Výsledky závodu

Snorock FINAL

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 29.04.2017



SPRINT - 13-16 år

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Aadland Petter Thorslund SPRINT 13-16 år 26 00:01:45.0 11.
2. Jørgen Harby SPRINT 13-16 år 18 00:01:47.0 13.
3. Mathiesen Ida F SPRINT 13-16 år 21 00:01:47.0 14.
4. Hillestad André Boysen SPRINT 13-16 år 33 00:01:47.6 15.
5. Leegaard Maren emilie SPRINT 13-16 år 31 00:01:47.9 16.
6. Ylva Leegaard SPRINT 13-16 år 25 00:01:53.9 20.
7. Hartz Brage Dybendahl SPRINT 13-16 år 12 00:01:54.0 21.

SPRINT - Turklassen

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ebbe Hartz SPRINT Turklassen 46 00:01:53.0 17.
2. Gjerald Monica Åsen SPRINT Turklassen 40 00:01:53.2 18.
3. Andreas Fleischer SPRINT Turklassen 38 00:01:55.8 22.
4. Svein Øksnevad SPRINT Turklassen 44 00:01:56.8 23.
5. Toftegaard Lars Amund SPRINT Turklassen 74 00:02:04.7 24.
6. Lina Holmstrøm SPRINT Turklassen 55 00:02:05.0 25.
7. Kjetil Thøgersen SPRINT Turklassen 34 00:02:05.9 26.
8. Simen Larsen SPRINT Turklassen 49 00:02:07.7 27.
9. Robert Sørlie SPRINT Turklassen 9 00:47:55.1 29.

SPRINT - Junior/Senior

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mikael Lillestu SPRINT Junior/Senior 100 00:01:39.8 1.
2. Adrian Meissner SPRINT Junior/Senior 86 00:01:40.1 2.
3. Viktor Sinding-Larsen SPRINT Junior/Senior 56 00:01:40.5 3.
4. Yngve Hoel SPRINT Junior/Senior 84 00:01:41.0 4.
5. Henrik Mathiesen SPRINT Junior/Senior 70 00:01:41.7 5.
6. Eira Aaseby SPRINT Junior/Senior 78 00:01:42.6 6.
7. Alex Burashov SPRINT Junior/Senior 88 00:01:44.9 10.

SPRINT - Kjendiser

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bjørndalen Ole Einar SPRINT Kjendiser 2 00:01:44.1 7.
2. Daria Domratsjeva SPRINT Kjendiser 6 00:01:44.2 8.
3. Mattis Stenshagen SPRINT Kjendiser 5 00:01:44.7 9.
4. Simen Sveen SPRINT Kjendiser 3 00:01:46.0 12.
5. Kristoffer Halvarsen SPRINT Kjendiser 8 00:01:53.3 19.
6. lund Henrik Labbe SPRINT Kjendiser 4 00:02:10.9 28.