Výsledky závodu

Amazon race

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 13.05.2017



3 km - VIP 1. Vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kratochvíl Miloš 3 km VIP 1. Vlna 8 00:15:25.1 1.
2. Plihal Tomas 3 km VIP 1. Vlna 6 00:16:42.4 4.
3. Ryšavý Martin 3 km VIP 1. Vlna 5 00:18:31.7 8.
4. Doležal Lukáš 3 km VIP 1. Vlna 3 00:19:33.9 11.
5. Roll Michal 3 km VIP 1. Vlna 10 00:20:43.9 17.
6. Slezák Roman 3 km VIP 1. Vlna 9 00:21:15.0 23.
7. Moravec Michal 3 km VIP 1. Vlna 164 00:21:43.9 25.
8. Mísař Martin 3 km VIP 1. Vlna 13 00:21:52.0 26.
9. Starý Ondřej 3 km VIP 1. Vlna 12 00:22:53.1 32.
10. Hloušek Jiří 3 km VIP 1. Vlna 4 00:23:32.9 37.
11. Čermák Martin 3 km VIP 1. Vlna 7 00:24:08.9 43.
12. Kysilka Lukáš 3 km VIP 1. Vlna 1 00:25:02.2 47.
13. Kleinová Lucie 3 km VIP 1. Vlna 167 00:32:22.7 94.
14. Krouhlík Radim 3 km VIP 1. Vlna 189 00:34:10.4 101.
15. Podzimková Pavla 3 km VIP 1. Vlna 11 00:34:54.2 106.
16. Houl Jan 3 km VIP 1. Vlna 185 00:35:13.2 108.
17. Höklová Nicole 3 km VIP 1. Vlna 2 00:35:38.9 111.

3 km - VIP 2. Vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Berger Jan 3 km VIP 2. Vlna 187 00:16:03.0 3.
2. Sisr Tomáš 3 km VIP 2. Vlna 14 00:16:44.4 5.
3. Matisík Zbyněk 3 km VIP 2. Vlna 26 00:16:49.2 6.
4. Černý Lukáš 3 km VIP 2. Vlna 16 00:19:34.4 12.
5. Marek Michal 3 km VIP 2. Vlna 15 00:20:13.9 13.
6. Valentová Kateřina 3 km VIP 2. Vlna 22 00:21:13.2 21.
7. Šmejda Michal 3 km VIP 2. Vlna 21 00:22:24.4 29.
8. Izák Jaroslav 3 km VIP 2. Vlna 17 00:23:07.4 33.
9. Tomášek Martin 3 km VIP 2. Vlna 18 00:26:04.4 52.
10. Holoubek Michal 3 km VIP 2. Vlna 166 00:26:55.2 57.
11. Zábranská Ladislava 3 km VIP 2. Vlna 20 00:27:14.7 60.
12. Žebera Miroslav 3 km VIP 2. Vlna 163 00:29:37.9 74.
13. Zavřelová Olga 3 km VIP 2. Vlna 161 00:31:28.7 89.
14. Bechyně Luboš 3 km VIP 2. Vlna 19 00:31:53.2 92.
15. Andělová Monika 3 km VIP 2. Vlna 23 00:33:28.4 97.
16. Zavřelová Nikol 3 km VIP 2. Vlna 162 00:35:28.9 109.
17. Stehlíková Nikola 3 km VIP 2. Vlna 25 00:38:16.9 126.
18. Šana Radek 3 km VIP 2. Vlna 24 00:38:17.2 127.

3 km - VIP Megatým

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Letáček Radek 3 km VIP Megatým 31 00:20:31.2 14.
2. Zavadilová Jana 3 km VIP Megatým 35 00:26:44.2 55.
3. Lomnická Tereza 3 km VIP Megatým 40 00:26:44.7 56.
4. Macola Pavel 3 km VIP Megatým 33 00:30:03.4 76.
5. Pulkrábková Pavla 3 km VIP Megatým 186 00:30:03.5 77.
6. Kylar Martin 3 km VIP Megatým 32 00:30:03.6 78.
7. Chalupová Lucie 3 km VIP Megatým 34 00:33:15.4 96.
8. Hejlková Tereza 3 km VIP Megatým 43 00:33:54.2 98.
9. Karbanová Eva 3 km VIP Megatým 37 00:35:41.5 112.
10. Macka Lukáš 3 km VIP Megatým 181 00:38:34.5 128.
11. Dvořáková Kateřina 3 km VIP Megatým 182 00:38:35.7 129.
12. Hurda Jakub 3 km VIP Megatým 30 00:38:36.2 130.
13. Křováková Ilona 3 km VIP Megatým 183 00:38:36.3 131.
14. Nagyová Lenka 3 km VIP Megatým 36 00:39:07.5 134.
15. Straka Jan 3 km VIP Megatým 42 00:39:51.2 136.
16. Jiránková Michaela 3 km VIP Megatým 45 00:40:18.7 137.
17. Svobodová Gabriela 3 km VIP Megatým 29 00:40:30.7 138.
18. Vyhnálková Kristýna 3 km VIP Megatým 38 00:41:20.7 140.
19. Fadrhoncová Jana 3 km VIP Megatým 41 00:41:45.0 142.
20. Mrkvičková Tereza 3 km VIP Megatým 44 00:42:24.7 143.
21. Helger David 3 km VIP Megatým 39 00:49:39.2 151.

3 km - VIP FF

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pedr Matěj 3 km VIP FF 50 00:20:43.0 16.
2. Králík David 3 km VIP FF 48 00:21:13.5 22.
3. Vartman 3 km VIP FF 51 00:22:13.5 28.
4. Hanousek Jiří 3 km VIP FF 47 00:22:35.2 30.
5. Hanousek Michal 3 km VIP FF 61 00:23:45.2 40.
6. Dyha 3 km VIP FF 59 00:25:26.7 48.
7. Grinac Michal 3 km VIP FF 52 00:27:55.0 61.
8. Jiří Kosina 3 km VIP FF 54 00:28:09.2 64.
9. Martínek Václav 3 km VIP FF 49 00:28:57.5 68.
10. Doležal Martin 3 km VIP FF 53 00:29:15.5 72.
11. Brož 3 km VIP FF 57 00:36:27.5 117.
12. Valš 3 km VIP FF 55 00:36:53.2 119.

3 km - 1. Standard

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Weishaupt Martin 3 km 1. Standard 99 00:26:13.5 53.
2. Knajfl Iva Tým Initmate Ladies 3 km 1. Standard 88 00:29:12.0 71.
3. Weishaupt Martin 3 km 1. Standard 97 00:30:25.2 80.
4. Pospíšilová Petra 3 km 1. Standard 81 00:30:28.0 83.
5. Weishaupt Martin 3 km 1. Standard 98 00:30:59.0 85.
6. Malínská Daniela 3 km 1. Standard 82 00:31:25.2 87.
7. Bejdáková Marta Tým Intimate Ladies 3 km 1. Standard 93 00:34:57.0 107.
8. Karbanová Sára Tým Initmate Ladies 3 km 1. Standard 86 00:35:54.7 115.
9. Kratěnová Barbora Tým Intimate Ladies 3 km 1. Standard 91 00:36:04.7 116.
10. Skipalová Aneta Tým Initmate Ladies 3 km 1. Standard 85 00:36:58.7 120.
11. Malínská Daniela 3 km 1. Standard 83 00:37:17.7 122.
12. Svobodová Dáša Tým Intimate Ladies 3 km 1. Standard 95 00:37:28.7 123.
13. Nováková Monika Tým Intimate Ladies 3 km 1. Standard 94 00:38:11.2 125.
14. Suchá Markéta Tým Intimate Ladies 3 km 1. Standard 90 00:39:22.7 135.
15. Zikmundová Iveta Tým Initmate Ladies 3 km 1. Standard 87 00:41:35.0 141.
16. Bratršovská Petra Tým Intimate Ladies 3 km 1. Standard 92 00:43:41.5 148.

3 km - 2. Standard

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kodydek Tomáš 3 km 2. Standard 102 00:20:41.6 15.
2. Tojnarová Zuzana 3 km 2. Standard 109 00:20:58.5 19.
3. Kolařík Petr 3 km 2. Standard 104 00:21:10.5 20.
4. Komenda Tomáš 3 km 2. Standard 101 00:23:20.0 35.
5. Žalud Pavel 3 km 2. Standard 103 00:23:24.2 36.
6. Lukáč Vopelka 3 km 2. Standard 105 00:23:39.2 38.
7. Hýbner Viktor 3 km 2. Standard 84 00:24:14.7 45.
8. Tojnarová Zuzana 3 km 2. Standard 108 00:24:32.7 46.
9. Petr Vojtech 3 km 2. Standard 119 00:25:53.7 49.
10. Pavničan Mavek 3 km 2. Standard 120 00:25:58.7 51.
11. Kupková Eva 3 km 2. Standard 112 00:30:17.0 79.
12. Kupková Eva 3 km 2. Standard 111 00:31:12.0 86.
13. Kupková Eva 3 km 2. Standard 113 00:31:40.3 90.
14. Kupková Eva 3 km 2. Standard 110 00:31:42.1 91.
15. Kupková Eva 3 km 2. Standard 114 00:31:54.5 93.
16. Michal Sláma 3 km 2. Standard 118 00:33:08.5 95.
17. Benešová Marie 3 km 2. Standard 107 00:35:49.5 113.
18. Benešová Marie 3 km 2. Standard 106 00:35:49.8 114.
19. Tojnarová 3 km 2. Standard 89 00:38:38.0 132.
20. Bartošová Iva 3 km 2. Standard 190 00:38:38.3 133.
21. Hrodková Linda 3 km 2. Standard 116 00:47:51.3 150.

3 km - 3. Standard

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Trojovský Marek 3 km 3. Standard 129 00:17:34.0 7.
2. Volenec Antonín 3 km 3. Standard 136 00:18:35.5 9.
3. Bláhovec Jiří 3 km 3. Standard 126 00:20:55.0 18.
4. Rücker Pavel 3 km 3. Standard 131 00:22:43.0 31.
5. Martinková Kateřina 3 km 3. Standard 123 00:23:41.8 39.
6. Kotlandová Alexandra 3 km 3. Standard 192 00:24:12.9 44.
7. Dolečková Lenka 3 km 3. Standard 191 00:25:56.0 50.
8. Štěpán 3 km 3. Standard 124 00:26:26.0 54.
9. Hrůzová Blanka 3 km 3. Standard 137 00:27:07.2 58.
10. Bulíčková Hedvika 3 km 3. Standard 184 00:28:12.0 65.
11. Svobodová Kateřina 3 km 3. Standard 148 00:28:33.0 66.
12. Bicanová Veronika 3 km 3. Standard 171 00:28:41.5 67.
13. Bathov Martin 3 km 3. Standard 130 00:28:57.8 69.
14. Opltová Andrea 3 km 3. Standard 138 00:30:27.3 82.
15. Morávková Tereza 3 km 3. Standard 132 00:34:12.5 102.
16. Morávková Tereza 3 km 3. Standard 133 00:34:12.8 103.
17. Morávková Tereza 3 km 3. Standard 195 00:34:13.2 104.
18. Bagová Linda 3 km 3. Standard 135 00:34:13.5 105.
19. Trejbal Tadeáš 3 km 3. Standard 140 00:35:31.5 110.
20. Burešová Zuzana 3 km 3. Standard 139 00:36:50.3 118.
21. Berger Jan 3 km 3. Standard 122 00:37:09.3 121.
22. Bálek Tomáš 3 km 3. Standard 165 00:38:08.8 124.
23. Mlejnek Tomáš 3 km 3. Standard 128 00:40:40.5 139.
24. Dopita Pavel 3 km 3. Standard 127 00:43:15.8 144.
25. Berky Martin 3 km 3. Standard 170 00:43:16.5 145.
26. Hlaváčová Lucie 3 km 3. Standard 175 00:43:17.0 146.
27. Kočí Petra 3 km 3. Standard 169 00:43:17.4 147.
28. Mráčková Veronika 3 km 3. Standard 156 00:46:51.3 149.

3 km - 4. Standard

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rokyta Patrik 3 km 4. Standard 188 00:15:46.9 2.
2. Fiala Milan 3 km 4. Standard 157 00:19:31.3 10.
3. Trousil David AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 151 00:21:31.0 24.
4. Šipka Lukáš AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 158 00:21:53.8 27.
5. Folvarská Lucie 3 km 4. Standard 142 00:23:09.0 34.
6. Drtílek Jiří 3 km 4. Standard 173 00:24:03.5 41.
7. Sunkovský René 3 km 4. Standard 145 00:24:07.0 42.
8. Kořínek Michal AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 153 00:27:12.3 59.
9. Magdaléna 3 km 4. Standard 144 00:27:55.5 62.
10. Sedláková Markéta 3 km 4. Standard 143 00:27:55.8 63.
11. Trousil Pavel AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 149 00:29:00.8 70.
12. Morvai Michal AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 160 00:29:34.8 73.
13. Kotlan David AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 155 00:29:43.8 75.
14. Klimešová Zuzana AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 154 00:30:25.5 81.
15. Jakoubková Zdena AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 159 00:30:31.0 84.
16. Hartmanová Marcela AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 152 00:31:27.5 88.
17. Trousilová Pavlína AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 150 00:52:47.3 152.
  Fojtů Ladislav 3 km 4. Standard 147 DNF  
  Pavelka Miloslav 3 km 4. Standard 141 DNF  

3 km - 5.Standard

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Andrlová Lenka 3 km 5.Standard 194 00:34:03.3 99.
2. Laštovička Petr 3 km 5.Standard 193 00:34:03.4 100.