Výsledky závodu

Běh pro Zvon 2017

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 15.10.2017



3,5km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fabiánová Martina 3,5km Ženy 58 00:15:04.1 5.
2. Francová Michaela 3,5km Ženy B32 00:18:07.4 14.
3. Tvrdíková Martina 3,5km Ženy B42 00:18:13.1 15.
4. Valková Magdaléna 3,5km Ženy 66 00:18:40.4 17.
5. Makalová Lucie 3,5km Ženy B33 00:19:26.9 20.
6. Martínková Kateřina 3,5km Ženy 65 00:19:31.9 23.
7. Chocholková Kateřina 3,5km Ženy 70 00:19:39.9 24.
8. Bulánková Veronika 3,5km Ženy B39 00:19:45.6 25.
9. Ovšáková Soňa 3,5km Ženy B34 00:19:56.4 26.
10. Hašplová Kristina 3,5km Ženy B45 00:20:03.9 28.
11. Bulánková Radka 3,5km Ženy B38 00:20:05.2 29.
12. Hnilicová Pavlína 3,5km Ženy B41 00:20:12.4 31.
13. Dubinová Denisa 3,5km Ženy B44 00:20:13.2 32.
14. Sehnalová Jana 3,5km Ženy 53 00:20:17.9 33.
15. Svobodová Vlasta 3,5km Ženy B10 00:22:02.2 39.
16. Kostelecká Radka 3,5km Ženy B11 00:22:09.9 41.
17. Jirkovská Markéta 3,5km Ženy B26 00:22:19.9 43.
18. Ladomirjaková Lenka 3,5km Ženy B28 00:23:22.2 44.
19. Kotrojová Šárka 3,5km Ženy 68 00:24:08.9 46.
20. Čermáková Jitka 3,5km Ženy 54 00:24:24.4 47.
21. Dorazilová Eva 3,5km Ženy B9 00:24:35.7 48.
22. Jelínková Kateřina 3,5km Ženy 57 00:25:15.0 49.
23. Zemčáková Kristýna 3,5km Ženy B4 00:26:37.7 50.
24. Zemčáková Jindřiška 3,5km Ženy B3 00:26:41.7 51.
25. Jahodová Iva 3,5km Ženy B24 00:28:01.9 53.
26. Radoňová Zdenka 3,5km Ženy B23 00:28:02.0 54.

3,5km - Muž

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Procházka Miroslav 3,5km Muž B2 00:14:15.9 2.
2. Volenec Antonín 3,5km Muž 64 00:14:55.2 3.
3. chochola Adam 3,5km Muž B6 00:15:48.4 8.
4. Ovšák Michal 3,5km Muž B35 00:15:58.4 9.
5. Grenar Petr 3,5km Muž B46 00:16:12.2 10.
6. Trunec Jiří 3,5km Muž B1 00:17:39.2 11.
7. Gohdek Pavel 3,5km Muž 52 00:17:41.2 13.
8. Šimůnek Josef 3,5km Muž 60 00:18:23.2 16.
9. Dzja Luboš 3,5km Muž 62 00:20:12.2 30.
10. Korel Tomáš 3,5km Muž 71 00:20:21.4 34.
11. Mazura Zbyněk 3,5km Muž 69 00:21:38.7 38.
12. Čermák Jan 3,5km Muž 56 00:22:03.4 40.
13. Chlád Josef 3,5km Muž B5 00:26:42.5 52.

3,5km - Junioři/juniorky (11-18let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pazdera Roman 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 63 00:12:58.2 1.
2. Čermák Jakub 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 55 00:14:57.2 4.
3. Němeček Ondřej 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) B27 00:15:04.2 6.
4. Slavotínek Martin 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) B7 00:15:13.6 7.
5. Gohdek Matěj 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 51 00:17:40.6 12.
6. Čálek Václav 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 11 00:18:47.0 18.
7. Lavická Amálie 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 48 00:19:04.7 19.
8. Zamastil Andrej 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) B16 00:19:29.2 21.
9. Zamastil Alex 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) B15 00:19:29.9 22.
10. Valková Tereza 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 67 00:19:56.4 27.
11. Pečenková Petra 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 49 00:20:22.4 35.
12. Čálek Michal 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 10 00:21:07.4 36.
13. Šimůnková Doubravka 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 61 00:21:34.7 37.
14. Prknová Zuzana 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) B14 00:22:13.9 42.
15. Ladomirjaková Adéla 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) B29 00:23:27.2 45.
16. Šimůnková Agáta 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 47 00:28:55.2 55.

7km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šimková Klára 7km Ženy 79 00:35:09.2 25.
2. Keblovská Markéta 7km Ženy C41 00:36:11.7 32.
3. Valová Eliška 7km Ženy C28 00:36:24.2 33.
4. Procházková Libuše 7km Ženy C13 00:36:43.5 34.
5. Hamplová Aneta 7km Ženy C32 00:36:45.4 35.
6. Karelová Radka 7km Ženy 82 00:37:49.2 41.
7. Mikšovská Petra 7km Ženy C23 00:38:21.5 44.
8. Štruncová Karolína 7km Ženy 58 00:38:26.0 45.
9. Aubrechtova Erika 7km Ženy C14 00:39:17.5 47.
10. Grenarová Tereza 7km Ženy C56 00:39:41.0 49.
11. Pazderová Alena 7km Ženy C20 00:40:21.0 51.
12. Čermáková Barbora 7km Ženy 76 00:40:25.5 52.
13. Dlouhá Pavlína 7km Ženy C46 00:40:44.7 54.
14. Musílková Kristýna 7km Ženy C30 00:43:17.9 57.
15. Mazurová Renata 7km Ženy 75 00:43:28.7 58.
16. Hulanová Martina 7km Ženy 57 00:43:35.5 60.
17. Kuklíková Iva 7km Ženy 74 00:44:30.0 63.
18. Lelievre-Damit Ann 7km Ženy C43 00:44:35.9 64.
19. Lázňovská Barbora 7km Ženy C51 00:45:03.5 65.
20. Vyskočilová Martina 7km Ženy C12 00:45:09.2 66.
21. havelková václava 7km Ženy C18 00:50:57.2 68.
22. Mütschová Petra 7km Ženy C17 00:51:45.5 69.
23. Dvořáková Katka 7km Ženy C21 00:51:47.2 70.

7km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrbenský Jakub 7km Muži C44 00:26:51.1 1.
2. Havránek Lukáš 7km Muži C2 00:27:18.4 2.
3. Pavlík Michal 7km Muži C3 00:27:23.4 3.
4. Kotrba Štěpán 7km Muži C39 00:27:32.4 4.
5. Obešlo Martin 7km Muži C48 00:28:03.2 5.
6. Schwarz Václav 7km Muži C1 00:28:12.7 6.
7. Křenosvký Adam 7km Muži 73 00:28:19.2 7.
8. Kunger Jan 7km Muži 83 00:28:21.4 8.
9. Marek Jakub 7km Muži C4 00:30:03.7 9.
10. Prchal Pavel 7km Muži 72 00:31:13.0 10.
11. Bechyně Radek 7km Muži 67 00:31:35.7 11.
12. Krištofík Jan 7km Muži C27 00:31:58.2 12.
13. Kropáček Tomáš 7km Muži C45 00:32:39.0 13.
14. Černovský Radek 7km Muži C31 00:32:59.5 14.
15. Šimek Jakub 7km Muži 81 00:33:18.7 15.
16. Kunášek Daniel 7km Muži 78 00:33:37.2 16.
17. Vavruška Michal 7km Muži 77 00:33:45.0 17.
18. Turek Lukáš 7km Muži 60 00:33:48.7 18.
19. Doubrava David 7km Muži C40 00:34:02.5 19.
20. Pleva Jakub 7km Muži C42 00:34:02.9 20.
21. Pektor Patrik 7km Muži 84 00:34:37.7 21.
22. Kutil Lukáš 7km Muži C15 00:34:47.7 22.
23. Novotný Radek 7km Muži 66 00:34:51.7 23.
24. Raduměřský Jan 7km Muži 59 00:34:54.0 24.
25. Cvešpr Oldřich 7km Muži C5 00:35:17.2 26.
26. Trebichavský Michael 7km Muži 69 00:35:28.5 27.
27. Jungwirth Marek 7km Muži C37 00:35:33.2 28.
28. Valeš Jarda 7km Muži C47 00:35:36.0 29.
29. Listopad Jan 7km Muži 70 00:35:58.5 30.
30. Horeš Michal 7km Muži 71 00:36:00.4 31.
31. Střemcha Jan 7km Muži C29 00:36:51.0 36.
32. Němeček Jiří 7km Muži C34 00:37:16.0 37.
33. Špulák Petr 7km Muži C16 00:37:28.9 38.
34. Prkno Jonáš 7km Muži C19 00:37:36.4 39.
35. Cibulka Lukáš 7km Muži C9 00:37:37.7 40.
36. Chmel Miroslav 7km Muži 63 00:38:02.7 42.
37. Kotěra Petr 7km Muži C25 00:38:07.7 43.
38. Cvešpr Radek 7km Muži C24 00:39:12.5 46.
39. Ondrášek Petr 7km Muži 68 00:39:23.9 48.
40. Šafr Jiří 7km Muži 64 00:39:49.7 50.
41. Havránek Tomáš 7km Muži 65 00:40:30.2 53.
42. Hajný Richard 7km Muži 62 00:40:51.7 55.
43. Pečenka Šimon 7km Muži 61 00:42:36.4 56.
44. Uličný Adam 7km Muži C52 00:43:31.0 59.
45. Veisser Jan 7km Muži C38 00:43:57.4 61.
46. Cvešpr oldřich 7km Muži C6 00:44:18.9 62.
47. Kalenda David 7km Muži C50 00:46:04.4 67.

dětský závod - Děti předškolní

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Valko Šimon dětský závod Děti předškolní 21 00:04:53.5 16.
2. Horák Robert dětský závod Děti předškolní 43 00:05:04.5 22.
3. Mikšovská Viktorie dětský závod Děti předškolní 30 00:05:08.0 23.
4. Pěkná Liduška dětský závod Děti předškolní 40 00:05:36.0 25.
5. Slavotínková Sára dětský závod Děti předškolní 2 00:05:45.5 26.
6. Grenarová Zuzana dětský závod Děti předškolní 15 00:05:54.3 28.
7. Drahota Vojtěch dětský závod Děti předškolní 34 00:05:56.2 29.
8. Rosenkranc Jan dětský závod Děti předškolní 37 00:06:23.0 32.
9. Maryzsková Klárka dětský závod Děti předškolní 3 00:06:24.2 33.
10. Lázňovský Petr dětský závod Děti předškolní 33 00:06:54.2 34.
11. Chouan Tomas dětský závod Děti předškolní 44 00:07:50.8 35.
12. Klimparová Viktorka dětský závod Děti předškolní 45 00:08:22.8 36.
13. Goelová Markéta dětský závod Děti předškolní 47 00:08:49.8 37.
14. Minšovský Tadeáš dětský závod Děti předškolní 29 00:08:50.5 38.
15. Knappová Eva dětský závod Děti předškolní 48 00:09:00.3 39.
16. Klimpart Albert dětský závod Děti předškolní 46 00:09:32.5 40.
17. Černovský Filip dětský závod Děti předškolní 31 00:09:36.5 41.
18. Drahota Jonáš dětský závod Děti předškolní 35 00:09:54.8 42.
19. Grenar Oldřich dětský závod Děti předškolní 16 00:12:25.0 43.
20. Málek Mikuláš dětský závod Děti předškolní 42 00:12:46.3 44.
21. Kutilová Klára dětský závod Děti předškolní 14 00:13:36.3 45.

dětský závod - Děti 1.stupeň

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kotrbová Julie dětský závod Děti 1.stupeň 5 00:03:35.8 1.
2. Macháček Matouš dětský závod Děti 1.stupeň 38 00:03:43.0 2.
3. Trník Marek dětský závod Děti 1.stupeň 27 00:03:43.5 3.
4. Trník Michal dětský závod Děti 1.stupeň 26 00:03:49.0 4.
5. Kotrbová Nela dětský závod Děti 1.stupeň 6 00:03:52.8 5.
6. Cibulková Sára dětský závod Děti 1.stupeň 7 00:03:55.8 6.
7. Kutil Filip dětský závod Děti 1.stupeň 23 00:04:00.2 7.
8. Rosenkranc Vít dětský závod Děti 1.stupeň 36 00:04:09.7 8.
9. Markysková Barbora dětský závod Děti 1.stupeň 4 00:04:09.8 9.
10. Šimůnek Vít dětský závod Děti 1.stupeň 1 00:04:13.5 10.
11. chocholová adéla dětský závod Děti 1.stupeň 24 00:04:28.8 11.
12. Sabina Wolfová dětský závod Děti 1.stupeň 25 00:04:29.7 12.
13. Pěkný Vojta dětský závod Děti 1.stupeň 41 00:04:30.7 13.
14. Ladomirjaková Nela dětský závod Děti 1.stupeň 13 00:04:42.5 14.
15. Macháček Jakub dětský závod Děti 1.stupeň 39 00:04:49.0 15.
16. Procházka David dětský závod Děti 1.stupeň 12 00:04:55.2 17.
17. Kutil Lukáš dětský závod Děti 1.stupeň 22 00:04:57.2 18.
18. Cibulková Sofie dětský závod Děti 1.stupeň 8 00:04:57.5 19.
19. Pilc Sebastian dětský závod Děti 1.stupeň 18 00:05:00.7 20.
20. Truncová Barbora dětský závod Děti 1.stupeň 17 00:05:03.2 21.
21. Valová Anna dětský závod Děti 1.stupeň 28 00:05:34.5 24.
22. Viktorie Janderová dětský závod Děti 1.stupeň 20 00:05:54.3 27.
23. Klára Vlášková dětský závod Děti 1.stupeň 19 00:06:13.7 30.
24. Anna Matulová Helena dětský závod Děti 1.stupeň 32 00:06:20.0 31.