Výsledky závodu

Aprílová půlka 2018

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 14.04.2018



10km - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ondřej Šec 10km Muži do 39 let 149 00:48:38.8 1.
2. Jan Hofman 10km Muži do 39 let 161 00:48:57.6 3.
3. Michal Jambor 10km Muži do 39 let 160 00:49:53.3 4.
4. Tomáš Olívka 10km Muži do 39 let 151 00:50:51.1 7.
5. Vojtěch Martin Pasivity Žamberk 10km Muži do 39 let 120 00:51:14.4 8.
6. Šanda Ladislav Anička&Ládík 10km Muži do 39 let 132 00:52:48.1 11.
7. Vorlíček Petr Fedor AllStar Team 10km Muži do 39 let 135 00:53:32.9 12.
8. Macák Miroslav MTB Team Broken Nový Bydžov 10km Muži do 39 let 109 00:55:21.4 18.
9. Drobek Martin Run for Life, Zábědov 10km Muži do 39 let 110 00:55:23.6 19.
10. Dušek Jan 10km Muži do 39 let 146 00:58:02.9 26.
11. Žďárský Ondřej Fedor Allstar Team 10km Muži do 39 let 136 00:58:27.6 28.
12. Rejthárek Pavel KČT Nový Bydžov 10km Muži do 39 let 131 00:59:49.9 33.
13. Šebetka Vladimír SK Městec Králové 10km Muži do 39 let 133 01:00:02.9 34.
14. Heřman Radek Chronicare 10km Muži do 39 let 143 01:00:18.6 35.
15. Macura Tomáš 10km Muži do 39 let 105 01:00:55.9 37.
16. Kohout Jan 10km Muži do 39 let 165 01:01:10.4 38.
17. Tomeš Pavel Sk Starý Bydžov 10km Muži do 39 let 134 01:02:34.4 41.
18. John Cagwe 10km Muži do 39 let 159 01:24:55.1 58.

10km - Muži 40+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jan Havlín 10km Muži 40+ 152 00:48:41.1 2.
2. Martin Marek 10km Muži 40+ 154 00:50:10.1 5.
3. Žalud Ladislav Triatlon Mladá Boleslav 10km Muži 40+ 118 00:50:41.4 6.
4. Nechuta David 10km Muži 40+ 104 00:51:58.6 10.
5. Vobořil Jiří 10km Muži 40+ 114 00:54:07.9 13.
6. Panocha Jan 10km Muži 40+ 137 00:54:27.1 14.
7. Kvaček Roman ALBA plus 10km Muži 40+ 123 00:54:34.9 15.
8. Baudyš Pavel Chronicare 10km Muži 40+ 144 00:55:19.6 17.
9. Břetislav Balický 10km Muži 40+ 158 00:56:06.9 21.
10. Holý Radek 10km Muži 40+ 150 00:56:48.4 23.
11. Pánek Martin SK Městec Králové 10km Muži 40+ 119 00:59:02.9 29.
12. Marcel Koubek 10km Muži 40+ 162 00:59:04.9 30.
13. Novák Aleš 10km Muži 40+ 148 01:02:24.4 39.
14. Šimek Adam 10km Muži 40+ 147 01:02:24.6 40.
15. Jaromír Holas 10km Muži 40+ 155 01:03:59.9 45.
16. Voženílek Petr Sokol NHK 10km Muži 40+ 138 01:17:22.4 55.

10km - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krejčová Lucie Sobčice 10km Ženy do 39 let 116 00:51:33.1 9.
2. Hana Novotná 10km Ženy do 39 let 153 00:59:24.6 31.
3. Kmínková Barbora 10km Ženy do 39 let 103 01:03:40.6 43.
4. Ullíková Pavla MTB Team Broken Nový Bydžov 10km Ženy do 39 let 108 01:07:14.6 47.
5. Kvačková Petra ALBA Plus 10km Ženy do 39 let 124 01:08:54.9 51.
6. Popková Andrea 10km Ženy do 39 let 101 01:09:04.1 52.
7. Pavelková Markéta 10km Ženy do 39 let 142 01:09:21.6 53.
8. Komárková Petra Run for Life, Zábědov 10km Ženy do 39 let 111 01:10:35.1 54.
9. Hladíková Eva Kubča & Sabča 10km Ženy do 39 let 157 01:17:46.9 56.
10. Šustová Jana Běháme pro radost 10km Ženy do 39 let 122 01:29:45.6 59.

10km - Ženy 40+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rundová Renáta Zdravka team 10km Ženy 40+ 106 00:55:16.1 16.
2. Valentová Radka Báječné ženy v běhu 10km Ženy 40+ 121 00:56:04.1 20.
3. Lucie Žaludová 10km Ženy 40+ 156 00:56:40.1 22.
4. Blahová Jaroslava BK Vísky 10km Ženy 40+ 125 00:57:31.6 24.
5. Lenka Mejsnarová 10km Ženy 40+ 163 00:57:58.6 25.
6. Štayrova Vendula Run for life Zábědov 10km Ženy 40+ 102 00:58:13.6 27.
7. Petrová Kateřina 10km Ženy 40+ 117 00:59:26.9 32.
8. Víchová Petra 10km Ženy 40+ 100 01:00:48.4 36.
9. Píšová Věra 10km Ženy 40+ 164 01:03:01.1 42.
10. Brzáková Petra 10km Ženy 40+ 128 01:03:53.4 44.
11. Zůrová Monika Nový Bydžov 10km Ženy 40+ 145 01:06:18.4 46.
12. Hofmanová Naďa Mlékosrby 10km Ženy 40+ 129 01:07:16.4 48.
13. Dlabáčková Miroslava Zdravka team 10km Ženy 40+ 113 01:07:54.4 49.
14. Voženílek Renata Sokol NHK 10km Ženy 40+ 140 01:08:39.2 50.
15. Beránková Eva zdravka team 10km Ženy 40+ 127 01:18:30.4 57.

21km - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Martinovský Petr SK Babice 21km Muži do 39 let 232 01:18:45.3 1.
2. Hofman Milan RBZ Praha 21km Muži do 39 let 230 01:25:26.1 3.
3. Mrázek Jiří Chlumec nad Cidlinou 21km Muži do 39 let 211 01:29:25.1 4.
4. Buršík Michal 21km Muži do 39 let 210 01:31:02.6 7.
5. Drbohlav Jan TJ Sokol Valdice 21km Muži do 39 let 228 01:33:28.6 8.
6. Hlaváček Jan 21km Muži do 39 let 202 01:40:29.4 14.
7. Šanda Miloslav SDH Sloupno 21km Muži do 39 let 215 01:40:44.4 16.
8. Heger Jan STS Chvojkovice Brod 21km Muži do 39 let 229 01:44:07.6 23.
9. Pavelka Michal KČT Jiskra Nový Bydžov 21km Muži do 39 let 216 01:47:55.1 25.
10. Pánek Aleš 21km Muži do 39 let 231 01:48:18.6 27.
11. Blaha Rostislav BK Vísky 21km Muži do 39 let 206 02:00:03.9 34.
12. Pražák Pavel 21km Muži do 39 let 218 02:10:32.6 37.

21km - Muži 40+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Miroslav Bednář 21km Muži 40+ 234 01:24:35.4 2.
2. Urbánek Jiří Splašená lokomotiva Chlumec n(C 21km Muži 40+ 219 01:29:27.4 5.
3. Šenk Pavel Fredovo 21km Muži 40+ 235 01:29:49.6 6.
4. Kodr Karel Žižkov 21km Muži 40+ 233 01:34:53.1 9.
5. Ivan Belobrad 21km Muži 40+ 247 01:37:57.4 11.
6. Moravec Jiří Hradec Králové 21km Muži 40+ 205 01:40:38.9 15.
7. Vavák Libor BK Sadská 21km Muži 40+ 226 01:40:45.1 17.
8. Lamich Bořivoj 21km Muži 40+ 207 01:42:01.6 18.
9. Balušík Michal KČT Nový Bydžov 21km Muži 40+ 200 01:42:34.4 20.
10. Bělík Ladislav Brizance 21km Muži 40+ 201 01:44:29.1 24.
11. Petr Lukáč 21km Muži 40+ 237 01:57:11.4 30.
12. Bečvařík Jiří Splašená lokomotiva Chlumec n/C 21km Muži 40+ 220 01:57:24.1 31.
13. Palisch Dieter 21km Muži 40+ 238 01:58:13.4 33.
14. Aleš Karban 21km Muži 40+ 236 02:01:58.1 36.
15. Doubek Zdeněk PKO Praha 21km Muži 40+ 213 02:18:15.6 40.
16. Miroslav Lalouček 21km Muži 40+ 239 02:18:44.4 41.
17. Novotný Jaroslav TEP Trutnov 21km Muži 40+ 208 02:30:40.1 43.
  Zych Jaroslav HOKL CLUB Lužec nad Cidlinou 21km Muži 40+ 227 DNF  

21km - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sláviková Lujza 21km Ženy do 39 let 225 01:36:08.1 10.
2. Mervartová Kristýna SHK 21km Ženy do 39 let 224 01:38:24.1 12.
3. Hurbánková Romana Klecany 21km Ženy do 39 let 217 01:42:10.4 19.
4. Alexandra Bradnová 21km Ženy do 39 let 240 01:57:39.9 32.

21km - Ženy 40+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jiřičná Dana Bonbon Praha 21km Ženy 40+ 223 01:43:31.4 21.
2. Jampílková Lucie L + L Team 21km Ženy 40+ 222 01:48:09.6 26.
3. Jana Janečková 21km Ženy 40+ 246 01:49:22.4 28.
4. Doubková Darina PKO Praha 21km Ženy 40+ 214 02:27:25.2 42.

21km - Štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Martin Král 21km Štafeta S1 01:40:19.4 13.
2. Šafařík Martin KČT Jiskra Nový Bydžov 21km Štafeta S5 01:43:49.4 22.
3. Mrzenová Eva 21km Štafeta S2 01:51:21.9 29.
4. Brzáková Markéta Fajn Tým 21km Štafeta S3 02:01:00.1 35.
5. Špičáková Markéta Chlumec nad Cidlinou 21km Štafeta S7 02:11:59.9 38.
6. Polívková Monika Chlumec nad Cidlinou 21km Štafeta S6 02:16:11.6 39.

50m - 1-3 roky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lacková Pavlína 50m 1-3 roky D27 00:00:15.1 1.
2. Novák Aleš 50m 1-3 roky D110 00:00:15.3 2.
3. Boldrini Anna COLAS TEAM 50m 1-3 roky D38 00:00:18.3 3.
4. Tereza Stoklasová 50m 1-3 roky D114 00:00:19.1 4.
5. Dominik Lán 50m 1-3 roky D113 00:00:19.6 5.
6. Vinopalova Livie Run for life Zábědov 50m 1-3 roky D4 00:00:20.8 6.
7. Ondřej Kašpárek 50m 1-3 roky D104 00:00:20.9 7.
8. Tomáš Novotný 50m 1-3 roky D116 00:00:21.3 8.
9. Anežka Soukupová 50m 1-3 roky D107 00:00:21.8 9.
10. Tvarůžek Vítězslav 50m 1-3 roky D111 00:00:23.8 10.
11. Havránek Jan 50m 1-3 roky D35 00:00:28.1 11.
12. Lietavec Jakub Sokol Nusle 50m 1-3 roky D63 00:00:29.8 12.
13. Tomeš Vojtěch SK Starý Bydžov 50m 1-3 roky D41 00:00:30.1 13.
14. Vantura Tobiáš COLAS TEAM 50m 1-3 roky D42 00:00:34.3 14.
15. Chaloupka Vojtěch TOCHA 50m 1-3 roky D39 00:00:35.8 15.
16. Nina Mikasová 50m 1-3 roky D105 00:00:38.4 16.
17. Lukáš Klapště 50m 1-3 roky D118 00:01:14.1 17.
18. Marika Novotná 50m 1-3 roky D117 00:01:29.1 18.
19. Schovánková Ema 50m 1-3 roky D40 00:01:32.3 19.
20. Herčíková Anna 50m 1-3 roky D17 00:01:34.1 20.

100m - 4-5 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krejčí Václav Hokl club 100m 4-5 let D43 00:00:23.6 1.
2. Vokál Jáchym Chronicare 100m 4-5 let D33 00:00:26.1 2.
3. Vykydal Vojtěch Chronicare 100m 4-5 let D32 00:00:26.8 3.
4. František Souček 100m 4-5 let D103 00:00:27.6 4.
5. Komárek Ondřej Run for Life, Zábědov 100m 4-5 let D9 00:00:27.8 5.
6. Šenk Martin Fredovo 100m 4-5 let D66 00:00:28.1 6.
7. Pavelka Michal 100m 4-5 let D101 00:00:28.8 7.
8. Kopánek Vojtěch Moto SHARON 100m 4-5 let D20 00:00:30.1 8.
9. Nováková Nora 100m 4-5 let D109 00:00:30.3 9.
10. Adéla Klapště 100m 4-5 let D115 00:00:31.3 10.
11. Havránková Karolína 100m 4-5 let D34 00:00:31.6 11.
12. Heřmanová Eeliška Chronicare 100m 4-5 let D106 00:00:33.1 12.
13. Hermanová Anežka COLAS TEAM 100m 4-5 let D31 00:00:34.6 13.
14. Štveráková Amálka Sobčice 100m 4-5 let D14 00:00:35.3 14.
15. Dzurindáková Josefína Run for Life Zábědov 100m 4-5 let D112 00:00:35.6 15.
16. Málková Agáta Sokol Nusle 100m 4-5 let D64 00:00:35.8 16.
17. Pavelková Zuzana 100m 4-5 let D102 00:00:36.3 17.

250m - 6-7 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hermanová Eliška COLAS TEAM 250m 6-7 let D30 00:00:57.1 1.
2. Michal Jakub 250m 6-7 let D16 00:00:58.1 2.
3. Denis Zůra 250m 6-7 let D75 00:00:59.3 3.
4. Vobořil Adam 250m 6-7 let D11 00:01:00.8 4.
5. Antonín Souček 250m 6-7 let D51 00:01:02.8 5.
6. Lamich Štěpán 250m 6-7 let D5 00:01:03.1 6.
7. Samuel Král 250m 6-7 let D59 00:01:04.8 7.
8. Žďárský Ondřej Fedor Allstar Team 250m 6-7 let D46 00:01:08.6 8.
9. Lacková Valentýna 250m 6-7 let D28 00:01:09.4 9.
10. Žďárská Rozalie Fedor Allstar Team 250m 6-7 let D45 00:01:14.4 10.
11. Karolína Brzáková 250m 6-7 let D57 00:01:14.8 11.
12. Trutnovská Nelly COLAS TEAM 250m 6-7 let D26 00:01:16.4 12.
13. Vanturová Anežka COLAS TEAM 250m 6-7 let D44 00:01:18.6 13.
14. Vernonika Novotná 250m 6-7 let D61 00:01:46.9 14.

500m - 8-9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vobořil Jakub 500m 8-9 let D10 00:01:46.6 1.
2. Neděla Daniel 500m 8-9 let D22 00:01:52.6 2.
3. Drobková Amálka Run for Life, Zábědov 500m 8-9 let D7 00:01:55.6 3.
4. Vinopalova Klaudie Run for life Zábědov 500m 8-9 let D3 00:02:01.8 4.
5. Šandová Lucie Sama za sebe 500m 8-9 let D13 00:02:03.1 5.
6. Balušík Mikuláš KČT Nový Bydžov 500m 8-9 let D2 00:02:06.9 6.
7. Antonín Baudyš 500m 8-9 let D90 00:02:09.3 7.
8. Matouš Antonín ENERMO 500m 8-9 let D24 00:02:10.3 8.
9. Schovánková Tereza 500m 8-9 let D48 00:02:13.8 9.
10. Marek Stoklasa 500m 8-9 let D76 00:02:14.4 10.
11. Pospíšil Melichar 500m 8-9 let D47 00:02:14.8 11.
12. Vondra Jakub 500m 8-9 let D12 00:02:14.9 12.
13. Jáchym Dzurindák 500m 8-9 let D77 00:02:20.3 13.
14. Zůra Adrian Nový Bydžov 500m 8-9 let D99 00:02:21.6 14.
15. Málek Patrik Sokol Nusle 500m 8-9 let D65 00:02:21.8 15.
16. Šenková Barbora Fredovo 500m 8-9 let D100 00:02:22.9 16.
17. Komárková Kateřina Run for Life, Zábědov 500m 8-9 let D8 00:02:30.9 17.
18. ORT Tadeáš Aprílová půlka 500m 8-9 let D18 00:02:34.1 18.
19. Kopánková Lucie Moto SHARON 500m 8-9 let D21 00:02:36.1 19.
20. Tomeš Patrik SK Starý Bydžov 500m 8-9 let D49 00:02:42.8 20.

750m - 10-12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Melichar Tomáš Chronicare 750m 10-12 let D54 00:02:59.6 1.
2. Matoušová Viktorie ENERMO 750m 10-12 let D25 00:03:08.1 2.
3. Šustová Barbora Běháme pro radost 750m 10-12 let D29 00:03:10.1 3.
4. Lacek Matěj 750m 10-12 let D52 00:03:10.6 4.
5. Oliver Král 750m 10-12 let D60 00:03:13.4 5.
6. FERDA VOJTĚCH HOKL CLUB LUŽEC NAD CIDLINOU 750m 10-12 let D23 00:03:21.3 6.
7. Leontýnka Knejpová 750m 10-12 let D36 00:03:24.6 7.
8. Tobiáš Váňa 750m 10-12 let D58 00:03:48.4 8.
9. Jan Pluhař 750m 10-12 let D43 00:03:54.6 9.
10. Kateřina Lingrová 750m 10-12 let D74 00:03:55.6 10.
11. Marek Průša 750m 10-12 let D56 00:04:07.3 11.
  Balušík Štěpán KČT Nový Bydžov 750m 10-12 let D1 DNS  

1000m - 13-15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavel Lingr 1000m 13-15 let D62 00:03:47.4 1.
2. Elen Emanovská 1000m 13-15 let D55 00:04:27.4 2.
3. ORTOVÁ Nikola Aprílová půlka 1000m 13-15 let D19 00:04:31.0 3.
4. Melicharová Kamila Chronicare 1000m 13-15 let D53 00:04:31.1 4.