Výsledky závodu

Ž3 Sport sprint triatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.07.2018



Triatlon - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dostál Jan Triatlon Muži 22 01:33:55.9 3.
2. Dostál Tomáš Triatlon Muži 67 01:37:25.8 4.
3. Gajdoš Dušan Triatlon Muži 52 01:39:15.0 5.
4. Petr Martin Triatlon Muži 29 01:40:24.4 6.
5. Polej Jiři Triatlon Muži 66 01:40:35.8 7.
6. Lhotsk´ý Luděk Triatlon Muži 59 01:41:33.2 9.
7. Zima Zdeněk Triatlon Muži 42 01:43:34.4 11.
8. Ďoubal Jan Triatlon Muži 53 01:44:10.9 13.
9. Košťál Petr Triatlon Muži 15 01:45:07.2 14.
10. Lášek Tomáš Triatlon Muži 11 01:45:46.2 16.
11. Štěpán Václav Triatlon Muži 28 01:45:49.5 17.
12. Kolisko Vladimír Triatlon Muži 39 01:46:09.9 18.
13. Tylš Marek Triatlon Muži 54 01:46:15.7 19.
14. Zeman Daniel Triatlon Muži 50 01:47:05.1 20.
15. Dyntar Radek Triatlon Muži 58 01:48:46.7 22.
16. Martin Jiří Triatlon Muži 18 01:49:10.7 23.
17. Domáň Ladislav Triatlon Muži 38 01:50:15.2 24.
18. Gregor Lukáš Triatlon Muži 57 01:50:27.0 25.
19. Ptáček David Triatlon Muži 8 01:50:57.5 26.
20. Ludwig Marcel Triatlon Muži 26 01:53:32.2 27.
21. Zika Adam Triatlon Muži 61 01:54:29.3 28.
22. Šedivý Petr Triatlon Muži 30 01:54:32.0 29.
23. Langenberger Lukáš Triatlon Muži 10 01:56:15.2 32.
24. Langenberger Adam Triatlon Muži 9 01:57:28.8 35.
25. Jirásek Jakub Triatlon Muži 45 01:57:35.3 36.
26. Zamecnik Lukas Triatlon Muži 24 01:59:24.8 39.
27. Renský Michal Triatlon Muži 6 02:00:06.9 41.
28. Chmelik Tomas Triatlon Muži 25 02:00:54.1 44.
29. Jüptner Petr Triatlon Muži 1 02:02:05.9 46.
30. Herzig Radek Triatlon Muži 55 02:02:21.5 48.
31. Tylš Tomáš Triatlon Muži 65 02:03:05.1 49.
32. Čech Daniel Triatlon Muži 32 02:03:58.7 51.
33. Drhlík Petr Triatlon Muži 16 02:04:01.8 52.
34. Macháň Šimon Triatlon Muži 48 02:05:11.6 54.
35. Jančovič Roman Triatlon Muži 27 02:05:39.0 55.
36. Nývlt David Triatlon Muži 51 02:06:25.7 56.
37. Škoda Milan Triatlon Muži 4 02:06:45.4 57.
38. Výborný Václav Triatlon Muži 43 02:08:06.0 59.
39. Adámek Daniel Triatlon Muži 5 02:08:41.0 61.
40. Cvrkal Martin Triatlon Muži 13 02:11:13.7 62.
41. Jedlička Ondřej Triatlon Muži 60 02:12:24.4 64.
42. Šťastný Micgal Triatlon Muži 62 02:13:53.2 67.
43. Novotný Marek Triatlon Muži 64 02:14:36.2 68.
44. Silvan Tomáš Triatlon Muži 14 02:15:53.9 70.
45. Bohunek Tomas Triatlon Muži 69 02:19:58.5 71.
46. Tichý Petr Triatlon Muži 44 02:20:08.5 72.
47. Vlček Michal Triatlon Muži 40 02:21:56.6 74.
48. Vondřejc Vlastislav Triatlon Muži 23 02:44:42.8 83.
  David Václav Triatlon Muži 21 DNF  
  Kratochvil Marek Triatlon Muži 2 DNF  

Triatlon - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zeisková Markéta Triatlon Ženy 20 01:45:32.3 15.
2. Šolcová Romana Triatlon Ženy 33 01:55:25.6 30.
3. Morkusová Lucie Triatlon Ženy 37 01:56:41.5 33.
4. Zítková Radka Triatlon Ženy 3 01:57:55.9 37.
5. Peterová Jana Triatlon Ženy 17 02:00:02.3 40.
6. Richtrová Eva Triatlon Ženy 63 02:02:08.9 47.
7. Šubrtová Zuzana Triatlon Ženy 34 02:07:58.4 58.
8. Šedivá Eva Triatlon Ženy 31 02:08:21.8 60.
9. Kostyšynová Eva Triatlon Ženy 49 02:13:31.4 66.
10. Nosalova Veronika Triatlon Ženy 36 02:15:19.7 69.
11. Ullwerová Jitka Triatlon Ženy 35 02:21:36.4 73.
12. Hrubá Barbora Triatlon Ženy 41 02:23:15.1 75.
13. Renská Lenka Triatlon Ženy 7 02:24:10.8 76.
14. Teuberová Kateřina Triatlon Ženy 19 02:24:27.3 77.
15. Peterová Alena Triatlon Ženy 12 02:24:55.7 78.
16. Škodová Radka Triatlon Ženy 46 02:27:43.1 80.
17. Skácelová Petra Triatlon Ženy 47 02:31:31.8 81.
  Vojťechová Veronika Triatlon Ženy 68 DNF  

Triatlon - Štafety

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. kliky M&T Triatlon Štafety 111 01:31:10.2 1.
2. Wikov Triatlon Štafety 118 01:31:52.1 2.
3. Decathlon team II Triatlon Štafety 102 01:41:17.6 8.
4. Schow-Stay Triatlon Štafety 117 01:42:01.2 10.
5. Trempíci Triatlon Štafety 108 01:44:05.8 12.
6. Perničci Triatlon Štafety 106 01:47:54.9 21.
7. Bražecký Triatlon Štafety 116 01:56:04.6 31.
8. Lištičky Triatlon Štafety 107 01:56:45.0 34.
9. Ztuhlý nožky Triatlon Štafety 114 01:58:04.8 38.
10. Lipánci Triatlon Štafety 104 02:00:31.3 42.
11. Hlavně přežít Triatlon Štafety 112 02:00:45.2 43.
12. Čabajka Team Triatlon Štafety 110 02:01:08.9 45.
13. Excalibur Tým Triatlon Štafety 113 02:03:43.7 50.
14. Andílci Triatlon Štafety 119 02:04:54.1 53.
15. Cože, to je na čas? Triatlon Štafety 105 02:11:43.4 63.
16. VV tým Triatlon Štafety 109 02:12:41.2 65.
17. Decathlon team III Triatlon Štafety 103 02:26:16.1 79.
18. L.I.L.I. Triatlon Štafety 115 02:31:34.3 82.