Výsledky závodu

XC triathlon DACHSMAN

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 23.06.2018



0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run - muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Venca Francke Jan Haven team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 7 01:34:00.8 1.
2. Grbavcic David Roudnice nad Labem 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 12 01:45:15.1 4.
3. Jordán Daniel Uranové doly Hamr 1972 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 5 01:47:43.4 5.
4. Petr Ondřej ACTIVE TOUR Mandavan 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 1 01:52:09.4 8.
5. Vlček Matěj TT-Cyklorenova Cvikov 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 6 01:58:08.8 10.
6. Černý Jaroslav Triathlete 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 22 02:00:42.5 12.
7. Šetek Štěpán Litoměřice 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 14 02:11:52.9 18.
8. Stránský Václav FS TUL Racing 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 4 02:13:34.7 19.
9. Bečvařik Aleš Skalákovi 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 119 02:15:38.9 21.
10. Ježek Jakub FS TUL Racing 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 2 02:20:48.4 25.
11. Březina Anton 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 11 02:27:11.8 27.

0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run - muži nad 40 let (ročník 1978 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jindra Pavel Multisport Team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší) 3 01:40:06.6 2.
2. Knejzlík Marek Tri Club Haven Česká Lípa 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší) 117 01:43:19.4 3.
3. Seidl Robert SLČR 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší) 116 01:59:50.6 11.
4. Holinka Jan Sport Paudera 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší) 115 02:01:10.5 13.
5. Věchet Ladislav 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší) 8 02:08:27.1 17.
6. Kronika Miroslav Samueltriatlon.cz 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší) 114 02:15:48.7 22.
7. Mach Petr 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší) 118 02:18:17.8 23.
8. Žák Radek Haven Extreme 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší) 13 02:34:41.1 28.

0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run - ženy 15 až 35 let (ročník 2003 až 1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Loubková Ivana Rohozec Amulet Cvikov 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy 15 až 35 let (ročník 2003 až 1983) 107 01:52:07.7 7.
2. Strnadová Kateřina Eleven Mercedes Mitas 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy 15 až 35 let (ročník 2003 až 1983) 51 01:54:03.8 9.
3. Dospělová Lucie Active tour cycling team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy 15 až 35 let (ročník 2003 až 1983) 52 02:06:30.0 15.

0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run - ženy nad 36 let (ročník 1982 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Švandová Lenka Haven Extreme 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy nad 36 let (ročník 1982 a starší) 53 02:14:55.0 20.
2. Rybářová Šárka Skalákovi 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy nad 36 let (ročník 1982 a starší) 120 02:40:24.3 29.

0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run - týmové štafety (bez rozdílu)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Aktivit Aktivit 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 102 01:48:09.9 6.
2. Wóape Oyáte Oyáte Wóape 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 101 02:01:59.6 14.
3. Čmelíci Čmelíci 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 100 02:07:02.9 16.
4. Bohdany Rychlé Rychlé Bohdany 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 103 02:19:20.8 24.
5. Pštrossáci Pštrossáci 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 113 02:25:41.6 26.
6. BOR-CI BOR-CI 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 110 02:59:46.7 30.