Výsledky závodu

Short Attack

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.10.2017



3km, 15 překážek - 1. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tyl Lukáš 3km, 15 překážek 1. vlna 4 00:18:15.7 1.
2. Michal Moravec SRTG Česká Třebová 3km, 15 překážek 1. vlna 20 00:21:43.4 8.
3. Hervertová Klára 3km, 15 překážek 1. vlna 9 00:27:27.0 47.
4. Kadoch Michal SRTG Praha 3km, 15 překážek 1. vlna 14 00:27:39.4 49.
5. Alexandra Přibylová CF Destiny/Dirty Beasts 3km, 15 překážek 1. vlna 21 00:29:59.2 71.
6. ANTONÍN HRÁČEK 3km, 15 překážek 1. vlna 23 00:30:35.2 74.
7. Alena Švarcová 3km, 15 překážek 1. vlna 22 00:32:01.5 83.
8. Hubený Jan 3km, 15 překážek 1. vlna 7 00:34:47.0 106.
9. Michal Páv SVVAT 3km, 15 překážek 1. vlna 1 00:36:00.5 119.
10. Svoboda Libor 3km, 15 překážek 1. vlna 8 00:39:43.5 154.
11. Kudrnovská Zuzana SRTG Praha 3km, 15 překážek 1. vlna 16 00:41:44.0 178.
12. Řeháková Nikola SRTG Praha 3km, 15 překážek 1. vlna 18 00:41:44.2 179.
13. Důjka Martin SRTG Praha 3km, 15 překážek 1. vlna 12 00:42:45.2 185.
14. Černý Michal SRTG Praha 3km, 15 překážek 1. vlna 11 00:48:49.2 226.
15. Štěpánková Veronika SRTG Praha 3km, 15 překážek 1. vlna 13 00:48:50.0 227.
16. Štěpánková Anežka SRTG Praha 3km, 15 překážek 1. vlna 19 00:48:50.5 228.
17. Stuchlík Bohumil 3km, 15 překážek 1. vlna 2 00:52:45.2 259.
18. Springle Marek 3km, 15 překážek 1. vlna 3 00:54:21.0 265.
19. Dopita Pavel OCR Vrahovice 3km, 15 překážek 1. vlna 5 00:59:39.7 272.
20. Mračková Veronika 3km, 15 překážek 1. vlna 10 00:59:40.5 273.

3km, 15 překážek - 2. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petříček Jakub SRDG Ňoumové 3km, 15 překážek 2. vlna 28 00:24:53.7 20.
2. Slavík Ondřej Kamarádi 3km, 15 překážek 2. vlna 45 00:25:59.0 34.
3. Sanko Robin Shybuj.cz 3km, 15 překážek 2. vlna 54 00:29:02.5 61.
4. Vydra Josef 3km, 15 překážek 2. vlna 39 00:30:33.7 73.
5. Pekař Patrik Kamarádi 3km, 15 překážek 2. vlna 44 00:32:31.5 87.
6. Jungwirth Jan 3km, 15 překážek 2. vlna 29 00:32:41.2 89.
7. Chaloupková Martina Kamarádi 3km, 15 překážek 2. vlna 43 00:32:58.0 91.
8. Chaloupka Filip Kamarádi 3km, 15 překážek 2. vlna 42 00:32:58.2 92.
9. Nováková Marie SRDG Ňoumové 3km, 15 překážek 2. vlna 26 00:33:17.5 96.
10. Jílková Zuzana PW Počátky Ladies 3km, 15 překážek 2. vlna 50 00:33:28.2 100.
11. Zich Jakub 3km, 15 překážek 2. vlna 40 00:36:07.7 120.
12. Vopravilová Blanka PW Počátky Ladies 3km, 15 překážek 2. vlna 53 00:39:49.0 156.
13. Houdková Kateřina PW Počátky Ladies 3km, 15 překážek 2. vlna 49 00:39:57.7 158.
14. Ryšavá Ivana PW Počátky Ladies 3km, 15 překážek 2. vlna 51 00:40:12.7 162.
15. Picková Lenka 3km, 15 překážek 2. vlna 35 00:40:55.7 171.
16. Čtvrtečka Jan 3km, 15 překážek 2. vlna 32 00:41:04.5 173.
17. Nováková Gabriela 3km, 15 překážek 2. vlna 33 00:41:11.5 174.
18. Čtvrtečková Renáta 3km, 15 překážek 2. vlna 34 00:41:12.2 175.
19. Kašpar Jan 3km, 15 překážek 2. vlna 46 00:42:05.5 182.
20. Hübnerová Alena 3km, 15 překážek 2. vlna 41 00:42:05.5 183.
21. Kroulíková Pavla 3km, 15 překážek 2. vlna 48 00:42:56.0 188.
22. Kroulík Radim 3km, 15 překážek 2. vlna 47 00:43:12.7 190.
23. Pavla Katrin Hloušková SRDG Ňoumové 3km, 15 překážek 2. vlna 27 00:44:58.8 203.
24. Šulcová Jana 3km, 15 překážek 2. vlna 31 00:47:24.7 210.
25. Burdych Radek 3km, 15 překážek 2. vlna 36 00:48:41.4 225.
26. Hromádková Lenka 3km, 15 překážek 2. vlna 30 00:51:25.5 247.
27. Dědková Kristýna 3km, 15 překážek 2. vlna 37 01:00:20.8 274.
28. Suchánek Luděk 3km, 15 překážek 2. vlna 38 01:00:21.3 275.

3km, 15 překážek - 3. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. David Kellner 3km, 15 překážek 3. vlna 79 00:21:54.0 10.
2. Moravec Milan OCRA Lanskroun 3km, 15 překážek 3. vlna 67 00:22:16.2 11.
3. Černý Lukáš 3km, 15 překážek 3. vlna 58 00:26:51.2 41.
4. Bevelágua Ladislav 3km, 15 překážek 3. vlna 71 00:28:01.5 51.
5. Žižková Kateřina Outdoor Crew 3km, 15 překážek 3. vlna 57 00:28:36.7 55.
6. Radek Černý 3km, 15 překážek 3. vlna 80 00:28:45.2 57.
7. Bednář Vítek Outdoor Crew 3km, 15 překážek 3. vlna 56 00:29:06.0 62.
8. Zuzana Kuželíková 3km, 15 překážek 3. vlna 82 00:29:41.0 68.
9. Guga Matúš Nemšová 3km, 15 překážek 3. vlna 60 00:29:48.4 70.
10. Kašpar Vojtěch 3km, 15 překážek 3. vlna 65 00:31:36.0 82.
11. Radek Bečvář 3km, 15 překážek 3. vlna 78 00:32:18.2 85.
12. Peterová Věra raketa z Vilantic 3km, 15 překážek 3. vlna 76 00:32:25.7 86.
13. Havlat Marek 3km, 15 překážek 3. vlna 72 00:33:23.7 98.
14. Bonczková Gabriela SRTG Orlová 3km, 15 překážek 3. vlna 69 00:34:42.0 104.
15. Nosková Michaela 3km, 15 překážek 3. vlna 75 00:40:24.7 167.
16. Marek David 3km, 15 překážek 3. vlna 74 00:40:25.1 168.
17. Kalas Jakub 3km, 15 překážek 3. vlna 73 00:40:25.5 169.
18. Daniel Lotter 3km, 15 překážek 3. vlna 70 00:40:55.2 170.
19. Kubánková Helena 3km, 15 překážek 3. vlna 83 00:44:19.5 199.
20. Lenka Laurincikova 3km, 15 překážek 3. vlna 64 00:44:25.4 200.
21. Kolmačka Filip 3km, 15 překážek 3. vlna 62 00:44:34.8 201.
22. Štěpánová Jana 3km, 15 překážek 3. vlna 84 00:44:54.0 202.
23. Tomasek Jakub 3km, 15 překážek 3. vlna 63 00:46:29.5 207.
24. Purmova Jana Šneci v běhu 3km, 15 překážek 3. vlna 68 00:50:29.3 240.
25. Vaníčková Martina 3km, 15 překážek 3. vlna 77 00:50:29.5 241.
26. Filová Tamara Nemšová 3km, 15 překážek 3. vlna 59 00:55:12.8 269.
27. Uherka Adam Nemšová 3km, 15 překážek 3. vlna 61 00:55:12.9 270.
28. Vedralova Tereza 3km, 15 překážek 3. vlna 55 00:57:31.5 271.

3km, 15 překážek - 4. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Karel Pliska až do cile 3km, 15 překážek 4. vlna 115 00:24:56.3 22.
2. Richard Hurník Kischova team ostrava 3km, 15 překážek 4. vlna 92 00:25:25.0 29.
3. Jan Stavinoha Kischova Team Ostrava 3km, 15 překážek 4. vlna 89 00:26:23.4 35.
4. tomáš Fišer tom a tom 3km, 15 překážek 4. vlna 104 00:27:25.0 46.
5. tomáš Zvěřina tom a tom 3km, 15 překážek 4. vlna 105 00:29:11.8 63.
6. Damián Havlíček 3km, 15 překážek 4. vlna 102 00:30:08.8 72.
7. Bitarovec Jaroslav 3km, 15 překážek 4. vlna 85 00:30:37.8 75.
8. Kateřina Korytová Kischova Team Ostrava 3km, 15 překážek 4. vlna 91 00:34:45.5 105.
9. Martin Berky až do cíle 3km, 15 překážek 4. vlna 113 00:34:50.3 107.
10. Michaela Veverková 3km, 15 překážek 4. vlna 103 00:35:56.5 118.
11. Kristýna Dlapalová 3km, 15 překážek 4. vlna 110 00:36:10.8 121.
12. Žaneta Antošová Extremglatt 3km, 15 překážek 4. vlna 98 00:36:22.3 124.
13. Jiří Šťastný Extremglatt 3km, 15 překážek 4. vlna 97 00:36:22.8 125.
14. Iva Postová Méďa a Kosťa 3km, 15 překážek 4. vlna 107 00:36:58.0 130.
15. Ester Hola 3km, 15 překážek 4. vlna 100 00:37:35.5 138.
16. Tereza Králová 3km, 15 překážek 4. vlna 101 00:37:35.6 139.
17. Adam Obr tom a tom 3km, 15 překážek 4. vlna 106 00:39:54.4 157.
18. Tomáš Post Méďa a Kosťa 3km, 15 překážek 4. vlna 108 00:40:02.6 159.
19. Dominika Švrčková 3km, 15 překážek 4. vlna 94 00:40:12.8 163.
20. Lucie Koudelková 3km, 15 překážek 4. vlna 93 00:40:14.6 164.
21. Jan Punčochář Méďa a Kosťa 3km, 15 překážek 4. vlna 109 00:41:01.8 172.
22. Monika Kočí Kischova Team Ostrava 3km, 15 překážek 4. vlna 90 00:43:12.6 189.
23. Smotlacha Pavel 3km, 15 překážek 4. vlna 111 00:44:10.3 196.
24. Petra Kočí 3km, 15 překážek 4. vlna 112 00:44:17.6 197.
25. Honza Berger 3km, 15 překážek 4. vlna 96 00:51:44.3 250.
26. Markéta Smékalová 3km, 15 překážek 4. vlna 95 00:51:52.6 253.
27. Martin Blažko 3km, 15 překážek 4. vlna 88 00:53:26.3 260.

3km, 15 překážek - 5. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Matěj Michalčák Barons 3km, 15 překážek 5. vlna 137 00:18:45.0 2.
2. Šraněk Jiří Ludus magnus 3km, 15 překážek 5. vlna 138 00:21:04.0 3.
3. Milan Kozák 3km, 15 překážek 5. vlna 116 00:25:02.1 23.
4. Jaroslav Šáfr VÍT a VNUK pekařství 3km, 15 překážek 5. vlna 131 00:25:17.8 26.
5. Tomáš Demjanovič 3km, 15 překážek 5. vlna 135 00:25:24.8 28.
6. Tomáš Kábrt 3km, 15 překážek 5. vlna 117 00:25:37.7 30.
7. Michal Kulhánek Ludus Magnus 3km, 15 překážek 5. vlna 141 00:26:31.4 36.
8. Lenka Butorová 3km, 15 překážek 5. vlna 127 00:26:57.8 43.
9. Romana Franclová 3km, 15 překážek 5. vlna 130 00:35:24.1 110.
10. Martin Štěpán 3km, 15 překážek 5. vlna 129 00:35:28.3 111.
11. Pavlína Kubíčová Veselačky 3km, 15 překážek 5. vlna 120 00:37:01.2 132.
12. Petra Kovaříková Predator Workout Kladno 3km, 15 překážek 5. vlna 128 00:37:07.1 135.
13. Lucie Šrůtová Veselačky 3km, 15 překážek 5. vlna 123 00:37:15.3 136.
14. Olga Konopická Veselačky 3km, 15 překážek 5. vlna 121 00:37:54.8 141.
15. Martina Lonská Veselačky 3km, 15 překážek 5. vlna 122 00:38:39.6 143.
16. Dagmar Svobodová Intimate 3km, 15 překážek 5. vlna 125 00:38:47.8 145.
17. Martina Šašková Veselačky 3km, 15 překážek 5. vlna 119 00:39:21.3 149.
18. Jan Adámek 3km, 15 překážek 5. vlna 139 00:41:54.8 181.
19. Barbora Kratěnová Intimate 3km, 15 překážek 5. vlna 124 00:43:33.6 194.
20. Lenka Mrkousová 3km, 15 překážek 5. vlna 118 00:45:28.8 206.
21. Šopíková Ivana STRG Olomouc 3km, 15 překážek 5. vlna 134 00:47:27.6 211.
22. David SKála STRG Olomouc 3km, 15 překážek 5. vlna 132 00:47:27.8 212.
23. Kateřina Fialová STRG Olomouc 3km, 15 překážek 5. vlna 133 00:47:58.3 217.
24. Lucia Semelková 3km, 15 překážek 5. vlna 136 01:07:43.1 298.

3km, 15 překážek - 6. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Miloš Kratochvíl 3km, 15 překážek 6. vlna 143 00:21:07.1 4.
2. Jindřich Vlasák PPC HK 3km, 15 překážek 6. vlna 146 00:21:10.3 5.
3. Tereza Tocháčková 3km, 15 překážek 6. vlna 142 00:21:33.1 7.
4. Pavel Tojnar PPC HK 3km, 15 překážek 6. vlna 145 00:23:25.1 13.
5. Lukas Sipka AC Gomango-Högner 3km, 15 překážek 6. vlna 152 00:23:36.7 16.
6. David Trousil AC Gomango-Högner 3km, 15 překážek 6. vlna 151 00:24:54.9 21.
7. Klára Navratilova SRTG Česká Trebova 3km, 15 překážek 6. vlna 150 00:25:21.1 27.
8. Martin Šobáň Čertova kopyta 3km, 15 překážek 6. vlna 155 00:25:50.6 31.
9. Michal Novotný PPC HK 3km, 15 překážek 6. vlna 148 00:27:47.1 50.
10. Petra Šmídová Čertova Kopyta 3km, 15 překážek 6. vlna 153 00:28:12.6 54.
11. Oldřich Klusoň dannyho smečka 3km, 15 překážek 6. vlna 156 00:29:01.3 60.
12. Budil Pavel Čertova Kopyta 3km, 15 překážek 6. vlna 154 00:31:04.8 77.
13. Linda Pokorná 3km, 15 překážek 6. vlna 164 00:31:21.3 79.
14. Lívia Kundisová EXTRA Brno 3km, 15 překážek 6. vlna 169 00:32:46.1 90.
15. Milan Sůra PPC HK 3km, 15 překážek 6. vlna 144 00:35:31.3 112.
16. Gabriela Kubalová Sudokopytníci 3km, 15 překážek 6. vlna 166 00:46:30.5 208.
17. Petra Hermanová Sudokopytníci 3km, 15 překážek 6. vlna 165 00:46:30.6 209.
18. Petr Laštovička 3km, 15 překážek 6. vlna 167 00:47:42.9 215.
19. Lenka Andrlová 3km, 15 překážek 6. vlna 168 00:47:43.4 216.
20. Lenka Dokládalová Sportlife 3km, 15 překážek 6. vlna 157 00:48:36.1 223.
21. Petra Horáková sportlife 3km, 15 překážek 6. vlna 163 00:48:39.1 224.
22. Andrea Ilovská Sportlife 3km, 15 překážek 6. vlna 158 00:49:01.4 229.
23. Linda Zářecká Sportlife 3km, 15 překážek 6. vlna 159 00:49:11.1 232.
24. Veronika Ryšavá Sportlife 3km, 15 překážek 6. vlna 160 00:49:33.4 234.
25. Kvĕta Dušková Sportlife 3km, 15 překážek 6. vlna 162 00:49:35.1 235.
26. Lenka Dostalová Sportlife 3km, 15 překážek 6. vlna 161 01:03:38.1 276.

3km, 15 překážek - 7. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. David Hajžman 3km, 15 překážek 7. vlna 193 00:22:49.3 12.
2. František Koudelka 3km, 15 překážek 7. vlna 182 00:24:21.3 17.
3. Miroslav Dvořák 3km, 15 překážek 7. vlna 184 00:32:32.6 88.
4. Roman Hlava Běháme v Holicích a okolí 3km, 15 překážek 7. vlna 171 00:35:12.9 108.
5. Blanka Fléglová Běháme v Holicích a okolí 3km, 15 překážek 7. vlna 172 00:35:13.1 109.
6. Kateřina Bakalářová 3km, 15 překážek 7. vlna 186 00:35:45.6 117.
7. Petr Hajný PTS 3km, 15 překážek 7. vlna 180 00:36:44.6 128.
8. Tereza Žemlová 3km, 15 překážek 7. vlna 181 00:39:27.2 152.
9. Denisa Lešenarová BADY BIKE ŠUMPERK 3km, 15 překážek 7. vlna 190 00:47:58.4 218.
10. Nikola Lešenarová BADY BIKE ŠUMPERK 3km, 15 překážek 7. vlna 189 00:48:04.9 219.
11. Gabriela Matějčková BADY BIKE ŠUMPERK 3km, 15 překážek 7. vlna 188 00:48:05.9 220.
12. Lukáš Štolc BADY BIKE ŠUMPERK 3km, 15 překážek 7. vlna 192 00:48:12.1 221.
13. Ondřej Šerý BADY BIKE ŠUMPERK 3km, 15 překážek 7. vlna 187 00:48:17.7 222.
14. Kateřina Vařeková Kolín 3km, 15 překážek 7. vlna 199 00:52:39.1 258.
15. Daniela Nováková PTS 3km, 15 překážek 7. vlna 174 00:53:31.1 261.
16. Zuzana Tojnarová PTS 3km, 15 překážek 7. vlna 175 00:53:32.1 262.
17. Radim Bartoš PTS 3km, 15 překážek 7. vlna 177 00:53:32.9 263.
18. Iva Bartošová PTS 3km, 15 překážek 7. vlna 176 00:53:33.1 264.
19. Sylva Hajná PTS 3km, 15 překážek 7. vlna 178 00:54:48.4 268.
20. Andrea Zápotocká Kolín 3km, 15 překážek 7. vlna 194 01:05:43.1 277.
21. Beáta Zápotocká Kolín 3km, 15 překážek 7. vlna 198 01:05:43.2 278.
22. Martina Lanková Kolín 3km, 15 překážek 7. vlna 197 01:05:43.5 279.
23. Martina Králová Kolín 3km, 15 překážek 7. vlna 200 01:05:43.7 280.
24. Veronika Konopásková Kolín 3km, 15 překážek 7. vlna 201 01:06:29.4 293.
25. Tomáš Kohout Kolín 3km, 15 překážek 7. vlna 195 01:06:30.2 294.

3km, 15 překážek - 8. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vojtech Petr Plhovsky psi 3km, 15 překážek 8. vlna 206 00:26:38.1 37.
2. Marek Parničan Plhovsky psi 3km, 15 překážek 8. vlna 207 00:26:47.1 40.
3. Tomáš Jeřábek 3km, 15 překážek 8. vlna 229 00:27:11.4 45.
4. Miloš Horálek Pretoriani 3km, 15 překážek 8. vlna 223 00:27:29.6 48.
5. Lucie Perníčková jinej gang 3km, 15 překážek 8. vlna 209 00:29:25.9 64.
6. Michal Čapek Jinej gang 3km, 15 překážek 8. vlna 210 00:29:31.1 66.
7. Jan Vecera Trainingbro.com 3km, 15 překážek 8. vlna 214 00:29:47.1 69.
8. Alena Krumbholzová jinej gang 3km, 15 překážek 8. vlna 208 00:32:15.4 84.
9. Markéta Horálková Pretoriani 3km, 15 překážek 8. vlna 218 00:33:14.9 95.
10. Markéta Klocová PRETORIANI 3km, 15 překážek 8. vlna 226 00:33:23.4 97.
11. Michaela Huňáková 3km, 15 překážek 8. vlna 205 00:33:27.6 99.
12. Josef Domin PRETORIANI 3km, 15 překážek 8. vlna 227 00:34:09.4 101.
13. Lukáš Hájek PRETORIANI 3km, 15 překážek 8. vlna 228 00:34:17.4 103.
14. Josef Siegl PRETORIANI 3km, 15 překážek 8. vlna 224 00:35:44.6 114.
15. Kateřina Janová PRETORIANI 3km, 15 překážek 8. vlna 225 00:35:44.9 115.
16. Pavlína Hejkalová Jinej Gang 3km, 15 překážek 8. vlna 211 00:39:30.4 153.
17. Jakub Grau PRO ZDENKA 3km, 15 překážek 8. vlna 212 00:40:05.6 160.
18. Petr Stiska 3km, 15 překážek 8. vlna 213 00:40:05.9 161.
19. Veronika Novotná 3km, 15 překážek 8. vlna 202 00:47:39.1 213.
20. Dominik Čížek 3km, 15 překážek 8. vlna 203 00:47:39.4 214.
21. Kristýna Vidnerova PRETORIANI 3km, 15 překážek 8. vlna 222 00:49:01.6 230.
22. Tereza Nepivodova PRETORIANI 3km, 15 překážek 8. vlna 221 00:49:02.0 231.
23. Petr Král PRETORIANI 3km, 15 překážek 8. vlna 219 00:49:23.1 233.
24. Dominika Svobodová Girl Power 3km, 15 překážek 8. vlna 216 00:51:10.9 244.
25. Alena Svobodová Girl Power 3km, 15 překážek 8. vlna 217 00:51:11.2 245.
26. Veronika Žáková PRETORIANI 3km, 15 překážek 8. vlna 220 01:08:26.0 299.

3km, 15 překážek - 9. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukáš Doležal 3km, 15 překážek 9. vlna 244 00:23:26.4 14.
2. David Černohorský 3km, 15 překážek 9. vlna 254 00:23:27.6 15.
3. Klára Kučerová Brzdy 3km, 15 překážek 9. vlna 232 00:25:09.6 24.
4. David Němeček 3km, 15 překážek 9. vlna 258 00:25:17.4 25.
5. Miroslav Lukács BARBÍNY A KEŇOVÉ 3km, 15 překážek 9. vlna 252 00:25:51.9 32.
6. Tomáš Till SRTG Opava 3km, 15 překážek 9. vlna 239 00:26:39.1 38.
7. Ondřej Blažek 3km, 15 překážek 9. vlna 255 00:26:54.6 42.
8. Hendrych Tomáš SRTG Opava 3km, 15 překážek 9. vlna 242 00:27:06.1 44.
9. Marie Mecová Brzdy 3km, 15 překážek 9. vlna 236 00:28:07.6 52.
10. Lukáš Hendrych SRTG Opava 3km, 15 překážek 9. vlna 238 00:28:10.6 53.
11. Jakub Hendrych SRTG Opava 3km, 15 překážek 9. vlna 243 00:29:26.1 65.
12. Zdeněk Audy 3km, 15 překážek 9. vlna 257 00:34:13.9 102.
13. Václava Vinopalová 3km, 15 překážek 9. vlna 256 00:35:45.4 116.
14. Tomáš Till SRTG Opava 3km, 15 překážek 9. vlna 241 00:36:13.1 122.
15. Martina Lyčková SRTG Opava 3km, 15 překážek 9. vlna 240 00:36:13.9 123.
16. Martin Roubal 3km, 15 překážek 9. vlna 247 00:36:28.9 126.
17. Miroslava Galová 3km, 15 překážek 9. vlna 248 00:39:15.9 147.
18. Zbyšek Zámečník Brzdy 3km, 15 překážek 9. vlna 233 00:39:25.9 150.
19. Miluše Zámečníková Brzdy 3km, 15 překážek 9. vlna 234 00:39:26.0 151.
20. Markéta Otáhalová 3km, 15 překážek 9. vlna 249 00:42:45.2 184.
21. Pavlína Dávidíková BARBÍNY A KEŇOVÉ 3km, 15 překážek 9. vlna 253 00:42:54.2 186.
22. Jana Picmousová Barbíny a Keňové 3km, 15 překážek 9. vlna 251 00:42:54.4 187.
23. Markéta Hourová Barbíny a Keňové 3km, 15 překážek 9. vlna 250 00:43:23.2 192.
24. Adéla Šandová Šalanda Team 3km, 15 překážek 9. vlna 260 00:43:23.4 193.
25. Michaela Horáková Šalanda Team 3km, 15 překážek 9. vlna 259 00:43:56.2 195.
26. Jakub Zámečník Brzdy 3km, 15 překážek 9. vlna 235 00:49:35.9 236.
27. Jiří Bělohlávek Brzdy 3km, 15 překážek 9. vlna 237 00:49:36.7 237.
28. Jiří Ptáček Brzdy 3km, 15 překážek 9. vlna 230 00:49:37.0 238.
29. Ivo Faflík Brzdy 3km, 15 překážek 9. vlna 231 00:49:54.7 239.
30. Jakub Vrba 3km, 15 překážek 9. vlna 245 00:50:42.0 242.
31. Lucie Kalousková 3km, 15 překážek 9. vlna 246 00:50:42.7 243.

3km, 15 překážek - 10. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Michal Murdoch 3km, 15 překážek 10. vlna 284 00:21:31.4 6.
2. Jakub Coufal Nutrend 3km, 15 překážek 10. vlna 293 00:24:48.7 19.
3. Svoboda Roman Čertova Kopyta 3km, 15 překážek 10. vlna 593 00:25:55.1 33.
4. Petr Dvořák 3km, 15 překážek 10. vlna 287 00:28:37.4 56.
5. Iva Dvořáková 3km, 15 překážek 10. vlna 286 00:28:46.5 58.
6. František Holub Mokrý Banditi 3km, 15 překážek 10. vlna 283 00:29:39.9 67.
7. Monika Jandová Nutrend 3km, 15 překážek 10. vlna 290 00:31:15.4 78.
8. Lucie Sovová Mokrý Banditi 3km, 15 překážek 10. vlna 280 00:33:00.9 93.
9. Lucie Zadrobílková Mokrý Banditi 3km, 15 překážek 10. vlna 279 00:35:42.0 113.
10. Jiří Bervid 2HaSance 3km, 15 překážek 10. vlna 277 00:36:52.4 129.
11. Lucie Lochmanová 2hasance 3km, 15 překážek 10. vlna 276 00:36:59.0 131.
12. Monika Procházková 2HaSance 3km, 15 překážek 10. vlna 275 00:37:02.7 133.
13. Petr Bergl 2HaSance 3km, 15 překážek 10. vlna 278 00:37:03.2 134.
14. Jan Straka Nutrend 3km, 15 překážek 10. vlna 292 00:39:17.2 148.
15. Lucie Folvarská 3km, 15 překážek 10. vlna 285 00:39:45.7 155.
16. Marek Vopršál Mokrý Banditi 3km, 15 překážek 10. vlna 281 00:45:28.2 205.
17. Oldřich Jelínek Nutrend 3km, 15 překážek 10. vlna 288 00:51:32.9 248.
18. Velínský Tomáš 3km, 15 překážek 10. vlna 590 00:51:37.5 249.
19. Gabriela Svobodová Nutrend 3km, 15 překážek 10. vlna 289 00:51:45.9 251.
20. Denisa Čerychová Nutrend 3km, 15 překážek 10. vlna 291 00:51:48.7 252.
21. Petra Bartošová (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 271 01:06:08.2 281.
22. David Richter (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 270 01:06:08.7 282.
23. Andrea Schwarzova (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 268 01:06:09.0 283.
24. Tomáš Heinz (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 262 01:06:09.7 284.
25. Lucie Papicová (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 264 01:06:10.2 285.
26. Iveta Hopjanová (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 274 01:06:10.3 286.
27. Anna Pospíšilová (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 269 01:06:10.3 287.
28. Tomáš Richter (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 263 01:06:10.8 288.
29. Tomáš Machálek (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 272 01:06:11.0 289.
30. František Richter (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 265 01:06:11.2 290.
31. Anna Jarkovská (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 266 01:06:11.5 291.
32. Jakub Hopjan (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 261 01:06:11.7 292.
33. Veronika Sedlářová (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 273 01:07:13.5 295.
34. Jan Richter (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 267 01:07:13.5 296.

3km, 15 překážek - 11. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Romana Sitová 3km, 15 překážek 11. vlna 313 00:21:51.9 9.
2. Barbora Titěrová 3km, 15 překážek 11. vlna 311 00:24:42.9 18.
3. Machova Lenka 3km, 15 překážek 11. vlna 319 00:26:45.9 39.
4. Igor Fogel Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 294 00:28:57.7 59.
5. Michal Holoubek 3km, 15 překážek 11. vlna 315 00:30:51.9 76.
6. Miroslav Ulrich 3km, 15 překážek 11. vlna 316 00:31:23.7 80.
7. Pavel Bureš 3km, 15 překážek 11. vlna 312 00:31:25.9 81.
8. Vraštil Josef Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 306 00:33:10.2 94.
9. Vocásková Petra Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 305 00:36:41.7 127.
10. Záleská Veronika Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 307 00:37:23.2 137.
11. Koutník Tomáš Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 299 00:37:35.7 140.
12. Eva Třasakova 3km, 15 překážek 11. vlna 308 00:38:00.4 142.
13. Martin Lastovicka 3km, 15 překážek 11. vlna 320 00:38:46.7 144.
14. Aleš Jakubek 3km, 15 překážek 11. vlna 314 00:38:55.7 146.
15. Kratochvílová Lenka 3km, 15 překážek 11. vlna 317 00:40:22.7 165.
16. Prusáková Petra 3km, 15 překážek 11. vlna 318 00:40:23.4 166.
17. Marek Tomáš Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 301 00:41:28.2 176.
18. Vabroušková Markéta 3km, 15 překážek 11. vlna 25 00:41:43.4 177.
19. Janková Iveta Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 296 00:41:48.7 180.
20. Jan Jeřábek 3km, 15 překážek 11. vlna 310 00:43:17.4 191.
21. Jaroslav Třasak 3km, 15 překážek 11. vlna 309 00:44:18.7 198.
22. Kloboučník Jan Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 298 00:45:08.7 204.
23. Radmila Hartmanová 3km, 15 překážek 11. vlna 595 00:51:11.8 246.
24. Štěpán Kalouš 3km, 15 překážek 11. vlna 594 00:51:53.0 254.
25. Hornová Vanesa Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 295 00:52:14.5 255.
26. Kučera Ondřej Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 300 00:52:14.5 256.
27. Moťka Tomáš Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 302 00:52:14.8 257.
28. Pechánková Radka Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 304 00:54:34.2 266.
29. Obrdlík Štěpán Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 303 00:54:34.3 267.
30. Klíma Václav Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 297 01:07:41.5 297.