Výsledky závodu

Moldavský půlmaraton

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 17.11.2015



7km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rada Jan 7km Muži 66 00:33:42.2 1.
2. Findrik Karel 7km Muži 277 00:37:22.5 2.
3. Neděla Štěpán 7km Muži 323 00:38:57.5 3.
4. Patera Jan 7km Muži 288 00:39:08.0 4.
5. Linhart Charles 7km Muži 25 00:41:00.2 7.
6. Hampl Ondřej 7km Muži 349 00:42:40.5 10.
7. Kovanda Jiří 7km Muži 199 00:50:33.1 14.
8. Renner Martin 7km Muži 272 00:52:24.1 20.

7km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Radová Barbora 7km Ženy 67 00:41:02.2 8.
2. Lerlová / Jolly Kateřina 7km Ženy 99 00:49:06.1 11.
3. Pröllerová Petra 7km Ženy 270 00:49:32.9 13.
4. Pröllerová Veronika 7km Ženy 271 00:50:41.6 15.
5. Müllerová Lucie 7km Ženy 187 00:51:11.9 16.
6. Boháčová / Coudy Jana 7km Ženy 311 00:51:59.6 17.
7. Šedá Iveta 7km Ženy 75 00:52:18.9 18.
8. Radová Lenka 7km Ženy 76 00:52:19.1 19.
9. Hynešová Nikol 7km Ženy 302 00:58:15.8 23.
10. Jiskrová Lenka 7km Ženy 47 01:03:15.1 28.

7km - Canicross muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pohl / Gepetto Erik 7km Canicross muži 263 00:40:10.0 6.
2. Dörfler / Art King Adventure Miroslav 7km Canicross muži 125 00:59:06.1 25.

7km - Canicross ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Škálová / Ambra Ilona 7km Canicross ženy 11 00:39:31.3 5.
2. Hrníčková / Falko Pavla 7km Canicross ženy 257 00:41:18.3 9.
3. Zbožínková / Arnold + Cargo Alena 7km Canicross ženy 256 00:49:28.5 12.
4. Nedvídková / Adéla 7km Canicross ženy 55 00:52:43.1 21.
5. Jirásková / Cia Simona 7km Canicross ženy 83 00:53:29.1 22.
6. Quaiserová / Holly Hanka 7km Canicross ženy 136 00:58:27.6 24.
7. Raclová / Čiki Lucie 7km Canicross ženy 124 00:59:17.1 26.
8. Moulisová Karolina 7km Canicross ženy 301 01:01:11.9 27.
9. Bartoňová / Dobby Štěpánka 7km Canicross ženy 183 01:08:03.4 29.
10. Řeháčková / Semmy Petra 7km Canicross ženy 109 01:13:14.0 30.
11. Měkotová / Boreček Barbora 7km Canicross ženy 292 01:19:24.9 31.

13km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Skopový Štěpán 13km Muži 261 00:53:11.5 1.
2. Rauer Robert 13km Muži 84 00:58:17.9 2.
3. Renner Jan 13km Muži 253 00:59:33.5 3.
4. Bright Jack 13km Muži 343 01:00:33.5 6.
5. Majtán Ladislav 13km Muži 207 01:05:14.3 8.
6. Vašek Libor 13km Muži 158 01:07:04.6 11.
7. Hrabák Miroslav 13km Muži 163 01:09:46.9 14.
8. Kuzmiak Michal 13km Muži 204 01:10:40.9 15.
9. Maňák Luboš 13km Muži 230 01:12:00.4 19.
10. Jurášek Roman 13km Muži 193 01:14:51.8 25.
11. Brandtner Jan 13km Muži 97 01:15:11.8 27.
12. Dort Jiří 13km Muži 344 01:15:19.2 28.
13. Pabišta Petr 13km Muži 202 01:15:24.8 29.
14. Klapáč Jan 13km Muži 346 01:15:56.1 30.
15. Pataky Marek 13km Muži 165 01:19:39.0 38.
16. Glumbík Karel 13km Muži 133 01:21:45.6 40.
17. Adamec Petr 13km Muži 169 01:22:17.4 42.
18. Martin Jaroslav 13km Muži 173 01:22:28.9 43.
19. Weiss Jiří 13km Muži 228 01:22:39.7 45.
20. Mazur Daniel 13km Muži 307 01:27:56.8 52.
21. Radics Marek 13km Muži 164 01:38:19.3 56.
22. Bobysud Lukáš 13km Muži 88 01:43:40.5 58.

13km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Marková Gabriela 13km Ženy 184 01:07:53.8 12.
2. Krejčí Jitka 13km Ženy 220 01:11:10.6 17.
3. Richterová Nikol 13km Ženy 276 01:12:48.1 20.
4. Kabátová Andrea 13km Ženy 290 01:13:20.4 21.
5. Hanousková Veronika 13km Ženy 282 01:13:37.8 23.
6. Růžičková Eliška 13km Ženy 176 01:16:01.1 31.
7. Rajchlová Eliška 13km Ženy 205 01:16:01.5 32.
8. Špalková Linda 13km Ženy 39 01:16:35.0 34.
9. Mešo Jana 13km Ženy 258 01:17:25.8 36.
10. Kuklová Markéta 13km Ženy 310 01:18:36.8 37.
11. Acar Jarošová / Monty Zuzana 13km Ženy 198 01:22:38.6 44.
12. Weissová Pavlína 13km Ženy 229 01:22:39.9 46.
13. Razáková Markéta 13km Ženy 61 01:23:45.6 48.
14. Dortová Jana 13km Ženy 111 01:24:20.4 49.
15. Fleková Lucie 13km Ženy 191 01:25:10.9 50.
16. Hronová Jindra 13km Ženy 192 01:26:52.1 51.
17. Schwarzmaierová Zuzana 13km Ženy 73 01:29:33.8 53.
18. Mercová Barbara 13km Ženy 295 01:29:34.1 54.
19. Žitníková Jiřina 13km Ženy 22 01:35:12.6 55.
20. Blažejovská Klára 13km Ženy 89 01:43:42.8 59.

13km - Canicross muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hradecký Tomáš 13km Canicross muži 347 01:00:10.1 4.
2. Růžička / Choky Petr 13km Canicross muži 293 01:00:11.6 5.
3. Soušek / Káťa Pavel 13km Canicross muži 78 01:20:01.8 39.

13km - Canicross ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hojná / Bára Markéta 13km Canicross ženy 168 01:01:44.6 7.
2. Požárková Dušková / Arny Helena 13km Canicross ženy 94 01:05:28.9 9.
3. Matoušková / Psycho Eliška 13km Canicross ženy 141 01:05:47.1 10.
4. Gráfová / Ambra + Mystery Věra 13km Canicross ženy 10 01:08:56.1 13.
5. Beranová / Baylene Jana 13km Canicross ženy 224 01:11:06.4 16.
6. Halenková / Kofí Tereza 13km Canicross ženy 79 01:11:41.9 18.
7. Píchalová / Klementýna Alexandra 13km Canicross ženy 103 01:13:26.5 22.
8. Podoláková / Barny Milena 13km Canicross ženy 244 01:14:13.9 24.
9. Zborovská / Sulla Sylva 13km Canicross ženy 333 01:14:54.9 26.
10. Fiklíková / Dex Petra 13km Canicross ženy 254 01:16:23.6 33.
11. Molcarová / Magráta Václava 13km Canicross ženy 188 01:16:46.4 35.
12. Šubertová / Iggy Julie 13km Canicross ženy 326 01:21:53.2 41.
13. Podoláková / Erwin + Rocky Michaela 13km Canicross ženy 243 01:23:32.0 47.
14. Mikešová / Argo Barbora 13km Canicross ženy 330 01:42:29.8 57.

23km - Muži do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Motl Ondřej 23km Muži do 40 let 195 01:34:12.1 1.
2. Frolík Jan 23km Muži do 40 let 275 01:37:18.6 2.
3. Eliáš Lukáš 23km Muži do 40 let 40 01:45:03.1 7.
4. Chudý Jonáš 23km Muži do 40 let 142 01:45:47.8 8.
5. Doubek Petr 23km Muži do 40 let 71 01:47:24.5 10.
6. Borský Michal 23km Muži do 40 let 309 01:50:20.3 14.
7. Hruška Jan 23km Muži do 40 let 148 01:51:20.0 16.
8. Pischek Pavel 23km Muži do 40 let 236 01:51:40.3 17.
9. Ferenc Tomáš 23km Muži do 40 let 325 01:53:12.5 18.
10. Procházka Lukáš 23km Muži do 40 let 118 01:54:02.3 19.
11. Kalous Michal 23km Muži do 40 let 53 01:54:43.3 21.
12. Klein Jan 23km Muži do 40 let 342 01:56:21.5 23.
13. Růžička Josef 23km Muži do 40 let 175 01:57:50.8 26.
14. Nápravník Martin 23km Muži do 40 let 223 01:57:55.8 27.
15. Vajgert Jiří 23km Muži do 40 let 278 01:57:56.3 28.
16. Nedvídek Adam 23km Muži do 40 let 56 02:00:28.7 33.
17. Grusz Filip 23km Muži do 40 let 19 02:01:14.0 36.
18. Runt Jiří 23km Muži do 40 let 9 02:02:32.0 39.
19. Hanzl Jiří 23km Muži do 40 let 206 02:02:36.7 40.
20. Neděla Tomáš 23km Muži do 40 let 322 02:02:50.0 41.
21. Švorc Ondřej 23km Muži do 40 let 140 02:04:08.0 43.
22. Ruš David 23km Muži do 40 let 135 02:04:48.4 45.
23. Kuna Daniel 23km Muži do 40 let 203 02:06:14.7 50.
24. Vošahlík Martin 23km Muži do 40 let 214 02:08:07.7 51.
25. Procházka Matouš 23km Muži do 40 let 119 02:09:06.4 53.
26. Krausz Milan 23km Muži do 40 let 190 02:09:16.7 55.
27. Voldřich Antonín 23km Muži do 40 let 294 02:09:30.9 57.
28. Souček Martin 23km Muži do 40 let 328 02:09:36.9 58.
29. Nový Pavel 23km Muži do 40 let 321 02:09:43.4 59.
30. Frýdman Vojtěch 23km Muži do 40 let 332 02:09:44.4 60.
31. Justra Josef 23km Muži do 40 let 170 02:10:28.7 61.
32. Fiala Lukáš 23km Muži do 40 let 171 02:11:34.2 62.
33. Provazník Pavel 23km Muži do 40 let 93 02:13:49.4 65.
34. Harmáček Václav 23km Muži do 40 let 201 02:14:15.9 66.
35. Vokurka Radek 23km Muži do 40 let 213 02:18:33.4 68.
36. Čelmák Petr 23km Muži do 40 let 208 02:19:34.9 78.
37. Liška Vojtěch 23km Muži do 40 let 58 02:19:43.4 80.
38. Unger Martin 23km Muži do 40 let 120 02:21:13.1 83.
39. Barták Vojtěch 23km Muži do 40 let 85 02:21:19.6 84.
40. Šmídek Ondřej 23km Muži do 40 let 291 02:37:00.8 93.
41. Topfer Jan 23km Muži do 40 let 235 02:46:48.1 97.

23km - Muži starší 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Valenta Karel 23km Muži starší 40 let 21 01:41:18.6 6.
2. Bázler Jiří 23km Muži starší 40 let 264 01:46:15.3 9.
3. Jánský Petr 23km Muži starší 40 let 210 01:48:43.3 12.
4. Rozsypal Vladislav 23km Muži starší 40 let 303 01:50:41.8 15.
5. Molcar Miroslav 23km Muži starší 40 let 38 01:57:20.3 25.
6. Lang Jaroslav 23km Muži starší 40 let 138 01:58:49.0 30.
7. Pelikán Michal 23km Muži starší 40 let 249 01:59:07.0 31.
8. Leitermann David 23km Muži starší 40 let 337 01:59:27.3 32.
9. Šístek Daniel 23km Muži starší 40 let 313 02:01:03.5 35.
10. Plachý Zdeněk 23km Muži starší 40 let 104 02:03:32.7 42.
11. Nádhera Petr 23km Muži starší 40 let 304 02:05:14.7 46.
12. Krýsl Petr 23km Muži starší 40 let 64 02:09:14.9 54.
13. Antoš Jan 23km Muži starší 40 let 127 02:09:24.4 56.
14. Hebký Robert 23km Muži starší 40 let 281 02:13:43.9 64.
15. Kadlec Rostislav 23km Muži starší 40 let 232 02:18:33.6 72.
16. Macháček Jiří 23km Muži starší 40 let 296 02:18:33.6 74.
17. Volejník Martin 23km Muži starší 40 let 314 02:19:26.4 76.
18. Krejza Martin 23km Muži starší 40 let 289 02:19:32.9 77.
19. Přenosil Marek 23km Muži starší 40 let 156 02:21:05.1 82.
20. Uhříček Petr 23km Muži starší 40 let 116 02:24:32.9 85.
21. Píza Václav 23km Muži starší 40 let 149 02:26:04.1 87.
22. Rada Stanislav 23km Muži starší 40 let 336 02:26:31.6 88.
23. Březina Vlastimil 23km Muži starší 40 let 166 02:27:11.6 89.
24. Karásek Milan 23km Muži starší 40 let 41 02:30:27.6 92.
25. Kytýr Pavel 23km Muži starší 40 let 27 02:52:47.0 98.

23km - Ženy do 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Týlová Dominika 23km Ženy do 35 let 180 01:48:57.3 13.
2. Melenová Hana 23km Ženy do 35 let 350 01:57:16.5 24.
3. Bohdalková Eliška 23km Ženy do 35 let 181 02:02:17.7 38.
4. Holinková Zuzana 23km Ženy do 35 let 306 02:05:29.0 47.
5. Týnková Michaela 23km Ženy do 35 let 242 02:05:52.0 49.
6. Václavíková Hana 23km Ženy do 35 let 273 02:13:14.4 63.
7. Kulhanová Kateřina 23km Ženy do 35 let 82 02:14:32.9 67.
8. Eliášová Petra 23km Ženy do 35 let 186 02:18:33.6 69.
9. Hejnicová Eva 23km Ženy do 35 let 162 02:18:33.6 70.
10. Kratochvílová Renata 23km Ženy do 35 let 209 02:19:35.4 79.
11. Rybářová Šárka 23km Ženy do 35 let 24 02:19:53.6 81.
12. Shýbalová Vanda 23km Ženy do 35 let 26 02:40:14.3 94.
13. Rybáková Veronika 23km Ženy do 35 let 57 02:40:31.6 95.
14. Langerová Tereza 23km Ženy do 35 let 245 02:52:49.3 99.
15. Nackeová Kateřina 23km Ženy do 35 let 318 02:57:02.8 102.
16. Dostálová Miluška 23km Ženy do 35 let 218 02:59:57.0 103.

23km - Ženy starší 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lubinová Romana 23km Ženy starší 35 let 298 01:54:23.5 20.
2. Zajíčková Dagmar 23km Ženy starší 35 let 150 02:18:33.6 71.
3. Královcová Petra 23km Ženy starší 35 let 225 02:18:33.6 73.
4. Procházková Irena 23km Ženy starší 35 let 172 02:19:21.9 75.
5. Filousová Jana 23km Ženy starší 35 let 5 02:25:37.6 86.
6. Březinová Dagmar 23km Ženy starší 35 let 167 02:27:34.4 90.
7. Krištofová Kamila 23km Ženy starší 35 let 241 02:29:26.6 91.
8. Rutzenstorferová Jana 23km Ženy starší 35 let 234 02:54:10.8 100.
9. Pucherová Hana 23km Ženy starší 35 let 177 02:56:13.0 101.
10. Soukalová Iva 23km Ženy starší 35 let 7 02:59:58.2 104.
11. Richterová Martina 23km Ženy starší 35 let 233 03:04:10.0 105.
12. Nádherová Hana 23km Ženy starší 35 let 246 03:39:20.1 106.

23km - Canicross muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Opolecký / Sándor Martin 23km Canicross muži 260 01:37:40.9 3.
2. Cipro Šimon 23km Canicross muži 338 01:39:48.9 5.
3. Budák / Googleš Radek 23km Canicross muži 285 01:48:04.6 11.
4. Kejzlar Tomáš 23km Canicross muži 345 01:55:05.8 22.
5. Kocian / Darwin David 23km Canicross muži 18 01:57:59.0 29.
6. Bambas / Lilly Jan 23km Canicross muži 161 02:02:04.0 37.

23km - Canicross ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pokorná / Blecha Kateřina 23km Canicross ženy 126 02:05:50.7 48.
2. Salačová / Cliff Kateřina 23km Canicross ženy 265 02:08:43.2 52.
3. Doubek Brennerová / Zorka Lenka 23km Canicross ženy 72 02:42:23.3 96.

23km - MTB

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Los Jan 23km MTB 112 01:39:09.1 4.
2. Přenosilová Nikol 23km MTB 222 02:00:41.3 34.
3. Frajkovský Jakub 23km MTB 319 02:04:35.3 44.

30km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sýkora Martin 30km Muži 146 02:08:09.0 9.
2. Pospíšil Pavel 30km Muži 327 02:29:02.2 13.
3. Lukeš Tomáš 30km Muži 283 02:32:41.6 14.
4. Mašek Jiří 30km Muži 153 02:34:40.9 15.
5. Vltavský Petr 30km Muži 266 02:37:53.9 18.
6. Pokorný Ondřej 30km Muži 108 02:41:26.6 22.
7. Špičák Petr 30km Muži 174 02:43:01.1 23.
8. Sochorovský Radim 30km Muži 280 02:44:33.3 25.
9. Vojtěchovský Tomáš 30km Muži 121 02:45:00.6 26.
10. Bezděk Miroslav 30km Muži 87 02:46:09.6 27.
11. Hrubý Lukáš 30km Muži 107 02:47:37.6 28.
12. Ešler Daniel 30km Muži 48 02:47:44.6 29.
13. Pröller Miroslav 30km Muži 269 02:54:40.0 31.
14. Matys Zbyněk 30km Muži 340 02:55:13.0 32.
15. Stolín Josef 30km Muži 54 03:09:03.2 35.

30km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Straková Anna 30km Ženy 227 02:13:37.0 11.
2. Jiřičková Marie 30km Ženy 259 02:36:35.9 16.
3. Ryantová Jana 30km Ženy 92 02:36:56.4 17.
4. Slušná Zuzana 30km Ženy 86 02:41:15.9 20.
5. Hofová Zuzana 30km Ženy 91 02:51:28.1 30.
6. Růžičková Lucie 30km Ženy 341 02:55:51.5 33.
7. Jánošíková Karolína 30km Ženy 68 03:09:03.0 34.
8. Špírková Lenka 30km Ženy 50 03:09:47.2 36.
9. Bílková Tereza 30km Ženy 279 03:11:07.0 39.
10. Ramešová Kamila 30km Ženy 331 03:49:43.9 40.

30km - Canicross muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jiřík / Čoudek Martin 30km Canicross muži 262 02:11:44.8 10.
2. Valjent / Luky Jiří 30km Canicross muži 231 02:26:48.2 12.
3. Mondri / Dasty Petr 30km Canicross muži 36 02:39:01.4 19.
4. Šedivý / Roxy Jiří 30km Canicross muži 152 02:41:19.6 21.
5. Hampl / Merit Fitmin BC – Jenny Michal 30km Canicross muži 100 03:10:37.0 38.

30km - Canicross ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ježková / Timea Janan 30km Canicross ženy 305 03:10:23.5 37.

30km - MTB

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zbuzek Michal 30km MTB 194 01:33:07.6 1.
2. Veverka Vlastimil 30km MTB 312 01:39:28.1 2.
3. Dohnal Richard 30km MTB 237 01:39:59.4 3.
4. Boháč Dušan 30km MTB 339 01:40:44.9 4.
5. Bohunek Miloslav 30km MTB 308 01:51:01.0 5.
6. Láznička František 30km MTB 200 01:55:13.9 6.
7. Vacík Lukáš 30km MTB 251 02:00:07.6 7.
8. Kelbichová Vendula 30km MTB 348 02:03:09.6 8.
9. Krba Luděk 30km MTB 216 02:43:01.1 24.