Výsledky závodu

Nativia Challenge - Humpolec

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.04.2018



ENDURO - ENDURO muži (minimálně 18 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vokrouhlík Michal Roky ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 10 00:32:54.7 1.
2. Dočekal Milan Cherry ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 11 00:33:26.4 2.
3. Melecha Jiří Ódin ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 153 00:33:43.2 4.
4. Pflug Petr ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 14 00:33:48.7 5.
5. Bulant Tomáš Aisha ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 15 00:35:34.2 7.
6. Sokolíček Dan Goliáš ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 3 00:37:33.4 10.
7. Směšný Michal Kuky ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 9 00:38:00.2 11.
8. Procházka Jiří Fenrir ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 7 00:38:26.2 12.
9. Fararik Vojtech Flash ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 154 00:38:52.4 13.
10. Franěk Petr Káča ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 13 00:39:02.4 14.
11. Luňák David Kira ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 5 00:39:26.7 16.
12. Vaníček Adam Febee ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 155 00:39:57.4 17.
13. Czerner Lukáš Lovely Victoria of Bohemia Luxyvett ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 8 00:40:11.4 18.
14. Antoš Jan ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 152 00:41:06.4 20.
15. Charvát Alan Blažena ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 2 00:41:30.9 21.
16. Kvasnica Jaroslav Kubík ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 6 00:43:33.2 27.
17. Zdanovec Václav Clara Czech Anela ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 16 00:53:41.2 34.

ENDURO - ENDURO ženy (minimálně 18 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zborníková Eva Marley ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 19 00:33:28.9 3.
2. Marešová Nicole Ola ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 30 00:35:06.9 6.
3. Zoubková Barbora Jasmína ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 123 00:35:34.7 8.
4. Kuříková Václava ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 32 00:37:07.9 9.
5. Dušková Zdeňka ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 157 00:39:20.2 15.
6. Veselá Klára Kašpar ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 23 00:40:22.2 19.
7. Melechová Dominika Fox ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 18 00:41:57.9 22.
8. Bolková Lucie Aron Amicus Miris ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 25 00:42:34.2 23.
9. Dvořáčková Tereza ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 300 00:42:47.2 24.
10. Kyndlová Martina Rasty ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 28 00:43:15.9 25.
11. Houdová Dominika Baron ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 156 00:43:31.7 26.
12. Svobodová Petra Lina ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 31 00:43:39.2 28.
13. Kunstová Hana Honey ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 21 00:50:14.7 29.
14. Mazochova Lenka Mia ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 24 00:51:02.7 30.
15. Běhalová Veronika Akim ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 151 00:51:13.7 31.
16. Korbová Lenka Barnabáš ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 150 00:51:35.9 32.
17. Musilová Blanka Tazz ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 17 00:53:16.9 33.
18. Karásková Monika Kessie ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 29 00:58:27.9 35.
19. Huntová Hana Gina ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 20 00:59:55.2 36.

SPRINT - SPRINT Muži se psy do 10 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Olbert Jan Dotted Django SPRINT SPRINT Muži se psy do 10 kg 67 00:17:52.4 23.
2. Trna Daniel Grumpy SPRINT SPRINT Muži se psy do 10 kg 64 00:19:48.4 43.
3. Melecha Jiří SPRINT SPRINT Muži se psy do 10 kg 186 00:21:06.2 55.
4. Fabian Jan Kacenka SPRINT SPRINT Muži se psy do 10 kg 66 00:21:49.4 61.
5. Humpolec Pavel SPRINT SPRINT Muži se psy do 10 kg 188 00:22:04.2 66.
6. Kadleček Tomáš Bára SPRINT SPRINT Muži se psy do 10 kg 70 00:22:17.9 70.
7. Koukal David Jack SPRINT SPRINT Muži se psy do 10 kg 65 00:26:53.9 107.
8. Leško Michal Marvel SPRINT SPRINT Muži se psy do 10 kg 68 00:30:31.9 117.

SPRINT - SPRINT Ženy se psy do 10 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrníčková Pavla Pepino SPRINT SPRINT Ženy se psy do 10 kg 116 00:18:45.2 31.
2. Bouchalová Lucie Kosta SPRINT SPRINT Ženy se psy do 10 kg 114 00:19:36.0 40.
3. Šulková Zuzana Ares SPRINT SPRINT Ženy se psy do 10 kg 119 00:21:17.4 56.
4. Mrázková Linda Aiko SPRINT SPRINT Ženy se psy do 10 kg 113 00:21:53.7 62.
5. Sůrová Veronika Daniels SPRINT SPRINT Ženy se psy do 10 kg 117 00:26:10.9 101.
6. Auředníková Zdeňka Betty Farma Turov SPRINT SPRINT Ženy se psy do 10 kg 118 00:34:22.9 123.

SPRINT - SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tassler Lukáš Odie SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 53 00:15:01.0 5.
2. Viktora Václav Ora SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 62 00:15:22.5 8.
3. Stanka Radim SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 202 00:16:28.0 12.
4. Tomčo Tomáš Spajky SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 204 00:16:31.0 13.
5. Románek Jaroslav Bolt SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 50 00:17:14.5 17.
6. Malík Tomáš Lola SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 61 00:17:45.0 20.
7. Gregovský Libor Jessie SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 51 00:17:56.7 24.
8. Zeman Petr Ballista Wäka SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 58 00:18:06.7 26.
9. Hrůza Vojtěch Night Rider Black Chevers SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 206 00:18:10.5 28.
10. Bulíšek Leoš SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 196 00:19:23.0 36.
11. Prýl Jan Ellie SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 49 00:19:29.7 39.
12. Konývka Štěpán Annie SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 69 00:20:56.5 53.
13. Staněk Milan Maulí SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 56 00:22:22.5 73.
14. Liebich Martin Little Démon SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 54 00:22:49.2 79.
15. Hylena Zdeněk Dafne SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 63 00:23:00.9 81.
16. Klesal Tomáš Braan SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 59 00:23:10.5 82.
17. Kočí Tomáš Linn Xapatán SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 60 00:23:20.5 83.
18. Beránek Petr Matylda SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 20 kg 57 00:27:02.0 108.

SPRINT - SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Poživilová Barbora Keany SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 87 00:17:30.9 19.
2. Fritschová Šárka Beruška SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 108 00:18:20.2 29.
3. Suchánková Pavlína Tille SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 106 00:19:36.9 41.
4. Václavová Linda Merckx SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 97 00:19:47.7 42.
5. Krauzová Marcela Beky SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 115 00:20:00.7 45.
6. Vlčková Ivana Delaforce SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 92 00:20:05.9 46.
7. Neumanova Jana Speedy SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 93 00:20:41.2 51.
8. Dolejšová Tereza SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 201 00:20:56.4 52.
9. Znojilová Lucie Ashby SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 100 00:21:35.7 58.
10. Hýsková Baru fly SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 89 00:21:43.2 59.
11. Zemanová Martina Bonus Wäka SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 102 00:21:58.4 63.
12. Sůrová Michaela Snow Flake SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 103 00:21:58.7 64.
13. Turnerová Lenka Sarah Turbo SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 96 00:23:27.7 85.
14. Drahošová Michala Maya SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 104 00:23:30.9 86.
15. Vrbová Kristýna Jerry SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 95 00:24:35.5 96.
16. Půlpánová Barbora Kerry SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 88 00:25:09.9 98.
17. Lhotská Marcela Monty SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 101 00:26:51.2 104.
18. Vidovičová Helena Hector od Křemílka/Tonks SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 199 00:27:32.2 109.
19. Hanzlíková Bára Lexie SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 86 00:28:01.2 111.
20. Jírová Kateřina Tonda SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 187 00:28:21.5 112.
21. Feriancova Pavla Offinka SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 105 00:28:52.2 113.
22. Dudková Veronika Girra Xapatán SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 33 00:29:19.7 116.
23. Potměšilová Dominika Nessie SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 90 00:31:26.2 120.
24. Tomčo Lenka SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 203 00:38:20.5 125.
  Hradecká Hana VIPER Eso Bonatom SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 20 kg 198 DNS  

SPRINT - SPRINT muži se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rinn Jakub Rimi SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 72 00:14:08.7 1.
2. Bielik Jan Tic Tac SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 211 00:14:49.7 3.
3. Kubat Zdenek Betty SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 85 00:16:06.0 9.
4. Zahradník Štěpán Růženka SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 83 00:16:17.2 10.
5. Hes Petr Leila SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 82 00:16:38.5 14.
6. Boucník Daniel Marit Bjørgen SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 4 00:16:41.7 15.
7. Šimonek Petr SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 260 00:17:09.2 16.
8. Turek Marcel Brixa SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 77 00:17:17.0 18.
9. Kestler Aleš Bára SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 71 00:17:49.2 22.
10. Tassler Lukáš Bolt SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 76 00:18:06.2 25.
11. Pilgr Jiří Jamie SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 75 00:19:29.2 38.
12. Bušta Pavel Olaf SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 81 00:20:14.7 48.
13. Hojda Jan Arwen SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 73 00:20:32.4 50.
14. Nohejl Martin Dino SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 78 00:22:04.7 67.
15. Škorpil Ondřej Bruno SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 218 00:22:19.0 71.
16. Remiš Jan Ori SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 74 00:26:41.5 103.
17. Eckschlager Tomáš Kitty SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 84 00:31:03.5 119.

SPRINT - SPRINT ženy se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpánková Martina Grey SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 138 00:14:26.5 2.
2. Halířová Jarmila Alin SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 129 00:15:00.4 4.
3. Zapletalova Katerina Ella SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 130 00:15:06.2 6.
4. Lesiuková Veronika Lex SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 146 00:16:25.0 11.
5. Křížková Petra Crosby SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 142 00:17:46.7 21.
6. Myslivcová Markéta Gina SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 210 00:18:06.7 27.
7. Švecová Adriana Jackie SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 36 00:19:03.2 32.
8. Bezoušková Gabriela Arapiraca Gitigaro SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 215 00:19:07.7 34.
9. Šrůtková Adéla Marvin SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 120 00:19:11.7 35.
10. Hrnčířová Kateřina Forest SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 208 00:19:52.0 44.
11. Horynova Jana Špagetka SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 127 00:20:10.0 47.
12. Junková Kristýna Graffiti SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 132 00:20:18.0 49.
13. Vávrová Ilona Eks SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 200 00:21:05.2 54.
14. Pražáková Jana SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 192 00:21:22.2 57.
15. Haisová Beáta Alex from Sahara Dreams SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 216 00:21:44.7 60.
16. Hovorková Simona Gascha SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 144 00:22:00.2 65.
17. Martincová Nikola Bessa SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 197 00:22:08.0 68.
18. Nováková Dominika SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 219 00:22:12.0 69.
19. Lukavská Klára Kassidy SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 131 00:22:20.5 72.
20. Sedláčková Martina Ciara SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 193 00:22:31.7 74.
21. Pinkasová Tereza Eternity SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 145 00:22:35.2 76.
22. Nehodová Veronika SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 195 00:22:38.0 77.
23. Zábranská Kristýna Niko SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 213 00:22:53.0 80.
24. Palátová Jana Charming Elliote SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 128 00:23:21.5 84.
25. Němečková Lenka Car SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 134 00:23:39.7 87.
26. Škorpilová Králová Lenka Figaro SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 217 00:23:59.2 90.
27. Kuchyňková Petra Anero Rosa white SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 207 00:24:17.0 92.
28. Civínová Petra Emily SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 141 00:24:18.5 93.
29. Jarošová Barbora SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 214 00:24:28.0 95.
30. Hýblová Lenka Dag SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 133 00:25:02.5 97.
31. Zápalková Zuzana FireFox SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 148 00:25:49.0 100.
32. Řečinská Klára Jey Reca SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 143 00:26:27.2 102.
33. Tuláčková Anna Nessie SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 122 00:26:51.2 105.
34. Krpálková Martina Jamie Liv Blackgorge SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 191 00:26:53.2 106.
35. Poláková Marie Figo SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 136 00:27:38.2 110.
36. Krajčová Vlaďka Bonnie SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 147 00:28:59.7 114.
37. Hůlková Michaela Shelly SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 139 00:29:10.0 115.
38. Brzáková Soňa Arthas SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 190 00:30:55.7 118.
39. Kuchařová Michaela Kessie SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 220 00:31:47.5 121.
40. Hejzlarová Helena Rasty SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 126 00:32:16.7 122.
41. Klocháňová Martina Dark SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 27 00:36:16.2 124.

SPRINT - Juniorky (13-17 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ježková Matilda Kaisa SPRINT Juniorky (13-17 let) 41 00:15:16.7 7.
2. Bieliková Andrea SPRINT Juniorky (13-17 let) 212 00:18:22.5 30.
3. Jílková Zuzana Enie SPRINT Juniorky (13-17 let) 194 00:19:04.6 33.
4. Lehká Zorka SPRINT Juniorky (13-17 let) 47 00:19:23.7 37.
5. Dušková Zdenka Andy SPRINT Juniorky (13-17 let) 189 00:22:32.5 75.
6. Kovaříková Gabriela Bruss SPRINT Juniorky (13-17 let) 37 00:22:41.3 78.
7. Dvořáková Lucie Bonie SPRINT Juniorky (13-17 let) 39 00:23:48.7 88.
8. Jindrová Petra Worry SPRINT Juniorky (13-17 let) 43 00:23:58.7 89.
9. Povolná Eliška Charlie SPRINT Juniorky (13-17 let) 205 00:24:04.5 91.
10. Demeterová Nikola Ronnie SPRINT Juniorky (13-17 let) 42 00:24:24.5 94.
11. Turková Tereza SPRINT Juniorky (13-17 let) 209 00:25:31.7 99.