Výsledky závodu

Bělečské okruhy

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 20.05.2018



5 okruhů - A

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 5 okruhů A u4 02:33:33.6 2.
2. Doležal Jiří SportRaces-Isaac Team 5 okruhů A u22 02:36:20.1 10.
3. Novák Vít CFC Kladno 5 okruhů A u3 02:36:21.5 12.
4. Smejkal Martin Stark Cycling Team 5 okruhů A u71 02:40:19.1 21.
5. Vycudilík Petr Žádný tým 5 okruhů A u75 02:44:36.9 24.

5 okruhů - B

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 5 okruhů B u1 02:35:41.7 3.
2. Šlajchrt Filip Koloshop Team 5 okruhů B u56 02:35:41.9 4.
3. Endler Filip LAWI STARS - GIANT 5 okruhů B u101 02:35:51.0 5.
4. Brabec Daniel Bikeinvest 5 okruhů B u191 02:36:19.3 8.
5. Somr Michael LAWI STARS - GIANT 5 okruhů B u2 02:36:19.3 9.
6. Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 5 okruhů B u13 02:36:25.4 13.
7. Šmíd Jiří Kbely cycling team 5 okruhů B u32 02:36:25.8 14.
8. Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 5 okruhů B u9 02:36:55.8 15.
9. Novák Rudolf CK Vinohradské šlapky 5 okruhů B u116 02:36:55.9 16.
10. Sobek Ondřej Stark Cycling Team 5 okruhů B u18 02:36:56.2 17.
11. Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 5 okruhů B u95 02:36:56.8 18.
12. Dubec Jan CK Vinohradské šlapky 5 okruhů B u58 02:39:07.7 20.
13. Slaboch David Stark Cycling Team 5 okruhů B u7 02:44:36.3 22.
14. Černý Jan Stark Cycling Team 5 okruhů B u6 02:44:36.8 23.
15. Raufstein Lukáš SportRaces-Isaac Team 5 okruhů B u38 02:49:11.4 28.
16. Šuvada Radek Team Viessmann 5 okruhů B u117 02:49:14.1 30.
17. Miller Milan Tama Královice 5 okruhů B u5 02:49:16.7 31.
18. Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 5 okruhů B u8 02:57:05.6 34.
19. Komárek Josef Cyklovrakoviště 5 okruhů B u26 03:17:12.1 37.

5 okruhů - P1

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fabišovský Ladislav Sweep 5 okruhů P1 608 02:32:16.0 1.
2. Smola Lukáš Galaxy cyklo Švec 5 okruhů P1 610 02:36:12.2 7.
3. Pozler Tomáš CK LOKOMOTIVA Pardubice 5 okruhů P1 604 02:36:20.8 11.
4. Beran Ondřej KC SLAVIA Praha 5 okruhů P1 603 02:37:03.1 19.
5. Beránek Jan ELA Litvínov 5 okruhů P1 607 02:44:40.6 25.
6. Pleva Jan CK Příbramy Fany Gasto 5 okruhů P1 606 02:48:20.1 27.
7. Ondráček David SKP Most 5 okruhů P1 600 02:49:19.0 32.
8. Palek Jiří 5 okruhů P1 605 02:51:24.6 33.
9. Chmelík Martin 5 okruhů P1 602 02:58:00.8 35.
10. Horáček Zdeněk CK Kolokrám 5 okruhů P1 601 02:58:14.6 36.
  Klinecký Lukáš 5 okruhů P1 609 DNF  

5 okruhů - M

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dudek Tomáš CK Kolo-park.cz 5 okruhů M m15 02:35:54.8 6.

5 okruhů - MA

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Baier Jiří Velosport Domažlice 5 okruhů MA m151 02:48:18.9 26.
2. Klejna Petr KCL Kooperativa - Svijany 5 okruhů MA m173 02:49:13.4 29.

3 okruhy - C

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Janoušek Libor LAWI STARS - GIANT 3 okruhy C u301 01:30:37.7 2.
2. Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 3 okruhy C u447 01:31:08.4 3.
3. Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 3 okruhy C u304 01:31:10.7 6.
4. Halík Jaroslav Veloservis Team 3 okruhy C u338 01:31:11.2 7.
5. Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 3 okruhy C u327 01:31:53.0 16.
6. Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 3 okruhy C u306 01:31:59.9 20.
7. Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 3 okruhy C u309 01:33:45.1 23.
8. Bryxi Jan m355 3 okruhy C u359 01:35:09.3 26.
9. Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 3 okruhy C u381 01:36:21.0 27.
10. Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 3 okruhy C u441 01:38:04.9 35.
11. Katona Jiří Cyklosport Katona 3 okruhy C u451 01:39:09.7 39.
12. Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 3 okruhy C u433 01:43:28.6 46.
13. Okruhlica Petr CKKV Praha 3 okruhy C u315 01:43:44.0 50.
14. Pacovský Tomáš Dexter Cycling 3 okruhy C u311 01:44:15.0 53.
15. Zimmel Václav Dexter Cycling 3 okruhy C u461 01:44:55.9 58.
16. Habětín Tomáš CSK Markus 3 okruhy C u330 01:46:37.2 60.
17. Pavelka Milan Žádný tým 3 okruhy C u376 01:56:49.5 79.
  Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 3 okruhy C u326 DNF  
  Kozel František DISTAV 3 okruhy C u335 DNF  

3 okruhy - D

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 3 okruhy D u369 01:31:12.8 11.
2. Prager Karel CK Vinohradské šlapky 3 okruhy D u356 01:31:52.4 14.
3. Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 3 okruhy D u358 01:37:10.2 31.
4. Michal Petr CSK Markus 3 okruhy D u308 01:37:13.0 34.
5. Liška Pavel CKKV Praha 3 okruhy D u333 01:43:29.6 47.
6. Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 3 okruhy D u370 01:43:30.4 48.
7. Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 3 okruhy D u314 01:44:54.2 57.
8. Postler Jiří Dexter Cycling 3 okruhy D u310 01:47:48.8 61.
9. Dubitzký Pavel PCK Louda 3 okruhy D u357 01:48:32.7 63.
10. Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 3 okruhy D u350 01:49:45.4 67.
11. Stark Michal Stark Cycling Team 3 okruhy D u317 01:52:33.2 70.
12. Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 3 okruhy D u328 01:57:34.9 80.
13. Beránek Miroslav ELA LITVINOV 3 okruhy D u446 02:15:15.0 86.
  Dix Petr LAWI STARS - GIANT 3 okruhy D u348 DNF  

3 okruhy - E

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šejna Karel CKKV Praha 3 okruhy E u401 01:42:45.1 45.
2. Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 3 okruhy E u318 01:49:48.5 68.
3. Kryka Pavel Eleven Cube Riders 3 okruhy E u396 01:49:48.9 69.
4. Krajčík Josef Dexter Cycling 3 okruhy E u325 01:56:01.8 77.

3 okruhy - J

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Borkovec Matyáš Borkovec Cycling 3 okruhy J u475 01:45:13.1 59.

3 okruhy - Z

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 3 okruhy Z u321 01:43:44.2 51.
2. Boháčová Zuzana Stark Cycling Team 3 okruhy Z u411 01:44:37.0 54.
3. Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 3 okruhy Z u443 02:01:53.6 82.
4. Hellerová Lenka Koloshop Team 3 okruhy Z u435 02:01:55.1 83.

3 okruhy - P2

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hula Robert TJ lokomotiva Beroun 3 okruhy P2 708 01:30:34.1 1.
2. Runt Lukáš TJ stadion Louny 3 okruhy P2 705 01:31:11.4 8.
3. Franc Lubomír CK Petřvald 3 okruhy P2 716 01:31:12.3 9.
4. Říha Jiří CK Kolokrám 3 okruhy P2 711 01:31:53.7 17.
5. Miklovič Jakub Sport races isaac 3 okruhy P2 706 01:33:00.9 22.
6. Hauser Dušan Stark Cycling Team 3 okruhy P2 700 01:36:42.9 28.
7. Papež Tomáš Messenger 3 okruhy P2 710 01:39:09.6 38.
8. Holovej Jan All Training.cz 3 okruhy P2 702 01:39:11.0 40.
9. Součková Anna Kovo Praha 3 okruhy P2 713 01:42:43.8 44.
10. Borkovec Rudolf otec a syn 3 okruhy P2 714 01:43:38.0 49.
11. Nesl Jaroslav 3 okruhy P2 704 01:44:02.0 52.
12. Král Josef Kbely cycling team 3 okruhy P2 703 01:53:50.6 73.
13. Strnad Martin 3 okruhy P2 707 01:54:50.4 76.
  Darkin Charles 3 okruhy P2 715 DNF  
  Popek Oliver CK Bycisport 3 okruhy P2 701 DNF  

3 okruhy - MB

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Landa František KCL Kooperativa - Svijany 3 okruhy MB m425 01:31:08.8 4.
2. Drábek Zdeněk CYCLING BRNO 3 okruhy MB m414 01:31:10.6 5.
3. Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 3 okruhy MB m353 01:31:12.4 10.
4. Vodička Václav CYCLING BRNO 3 okruhy MB m359 01:31:48.5 12.
5. Kraus Martin TJ Plamen Chodov 3 okruhy MB m423 01:31:52.4 13.
6. Pistovčák Roman SPORTCOMPLEX BŘECLAV 3 okruhy MB m407 01:31:57.3 18.
7. Vobecký Tomáš CK Vinohradské šlapky 3 okruhy MB m428 01:32:13.8 21.
8. Valeš Jan CYKLO TEAM KILLI 3 okruhy MB m403 01:33:56.3 24.
9. Killinger Ludvík CYKLO TEAM KILLI 3 okruhy MB m401 01:37:09.6 29.
10. Kopr Karel 3 okruhy MB m383 01:37:10.4 32.
11. Suchánek Radko SK Maxbike Ostrava 3 okruhy MB m420 01:38:23.1 36.
12. Švarc Radek 3 okruhy MB m400 01:44:37.9 55.

3 okruhy - MC

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Skřeček Robert CYCLING BRNO 3 okruhy MC m597 01:31:52.8 15.
2. Novák Vladimír Sportovní klub MS AUTO 3 okruhy MC m585 01:31:58.6 19.
3. Vlček Ladislav Cyklo Bendl z.s. 3 okruhy MC m570 01:34:06.1 25.
4. Vrbka Tomáš CYKLO ATOM 3 okruhy MC m591 01:37:10.0 30.
5. Hájek Stanislav CSK MARKUS 3 okruhy MC m556 01:37:10.5 33.
6. Kleiner Robert LAWI GRANFONDO 3 okruhy MC m580 01:39:09.5 37.
7. Mrkvicová Veronika CYCLING BRNO 3 okruhy MC m596 01:49:35.2 66.
8. Hledik Jiri KC SLAVIA Praha 3 okruhy MC m605 01:53:52.3 74.
  Aisbrych Jiří Podbořany 3 okruhy MC m608 DNF  

3 okruhy - MD

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Killinger Ludvík CYKLO TEAM KILLI 3 okruhy MD m746 01:40:38.8 41.
2. Krummer Radoslav TJ Slavia Karlovy Vary 3 okruhy MD m758 01:40:50.6 42.
3. Burgr Josef CSK MARKUS 3 okruhy MD m704 01:41:45.8 43.
4. Tomek Jaromír REVITBUILD Team 3 okruhy MD m743 01:44:45.6 56.
5. Marek Jiří CK Kolokrám 3 okruhy MD m745 01:48:15.5 62.
6. Kubín Igor CSK MARKUS 3 okruhy MD m703 01:48:48.6 64.
7. Mařík Pavel 3 okruhy MD m735 01:48:52.0 65.
8. Mojžíš Jaromír SportRaces-Isaac Team 3 okruhy MD m701 01:53:38.2 71.
9. Šorm Petr Kovo Praha 3 okruhy MD m713 01:53:41.0 72.
10. Strnad Jiří KCL Kooperativa - Svijany 3 okruhy MD m750 01:53:59.5 75.
11. Hampl Jaromír KCL Kooperativa - Svijany 3 okruhy MD m707 01:56:45.0 78.
12. Zelenka Václav sk cyklosport kern 3 okruhy MD m725 01:59:57.1 81.
13. Hodáňová Jitka SK PRIMA POLIČKA 3 okruhy MD m769 02:07:30.0 84.
14. Čivrná Naďa CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 3 okruhy MD m728 02:09:25.5 85.

2 okruhy - ME

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kasal Jiří KCL Kooperativa - Svijany 2 okruhy ME m842 01:06:19.5 1.
2. Charvát František KCL Kooperativa - Svijany 2 okruhy ME m840 01:13:00.0 2.
3. Hacaj Oldřich KL sport Most 2 okruhy ME m822 01:13:27.3 3.
4. Lehotský Jiří CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 2 okruhy ME m845 01:13:30.9 4.
5. Michel Herbert Kola Brabec Rumburk 2 okruhy ME m839 01:17:38.6 5.
6. Trsek Václav Cyclink team Kbely 2 okruhy ME m827 01:18:06.0 6.
7. Šustr Miloslav RICOHIMPROMAT TÁBOR Z. S. 2 okruhy ME m800 01:20:52.6 7.
8. Horáček Karel Cyclink team Kbely 2 okruhy ME m828 01:21:46.1 8.
9. Frič Miroslav TJ Slavia Karlovy Vary 2 okruhy ME m819 01:23:17.0 9.
10. Mikšovská Alena CSK MARKUS 2 okruhy ME m802 01:23:49.4 10.
11. Hájek Jan sk cyklosport kern 2 okruhy ME m843 01:32:32.0 11.
12. Mojžíšová Jaroslava SportRaces-Isaac Team 2 okruhy ME m801 01:34:43.0 12.
13. Černý Antonín sk cyklosport kern 2 okruhy ME m815 01:34:57.8 13.
14. Gyra František MOTO+KOLO Bike Club Litvínov 2 okruhy ME m825 01:38:53.7 14.