Výsledky závodu

Ressl Kros Run

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 07.04.2018



3 km - Muži do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedlár Daniel Majs3 3 km Muži do 18 let 47 00:12:05.8 1.
2. Sedlár David Majs3 3 km Muži do 18 let 48 00:13:35.1 6.
3. Volák Josef 3 km Muži do 18 let 69 00:14:37.3 8.
4. Kordík František 3 km Muži do 18 let 125 00:15:03.6 10.
5. Hora Vojtěch 3 km Muži do 18 let 141 00:16:03.6 12.
6. Zajíc Jonáš Sokol Most 3 km Muži do 18 let 151 00:16:09.1 14.
7. Zajíc Matěj Sokol Most 3 km Muži do 18 let 152 00:16:10.1 15.
8. Grznár Blažej 3 km Muži do 18 let 110 00:16:26.8 16.
9. Štosek Matěj BK Baník Most 3 km Muži do 18 let 134 00:17:01.5 18.
10. Marek Matyáš 3 km Muži do 18 let 33 00:17:05.5 19.
11. Kotíšek Maxim Sokol Most 3 km Muži do 18 let 155 00:21:31.3 47.
12. Švab Petr 3 km Muži do 18 let 78 00:22:07.0 50.
13. Hýna Patrik 3 km Muži do 18 let 22 00:22:18.5 52.

3 km - Ženy do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Balášová Kateřina Atletika Litvínov z.s. 3 km Ženy do 18 let 73 00:13:11.6 4.
2. Kindlová Anna Hnačka 3 km Ženy do 18 let 123 00:13:29.8 5.
3. Sebránková Ema AK Bílina 3 km Ženy do 18 let 85 00:13:56.3 7.
4. Beckova Veronika VTŽ Chomutov 3 km Ženy do 18 let 122 00:17:52.0 23.
5. Suchomelová Kateřina 3 km Ženy do 18 let 53 00:17:52.1 24.
6. Sedlakova Amalie 3 km Ženy do 18 let 147 00:17:59.3 26.
7. Žižková Klára 3 km Ženy do 18 let 111 00:20:21.3 39.
8. Janošová Klára 3 km Ženy do 18 let 115 00:20:21.8 41.
9. Trunschková Nella 3 km Ženy do 18 let 61 00:22:55.5 54.
10. Pluhařová Viktorie 3 km Ženy do 18 let 89 00:22:58.7 55.

3 km - Muži nad 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Linhart Jan ACES KV 3 km Muži nad 18 let 97 00:12:10.6 2.
2. Jentsch Patrik Honda Racing 3 km Muži nad 18 let 118 00:12:26.8 3.
3. Korba Jan 3 km Muži nad 18 let 142 00:15:03.6 9.
4. Čermák Ondřej SRTG Litvínov 3 km Muži nad 18 let 140 00:15:12.8 11.
5. Rein David 3 km Muži nad 18 let 129 00:16:04.8 13.
6. Grznár Blažej 3 km Muži nad 18 let 109 00:16:28.0 17.
7. švec Michal Rozběhej Litvínov 3 km Muži nad 18 let 148 00:17:05.8 20.
8. Dohnal Jan 3 km Muži nad 18 let 10 00:17:34.5 21.
9. Pomahač Václav 3 km Muži nad 18 let 88 00:18:44.5 32.
10. Kotíšek René Sokol Mos 3 km Muži nad 18 let 154 00:19:07.5 34.
11. Hrabák Josef Speed Force 3 km Muži nad 18 let 139 00:19:11.0 36.
12. Hampl Lukáš Statutární město Most 3 km Muži nad 18 let 16 00:22:03.7 49.
13. Pluhař Luboš 3 km Muži nad 18 let 90 00:22:59.0 56.

3 km - Ženy nad 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Manertová Radka Rozběhej Litvínov 3 km Ženy nad 18 let 112 00:17:45.0 22.
2. Benešová Lucie 3 km Ženy nad 18 let 74 00:17:58.8 25.
3. Sedlakova Martina 3 km Ženy nad 18 let 146 00:18:05.5 27.
4. Kindlová Hana Hnačka 3 km Ženy nad 18 let 124 00:18:21.3 28.
5. Malá Irena 3 km Ženy nad 18 let 96 00:18:21.5 29.
6. zajícová Mirka Sokol Most 3 km Ženy nad 18 let 153 00:18:30.0 30.
7. Kvapilová Michaela Most 3 km Ženy nad 18 let 31 00:18:44.3 31.
8. Suchomelová Šárka 3 km Ženy nad 18 let 54 00:18:51.3 33.
9. Přibilová Tereza Krušnoman TT Litvínov 3 km Ženy nad 18 let 86 00:19:08.3 35.
10. Bašusová Pavla 3 km Ženy nad 18 let 120 00:19:37.5 37.
11. Korbová Eliška 3 km Ženy nad 18 let 143 00:19:47.3 38.
12. Kotíšková Gabriela Sokol Most 3 km Ženy nad 18 let 156 00:20:21.8 40.
13. Beckova Martina Krušnohorský vyšvih 3 km Ženy nad 18 let 121 00:20:34.3 42.
14. Štosková Martina AMA Most 3 km Ženy nad 18 let 135 00:20:45.5 43.
15. Průchová Kateřina 3 km Ženy nad 18 let 87 00:20:58.3 44.
16. Jaroslava Straussová 3 km Ženy nad 18 let 24 00:21:08.0 45.
17. Štěchovská Kristýna DATECH-PRO 3 km Ženy nad 18 let 57 00:21:16.7 46.
18. Kavanová Jana 3 km Ženy nad 18 let 133 00:21:35.2 48.
19. Valdová Tereza 3 km Ženy nad 18 let 72 00:22:08.5 51.
20. Ryndina Olga 3 km Ženy nad 18 let 45 00:22:29.0 53.
21. Dudová Zuzana DATECH-PRO 3 km Ženy nad 18 let 13 00:23:14.0 57.
22. Potočková Jaroslava DATECH-PRO 3 km Ženy nad 18 let 44 00:23:25.2 58.
23. Kačerová Alice DATECH-PRO 3 km Ženy nad 18 let 28 00:23:25.5 59.
24. Hrdinová Jarmila 3 km Ženy nad 18 let 20 00:23:41.2 60.
25. Korbová Radka 3 km Ženy nad 18 let 144 00:23:55.5 61.

10 km - Muži 18 – 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ottenschläger Oto Atletika Litvínov 10 km Muži 18 – 35 let 93 00:38:43.3 2.
2. Panitz Erich SRTG Most 10 km Muži 18 – 35 let 92 00:45:29.3 4.
3. Tvrdík Šimon 10 km Muži 18 – 35 let 158 00:47:50.0 8.
4. Havelka Jakub Opravdovej Gym 10 km Muži 18 – 35 let 145 00:49:02.8 10.
5. Vagner Jan Fitness Zimak 10 km Muži 18 – 35 let 64 00:50:18.3 12.
6. Harant Kryštof 10 km Muži 18 – 35 let 160 00:50:53.8 14.
7. Doleček Jan 10 km Muži 18 – 35 let 159 00:51:15.2 15.
8. Lácha Martin 10 km Muži 18 – 35 let 117 00:51:35.7 18.
9. Brzek Tomáš Statutární město Most 10 km Muži 18 – 35 let 5 00:52:43.7 23.
10. Tuma Josef 10 km Muži 18 – 35 let 62 00:54:14.7 25.
11. Novák Michal 10 km Muži 18 – 35 let 94 00:54:50.0 26.
12. Brzek Daniel 10 km Muži 18 – 35 let 4 00:55:17.0 28.
13. Hovorka Petr 10 km Muži 18 – 35 let 103 00:55:30.7 29.
14. Nerad Jaroslav KOB Litvínov 10 km Muži 18 – 35 let 41 00:55:43.7 30.
15. Čtvrtečka Matěj 10 km Muži 18 – 35 let 6 00:56:05.7 33.
16. Drenčko Josef 10 km Muži 18 – 35 let 104 00:57:09.0 39.
17. Bobysud Lukáš 10 km Muži 18 – 35 let 1 00:58:29.0 42.
18. Liebich Martin MKJCC 10 km Muži 18 – 35 let 98 00:58:58.2 43.
19. Pros Vladimír Most 10 km Muži 18 – 35 let 128 00:59:01.0 45.
20. Schönherr David 10 km Muži 18 – 35 let 81 01:01:45.2 51.
21. Slavík Michal Gestamp 10 km Muži 18 – 35 let 80 01:01:52.5 52.
22. Slavík Ondřej 10 km Muži 18 – 35 let 50 01:02:09.2 53.
23. Tvrzník Tomáš 10 km Muži 18 – 35 let 63 01:02:41.0 57.
24. Tichý Václav AKMOST 10 km Muži 18 – 35 let 21 01:03:55.5 61.
25. macal Vladimir 10 km Muži 18 – 35 let 127 01:14:34.5 72.

10 km - Ženy 18 – 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kutílková Kateřina 10 km Ženy 18 – 35 let 101 00:51:48.5 21.
2. Miklovičová Jana 10 km Ženy 18 – 35 let 99 00:57:16.7 40.
3. Vávrová Ilona 10 km Ženy 18 – 35 let 76 00:58:59.2 44.
4. Dufková Veronika 10 km Ženy 18 – 35 let 14 00:59:20.5 47.
5. Vladislava Turcanova 10 km Ženy 18 – 35 let 67 00:59:49.7 48.
6. Kulštejnová Lucie 10 km Ženy 18 – 35 let 30 01:02:09.5 54.
7. Seidlová Kateřina 10 km Ženy 18 – 35 let 82 01:02:32.2 56.
8. Michálková Eliška 10 km Ženy 18 – 35 let 35 01:02:48.0 58.
9. Hrdinová Jana 10 km Ženy 18 – 35 let 19 01:03:18.2 60.
10. Trollerová Michaela 10 km Ženy 18 – 35 let 60 01:06:07.9 62.
11. Mitysková Alice 10 km Ženy 18 – 35 let 38 01:08:50.2 65.
12. Šüttöová Lenka 10 km Ženy 18 – 35 let 108 01:12:57.2 69.
13. Velebilová Martina 10 km Ženy 18 – 35 let 65 01:14:34.2 71.
14. Chlumecka Jana SRTG MOST 10 km Ženy 18 – 35 let 113 01:15:18.2 73.
15. Šifaldová Eva 10 km Ženy 18 – 35 let 55 01:21:50.7 74.
16. Seidlová Michaela 10 km Ženy 18 – 35 let 83 01:29:23.9 76.
17. Pidrmannová Alexandra 10 km Ženy 18 – 35 let 43 01:32:15.2 77.
18. Dieneltová Silvie 10 km Ženy 18 – 35 let 106 01:32:15.4 78.
  Hlavsova Michaela SRTG Strupčice 10 km Ženy 18 – 35 let 18 DNS  

10 km - Muži 36 – 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zaloudek Jan 10 km Muži 36 – 50 let 70 00:38:08.3 1.
2. Hampejs Jiří SRTG most 10 km Muži 36 – 50 let 131 00:45:26.0 3.
3. Fialka František Běžci Chomutov 10 km Muži 36 – 50 let 116 00:48:04.3 9.
4. Stumpf Michal Most 10 km Muži 36 – 50 let 51 00:49:55.0 11.
5. Sapoušek Miroslav 10 km Muži 36 – 50 let 46 00:50:40.0 13.
6. Řehoř Zdeněk SRTG Strupčice 10 km Muži 36 – 50 let 84 00:51:16.0 16.
7. Johanis Martin 10 km Muži 36 – 50 let 27 00:51:20.3 17.
8. Teplík Petr 10 km Muži 36 – 50 let 150 00:51:45.0 19.
9. Giampaoli Karel 10 km Muži 36 – 50 let 15 00:51:48.2 20.
10. Kočíb Pavel Krušnoman TT Litvinov 10 km Muži 36 – 50 let 100 00:52:10.0 22.
11. Orság Josef 10 km Muži 36 – 50 let 42 00:53:54.0 24.
12. Hrbek Martin 10 km Muži 36 – 50 let 138 00:55:04.7 27.
13. Radics Marek Magistrát města Most 10 km Muži 36 – 50 let 71 00:55:43.8 31.
14. Šolta Marcel SRTG Strupčice 10 km Muži 36 – 50 let 56 00:55:46.5 32.
15. Chavik Martin kl-kamnarstvi 10 km Muži 36 – 50 let 23 00:56:10.2 34.
16. Staněk František Le Tour de Cul Horní Jiřetín 10 km Muži 36 – 50 let 114 00:56:24.0 35.
17. Kritzbach Jan MmM 10 km Muži 36 – 50 let 29 00:56:39.2 36.
18. Šimůnek Pavel 10 km Muži 36 – 50 let 79 00:57:00.5 38.
19. Čirip Pavel 10 km Muži 36 – 50 let 107 00:57:23.2 41.
20. Kejkrt Pavel 10 km Muži 36 – 50 let 157 00:59:01.2 46.
21. Brožek Oldřich Most 10 km Muži 36 – 50 let 3 01:00:12.7 49.
22. Brožek Jiří Most 10 km Muži 36 – 50 let 2 01:02:28.7 55.
23. Vrábel Pavel 10 km Muži 36 – 50 let 75 01:08:56.7 66.
24. Piwowarski František SRTG Strupčice 10 km Muži 36 – 50 let 91 01:13:05.4 70.
  Herda Peter Yanfeng 10 km Muži 36 – 50 let 17 DNS  

10 km - Ženy 36 – 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Trollerová Eva 10 km Ženy 36 – 50 let 59 01:01:26.0 50.
2. Mišelnická Veronika 10 km Ženy 36 – 50 let 36 01:02:53.2 59.
3. Jedličková Linda 10 km Ženy 36 – 50 let 102 01:07:00.7 63.
4. Čížová Petra 10 km Ženy 36 – 50 let 105 01:08:25.4 64.
5. Drexlerová Šárová Markéta 10 km Ženy 36 – 50 let 12 01:09:17.9 67.
6. Vágnerová Monika Krušnoman TT Litvínov 10 km Ženy 36 – 50 let 77 01:12:17.0 68.
7. Drengubáková Lucie 10 km Ženy 36 – 50 let 11 01:25:22.4 75.

10 km - Muži nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vodicka Pavel Most 10 km Muži nad 50 let 68 00:45:44.0 5.
2. Kirsch Petr AK Most 10 km Muži nad 50 let 149 00:46:10.0 6.
3. Dietrich Petr 10 km Muži nad 50 let 8 00:47:01.0 7.
4. Myslivec Jan Most 10 km Muži nad 50 let 95 00:56:52.7 37.