Výsledky závodu

Pivní běh - týmy

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 08.04.2017



6km - 2 členné týmy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kunějovický tour de biere Kunějovický tour de biere 6km 2 členné týmy 352 00:34:56.8 3.
2. Výjezd alkoholického kroužku Výjezd alkoholického kroužku 6km 2 členné týmy 231 00:35:01.2 4.
3. Iduhovno Iduhovno 6km 2 členné týmy 299 00:38:35.4 6.
4. Ovar team Ovar team 6km 2 členné týmy 287 00:39:07.4 7.
5. HS Šneci HS Šneci 6km 2 členné týmy 235 00:39:19.0 8.
6. P.R.U.S.E.R P.R.U.S.E.R 6km 2 členné týmy 253 00:40:21.9 9.
7. SRTG Plzeň SRTG Plzeň 6km 2 členné týmy 229 00:40:51.9 10.
8. Macháčová + Pluháčková Macháčová + Pluháčková 6km 2 členné týmy 259 00:41:14.9 11.
9. Nižňanová + Hlávka Nižňanová + Hlávka 6km 2 členné týmy 265 00:41:55.5 12.
10. Eště můžem... Eště můžem... 6km 2 členné týmy 249 00:42:18.9 13.
11. My dva My dva 6km 2 členné týmy 261 00:42:43.0 14.
12. Monča^2 Monča^2 6km 2 členné týmy 277 00:44:13.9 17.
13. VaHo Team VaHo Team 6km 2 členné týmy 281 00:45:26.6 19.
14. Double ALE Double ALE 6km 2 členné týmy 247 00:47:10.7 21.
15. Fialová + Imrichovský Fialová + Imrichovský 6km 2 členné týmy 275 00:49:10.3 24.
16. Los rápidos Los rápidos 6km 2 členné týmy 340 00:49:11.9 25.
17. XXX XXX 6km 2 členné týmy 297 00:49:20.6 26.
18. Ludvíková + Lukešová Ludvíková + Lukešová 6km 2 členné týmy 205 00:49:51.3 29.
19. Honzíková + Brůha Honzíková + Brůha 6km 2 členné týmy 203 00:50:34.6 31.
20. Velká žízeň Velká žízeň 6km 2 členné týmy 227 00:50:41.5 33.
21. PIVŇOUSOVÉ PIVŇOUSOVÉ 6km 2 členné týmy 269 00:51:13.3 34.
22. Kuděj + Špiroch Kuděj + Špiroch 6km 2 členné týmy 267 00:51:14.5 35.
23. Agresivní vodky Agresivní vodky 6km 2 členné týmy 211 00:52:03.4 40.
24. Minaříková + Minařík Minaříková + Minařík 6km 2 členné týmy 291 00:52:14.3 41.
25. VanRun VanRun 6km 2 členné týmy 217 00:52:35.0 44.
26. Skupina pana Babky Skupina pana Babky 6km 2 členné týmy 293 00:52:54.6 45.
27. Přibáňová + Kojzar Přibáňová + Kojzar 6km 2 členné týmy 245 00:54:04.3 47.
28. Dvě kačeny Dvě kačeny 6km 2 členné týmy 263 00:55:18.8 49.
29. Allin Allin 6km 2 členné týmy 257 00:55:31.3 51.
30. Pupkáči Pupkáči 6km 2 členné týmy 201 00:55:39.8 52.
31. Ulm + Brunclík Ulm + Brunclík 6km 2 členné týmy 285 00:55:52.8 54.
32. Běhny Běhny 6km 2 členné týmy 271 00:56:07.6 55.
33. Brázda + Altmanová Brázda + Altmanová 6km 2 členné týmy 283 00:56:13.0 56.
34. Ježek + Ježková Ježek + Ježková 6km 2 členné týmy 225 00:57:01.4 59.
35. Full Metal Full Metal 6km 2 členné týmy 223 00:57:38.0 63.
36. PijemeJenVíno PijemeJenVíno 6km 2 členné týmy 251 00:57:49.9 65.
37. ASSA Abloy Plzeń ASSA Abloy Plzeń 6km 2 členné týmy 295 00:57:55.3 66.
38. Vrablik + Badidová Vrablik + Badidová 6km 2 členné týmy 221 00:57:58.5 67.
39. Baurátka Baurátka 6km 2 členné týmy 243 00:59:38.5 73.
40. Lanzendorf + Kopřiva Lanzendorf + Kopřiva 6km 2 členné týmy 279 01:00:44.6 75.
41. Pivní šneci Pivní šneci 6km 2 členné týmy 510 01:00:50.7 76.
42. SoKaOn SoKaOn 6km 2 členné týmy 326 01:02:14.0 78.
43. Pipošiarová + Hrdinová Pipošiarová + Hrdinová 6km 2 členné týmy 289 01:02:46.8 79.
44. Berková + Vašíček Berková + Vašíček 6km 2 členné týmy 241 01:04:33.4 81.
45. Barochová + Baroch Barochová + Baroch 6km 2 členné týmy 207 01:04:57.1 82.
46. Vyvadilová + Sládeková Vyvadilová + Sládeková 6km 2 členné týmy 215 01:06:43.6 84.
47. Ambasadoři PU Ambasadoři PU 6km 2 členné týmy 329 01:07:06.5 85.
48. Rychlý nohy Rychlý nohy 6km 2 členné týmy 239 01:09:16.8 89.
49. Martin Kočárek + Fišer Martin Kočárek + Fišer 6km 2 členné týmy 237 01:09:47.2 91.
50. nejsme klub, jsme rodina nejsme klub, jsme rodina 6km 2 členné týmy 213 01:19:37.8 97.
51. Hovado tým Hovado tým 6km 2 členné týmy 219 01:58:53.3 98.

6km - 3 členné týmy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Haka racing team Haka racing team 6km 3 členné týmy 367 00:31:18.6 1.
2. Mladý páky Mladý páky 6km 3 členné týmy 310 00:31:38.0 2.
3. Beer brothers Beer brothers 6km 3 členné týmy 331 00:36:02.4 5.
4. KašparRumnigTeam 1 KašparRumnigTeam 1 6km 3 členné týmy 334 00:43:46.9 15.
5. Pupíci se valí Pupíci se valí 6km 3 členné týmy 361 00:43:56.7 16.
6. hadi hadi 6km 3 členné týmy 376 00:45:10.2 18.
7. Mamape Mamape 6km 3 členné týmy 349 00:48:22.1 22.
8. Pivní víly Pivní víly 6km 3 členné týmy 316 00:50:30.1 30.
9. Tuzemáci Tuzemáci 6km 3 členné týmy 313 00:51:23.6 37.
10. Vavroňová + Barchanski + Sláma Vavroňová + Barchanski + Sláma 6km 3 členné týmy 343 00:51:41.4 39.
11. APK Pytláci APK Pytláci 6km 3 členné týmy 373 00:52:30.5 43.
12. Bezedna team Bezedna team 6km 3 členné týmy 355 00:55:41.2 53.
13. Made in France Made in France 6km 3 členné týmy 346 00:56:43.2 58.
14. KašparRumningTeam 2 KašparRumningTeam 2 6km 3 členné týmy 337 00:57:01.5 60.
15. ZAT, a. s. ZAT, a. s. 6km 3 členné týmy 358 00:57:25.4 62.
16. Cehelská + Borecká + Tomanová Cehelská + Borecká + Tomanová 6km 3 členné týmy 322 00:58:11.8 68.
17. Mokrý banditi Mokrý banditi 6km 3 členné týmy 319 00:58:15.9 69.
18. ZLOMENÉ JÁTRO ZLOMENÉ JÁTRO 6km 3 členné týmy 301 00:59:23.9 72.
19. Intenzivní běhny Intenzivní běhny 6km 3 členné týmy 307 01:08:26.3 86.
20. Intenzivní běhny Intenzivní běhny 6km 3 členné týmy 304 01:08:56.6 88.
21. Cheers24 Cheers24 6km 3 členné týmy 370 01:16:34.8 95.
22. Ovecky Ovecky 6km 3 členné týmy 364 01:18:23.9 96.

6km - 4 členné týmy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Moubearos Moubearos 6km 4 členné týmy 445 00:46:27.2 20.
2. Snad to přežijem Snad to přežijem 6km 4 členné týmy 409 00:48:39.4 23.
3. BLATOMIRA BLATOMIRA 6km 4 členné týmy 429 00:49:24.6 27.
4. P.R.U.S.E.R P.R.U.S.E.R 6km 4 členné týmy 501 00:49:31.4 28.
5. Házená Litice Házená Litice 6km 4 členné týmy 489 00:50:39.8 32.
6. Osm plandavých žláz Osm plandavých žláz 6km 4 členné týmy 421 00:51:17.7 36.
7. Fanklub Jožin z Bažin Fanklub Jožin z Bažin 6km 4 členné týmy 473 00:51:34.5 38.
8. Já fakt nevím Já fakt nevím 6km 4 členné týmy 465 00:52:26.9 42.
9. Mrazíci Mrazíci 6km 4 členné týmy 441 00:53:03.5 46.
10. Běháme pro žízeň Běháme pro žízeň 6km 4 členné týmy 461 00:55:18.0 48.
11. ČuNě club ČuNě club 6km 4 členné týmy 505 00:55:27.0 50.
12. Assa Abloy Assa Abloy 6km 4 členné týmy 433 00:56:23.0 57.
13. Drunken Masters Drunken Masters 6km 4 členné týmy 417 00:57:11.7 61.
14. VYPÍTKA VYPÍTKA 6km 4 členné týmy 437 00:57:45.2 64.
15. Morgen klub Morgen klub 6km 4 členné týmy 481 00:58:38.7 70.
16. Paliči Paliči 6km 4 členné týmy 449 00:59:03.8 71.
17. Miláčci Miláčci 6km 4 členné týmy 425 01:00:35.0 74.
18. Les Frenchies Les Frenchies 6km 4 členné týmy 497 01:01:35.1 77.
19. Benešová + Chvojková + Dvořáková + Kulhánek Benešová + Chvojková + Dvořáková + Kulhánek 6km 4 členné týmy 469 01:03:53.9 80.
20. Fracíci Fracíci 6km 4 členné týmy 493 01:06:19.3 83.
21. Opilcí Opilcí 6km 4 členné týmy 485 01:08:53.7 87.
22. Tvoje bába nemůže Tvoje bába nemůže 6km 4 členné týmy 457 01:09:39.3 90.
23. Beer Ladies Beer Ladies 6km 4 členné týmy 477 01:10:15.0 92.
24. o Stupeň víc o Stupeň víc 6km 4 členné týmy 453 01:12:27.9 93.
25. Dvojitý rande Dvojitý rande 6km 4 členné týmy 413 01:13:50.7 94.