Výsledky závodu

Nativia challenge - Soběšín

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.05.2016



4,5km - canicross muži se psy nad 20kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Erbs Dušan Merlin 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 5 00:11:44.8 1.
2. Tassler Lukáš Bolt 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 20 00:11:48.6 2.
3. Merta Tomáš Ray 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 10 00:13:14.1 3.
4. Hladký Jan Peny od Nezdického potoka 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 6 00:13:25.6 5.
5. Jindra Aleš Piha 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 7 00:13:40.1 6.
6. Pflug Petr Toby 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 15 00:14:32.6 8.
7. Sucharda Jiří 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 147 00:16:02.6 14.
8. Rinn Jakub Rimi 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 141 00:16:04.8 15.
9. Štětina Tomáš Bria z Jamenských Valíků 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 165 00:16:17.3 18.
10. Soukup Milan Ferda 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 204 00:16:26.3 20.
11. Viktora Václav Ágnes 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 21 00:16:32.6 21.
12. Stanka Radim Gala Zbirožské podzámčí 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 16 00:16:33.4 22.
13. skalický lukáš Zbyšek 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 127 00:16:44.1 23.
14. Nohejl Martin Marry Cazador Liebre 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 13 00:16:50.6 25.
15. Kohout Václav Sam 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 8 00:16:54.6 26.
16. Budák Radek Googleš 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 1 00:16:59.1 27.
17. Sušánka Robert Ines 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 18 00:17:21.8 32.
18. Czerner Lukas Lovely Victoria of Bohemia Luxyvett 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 2 00:17:37.3 35.
19. Och Jan Dex 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 14 00:18:35.3 45.
20. Kopecký Jan Arny 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 9 00:18:37.8 46.
21. Vodňanský Petr Jaco 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 22 00:19:59.8 64.
22. Stehlík Bronislav Era 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 17 00:20:26.8 71.
23. Zdanovec Vaclav Clara Czech Anela 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 76 00:22:24.1 96.
24. Eckschlager Tomáš Kitty 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 4 00:22:43.1 99.
25. Milan Beránek Cink 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 11 00:22:58.3 102.
26. Stavinoha Radek Iggy 4,5km canicross muži se psy nad 20kg 63 00:30:07.5 124.

4,5km - canicross ženy se psy nad 20kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpánková Martina Nick 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 62 00:13:21.6 4.
2. Křížková Petra Mia 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 40 00:15:28.3 11.
3. Marešová Nicole Nick 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 45 00:16:07.6 16.
4. Wallcon Martina Bronx 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 178 00:16:24.6 19.
5. Štípalová Hana Ozzy Osbourne 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 137 00:16:44.6 24.
6. Šmegrová Michaela A´viol Lilly Fragoli D´argento suerte 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 61 00:17:02.8 28.
7. Horynová Jana Dorotka 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 30 00:17:43.9 36.
8. Benešová Markéta Altar 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 155 00:18:12.9 42.
9. Myslivcová Markéta Gina 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 46 00:18:24.9 44.
10. Šírová Šárka Arin 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 195 00:19:22.3 53.
11. Horňáková Eva 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 166 00:19:27.9 55.
12. Škálová Ilona Ambra 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 60 00:19:28.3 56.
13. Lorenc Linda Arwen Marlin Grey Wind 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 44 00:19:56.9 62.
14. Slavotínková Dominica Bren Hradní sklep 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 203 00:19:58.9 63.
15. Žohova Hana Níťěnka 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 64 00:20:09.3 66.
16. Rejholdová Petra FRIDA 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 180 00:20:27.9 72.
17. Plzenská Markéta "Kora" Odomay Alfari Bohemia 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 50 00:20:38.4 73.
18. Benešová Kateřina Etincelle Magic Magpie 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 24 00:20:38.6 74.
19. Čmakalová Hana Charlie 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 27 00:20:49.1 76.
20. Kovářová Andrea Max 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 38 00:20:50.4 77.
21. Vojtíšková Lada Boogie Z Dlouhého vrchu 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 54 00:20:57.3 79.
22. Pikulová Lenka Arís 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 49 00:21:00.1 81.
23. Hrnčířová Kateřina Donn Bohemia Elenor 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 31 00:21:11.3 83.
24. Točeková Martina Kimi 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 130 00:21:13.6 84.
25. Běhalová Veronika Akim 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 23 00:21:22.4 85.
26. Poživilová Martina Quirry z Mešinské hájovny 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 52 00:21:25.3 87.
27. Korbová Lenka Barnabáš 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 37 00:22:27.4 97.
28. Civínová Petra Emily 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 79 00:22:51.6 100.
29. Nehodová Veronika Forest Fidela 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 47 00:22:57.6 101.
30. Podoláková Milena Barny 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 51 00:23:21.9 105.
31. Hladká Tereza Sheldon 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 83 00:23:25.6 106.
32. Krpálková Martina Jamie Liv Blackgorge 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 39 00:23:37.3 109.
33. Čermáková Lucie Ary 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 186 00:24:13.1 110.
34. Sarauerova Adela Deli 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 56 00:24:15.9 111.
35. Jakubcová Jana Rony 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 32 00:25:02.6 112.
36. Brzáková Soňa Arthas 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 25 00:25:08.8 113.
37. Kohoutová Gabriela Angel Wings Aisha's Heritage 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 36 00:25:20.3 114.
38. Stavinohová Aneta Simbic's Flying Without Wings 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 59 00:25:40.8 117.
39. Senešiová Jana Retina 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 58 00:27:13.1 119.
40. Hudecová Chadimová Petra Olda 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 85 00:27:19.6 120.
41. Cihelková Petra Cazador 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 146 00:28:43.6 121.
42. Rafajová Alena Merlin 4,5km canicross ženy se psy nad 20kg 132 00:30:06.6 123.

4,5km - canicross muži se psy do 19.9kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tassler Lukáš Odie 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 65 00:14:31.1 7.
2. Šebek David Arwen Cloudy Ranč 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 74 00:15:18.8 9.
3. Melecha Jiří Amálka 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 161 00:15:54.3 12.
4. Sedlačík Tomáš Malina 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 140 00:16:01.1 13.
5. Zeman Petr Balista Wäka 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 77 00:16:15.1 17.
6. Stryal Jan Dáreček 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 138 00:17:13.6 30.
7. Šefl Miroslav Abby Rose Smart Destiny 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 75 00:17:29.6 33.
8. Jindra Petr Don´t Worry Fitmin 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 154 00:17:30.6 34.
9. Tesarek Stepan EMA 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 164 00:17:49.8 37.
10. Bolek Tomáš Aron Amicus Miris 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 66 00:17:55.3 38.
11. Maixner Jan Gromit 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 72 00:18:04.3 40.
12. Pohl Erik Gepetto Blackbarbarian 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 73 00:18:10.3 41.
13. Kavřík Pavel Bonnie 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 69 00:19:17.8 52.
14. Janda Lukas Bora 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 134 00:19:29.1 57.
15. Kočí Tomáš Girra Xapatán 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 128 00:19:37.3 58.
16. Hojda Jan Argonath Havlovický čert 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 68 00:19:39.1 59.
17. Klíma Luboš Wizard Girl Wizardbull 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 70 00:20:01.3 65.
18. Mähring Lukáš Anakin Skywalker 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 71 00:20:26.1 70.
19. Rezek Karel April Schay County 4,5km canicross muži se psy do 19.9kg 163 00:21:53.3 91.

4,5km - canicross ženy se psy do 19.9kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lehká Gabriela Gréta 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 43 00:15:19.8 10.
2. Kavříková Patricie Annie z Kouzelných hor 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 89 00:17:13.1 29.
3. Křížková Petra 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 190 00:17:19.1 31.
4. Stanovská Šárka Beruška z Vlčí chaloupky 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 98 00:18:03.1 39.
5. Dušková Zdenka Andy 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 80 00:18:19.6 43.
6. Salačová Kateřina Cliff Blackbarbarian 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 97 00:18:40.5 47.
7. Holíková Pavla Batty Vera Gopo 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 84 00:18:41.8 48.
8. Zemanová Zuzana Robin 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 103 00:18:46.8 49.
9. Hrníčková Pavla Favorit Falko Killers Hole 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 104 00:19:11.3 50.
10. Šíchová Jindra Koty 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 170 00:19:11.8 51.
11. Bouchalová Lucie Kosta 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 184 00:19:23.6 54.
12. Tykalová Lucie Big Boss Impossant Bohemia 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 100 00:19:39.8 60.
13. Stiehlová Kateřina BREM Love in paws 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 99 00:19:45.5 61.
14. Kubenová Veronika Whisky 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 126 00:20:12.3 67.
15. Fürstová Petra Pejsi 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 28 00:20:15.6 68.
16. Bayerová Helena Arthur Smiling Heavenly Love 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 78 00:20:21.1 69.
17. Brabcová Anna Poppy 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 200 00:20:42.8 75.
18. Vitoušová Petra Aida 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 101 00:20:54.8 78.
19. Pecháčková Jana Young Blood Wizard Bull 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 93 00:20:57.8 80.
20. Gottliebová Ivana Bethany Noire Izzis 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 131 00:21:07.1 82.
21. Sedláčková Martina Inari 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 57 00:21:23.5 86.
22. Langerová Eliška Divine Dolly 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 90 00:21:33.1 88.
23. Valterová Bára Cashka Valkar 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 159 00:21:46.6 89.
24. Gill Šárka Astra Latika 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 81 00:21:47.1 90.
25. Zbožínková Alena 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 205 00:21:54.3 92.
26. Beňová Pavlína 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 150 00:22:06.8 93.
27. Bláhová Kristýna Rozárka 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 139 00:22:18.1 94.
28. Náměstková Eliška Flaya 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 92 00:22:20.3 95.
29. Melechová Dominika Crosby 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 168 00:22:29.3 98.
30. Mazochová Lenka Mia 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 135 00:23:06.6 103.
31. Voráčková Eliška Arlet Bestagility 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 102 00:23:10.6 104.
32. Růžičková Adéla Mia 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 96 00:23:31.1 107.
33. Karasová Petra Ashar Hak Ami 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 88 00:23:37.1 108.
34. Sůrová Michaela Jack 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 208 00:25:40.1 115.
35. Maisnerova Ilona Tomy 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 91 00:25:40.5 116.
36. Kačeriková Kristýna Roise 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 87 00:25:57.3 118.
37. Drahošová Michala Oggy 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 173 00:29:06.5 122.
38. Opltová Barbora Adina 4,5km canicross ženy se psy do 19.9kg 145 00:30:39.8 125.

3,7 km - canicross dorostenci

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bohun Sebastian Yasmin Gulden land 3,7 km canicross dorostenci 1213 00:12:37.0 2.

3,7 km - canicross dorostenkyně

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ježková Matilda Kaisa 3,7 km canicross dorostenkyně 123 00:11:03.5 1.
2. Veselá Kateřina Ellis 3,7 km canicross dorostenkyně 110 00:14:07.5 5.
3. Hable Diana Donna 3,7 km canicross dorostenkyně 105 00:14:19.8 6.
4. Jabůrková Lucie Amigo 3,7 km canicross dorostenkyně 191 00:15:45.0 11.
5. Lehká Zorka Julie 3,7 km canicross dorostenkyně 107 00:15:49.0 12.
6. Hrtánková Marie Yeti 3,7 km canicross dorostenkyně 202 00:16:02.8 13.
7. Luptovská Viktorie Arnhild 3,7 km canicross dorostenkyně 108 00:17:24.5 16.
8. Šplíchalová Karolína 3,7 km canicross dorostenkyně 148 00:18:53.0 19.
9. Mojžíšková Klára Klára 3,7 km canicross dorostenkyně 156 00:19:18.5 23.
10. Kejřová Anna Gracie 3,7 km canicross dorostenkyně 192 00:19:41.3 25.

3,7 km - canicross junioři

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beňa Ondřej Junior Bore Harcovský les 3,7 km canicross junioři 122 00:13:29.5 4.
2. Sedláček Tomáš Inari 3,7 km canicross junioři 143 00:16:17.8 14.

3,7 km - canicross juniorky

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jílková Zuzana Enie 3,7 km canicross juniorky 194 00:13:17.3 3.
2. Cylková Anna Bona Bety z Královské březiny 3,7 km canicross juniorky 113 00:14:38.3 7.
3. Smetanová Karolína Kesinka 3,7 km canicross juniorky 120 00:14:40.8 8.
4. Suchánková Kristýna 3,7 km canicross juniorky 152 00:14:59.0 9.
5. Mojžíšková Lucie Lucie 3,7 km canicross juniorky 157 00:15:39.5 10.
6. Chudá Veronika Allegria Daff fun dog 3,7 km canicross juniorky 116 00:16:35.8 15.
7. Miková Zuzana Albien Angel 3,7 km canicross juniorky 118 00:17:43.0 17.
8. Suchardová Adéla Kim Harcovský les 3,7 km canicross juniorky 153 00:18:23.5 18.
9. Chadimová Karolína Maruška 3,7 km canicross juniorky 115 00:18:55.3 20.
10. Adámková Bára Kamila 3,7 km canicross juniorky 111 00:19:04.5 21.
11. Bečvářová Kristýna Keisy 3,7 km canicross juniorky 112 00:19:05.3 22.
12. Mašková Věra 3,7 km canicross juniorky 142 00:19:32.8 24.
13. Dvořáková Lucie Bonie 3,7 km canicross juniorky 125 00:21:54.3 26.