.
7. Aleš Junek 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 141 00:51:30.8 11.
8. Kvaček Roman ALBA Plus 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 125 00:54:25.8 17.
9. ŠEBETKA Vladimír SK Městec Králové 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 113 00:55:51.8 19.
10. Zábranský Vilém Aussig - Praha 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 123 00:58:59.3 25.
11. Miroslav Behan 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 138 00:59:44.3 27.
12. Tomeš Pavel SK Starý Bydžov 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 102 01:01:42.3 30.
13. Petr Samek 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 143 01:04:08.8 33.
14. Vojtěch Bolina 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 131 01:04:23.3 34.
15. Baláž Ján Nepolisy 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 116 01:05:31.3 36.
16. Cagwe John BezvaBěh 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 119 01:15:21.7 44.

10 km - Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jana Janečková 10 km Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší 135 00:52:22.3 14.
2. Rundová Renata Zdravka team 10 km Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší 109 00:54:53.8 18.
3. Lenka Macková 10 km Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší 132 00:57:25.8 22.
4. Štayrova Vendula Run for life, Zábědov 10 km Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší 110 00:58:41.3 24.
5. Zůrová Monika Run for live 10 km Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší 106 00:59:27.8 26.
6. Pernetová Jitka Run for Life 10 km Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší 117 01:08:36.0 42.

1000 m - Děti 2004-2006

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. MATOUŠOVÁ Viktorie 1000 m Děti 2004-2006 D44 00:04:26.2 1.
2. Daiel Hampl 1000 m Děti 2004-2006 D91 00:04:36.0 2.
3. Karel Huml 1000 m Děti 2004-2006 D72 00:04:40.0 3.
4. Ortová Nikola AP team 1000 m Děti 2004-2006 D9 00:04:41.0 4.

750 m - Děti 2007-2008

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vinopalova Klaudie Run for life, Zábědov 750 m Děti 2007-2008 D41 00:03:05.2 1.
2. Lacek Matěj 750 m Děti 2007-2008 D42 00:03:20.2 2.
3. Zůra Adrian Run for live 750 m Děti 2007-2008 D40 00:03:39.0 3.
4. Sára Kmínková 750 m Děti 2007-2008 D93 00:03:51.7 4.

500 m - Děti 2009-2010

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fejfar Matěj Poděbrady 500 m Děti 2009-2010 D50 00:01:49.5 1.
2. MATOUŠ Antonín 500 m Děti 2009-2010 D48 00:01:59.7 2.
3. Balušík Mikuláš 500 m Děti 2009-2010 D76 00:02:05.8 3.
4. Pospíšil Melichar Nový Bydžov 500 m Děti 2009-2010 D58 00:02:11.5 4.
5. Tomášek Ota SKP Judo NB 500 m Děti 2009-2010 D34 00:02:11.8 5.
6. Filip Sajkršmíd 500 m Děti 2009-2010 D78 00:02:12.8 6.
7. KOPÁNKOVÁ Lucie SHARON 500 m Děti 2009-2010 D39 00:02:17.0 7.
8. Komárková Kateřina Run for Life, Zábědov 500 m Děti 2009-2010 D36 00:02:25.7 8.
9. Viktorie Világeová 500 m Děti 2009-2010 D77 00:02:31.7 9.
10. Tomeš Patrik SK Starý Bydžov 500 m Děti 2009-2010 D33 00:02:32.8 10.
11. Drábková Nikola 500 m Děti 2009-2010 D37 00:03:16.0 11.

250 m - Děti 2011-2012

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lamich Štěpánek Run for live 250 m Děti 2011-2012 D15 00:00:53.8 1.
2. Hermanová Eliška COLAS Team 250 m Děti 2011-2012 D18 00:00:54.0 2.
3. Michal Jakub Fajn Tym 250 m Děti 2011-2012 D55 00:00:54.8 3.
4. Midloch Vojtěch 250 m Děti 2011-2012 D92 00:00:56.5 4.
5. Zůra Denis Run for live 250 m Děti 2011-2012 D13 00:00:58.0 5.
6. Krejčí Václav HOKL Club 250 m Děti 2011-2012 D46 00:00:58.1 6.
7. Tomášek Dan SKP JUDO NB 250 m Děti 2011-2012 D10 00:01:01.8 7.
8. Tvarůžková Lenka 250 m Děti 2011-2012 D11 00:01:02.3 8.
9. Komárek Ondřej Run for Life, Zábědov 250 m Děti 2011-2012 D16 00:01:02.5 9.
10. Vykydal Vojtěch Chronicare 250 m Děti 2011-2012 D45 00:01:04.5 10.
11. KOPÁNEK Vojtěch SHARON 250 m Děti 2011-2012 D24 00:01:08.8 11.
12. Vokál Jáchym Chronicare 250 m Děti 2011-2012 D57 00:01:09.0 12.
13. Jiránková Rozálie 250 m Děti 2011-2012 D95 00:01:09.3 13.
14. Lacková Valentýna 250 m Děti 2011-2012 D19 00:01:10.0 14.
15. Trutnovská Nelly COLAS TEAM 250 m Děti 2011-2012 D21 00:01:10.5 15.
16. Vanturová Anežka Colas 250 m Děti 2011-2012 D22 00:01:12.3 16.
17. Havránková Karolína Měník 250 m Děti 2011-2012 D12 00:01:12.8 17.
18. František Čihák 250 m Děti 2011-2012 D90 00:01:15.8 18.
19. Vlčková Marie 250 m Děti 2011-2012 D14 00:01:20.3 19.
20. Amálka Tomášková 250 m Děti 2011-2012 D94 00:01:21.1 20.
21. Pavelka Michal KČT Jiskra Nový Bydžov 250 m Děti 2011-2012 D52 00:14:10.2 21.
  ŠEBETKA Jakub 250 m Děti 2011-2012 D17 DNF  

100 m - Děti 2013-2014

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hermanová Anežka COLAS Team 100 m Děti 2013-2014 D8 00:00:21.3 1.
2. Lacková Pavlína 100 m Děti 2013-2014 D3 00:00:22.3 2.
3. Dzurindáková Josefína Run for live, Zábědov 100 m Děti 2013-2014 D2 00:00:23.3 3.
4. Kořínek Roman 100 m Děti 2013-2014 D4 00:00:24.8 4.
5. Adéla Klapště 100 m Děti 2013-2014 D62 00:00:24.8 5.
6. Adam Vilagi 100 m Děti 2013-2014 D59 00:00:24.8 6.
7. Štveráková Amálka L+L team 100 m Děti 2013-2014 D54 00:00:25.0 7.
8. Drábek Matěj 100 m Děti 2013-2014 D6 00:00:25.8 8.
9. Boldrini Anna Colas 100 m Děti 2013-2014 D5 00:00:28.3 9.
10. Stoklasová Tereza 100 m Děti 2013-2014 D43 00:00:28.8 10.
11. Vinopalova Livie Run for life, Zábědov 100 m Děti 2013-2014 D1 00:00:29.5 11.
12. Pavelková Zuzana KČT Jiskra Nový Bydžov 100 m Děti 2013-2014 D53 00:00:29.6 12.
13. Zábranská Antonie Aussig - Praha 100 m Děti 2013-2014 D7 00:00:30.8 13.

50 m - Děti 2015-2017

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tvarůžek Vítězslav 50 m Děti 2015-2017 D27 00:00:17.3 1.
2. Ondřej Kašpárek 50 m Děti 2015-2017 D63 00:00:17.8 2.
3. Havránek Jan Měník 50 m Děti 2015-2017 D28 00:00:18.0 3.
4. Letková Beata 50 m Děti 2015-2017 D25 00:00:19.5 4.
5. Tomeš Vojtěch SK Starý Bydžov 50 m Děti 2015-2017 D26 00:00:22.3 5.
6. Vantura Tobiáš Colas 50 m Děti 2015-2017 D30 00:00:22.8 6.
7. Jiránková Mariana 50 m Děti 2015-2017 D96 00:00:22.8 7.
8. Nina Mikasová 50 m Děti 2015-2017 D61 00:00:23.0 8.
9. Drábková Tereza 50 m Děti 2015-2017 D31 00:00:25.5 9.
10. Christián Forbes 50 m Děti 2015-2017 D65 00:00:27.5 10.
11. Kořínková Nela 50 m Děti 2015-2017 D29 00:00:31.3 11.
12. Pavlína Šebetková 50 m Děti 2015-2017 D60 00:00:35.3 12.
13. Zábranský Adrian Aussig - Praha 50 m Děti 2015-2017 D32 00:00:37.6 13.
14. Barbora Kašparová 50 m Děti 2015-2017 D64 00:00:50.0 14.