Výsledky závodu

Nativia Challenge - Jánské lázně

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 19.05.2018



ENDURO - ENDURO muži (minimálně 18 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vokrouhlík Michal Roky ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 9 01:02:44.3 1.
2. Šáfr Vladimír Milka ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 127 01:07:13.0 2.
3. Melecha Jiří ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 134 01:07:19.3 3.
4. Dočekal Milan Cherry ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 11 01:11:14.3 4.
5. Sokolíček Dan Goliáš ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 10 01:14:33.3 5.
6. Bulant Tomáš Aisha ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 5 01:15:29.8 6.
7. Franěk Petr Káča ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 2 01:16:39.8 8.
8. Vaníček Adam Febee Danarny ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 6 01:17:13.5 10.
9. Czerner Lukáš Lovely ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 14 01:18:50.5 11.
10. Maixner Martin Pluto ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 129 01:23:00.3 15.
11. Směšný Michal Kuky ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 12 01:25:09.5 16.
12. Jurášek Roman Goya ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 128 01:25:24.8 17.
13. Luňák David Kira ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 7 01:25:49.0 18.
14. Charvát Alan Ani ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 3 01:38:19.8 19.
15. Kvasnica Jaroslav Kubík ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 4 01:39:05.3 21.
16. Zdanovec Václav Clara Czech Anela ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 8 01:42:43.0 22.

ENDURO - ENDURO ženy (minimálně 18 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Marešová Nicole Ola ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 19 01:15:34.0 7.
2. Kuříková Václava ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 20 01:16:49.5 9.
3. Melechová Dominika ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 133 01:20:08.0 12.
4. Veselá Klára Kašpar ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 22 01:20:42.3 13.
5. Hojná Markéta Bára ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 25 01:21:58.8 14.
6. Zoubková Barbora Jasmína ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 114 01:39:02.3 20.
7. Běhalová Veronika Akim ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 135 01:46:23.5 23.
8. Korbová Lenka Barnabáš ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 131 01:48:32.0 24.
9. Novakova Jana Daisy ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 17 01:55:32.8 25.
10. Karásková Monika Kessie ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 23 02:04:01.5 26.
11. Musilová Blanka Tazz ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 18 02:04:01.8 27.
12. Kuch-Breburdová Jana Pepíno ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 130 02:46:56.1 28.

SPRINT - SPRINT Muži se psy do 10 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Olbert Jan Django SPRINT SPRINT Muži se psy do 10 kg 51 00:39:14.5 23.
2. Trna Daniel Grumpy SPRINT SPRINT Muži se psy do 10 kg 50 00:43:52.0 42.
3. Kadleček Tomáš Bára SPRINT SPRINT Muži se psy do 10 kg 52 00:47:52.3 63.
4. Humpolec Pavel SPRINT SPRINT Muži se psy do 10 kg 143 00:50:25.0 71.
5. Koukal David Jack SPRINT SPRINT Muži se psy do 10 kg 49 00:56:40.8 94.

SPRINT - SPRINT Ženy se psy do 10 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrníčková Pavla Favorit Falko Killers Hole SPRINT SPRINT Ženy se psy do 10 kg 92 00:39:59.3 27.
2. Mrázková Linda Aiko SPRINT SPRINT Ženy se psy do 10 kg 95 00:42:49.3 35.
3. Bouchalová Lucie Kosta SPRINT SPRINT Ženy se psy do 10 kg 136 00:43:28.3 40.
4. Šulková Zuzana Ares SPRINT SPRINT Ženy se psy do 10 kg 98 00:44:58.5 49.
5. Sikorová Lenka Arnoštek SPRINT SPRINT Ženy se psy do 10 kg 139 00:53:38.8 89.
6. Beránková Barbora Winky SPRINT SPRINT Ženy se psy do 10 kg 140 00:56:40.8 95.
7. Sůrová Veronika Daniels SPRINT SPRINT Ženy se psy do 10 kg 91 00:57:40.3 97.
8. Auředníková Zdeňka Betty Farma Turov SPRINT SPRINT Ženy se psy do 10 kg 96 01:08:53.5 107.

SPRINT - SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tassler Lukáš Odie SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 41 00:31:09.5 6.
2. Viktora Václav Ora SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 37 00:32:47.5 8.
3. Stanka Radim SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 152 00:35:01.8 10.
4. Románek Jaroslav Bolt SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 44 00:36:37.8 14.
5. Malík Tomáš Lola SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 155 00:36:53.5 15.
6. Tomčo Tomáš Spajky SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 149 00:37:27.8 18.
7. Beránek Milan Flam SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 43 00:38:23.8 21.
8. Zeman Petr Ballista SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 42 00:39:51.5 25.
9. Hrůza Vojtěch Night Rider Black Chevers SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 147 00:40:30.0 28.
10. Prýl Jan Ellie SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 46 00:42:32.8 34.
11. Klesal Tomáš Braan SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 36 00:43:32.3 41.
12. Konývka Štěpán Annie SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 48 00:46:16.0 54.
13. Kočí Tomáš Linn Xapatán SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 39 00:46:58.5 58.
14. Pozníček Libor Andie SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 40 00:48:11.8 65.
15. Hylena Zdeněk Dafne SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 45 00:49:34.8 68.
16. Hanč Jaroslav Ali SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 38 00:51:16.0 74.
17. Gregovský Libor Jessie SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 47 00:52:01.8 79.

SPRINT - SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Poživilová Barbora Keany SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 76 00:37:58.8 20.
2. Fritschová Šárka Beruška z Vlčí chaloupky SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 87 00:41:45.0 31.
3. Václavová Linda Merckx SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 80 00:43:02.3 36.
4. Krauzová Marcela Beky SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 97 00:43:57.8 43.
5. Hradecká Hana VIPER SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 69 00:44:02.0 44.
6. Hýsková Baru fly SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 78 00:44:29.5 46.
7. Suchánková Pavlína Tille von Dogpoint SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 83 00:44:44.3 48.
8. Pražáková Jana Dante SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 142 00:46:12.6 53.
9. Znojilová Lucie Ashby SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 74 00:46:43.5 55.
10. Hávová Kristýna Rio SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 75 00:46:55.5 57.
11. Turnerová Lenka Sarah Turbo SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 81 00:47:40.0 62.
12. Dostálková Lenka Mia SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 132 00:49:34.5 67.
13. Sůrová Michaela Snow Flake SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 72 00:51:16.3 75.
14. Neumanova Jana Speedy SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 70 00:51:20.5 76.
15. Drahošová Michala Maya SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 77 00:52:24.3 81.
16. Feriancova Pavla Offinka SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 73 00:52:30.5 82.
17. Serynová Jana Zoe SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 85 00:52:59.3 84.
18. Mikešková Michaela Cassiopeia Fiery Rock SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 150 00:54:09.8 92.
19. Zemanová Martina Bonus Wäka SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 86 00:58:10.8 100.
20. Vrbová Kristýna Jerry SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 68 00:59:54.5 102.
21. Půlpánová Barbora Kerry SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 88 01:01:32.0 103.
22. Dudková Veronika Girra Xapatán SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 24 01:10:20.5 109.
23. Potměšilová Dominika Nessie SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 71 01:18:04.1 111.

SPRINT - SPRINT muži se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tassler Lukáš Bolt SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 58 00:29:47.1 4.
2. Rinn Jakub Rimi SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 65 00:31:36.5 7.
3. Kubat Zdenek Betty SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 158 00:35:24.0 11.
4. Kestler Aleš Bára SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 54 00:35:53.8 12.
5. Zahradník Štěpán Růženka SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 67 00:36:26.6 13.
6. Turek Marcel Brixa SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 57 00:37:17.8 17.
7. Nohejl Martin Dino SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 56 00:41:07.8 29.
8. Škorpil Ondřej Bruno SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 153 00:41:20.3 30.
9. Hojda Jan Arwen SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 62 00:45:30.1 50.
10. Pilgr Jiří Jamie SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 63 00:47:14.6 59.
11. Bušta Pavel Olaf SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 161 00:47:19.6 60.
12. Remiš Jan Ori SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 53 00:56:35.3 93.
13. Eckschlager Tomáš Kitty SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 59 01:01:43.8 104.

SPRINT - SPRINT ženy se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpánková Martina Grey SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 109 00:25:33.8 1.
2. Zapletalova Katerina Ella SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 101 00:29:12.8 3.
3. Halířová Jarmila Stella SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 125 00:30:08.0 5.
4. Křížková Petra Crosby SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 122 00:34:36.8 9.
5. Bezoušková Gabriela Arapiraca Gitigaro SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 163 00:37:07.8 16.
6. Vojtíšková Lada Boogie Z Dlouhého vrchu SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 138 00:37:35.8 19.
7. Lesiuková Veronika Lex SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 61 00:39:11.3 22.
8. Junková Kristýna Graffiti Seahawk SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 102 00:42:08.6 32.
9. Jarošová Barbora Elizabeth SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 167 00:43:14.5 38.
10. Horynova Jana Špagetka SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 104 00:44:11.8 45.
11. Haisová Beáta Alex from Sahara Dreams SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 162 00:44:37.5 47.
12. Křížová Anna SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 137 00:45:39.3 51.
13. Martincová Nikola Bessa SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 107 00:46:02.3 52.
14. Pinkasová Tereza Eternity Zašovský květ SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 112 00:46:43.8 56.
15. Lukavská Klára Kassidy SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 117 00:47:37.0 61.
16. Zábranská Kristýna Niko SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 103 00:47:52.8 64.
17. Hovorková Simona Gascha SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 121 00:48:23.8 66.
18. Hartlová Tereza Ginger SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 159 00:50:12.0 69.
19. Stratilkova Adriana Waiko SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 156 00:50:23.3 70.
20. Škorpilová Králová Lenka Figaro SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 119 00:50:30.3 72.
21. Krajčová Vlaďka Bonnie SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 120 00:50:59.3 73.
22. Civínová Petra Emily SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 123 00:51:23.3 77.
23. Bořková Štěpánka Aysha SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 145 00:51:59.8 78.
24. Němečková Lenka Car SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 106 00:52:52.5 83.
25. Vlasáková Beáta Darwin SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 146 00:53:06.1 85.
26. Poláková Marie Figo Moravia Temperamento SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 148 00:53:29.0 87.
27. Andrea Moravcová Ebby SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 154 00:57:26.1 96.
28. Krpálková Martina Jamie Liv Blackgorge SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 105 00:57:41.8 98.
29. Hůlková Michaela Shelly SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 157 00:57:45.3 99.
30. Jetmarová Lucie Joey SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 118 00:58:26.1 101.
31. Sarauerova Adela Deli SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 160 01:04:45.8 105.
32. Hejzlarová Helena Rasty SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 111 01:10:06.6 108.

SPRINT - Junioři (13–17 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bohun Sebastian Yasmin SPRINT Junioři (13–17 let) 35 00:39:56.8 26.

SPRINT - Juniorky (13-17 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ježková Matilda Kaisa SPRINT Juniorky (13-17 let) 144 00:28:37.5 2.
2. Jílková Zuzana Enie SPRINT Juniorky (13-17 let) 151 00:39:28.6 24.
3. Šplíchalová Kája Andy SPRINT Juniorky (13-17 let) 141 00:42:29.8 33.
4. Lehká Zorka SPRINT Juniorky (13-17 let) 28 00:43:13.1 37.
5. Zasadilová Tereza Grace SPRINT Juniorky (13-17 let) 164 00:43:22.1 39.
6. Janovská Adéla Punťa SPRINT Juniorky (13-17 let) 27 00:52:20.6 80.
7. Dvořáková Lucie Bonie SPRINT Juniorky (13-17 let) 30 00:53:06.8 86.
8. Kovaříková Gabriela Bruss SPRINT Juniorky (13-17 let) 166 00:53:38.3 88.
9. Houdová Tereza Baron SPRINT Juniorky (13-17 let) 26 00:53:52.6 90.
10. Jindrová Petra Worry SPRINT Juniorky (13-17 let) 34 00:53:57.3 91.
11. Sakhová Radana Pischki SPRINT Juniorky (13-17 let) 33 01:07:15.8 106.
12. Kučírková Anna SPRINT Juniorky (13-17 let) 165 01:13:07.6 110.