Výsledky závodu

Nativia challenge - Liberec

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 23.04.2016



4km - canicross muži se psy nad 20kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Erbs Dušan Merlin 4km canicross muži se psy nad 20kg 5 00:14:24.7 1.
2. Tassler Lukáš Bolt 4km canicross muži se psy nad 20kg 20 00:14:31.0 3.
3. Merta Tomáš Ray 4km canicross muži se psy nad 20kg 10 00:15:59.0 4.
4. Jindra Aleš Piha 4km canicross muži se psy nad 20kg 7 00:16:37.7 5.
5. Hes Martin billy 4km canicross muži se psy nad 20kg 146 00:16:45.5 6.
6. Hladký Jan Peny od Nezdického potoka 4km canicross muži se psy nad 20kg 6 00:16:48.7 7.
7. Stanka Radim Gala Zbirožské podzámčí 4km canicross muži se psy nad 20kg 16 00:18:06.2 11.
8. Viktora Václav Ágnes 4km canicross muži se psy nad 20kg 21 00:18:11.5 12.
9. Smrčka Petr 4km canicross muži se psy nad 20kg 142 00:18:16.0 13.
10. Pflug Petr Toby 4km canicross muži se psy nad 20kg 15 00:18:37.0 14.
11. Kohout Václav Sam 4km canicross muži se psy nad 20kg 8 00:20:39.2 22.
12. Nohejl Martin Marry Cazador Liebre 4km canicross muži se psy nad 20kg 13 00:20:51.2 23.
13. Budák Radek Googleš 4km canicross muži se psy nad 20kg 1 00:21:13.0 25.
14. Sušánka Robert Ines 4km canicross muži se psy nad 20kg 18 00:21:41.0 28.
15. Mrocek Lukáš Marly 4km canicross muži se psy nad 20kg 12 00:21:45.5 29.
16. Bolek Tomáš Aron Amicus Miris 4km canicross muži se psy nad 20kg 1066 00:22:10.7 37.
17. Och Jan Dex 4km canicross muži se psy nad 20kg 14 00:22:59.2 45.
18. Stehlík Bronislav Era 4km canicross muži se psy nad 20kg 17 00:24:00.5 61.
19. Vodňanský Petr Jaco 4km canicross muži se psy nad 20kg 22 00:24:13.7 64.
20. Davídek Miroslav Helios 4km canicross muži se psy nad 20kg 3 00:24:25.7 69.
21. Domorád Vojtěch Nick Nolte Tender Flash 4km canicross muži se psy nad 20kg 1218 00:24:27.0 70.
22. Kopecký Jan Arny 4km canicross muži se psy nad 20kg 9 00:25:05.7 79.
23. Czerner Lukas Lovely Victoria of Bohemia Luxyvett 4km canicross muži se psy nad 20kg 2 00:25:07.0 80.
24. Liebich Martin Jessie 4km canicross muži se psy nad 20kg 199 00:25:57.5 88.
25. Šindelář Rudolf Aston 4km canicross muži se psy nad 20kg 19 00:26:05.2 89.
26. Milan Beránek Cink 4km canicross muži se psy nad 20kg 11 00:26:41.0 92.
27. Zdanovec Vaclav Clara Czech Anela 4km canicross muži se psy nad 20kg 76 00:27:02.7 95.
28. Eckschlager Tomáš Kitty 4km canicross muži se psy nad 20kg 4 00:29:20.5 109.

4km - canicross ženy se psy nad 20kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpánková Martina Nick 4km canicross ženy se psy nad 20kg 62 00:14:30.0 2.
2. Draslarová Jana Trap 4km canicross ženy se psy nad 20kg 159 00:17:37.0 8.
3. Křížková Petra Mia 4km canicross ženy se psy nad 20kg 40 00:17:42.3 9.
4. Marešová Nicole Nick 4km canicross ženy se psy nad 20kg 45 00:19:05.3 15.
5. Chmelařová Eliška 4km canicross ženy se psy nad 20kg 212 00:19:27.8 18.
6. Horynová Jana Dorotka 4km canicross ženy se psy nad 20kg 30 00:21:40.0 27.
7. Šmegrová Michaela A´viol Lilly Fragoli D´argento suerte 4km canicross ženy se psy nad 20kg 61 00:21:51.3 30.
8. Myslivcová Markéta Gina 4km canicross ženy se psy nad 20kg 46 00:21:54.0 31.
9. Dřevěná Soňa Merlin 4km canicross ženy se psy nad 20kg 137 00:21:58.3 32.
10. Horňáková Eva Aran od Bernatu samoty 4km canicross ženy se psy nad 20kg 29 00:22:02.0 33.
11. Točeková Lucie Chňapík 4km canicross ženy se psy nad 20kg 55 00:22:06.5 35.
12. Hrnčířová Kateřina Donn Bohemia Elenor 4km canicross ženy se psy nad 20kg 31 00:22:09.3 36.
13. Benešová Markéta Altar 4km canicross ženy se psy nad 20kg 141 00:22:17.0 38.
14. Tesková Šárka Enzo Šedý poklad 4km canicross ženy se psy nad 20kg 143 00:22:17.5 39.
15. Lorenc Linda Arwen Marlin Grey Wind 4km canicross ženy se psy nad 20kg 44 00:22:32.8 43.
16. Čmakalová Hana Charlie 4km canicross ženy se psy nad 20kg 27 00:22:58.3 44.
17. Škálová Ilona Ambra 4km canicross ženy se psy nad 20kg 60 00:23:12.8 49.
18. Procházková Bára 4km canicross ženy se psy nad 20kg 217 00:23:16.8 50.
19. Riegerová Eliška Dingo Srdcerváč 4km canicross ženy se psy nad 20kg 216 00:23:32.3 56.
20. Kovářová Andrea Max 4km canicross ženy se psy nad 20kg 38 00:23:42.5 58.
21. Běhalová Veronika Akim 4km canicross ženy se psy nad 20kg 23 00:23:48.0 59.
22. Rajnochová Štěpánka Jasmína Jasénky 4km canicross ženy se psy nad 20kg 138 00:23:50.5 60.
23. Sedláčková Martina Inari 4km canicross ženy se psy nad 20kg 57 00:24:23.0 68.
24. Slezáková Ilona 4km canicross ženy se psy nad 20kg 148 00:24:28.8 71.
25. Žohova Hana Níťěnka 4km canicross ženy se psy nad 20kg 64 00:24:53.5 77.
26. Makovcova Eva Bet 4km canicross ženy se psy nad 20kg 145 00:25:01.0 78.
27. Plzenská Markéta "Kora" Odomay Alfari Bohemia 4km canicross ženy se psy nad 20kg 50 00:25:09.0 81.
28. Pikulová Lenka Arís 4km canicross ženy se psy nad 20kg 49 00:25:10.3 82.
29. Pospíšilová Martina Monty 4km canicross ženy se psy nad 20kg 136 00:25:22.0 83.
30. Krpálková Martina Jamie Liv Blackgorge 4km canicross ženy se psy nad 20kg 39 00:25:43.0 85.
31. Čermáková Lucie Ary 4km canicross ženy se psy nad 20kg 186 00:25:47.0 86.
32. Šírová Šárka Arin 4km canicross ženy se psy nad 20kg 195 00:26:05.3 90.
33. Sarauerova Adela Deli 4km canicross ženy se psy nad 20kg 56 00:26:10.8 91.
34. Vojtíšková Lada Boogie Z Dlouhého vrchu 4km canicross ženy se psy nad 20kg 54 00:27:11.3 96.
35. Korbová Lenka Barnabáš 4km canicross ženy se psy nad 20kg 37 00:27:16.3 97.
36. Ficenzová Karolína Barnabáš 4km canicross ženy se psy nad 20kg 134 00:28:00.3 100.
37. Nehodová Veronika Forest Fidela 4km canicross ženy se psy nad 20kg 47 00:28:11.0 101.
38. Brzáková Soňa Arthas 4km canicross ženy se psy nad 20kg 25 00:28:15.8 102.
39. Landová Mirka Špagáta 4km canicross ženy se psy nad 20kg 41 00:28:16.3 103.
40. Jakubcová Jana Rony 4km canicross ženy se psy nad 20kg 32 00:29:19.3 108.
41. Kohoutová Gabriela Angel Wings Aisha's Heritage 4km canicross ženy se psy nad 20kg 36 00:29:41.0 111.
42. Langhamrová Tereza Harley Mike Green Ranch 4km canicross ženy se psy nad 20kg 42 00:30:14.8 114.
43. Kocvrlichová Hana Darth Vader Vědusk 4km canicross ženy se psy nad 20kg 35 00:30:56.5 115.
44. Civínová Petra Emily 4km canicross ženy se psy nad 20kg 79 00:31:10.8 116.
45. Senešiová Jana Retina 4km canicross ženy se psy nad 20kg 58 00:31:31.8 117.
46. Jakubcová Lucie Rita 4km canicross ženy se psy nad 20kg 33 00:41:56.8 121.
47. Vítková Lenka Zoe 4km canicross ženy se psy nad 20kg 197 00:45:54.5 122.

4km - canicross muži se psy do 19.9kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tassler Lukáš Odie 4km canicross muži se psy do 19.9kg 65 00:17:53.1 10.
2. Šebek David Arwen Cloudy Ranč 4km canicross muži se psy do 19.9kg 74 00:19:06.5 16.
3. Vočko Jan Wolf z Taranky 4km canicross muži se psy do 19.9kg 130 00:20:05.0 20.
4. Stryal Jan Dáreček 4km canicross muži se psy do 19.9kg 1211 00:20:15.3 21.
5. Zeman Petr Balista Wäka 4km canicross muži se psy do 19.9kg 77 00:21:06.5 24.
6. Šefl Miroslav Abby Rose Smart Destiny 4km canicross muži se psy do 19.9kg 75 00:21:38.5 26.
7. Sedlačík Tomáš Malina 4km canicross muži se psy do 19.9kg 140 00:22:03.3 34.
8. Kavřík Pavel Bonnie 4km canicross muži se psy do 19.9kg 69 00:23:01.8 46.
9. Pohl Erik Gepetto Blackbarbarian 4km canicross muži se psy do 19.9kg 73 00:24:02.3 62.
10. Maixner Jan Gromit 4km canicross muži se psy do 19.9kg 72 00:24:16.1 65.
11. Hojda Jan Argonath Havlovický čert 4km canicross muži se psy do 19.9kg 68 00:24:35.6 74.
12. Klíma Luboš Wizard Girl Wizardbull 4km canicross muži se psy do 19.9kg 70 00:24:46.3 75.
13. Mähring Lukáš Anakin Skywalker 4km canicross muži se psy do 19.9kg 71 00:24:50.1 76.

4km - canicross ženy se psy do 19.9kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lehká Gabriela Gréta 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 43 00:19:10.6 17.
2. Kavříková Patricie Annie z Kouzelných hor 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 89 00:19:48.2 19.
3. Stanovská Šárka Beruška z Vlčí chaloupky 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 98 00:22:20.1 40.
4. Křížková Petra 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 190 00:22:24.9 41.
5. Dušková Zdenka Andy 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 80 00:22:26.1 42.
6. Fürstová Petra Pejsi 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 28 00:23:04.9 47.
7. Stiehlová Kateřina BREM Love in paws 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 99 00:23:11.9 48.
8. Salačová Kateřina Cliff Blackbarbarian 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 97 00:23:19.9 51.
9. Uhlířová Gabriela Cupido Hamyfa 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 131 00:23:22.4 52.
10. Krombholcová Barbora Layla 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 129 00:23:25.1 53.
11. Holíková Pavla Batty Vera Gopo 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 84 00:23:27.9 54.
12. Hrníčková Pavla Favorit Falko Killers Hole 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 104 00:23:31.1 55.
13. Zemanová Zuzana Robin 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 103 00:23:37.6 57.
14. Chajbulina Jana Bombay 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 86 00:24:10.4 63.
15. Šichová Jindra Koty 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 170 00:24:17.1 66.
16. Bayerová Helena Arthur Smiling Heavenly Love 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 78 00:24:20.1 67.
17. Tykalová Lucie Big Boss Impossant Bohemia 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 100 00:24:29.1 72.
18. Pokorná Kateřina Blecha 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 95 00:24:30.4 73.
19. Pecháčková Jana Young Blood Wizard Bull 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 93 00:25:26.1 84.
20. Vitoušová Petra Aida 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 101 00:25:53.9 87.
21. Voráčková Eliška Arlet Bestagility 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 102 00:26:59.1 93.
22. Beňová Pavlína 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 150 00:27:00.1 94.
23. Náměstková Eliška Flaya 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 92 00:27:17.4 98.
24. Langerová Eliška Divine Dolly 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 90 00:27:32.6 99.
25. Karasová Petra Ashar Hak Ami 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 88 00:28:30.9 104.
26. Křivohlavá Michaela Asterix od Svaté Lucie 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 215 00:28:37.4 105.
27. Nová Gabriela Camberra Queen of Diamonds 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 160 00:28:49.6 106.
28. Růžičková Adéla Mia 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 96 00:29:08.6 107.
29. Maisnerova Ilona Tomy 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 91 00:29:21.6 110.
30. Gill Šárka Astra Latika 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 81 00:29:41.4 112.
31. Hladká Tereza Sheldon 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 83 00:29:51.4 113.
32. Sůrová Michaela Jack 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 208 00:31:42.1 118.
33. Hudecová Chadimová Petra Olda 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 85 00:33:25.4 119.
34. Markéta Rokosová 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 210 00:34:54.1 120.

2.5km - canicross dorostenci

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bohun Sebastian Yasmin Gulden land 2.5km canicross dorostenci 1213 00:13:43.3 4.
2. Šuma David 2.5km canicross dorostenci 154 00:24:37.2 31.

2.5km - canicross dorostenkyně

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ježková Matilda Kaisa 2.5km canicross dorostenkyně 123 00:12:54.3 1.
2. Lehká Zorka Julie 2.5km canicross dorostenkyně 107 00:15:09.3 7.
3. Hable Diana Donna 2.5km canicross dorostenkyně 105 00:15:26.5 8.
4. Luptovská Viktorie Arnhild 2.5km canicross dorostenkyně 108 00:16:08.1 9.
5. Veselá Kateřina Ellis 2.5km canicross dorostenkyně 110 00:19:19.5 21.
6. Mojžíšková Klára Klára 2.5km canicross dorostenkyně 156 00:20:46.8 26.
7. Hanušová Nikola Yunior Yustin z Benešovské zahrady 2.5km canicross dorostenkyně 106 00:21:16.8 27.
8. Kejřová Anna Gracie 2.5km canicross dorostenkyně 192 00:21:36.8 28.
9. Nedvídková Adéla Bára 2.5km canicross dorostenkyně 109 00:21:59.0 29.
10. Karolína Šplíchalová 2.5km canicross dorostenkyně 149 00:22:05.0 30.

2.5km - canicross junioři

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beňa Ondřej Junior Bore Harcovský les 2.5km canicross junioři 122 00:17:01.3 13.
2. Sedláček Tomáš Inari 2.5km canicross junioři 127 00:19:55.8 22.

2.5km - canicross juniorky

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jílková Zuzana Enie 2.5km canicross juniorky 194 00:13:15.5 2.
2. Žitná Tereza 2.5km canicross juniorky 151 00:13:20.0 3.
3. Pekařová Jana Xantos Xtreme Fort Fox 2.5km canicross juniorky 125 00:14:52.8 5.
4. Smetanová Karolína Kesinka 2.5km canicross juniorky 120 00:15:06.8 6.
5. Suchánkková Kristýna 2.5km canicross juniorky 152 00:16:29.8 10.
6. Mateiciucová Anna Cita Od Vícenického potoka 2.5km canicross juniorky 124 00:16:29.8 11.
7. Mojžíšková Lucie Lucie 2.5km canicross juniorky 157 00:16:49.5 12.
8. Cylková Anna Bona Bety z Královské březiny 2.5km canicross juniorky 113 00:17:07.0 14.
9. Mojžíšová Lucie Dasty 2.5km canicross juniorky 119 00:17:33.8 15.
10. Švecová Adriana Bris 2.5km canicross juniorky 121 00:18:26.5 16.
11. Chadimová Karolína Maruška 2.5km canicross juniorky 115 00:18:37.8 17.
12. Ptáčková Kateřina Akim 2.5km canicross juniorky 126 00:18:56.3 18.
13. Miková Zuzana Albien Angel 2.5km canicross juniorky 118 00:18:57.3 19.
14. Chudá Veronika Allegria Daff fun dog 2.5km canicross juniorky 116 00:19:03.5 20.
15. Adámková Bára Kamila 2.5km canicross juniorky 111 00:19:58.0 23.
16. Suchardová Adéla Kim Harcovský les 2.5km canicross juniorky 153 00:20:37.5 24.
17. Bečvářová Kristýna Keisy 2.5km canicross juniorky 112 00:20:46.3 25.