Výsledky závodu

Frýdlantský ČEZ duatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 16.06.2018



Duatlon (běh-kolo-běh) - Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. kubínová Klára Novatop Ghost Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) 96 01:37:30.8 13.
2. Skalická Kristýna Fenix Multisport Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) 98 01:39:52.8 18.
3. Otevřelová Adéla Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) 40 01:57:57.1 42.
4. Bílková Zuzana SDH Metylovice Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) 39 02:02:51.8 48.
5. Kociánová Petra Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) 187 02:04:23.4 49.
6. Trčková Žaneta Symbio + CE Energy Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) 1 02:08:24.0 54.

Duatlon (běh-kolo-běh) - Ženy 2: 36+ (1982 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. HOLLÁ KATEŘINA DK Bikeshop racing team Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 2: 36+ (1982 a starší) 42 01:42:07.7 22.
2. Živníčková Martina Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 2: 36+ (1982 a starší) 60 02:14:58.7 58.
3. Kleisova Kamila Lisenshire Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 2: 36+ (1982 a starší) 43 02:26:10.5 61.
  Říhová Blanka Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 2: 36+ (1982 a starší) 45 DNF  

Duatlon (běh-kolo-běh) - Muži 1: 20 – 35 (1983-1998)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Grimm Martin Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 80 01:23:53.6 1.
2. Janeček Tomáš Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 4 01:31:19.8 5.
3. Volešek Jan Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 86 01:31:23.4 6.
4. Klíma Martin SKP Nový Jičín Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 8 01:34:01.7 8.
5. Lunkmoss Jakub Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 11 01:34:37.3 9.
6. Uhřík Luděk EjKejEj Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 16 01:36:52.8 10.
7. Ptašek Jan Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 12 01:38:25.8 15.
8. Kernbach Tomáš KERNBACH s.r.o. Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 7 01:41:53.1 21.
9. Postěpovský Albert Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 81 01:43:16.9 23.
10. Brabec Michal Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 99 01:45:25.6 26.
11. Martinák Zdeněk TJ Slezan F-M Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 85 01:45:34.3 27.
12. Třupek Pavel Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 15 01:47:03.7 30.
13. Kubáň Ondřej Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 9 01:47:44.4 32.
14. Vondráček Tomáš X-TRAIL ORLOVÁ Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 17 01:48:37.3 33.
15. Kalina Marek Marathon team Klimkovice Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 5 01:49:26.9 34.
16. Kaniok Jaromír Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 77 01:50:23.6 35.
17. Kořenek Martin Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 61 01:51:28.7 37.
18. Rýdel Jiří ranovačka Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 13 01:53:35.7 38.
19. Sláma Jan Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 186 01:59:42.3 43.
20. Tomalík Pavel Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 14 02:02:35.8 46.
21. Kubina Roman Dokončím kámo Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 10 02:02:38.8 47.

Duatlon (běh-kolo-běh) - Muži 2: 36 – 45 (1973-1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Studýnka David SK Skivelo neslyšících Olomouc Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 97 01:27:10.6 2.
2. Togni Paolo Lowellpro Racing Team Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 57 01:28:16.7 3.
3. Roman Kučera Team LightBIKE Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 29 01:30:26.6 4.
4. Mordáč Stanislav Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 26 01:31:25.4 7.
5. Návrat Jan Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 27 01:39:09.7 16.
6. Řezáč Martin Mushing Team Ostrava Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 30 01:44:03.3 24.
7. Měrka David Cykloart Kopřivnicr Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 84 01:44:04.1 25.
8. Czylok Pavel Běžecká skupina v Českém Těšíně Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 19 01:45:58.7 28.
9. Václavík Michal Slezan F-M Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 53 01:46:16.2 29.
10. Kriška Pavol Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 23 01:50:58.5 36.
11. Kleis Radim Lisenshire Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 22 01:55:26.4 39.
12. Kubisz Roman KPM Třinec Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 87 01:56:16.8 40.
13. Jauernik Marián Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 21 02:01:37.2 45.
14. Polášek Přemysl Vojtík VR46 Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 28 02:04:28.4 51.
15. Novotný Petr Gemini Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 51 02:08:34.8 55.
16. Pavliska David Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 78 02:10:50.1 56.
17. Dvorský Jan Podlahy Dvorský Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 20 02:17:39.3 59.
18. Lukeš Jakub Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 24 02:21:36.7 60.
  Mika Tomáš Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 82 DNF  

Duatlon (běh-kolo-běh) - Muži 3. 46+ (1972 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Skalický Pavel Rocktechnik Triatlon Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 36 01:37:00.5 11.
2. Gladiš Daniel Vltava Fund Craft Team Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 31 01:38:21.7 14.
3. Michna Milan Čistý sport Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 35 01:39:30.0 17.
4. Šindelek Vladan Przno Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 50 01:40:20.5 19.
5. Havel Vladimír PHM Havířov Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 32 01:56:17.8 41.
6. Hrček Richard Čeledná Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 49 02:01:13.4 44.
7. Lipowski Kamil KPM Hrádek Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 89 02:04:28.1 50.
8. Jančura Evžen Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 46 02:06:17.0 52.
9. Bradlec Dalibor Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 48 02:07:47.2 53.
10. Zika Tomaš bežecka skupina česky tešin Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 38 02:11:48.2 57.
11. Jan Vavřina Ing. Loudavý dědek Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 33 02:27:46.9 62.
12. Tkáč Richard Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 37 02:30:55.5 63.

Duatlon (běh-kolo-běh) - Junioři 15-19 (1999-2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tuharský Erik Salomin-run.cz Duatlon (běh-kolo-běh) Junioři 15-19 (1999-2003) 95 01:37:26.0 12.
2. Skarka Martin Duatlon (běh-kolo-běh) Junioři 15-19 (1999-2003) 47 01:40:23.7 20.
3. Brabec Ondřej Duatlon (běh-kolo-běh) Junioři 15-19 (1999-2003) 2 01:47:23.7 31.

Juniorský běh - Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jaroš Štépán Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 10 00:11:23.4 1.
2. Svoboda Hynek Atletika Poruba Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 9 00:11:29.8 2.
3. Václavíková Anna Slezan F-M Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 19 00:11:38.3 3.
4. Kvášová Barbora BH Ski team Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 3 00:12:08.2 4.
5. Jurošová Lucie Slezan F-M Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 22 00:12:13.0 5.
6. Mordáč David TJ TŽ Třinec Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 4 00:12:31.0 6.
7. Plevová Lucie BH Ski Team Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 5 00:12:32.7 7.
8. Kleisová Sofie Lisenshire Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 2 00:13:06.5 8.
9. Jarošová Eliška Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 12 00:13:55.7 9.
10. Kokešová Barbora SK Pržno Kohouti Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 13 00:14:01.7 10.
11. Říhová Eliška TJ Slezan F-M Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 14 00:14:24.2 11.
12. Vilášková Monika Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 11 00:18:55.0 12.
13. Bělunková Tatiana Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 20 00:19:33.8 13.

Juniorský běh - 2 kola - Děti: 13 - 15 (2005 - 2003) – 5km (2 okruhy)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nytra Metoděj Každý den jinak Juniorský běh - 2 kola Děti: 13 - 15 (2005 - 2003) – 5km (2 okruhy) 8 00:26:34.3 1.
2. Plevová Martina BH Ski Team Juniorský běh - 2 kola Děti: 13 - 15 (2005 - 2003) – 5km (2 okruhy) 6 00:28:33.1 2.
3. Buršík Adam Juniorský běh - 2 kola Děti: 13 - 15 (2005 - 2003) – 5km (2 okruhy) 7 00:30:47.6 3.
4. Pavlovský Dominik Juniorský běh - 2 kola Děti: 13 - 15 (2005 - 2003) – 5km (2 okruhy) 21 00:34:02.4 4.

Duatlon štafeta - Štafety ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Renáta Brableczová + Kateřina Štáková Anvil Duatlon štafeta Štafety ženy 28 01:40:08.8 22.
2. Petra Čejková + Iveta Janiková KMB Duatlon štafeta Štafety ženy 100 01:43:30.2 23.

Duatlon štafeta - Štafeta muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukáš Konečný + Petr Choleva Konečny sport s.r.o. Duatlon štafeta Štafeta muži 30 01:19:40.1 1.
2. Tomáš Wachtarczyk + Michal Vlček Los Amateros MTB Bílovec Duatlon štafeta Štafeta muži 15 01:19:44.0 2.
3. Ondřej Kantor + David Procházka O-run running team Duatlon štafeta Štafeta muži 11 01:21:28.9 3.
4. Krystian Zahraj + Marian Sikora Duatlon štafeta Štafeta muži 5 01:25:52.9 4.
5. David Šigut + Patrik Hudeček Kohouti SK Pržno Duatlon štafeta Štafeta muži 13 01:27:02.1 5.
6. Michal Poledník + Dominik Lupík Duatlon štafeta Štafeta muži 9 01:28:11.1 6.
7. Tomáš Klímek + Jiří Gerža Duatlon štafeta Štafeta muži 14 01:29:22.7 8.
8. Josef Šenkeřík + Jiří Jablonský Duatlon štafeta Štafeta muži 4 01:30:36.0 9.
9. Petr Wagner + Marek Koníček ED6U Elemic racing Duatlon štafeta Štafeta muži 12 01:31:10.6 10.
10. Martin Mališ + Martin Turek Frenstat Runners Duatlon štafeta Štafeta muži 8 01:32:40.6 11.
11. Jakub Vašut + Rostislav Ondruch Duatlon štafeta Štafeta muži 56 01:33:41.8 13.
12. Luboš Krupa + Lubomír Krupa Duatlon štafeta Štafeta muži 79 01:33:42.6 14.
13. Radomír Michna + Roman Pohnudka FBC Pražmo Duatlon štafeta Štafeta muži 92 01:35:25.8 16.
14. Filip Kraus + Matiáš Malík LSK FM Duatlon štafeta Štafeta muži 3 01:37:34.0 19.
15. Jan Buštík + Zdeněk Hlaváček Duatlon štafeta Štafeta muži 2 01:39:48.1 20.
16. Lukáš Bartík + Jiří Strnadel Duatlon štafeta Štafeta muži 7 01:39:56.5 21.
17. Aleš Polák + Aleš Matejzík Aleš team Duatlon štafeta Štafeta muži 1 01:43:51.9 24.
18. Miroslav Macíček + Tomáš Macíček DODO team Kopřivnice Duatlon štafeta Štafeta muži 10 01:43:59.3 25.
19. Lukáš Baran + Tomáš Krupa Duatlon štafeta Štafeta muži 6 01:45:39.0 27.
20. Radim Fojkes + Alfons Ciestoy KPM Duatlon štafeta Štafeta muži 88 01:48:15.2 31.
21. Roman Molek + Jaromír Marák Duatlon štafeta Štafeta muži 52 01:53:22.2 33.
22. jiri kracalik + TOMAS GRASSER outdoorfilms Duatlon štafeta Štafeta muži 90 02:07:19.7 36.

Duatlon štafeta - Štafety smíšené

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Matouš Ondrusz + Alena Kollegová CK Konečný Duatlon štafeta Štafety smíšené 24 01:28:13.0 7.
2. Pavel Kokeš + Pavla Skotnicová SK Pržno Kohouti Duatlon štafeta Štafety smíšené 29 01:33:39.4 12.
3. Jiří Potůček + Dagmar Koudelková Fast and light Blansko Duatlon štafeta Štafety smíšené 20 01:34:25.6 15.
4. David Takáč + Martina Paulicová Head Bike TJ Opava Duatlon štafeta Štafety smíšené 27 01:35:29.3 17.
5. Kateřina Slícová + Josef Skalický Duatlon štafeta Štafety smíšené 54 01:37:26.8 18.
6. Radomír Kubáň + Vlaďka Dorňáková pohodáři Duatlon štafeta Štafety smíšené 26 01:45:28.7 26.
7. Petr Kulštejn + Tereza Kulštejnová Duatlon štafeta Štafety smíšené 25 01:46:49.3 28.
8. Adéla Šianská + Roman Nagy Duatlon štafeta Štafety smíšené 16 01:47:53.7 29.
9. Kateřina Vajdová + Jiří Vavrečka V-team Duatlon štafeta Štafety smíšené 22 01:47:57.9 30.
10. Josef Pergler + Zuzana Bílková ZUPE TEAM Duatlon štafeta Štafety smíšené 21 01:53:13.8 32.
11. Jan Schovánek + Nela Krzoková Duatlon štafeta Štafety smíšené 19 01:54:07.7 34.
12. Dominik Molek + Markéta Grimmová Duatlon štafeta Štafety smíšené 83 01:55:21.6 35.
13. Alice Hájková + Juraj Riško Duatlon štafeta Štafety smíšené 17 02:07:50.3 37.
14. Dušan Neckař + Kristýna Neckařová Duatlon štafeta Štafety smíšené 18 02:10:38.0 38.
15. Markéta Kráčalíková + Daniel Nytra Každý den jinak Duatlon štafeta Štafety smíšené 23 02:19:27.2 39.
16. Šárka Juráková + Jakub Pohnudks Duatlon štafeta Štafety smíšené 91 02:48:41.9 40.