Výsledky závodu

Nativia challenge - Jánské Lázně

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 13.05.2017



ENDURO - ENDURO muži (minimálně 18 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Erbs Dušan ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 3 00:52:45.6 1.
2. Šáfr Vladimír ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 19 01:02:16.9 2.
3. Melecha Jiří ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 4 01:03:16.9 3.
4. Pflug Petr ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 14 01:09:00.4 6.
5. Smrčka Petr ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 15 01:09:01.4 7.
6. Sokolíček Dan ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 2 01:10:09.6 9.
7. Směšný Michal ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 9 01:14:12.9 11.
8. Olbert Jan ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 307 01:14:27.4 12.
9. Dočekal Milan ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 10 01:14:30.9 13.
10. Budák Radek ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 16 01:16:12.4 14.
11. Vaníček Adam ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 1 01:17:11.4 15.
12. Kliment Libor ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 5 01:20:47.4 18.
13. Kleibl Michal ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 8 01:22:38.7 22.
14. Kreisinger Petr ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 300 01:32:13.2 24.
15. Kuchař Petr ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 13 01:32:53.4 26.
16. Jurášek Roman ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 17 01:35:13.4 27.
17. Liebich Martin ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 7 01:38:30.9 30.
18. Zdanovec Václav ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 18 01:47:48.0 32.

ENDURO - ENDURO ženy (minimálně 18 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lehká Gábina ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 21 01:06:21.7 4.
2. Marešová Nicole ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 32 01:07:23.4 5.
3. Melechová Dominika ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 306 01:10:00.4 8.
4. Kuříková Václava ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 35 01:10:51.9 10.
5. Hojná Markéta ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 29 01:17:48.7 16.
6. Dušková Zdenka ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 39 01:17:59.4 17.
7. Veselá Klára ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 25 01:21:16.9 19.
8. Sedláčková Martina ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 31 01:21:53.2 20.
9. Pokorná Kateřina ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 23 01:22:10.2 21.
10. Šulková Zuzana ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 41 01:27:54.9 23.
11. Makovcová Eva ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 20 01:32:53.2 25.
12. Běhalová Veronika ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 36 01:37:26.9 28.
13. Korbová Lenka ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 26 01:37:49.2 29.
14. Nehodová Veronika ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 37 01:41:49.2 31.
15. Subrtova Julie ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 304 01:49:11.2 33.
16. Junková Lucie ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 28 02:27:25.8 34.
17. Štýbrová Kateřina ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 24 02:27:28.0 35.

SPRINT, Junioři - SPRINT muži se psy do 19.9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukáš Tassler - M19 SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 75 00:30:11.6 7.
2. Václav Viktora - M19 SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 79 00:31:43.9 8.
3. Stanka Radim SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 332 00:36:11.7 11.
4. Adamko Mario SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 336 00:37:22.2 14.
5. Tomčo Tomáš SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 78 00:37:39.9 15.
6. Beránek Milan SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 76 00:38:06.7 18.
7. Gregovský Libor SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 72 00:41:45.7 33.
8. Klesal Jakub SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 71 00:42:56.7 41.
9. Paslavský Bohumil SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 70 00:47:12.7 62.
10. Hylena Zdeněk SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 80 00:49:37.7 71.
11. Humpolec Pavel SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 335 00:50:44.2 75.
12. Mähring Lukáš SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 74 00:53:42.3 81.

SPRINT, Junioři - SPRINT ženy se psy do 19.9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrníčková Pavla SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 124 00:39:23.0 23.
2. Stanovská Šárka SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 128 00:41:16.7 30.
3. Bouchalová Lucie SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 117 00:41:23.0 31.
4. Stiehlová Kateřina SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 115 00:41:55.5 34.
5. Zemanová Martina SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 121 00:42:38.0 39.
6. Hradecká Hana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 111 00:44:59.9 51.
7. Větrovská Eva SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 109 00:46:08.0 55.
8. Dolejšová Tereza SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 129 00:46:14.7 56.
9. Vlčková Ivana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 113 00:46:39.2 59.
10. Krauzová Marcela SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 119 00:47:44.2 66.
11. Voráčková Eliška SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 108 00:49:39.2 72.
12. Reslová Lucie SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 118 00:50:13.0 73.
13. Sůrová Michaela SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 122 00:50:30.2 74.
14. Nová Gabriela SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 110 00:50:52.0 76.
15. Půlpánová Barbora SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 104 00:53:18.0 78.
16. Růžičková Adéla SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 318 00:53:43.5 82.
17. Haberzettlová Petra SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 126 00:53:53.0 84.
18. Náměstková Eliška SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 107 00:55:28.0 91.
19. Drahošová Michala SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 123 00:55:29.7 92.
20. Králová Martina SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 120 00:55:34.2 94.
21. Sůrová Veronika SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 132 00:56:42.2 97.
22. Koudelková Alžběta SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 329 00:57:01.0 99.
23. Turnovská Zuzana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 133 01:00:48.2 104.
24. Macounová Dagmar SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 105 01:03:37.8 106.
25. Listopadová Petra SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 127 01:03:55.7 107.
26. Civínová Petra SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 125 01:20:05.8 111.

SPRINT, Junioři - SPRINT muži se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tassler Lukáš SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 92 00:24:02.5 1.
2. Vokrouhlík Michal SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 97 00:28:07.0 3.
3. Frydrych Broňa SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 334 00:28:08.2 4.
4. Rinn Jakub SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 84 00:28:56.7 5.
5. jindra Aleš SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 81 00:29:38.0 6.
6. Pubrdle Lukáš SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 91 00:33:06.5 9.
7. Turek Marcel SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 93 00:36:53.0 13.
8. Škorpil Ondřej SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 100 00:38:06.0 17.
9. Hutla Ondřej SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 99 00:39:26.2 24.
10. Vaňura Ondřej SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 333 00:39:59.7 27.
11. Skalický Lukáš SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 319 00:42:05.0 36.
12. Nohejl Martin SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 95 00:43:00.7 42.
13. Pilgr Jiří SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 89 00:43:02.7 43.
14. Kopecký Jan SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 87 00:43:48.5 44.
15. Novák Martin SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 96 00:44:28.2 46.
16. Pavlíček David SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 82 00:46:21.0 58.
17. Hojda Jan SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 86 00:47:17.7 64.
18. Náměstek Jan SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 88 00:52:08.8 77.
19. Eckschlager Tomáš SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 103 00:53:29.5 80.

SPRINT, Junioři - SPRINT ženy se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wallcon Martina SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 326 00:36:52.8 12.
2. Točeková Lucie SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 162 00:37:55.3 16.
3. Vojtíšková Lada SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 324 00:38:53.5 21.
4. Junková Kristýna SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 155 00:39:52.0 26.
5. Lesiuková Veronika SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 175 00:40:14.3 28.
6. Lukavská Klára SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 153 00:40:37.0 29.
7. Nováková Karolína SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 149 00:41:28.5 32.
8. Hrnčířová Kateřina SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 151 00:41:58.5 35.
9. Horynova Jana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 145 00:42:07.3 37.
10. Dokoupilová Martina SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 165 00:44:08.8 45.
11. Zábranská Kristýna SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 157 00:44:31.5 47.
12. Slavotínková Dominika SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 330 00:45:06.8 52.
13. Hartlová Tereza SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 173 00:45:20.5 53.
14. Škorpilová Králová Lenka SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 159 00:46:15.8 57.
15. Hovorková Simona SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 172 00:46:44.5 60.
16. Benkovičová Drahomíra SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 140 00:46:51.0 61.
17. Pyšová Anna SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 137 00:47:13.8 63.
18. Mikova Klára SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 154 00:47:33.5 65.
19. Běhalová Iveta SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 144 00:48:21.3 67.
20. Lubojacká Ivana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 143 00:48:36.0 68.
21. Němečková Lenka SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 158 00:49:32.5 70.
22. Spáčilová Jana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 148 00:53:26.5 79.
23. Adamová Markéta SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 164 00:53:50.5 83.
24. Jakubcová Jana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 146 00:53:53.8 85.
25. Poláková Marie SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 163 00:54:14.8 88.
26. Krpálková Martina SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 166 00:54:16.5 89.
27. Sarauerova Adela SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 135 00:54:42.3 90.
28. Senešiová Jana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 147 00:55:34.0 93.
29. Charvátová Lenka SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 101 00:55:37.5 95.
30. Kohoutová Gabriela SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 141 00:55:43.0 96.
31. Kadlečková Linda SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 160 01:01:48.6 105.
32. Mikulášková Radka SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 171 01:06:52.3 108.
33. Petrová Adéla SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 325 01:08:34.3 109.

SPRINT, Junioři - Juniorky (13-17 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ježková Matilda SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 60 00:27:04.8 2.
2. Jílková Zuzana SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 67 00:33:32.0 10.
3. Marie Cylková Anna SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 48 00:38:13.5 19.
4. Švecová Adriana SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 47 00:38:27.3 20.
5. Jabůrková Lucie SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 316 00:39:28.8 25.
6. Mojžíšková Lucie SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 58 00:42:14.8 38.
7. Mojžíšková Klára SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 56 00:42:45.3 40.
8. Chlumská Veronika SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 66 00:44:45.8 49.
9. Bláhová Marie SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 59 00:44:56.6 50.
10. Adámková Bára SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 49 00:46:02.8 54.
11. Slezáková Euniké SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 52 00:49:15.8 69.
12. Maskova Vera SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 65 00:53:59.1 86.
13. Sakhová Radana SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 63 00:54:13.8 87.
14. Turková Tereza SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 64 00:56:52.8 98.
15. Chadimová Karolína SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 53 00:57:06.3 100.
16. Jindrová Petra SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 62 00:57:23.1 101.
17. Hanušová Nikola SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 61 00:58:29.1 102.
18. Dvořáková Lucie SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 57 00:59:20.8 103.
19. Havlová Kateřina SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 54 01:09:09.3 110.
  Houdová Dominika SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 50 DNF  

SPRINT, Junioři - Junioři (13–17 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vlastimil Horyna SPRINT, Junioři Junioři (13–17 let) 312 00:39:13.3 22.
2. Lovas Matěj SPRINT, Junioři Junioři (13–17 let) 68 00:44:42.6 48.

Svišti, svištice - Svišti (9–12 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sluka Jaroslav Svišti, svištice Svišti (9–12 let) 178 00:13:55.0 4.
2. Lizna Ondřej Svišti, svištice Svišti (9–12 let) 179 00:14:40.0 6.
3. Horyna Daniel Svišti, svištice Svišti (9–12 let) 338 00:17:45.0 7.
4. Bohun Sebastian Svišti, svištice Svišti (9–12 let) 180 01:00:00.0 10.

Svišti, svištice - Svištice (9-12 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sluková Jindřiška Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 184 00:11:45.0 1.
2. Šplíchalová Karolína Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 183 00:12:00.0 2.
3. Lehká Zorka Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 187 00:12:50.0 3.
4. Kejřová Anna Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 182 00:14:10.0 5.
5. Kakarová Johana Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 337 00:22:20.0 8.
6. Luptovská Viktorka Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 186 01:00:00.0 9.
  Erlebachová Aneta Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 181 DNF  

Holky, kluci - Holky (6-8 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zasadilová Tereza Holky, kluci Holky (6-8 let) 43 00:02:20.0 1.
2. Böhmová Samanta Holky, kluci Holky (6-8 let) 42 00:02:50.0 2.
3. Erbsová Sofie Holky, kluci Holky (6-8 let) 311 00:02:55.0 3.
4. Liebachová Lilien Holky, kluci Holky (6-8 let) 308 00:03:20.0 4.