Výsledky závodu

StoneMAN

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 26.08.2017



Triatlon muži - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bystřický Tomáš   Triatlon muži Muži 21 01:44:32.6 1.
2. Peroutka Tomáš Witte Bike Team Triatlon muži Muži 50 01:46:59.1 2.
3. Zdvihal Lukáš Lipnoman Triatlon muži Muži 70 01:49:27.6 3.
4. Chudáček Zdeněk HOKN Triatlon muži Muži 33 01:49:53.3 4.
5. Hurník Michal   Triatlon muži Muži 31 01:49:59.6 5.
6. Krs Honza 321start Triatlon muži Muži 15 01:50:08.6 6.
7. Szabó Norbert TTK SlaviaVŠ Triatlon muži Muži 58 01:50:42.8 7.
8. Jelínek Petr TTK Slavia VŠ Plzeň Triatlon muži Muži 34 01:51:07.0 8.
9. Marek Hajnej Daniel TTK Slavia VŠ Triatlon muži Muži 44 01:54:19.8 9.
10. Dvořák Jindřich Koasquad Triatlon muži Muži 24 01:54:58.1 10.
11. Kubec Václav polarschop.cz Triatlon muži Muži 41 01:56:13.1 11.
12. Bartos Petr TTK Slavia VS Plzen Triatlon muži Muži 16 01:56:33.6 12.
13. Šůcha Honza 321start Triatlon muži Muži 64 01:57:20.8 13.
14. Štekl Adam HOKN Triatlon muži Muži 63 01:59:11.1 14.
15. Pelcr Pavel Prádlo Triatlon muži Muži 49 01:59:45.1 15.
16. Hirman Lukáš P.R.U.S.E.R Triatlon muži Muži 30 02:00:13.6 16.
17. Kadlec Michal Most Triatlon muži Muži 35 02:00:37.3 17.
18. Friedl Tomáš 321start Triatlon muži Muži 27 02:02:31.6 18.
19. Neprášek Martin AC-Heating Triatlon muži Muži 47 02:03:00.8 19.
20. Kuryluk Petr 321start Triatlon muži Muži 42 02:06:16.8 20.
21. Valm Venca 321start Triatlon muži Muži 65 02:06:25.3 21.
22. Fiala Michal AC-Heating Triatlon muži Muži 25 02:06:37.8 22.
23. Bauz Heiko ASV Cham Triatlon muži Muži 17 02:08:37.1 23.
24. Rubáš Michal Nejhorší je dát si málo Triatlon muži Muži 54 02:10:45.3 24.
25. Nováček Roman ASV Cham Triatlon muži Muži 26 02:10:47.3 25.
26. Havrán David ASV Cham Triatlon muži Muži 18 02:10:52.6 26.
27. Kofroň Radek Dobřany Triatlon muži Muži 37 02:11:03.6 27.
28. Šplíchal Marek Tři sudy Plzeň Triatlon muži Muži 61 02:12:11.6 28.
29. Neprašek Pavel AC Heating Triatlon muži Muži 46 02:12:57.8 29.
30. Klein Honza 321start Triatlon muži Muži 36 02:13:17.8 30.
31. Pupík Jirka PupenDoIt Triatlon muži Muži 53 02:14:39.1 31.
32. Spálenka Petr Dobřany Triatlon muži Muži 57 02:16:57.8 32.
33. Zemánek Robert   Triatlon muži Muži 72 02:17:02.6 33.
34. Kreitinger Klaus ASV Cham Triatlon muži Muži 39 02:17:29.6 34.
35. Vitovský Ondřej   Triatlon muži Muži 69 02:19:05.8 35.
36. Dvořák Vítězslav Rozběháme Česko Triatlon muži Muži 23 02:19:57.3 36.
37. Bílý Bohumil BK Lhota Triatlon muži Muži 19 02:19:59.6 37.
38. Myška Michal   Triatlon muži Muži 45 02:22:26.3 38.
39. Plašil Marek Rychlonožka Triatlon muži Muži 52 02:23:09.3 39.
40. Havelka Jan Nejhorší je dát si málo Triatlon muži Muži 29 02:23:38.3 40.
41. Vildman Tomáš   Triatlon muži Muži 68 02:24:38.8 41.
42. Chalupský Ivo IGW Triatlon muži Muži 32 02:25:02.1 42.
43. Kosina Premysl Uzasnaci Triatlon muži Muži 38 02:27:00.8 43.
44. Vetrovec Jan Loxxess Gladiators Triatlon muži Muži 67 02:28:28.6 44.
45. Růžička Vojtěch   Triatlon muži Muži 55 02:30:11.3 45.
46. Šilingr Zdeněk Seal's RUN Triatlon muži Muži 59 02:32:12.6 46.
47. Pazdiora Petr Běžecká Tlupa Triatlon muži Muži 48 02:34:59.3 47.
48. Skarban Pavel   Triatlon muži Muži 56 02:42:52.1 48.
49. Langmajer Jiří   Triatlon muži Muži 43 02:51:37.8 49.
50. Hantych Petr   Triatlon muži Muži 28 02:54:09.3 50.
  Burger Roland ASV Cham Triatlon muži Muži 20 DNF  
  Vanicek Roman   Triatlon muži Muži 66 DNF  
  Šplíchal Jiří Tři sudy Plzeň Triatlon muži Muži 62 DNF  
  Pfeifer Lukáš Loxxess Gladiators Triatlon muži Muži 51 DNF  
  Cipra Jiří Forrest Gump Team Triatlon muži Muži 22 DNF  
  Zeman Jaroslav Triatlon Plzeň Triatlon muži Muži 71 DNF  
  Šolta Honza Lipnoman Triatlon muži Muži 60 DNF  

Triatlon ženy - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tyrnerová Martina LK Škoda Plzeň Triatlon ženy Ženy 12 01:18:34.6 1.
2. Šturmová Barbora Forrest Gump team Triatlon ženy Ženy 10 01:20:25.3 2.
3. Tolarová Jana Rozběháme Česko Triatlon ženy Ženy 11 01:21:24.1 3.
4. Křivohlavá Helena AC Heating Triatlon ženy Ženy 40 01:24:15.6 4.
5. Küfnerová Eva 321Start Triatlon ženy Ženy 8 01:31:48.1 5.
6. Trojka Švédská Uzasnaci Triatlon ženy Ženy 7 01:32:56.8 6.
7. Kofroňová Kateřina Dobřany Triatlon ženy Ženy 6 01:38:23.3 7.
8. Bartosova Lenka UWG Triatlon ženy Ženy 1 01:41:30.1 8.
9. Frömlová Lenka Plzeň Triatlon ženy Ženy 4 01:42:18.8 9.
10. Málková Želechovská Jana   Triatlon ženy Ženy 9 01:46:25.3 10.
11. Ciprová Olunka Forrest Gump Team Triatlon ženy Ženy 3 01:51:55.1 11.
12. Bielková Věra Plzeň Triatlon ženy Ženy 2 01:51:58.8 12.
13. Horelová Eliška Lipnoman Triatlon ženy Ženy 5 02:00:15.3 13.
  Vlčková Dominika Lipnoman Triatlon ženy Ženy 14 DNF  
  Veronika Kubáčová   Triatlon ženy Ženy 13 DNF