Výsledky závodu

StoneMAN

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 27.08.2016



Triatlon muži - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bystřický Tomáš Salomon-Suunto Triatlon muži Muži 16 01:38:25.4 1.
2. Peroutka Tomas WiTTE Bike Team Triatlon muži Muži 45 01:39:37.6 2.
3. Mach František 321start Triatlon muži Muži 35 01:41:26.6 3.
4. Tyrner Dominik LK Škoda Plzeň Triatlon muži Muži 61 01:42:07.4 4.
5. Krs Honza 321start Triatlon muži Muži 30 01:42:22.7 5.
6. Szabó Norbert TTK Slavia VŠ Triatlon muži Muži 54 01:42:47.4 6.
7. Zdvihal Lukáš Lipnoman Triatlon muži Muži 66 01:44:40.6 7.
8. Kunc Jiří 321start Triatlon muži Muži 33 01:45:05.4 8.
9. Kuryluk Petr 321start Triatlon muži Muži 34 01:46:16.2 9.
10. Burger Ronald ASV Cham Triatlon muži Muži 15 01:46:59.9 10.
11. Šneberger Michal 321Start Triatlon muži Muži 56 01:48:55.2 11.
12. Chudáček Zdeněk HOKN Triatlon muži Muži 23 01:50:06.6 12.
13. Špiner Kamil Triatlon muži Muži 57 01:52:24.2 13.
14. KLEIN Honza 321start Triatlon muži Muži 26 01:53:48.4 14.
15. Šůcha Jan 321start Triatlon muži Muži 59 01:54:07.9 15.
16. Jelínek Petr TTK Slavia VŠ Triatlon muži Muži 24 01:54:52.2 16.
17. Moudrý Ondra 321start Triatlon muži Muži 39 01:55:00.6 17.
18. Souček Filip Triatlon muži Muži 51 01:55:08.7 18.
19. Sokol Martin AXON sport team Triatlon muži Muži 50 01:55:59.4 19.
20. Friedl Tomáš 321start Triatlon muži Muži 21 01:57:16.4 20.
21. Mráz Marek Rozběháme Plzeň Triatlon muži Muži 40 01:58:49.7 21.
22. Šulc Vojtěch AC Heating Triatlon muži Muži 60 01:59:04.4 22.
23. Neprášek Martin AC Heating Triatlon muži Muži 41 01:59:04.9 23.
24. Šplíchal Jiří trisudy plzeň Triatlon muži Muži 58 01:59:28.2 24.
25. Cipra Jiří Forrest Gump team Triatlon muži Muži 17 01:59:48.1 25.
26. Valm Vašek 321start Triatlon muži Muži 63 02:04:13.1 26.
27. Dvořák Vítězslav Rozběháme Česko Triatlon muži Muži 18 02:05:27.6 27.
28. Bauz Heiko ASV Cham Triatlon muži Muži 13 02:05:49.7 28.
29. Kreitinger Klaus ASV Cham Triatlon muži Muži 29 02:05:49.7 29.
30. Tobrman Filip Triatlon muži Muži 69 02:06:49.7 30.
31. Valenta Jakub 321 start Triatlon muži Muži 62 02:07:20.4 31.
32. Rubáš Michal Nejhorší je dát si málo Triatlon muži Muži 49 02:07:57.7 32.
33. Fiala Michal AC Heating Triatlon muži Muži 19 02:08:55.9 33.
34. Kejík Miroslav Porno Czech Team Triatlon muži Muži 25 02:09:31.4 34.
35. Kubín Zdeněk Sica Píchnem Triatlon muži Muži 31 02:10:12.1 35.
36. Šmíd Jan CK Sport Beran Chrást Triatlon muži Muži 55 02:12:41.1 36.
37. Kubiš Zdeněk Triatlon muži Muži 32 02:18:10.9 37.
38. Souček Kamil Triatlon muži Muži 52 02:18:56.2 38.
39. Kraus Jan 321start Triatlon muži Muži 28 02:19:12.4 39.
40. Nosek Ondřej 321start Triatlon muži Muži 42 02:19:36.2 40.
41. Pupík Jirka PupenDoIt Triatlon muži Muži 47 02:20:11.2 41.
42. Havelka Jan Nejhorší je dát si málo Triatlon muži Muži 22 02:26:33.7 42.
43. Rittich Pavel Sám Triatlon muži Muži 48 02:31:30.1 43.
44. Dezort Pavel 321Cil Triatlon muži Muži 67 02:31:47.7 44.
45. Kosina Přemysl Úžasňáci Triatlon muži Muži 27 02:34:37.1 45.
46. Vlk Rostislav SZG Triatlon muži Muži 64 02:35:01.4 46.
  Fiala Martin Triatlon muži Muži 20 DNF  
  Procházka Jiří TTK Slávia VŠ Plzeň Triatlon muži Muži 46 DNF  
  Čížek Petr Triatlon muži Muži 68 DNF  
  Sýkora Matěj Sám Triatlon muži Muži 53 DNF  

Triatlon ženy - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Janoušková Vendula LK Škoda Plzeň Triatlon ženy Ženy 5 01:18:51.2 1.
2. Kubáčová Veronika Triatlon ženy Ženy 7 01:26:40.4 2.
3. Küfnerová Eva 321start Triatlon ženy Ženy 8 01:28:04.1 3.
4. Kosinová Michaela Úžasňáci Triatlon ženy Ženy 6 01:36:33.4 4.
5. Moulisová Markéta Triatlon ženy Ženy 10 01:36:53.2 5.
6. Lukesova Michala Triatlon ženy Ženy 9 01:42:23.9 6.
7. Šnytrová Romana Plzeň Triatlon ženy Ženy 11 01:44:24.6 7.
8. Hatová Jana Nejhorší je dát si málo Triatlon ženy Ženy 4 01:45:25.7 8.
9. Zborníková Veronika Triatlon ženy Ženy 12 01:46:18.9 9.
10. Bauz Jana ASV Cham Triatlon ženy Ženy 1 01:46:41.7 10.
11. Ciprová Oldřiška Forrest Gump team Triatlon ženy Ženy 3 01:47:41.9 11.
12. Ciglerová Jana Triatlon ženy Ženy 2 01:53:46.9 12.