Výsledky závodu

33. Glassman Triathlon 2022

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 03.09.2022



Triathlon - Muži 1(do 44let)

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Kolo Běh Abs Pohlaví
1. Dušek Karel Kilpi Kome klub Kraslice Muži 1(do 44let) 45 01:22:51.7 00:10:54.3 (1./1./1.) 00:48:35.6 (1./1./1.) 00:23:21.7 (2./2./2.) 1. 1.
2. Veselý Petr Glassman TT Teplice Muži 1(do 44let) 11 01:24:23.5 00:11:13.6 (2./2./2.) 00:48:59.2 (2./2./2.) 00:24:10.6 (4./4./4.) 2. 2.
3. Ottenschläger Oto Krušnoman TT Litvínov Muži 1(do 44let) 6 01:25:48.7 00:11:56.9 (7./6./6.) 00:50:52.5 (4./3./3.) 00:22:59.2 (1./1./1.) 3. 3.
4. Marek Matěj Triatlon Plzeň Muži 1(do 44let) 84 01:27:00.3 00:11:17.8 (4./3./3.) 00:51:36.0 (10./9./8.) 00:24:06.4 (3./3./3.) 4. 4.
5. Urban Filip Hopman team Žatec Muži 1(do 44let) 47 01:27:38.2 00:11:21.8 (6./5./5.) 00:51:17.6 (8./7./6.) 00:24:58.7 (5./5./5.) 5. 5.
6. Kyral Václav Easy Go Run Muži 1(do 44let) 35 01:28:37.3 00:11:20.7 (5./4./4.) 00:51:33.2 (9./8./7.) 00:25:43.3 (7./7./6.) 6. 6.
7. Berka Martin Lawi Stars Muži 1(do 44let) 70 01:30:22.3 00:12:36.4 (13./11./10.) 00:51:09.3 (6./5./5.) 00:26:36.6 (10./9./8.) 8. 8.
8. Cibulka Stanislav IRONSTARS BEROUN Muži 1(do 44let) 18 01:31:08.7 00:12:49.9 (17./15./12.) 00:50:55.0 (5./4./4.) 00:27:23.8 (20./18./13.) 9. 9.
9. Paparega Jan TT Krušnoman Litvínov Muži 1(do 44let) 78 01:31:50.1 00:12:14.1 (9./8./7.) 00:52:11.8 (11./10./9.) 00:27:24.1 (21./19./14.) 10. 10.
10. Kovařík Vít JL Tri Coaching Muži 1(do 44let) 40 01:36:03.9 00:14:08.6 (26./23./16.) 00:55:17.4 (19./17./11.) 00:26:37.8 (11./10./9.) 16. 13.
11. Mach David Muži 1(do 44let) 53 01:37:17.6 00:15:37.9 (33./28./20.) 00:54:59.9 (18./16./10.) 00:26:39.7 (12./11./10.) 18. 15.
12. Brabec Tomáš Mika Training Muži 1(do 44let) 67 01:38:30.5 00:15:44.7 (35./30./21.) 00:56:17.2 (28./24./16.) 00:26:28.5 (8./8./7.) 21. 18.
13. Dvořák Jan TCV Jindřichův Hradec Muži 1(do 44let) 19 01:39:12.0 00:14:05.5 (24./22./15.) 00:56:10.5 (25./22./15.) 00:28:55.9 (30./26./17.) 22. 19.
14. Heran Robert Road2Kona Muži 1(do 44let) 51 01:39:16.4 00:16:17.5 (42./34./23.) 00:55:38.6 (22./19./13.) 00:27:20.2 (17./16./12.) 23. 20.
15. Krištof Štěpán Teplice Muži 1(do 44let) 75 01:39:44.1 00:14:46.9 (27./24./17.) 00:55:35.1 (21./18./12.) 00:29:22.0 (32./28./18.) 24. 21.
16. Dycka Petr Podrážek Muži 1(do 44let) 69 01:40:41.7 00:17:25.5 (55./43./28.) 00:56:29.5 (30./26./17.) 00:26:46.6 (13./12./11.) 26. 23.
17. Karabut Vitalij Stepp Praha Muži 1(do 44let) 36 01:41:04.9 00:12:16.4 (11./9./8.) 01:00:11.6 (52./44./25.) 00:28:36.7 (29./25./16.) 28. 25.
18. Bendl Martin Muži 1(do 44let) 65 01:41:08.1 00:14:58.1 (29./26./18.) 00:55:47.1 (23./20./14.) 00:30:22.8 (40./35./22.) 29. 26.
19. Rež Adam Krušnoman TT Litvínov Muži 1(do 44let) 80 01:41:10.7 00:13:37.7 (19./17./14.) 01:00:01.6 (50./42./24.) 00:27:31.4 (22./20./15.) 30. 27.
20. Šetek Štěpán Litoměřice Muži 1(do 44let) 37 01:42:14.5 00:12:40.4 (15./13./11.) 00:59:53.0 (47./40./23.) 00:29:41.0 (33./29./19.) 35. 30.
21. Filippov David Muži 1(do 44let) 62 01:42:47.8 00:12:32.2 (12./10./9.) 00:57:28.6 (35./31./19.) 00:32:46.9 (56./48./28.) 36. 31.
22. Balák Lukáš Esse Nutrition Team Muži 1(do 44let) 42 01:42:56.7 00:13:21.0 (18./16./13.) 00:59:13.2 (45./38./22.) 00:30:22.5 (39./34./21.) 37. 32.
23. Oppelt Michal Krušnoman TT Litvínov Muži 1(do 44let) 74 01:44:51.9 00:16:28.7 (43./35./24.) 00:57:22.0 (33./29./18.) 00:31:01.0 (43./37./23.) 40. 34.
24. Bittermann Jaroslav Muži 1(do 44let) 60 01:46:35.8 00:15:11.4 (32./27./19.) 01:01:13.7 (56./48./27.) 00:30:10.7 (35./31./20.) 43. 37.
25. Marek Jiří SPONA Teplice Muži 1(do 44let) 2 01:46:44.5 00:16:34.0 (45./36./25.) 00:57:29.8 (38./34./21.) 00:32:40.6 (53./45./26.) 44. 38.
26. Havel Miroslav TRIO HAVEL s.r.o Muži 1(do 44let) 72 01:48:51.6 00:18:39.6 (69./53./32.) 00:57:28.8 (36./32./20.) 00:32:43.0 (54./46./27.) 49. 43.
27. Korellus Petr Triatlet Karlovy Vary Muži 1(do 44let) 59 01:49:47.9 00:17:27.7 (57./44./29.) 01:00:36.0 (55./47./26.) 00:31:44.0 (50./43./25.) 50. 44.
28. Hojnoš Peter Muži 1(do 44let) 30 01:51:19.1 00:17:18.1 (53./42./27.) 01:02:40.3 (65./53./31.) 00:31:20.6 (47./41./24.) 55. 48.
29. Lehrl Tom Muži 1(do 44let) 73 01:54:43.0 00:15:46.0 (36./31./22.) 01:02:06.6 (61./50./28.) 00:36:50.3 (73./57./33.) 63. 52.
30. Šestko Pavel VejCZe Muži 1(do 44let) 64 01:57:08.4 00:18:26.0 (65./50./31.) 01:04:53.8 (74./58./33.) 00:33:48.5 (60./50./29.) 65. 54.
31. Strnad Tom Muži 1(do 44let) 33 01:57:08.6 00:20:43.2 (79./60./34.) 01:02:21.6 (63./51./29.) 00:34:03.7 (61./51./30.) 66. 55.
32. Jakl Pavel Muži 1(do 44let) 44 02:00:18.0 00:17:04.5 (49./39./26.) 01:03:06.0 (70./55./32.) 00:40:07.4 (81./61./34.) 73. 56.
33. Pohl Petr Muži 1(do 44let) 5 02:02:32.0 00:19:08.3 (72./56./33.) 01:02:28.4 (64./52./30.) 00:40:55.2 (84./63./35.) 74. 57.
34. Kříž Petr Muži 1(do 44let) 71 02:02:36.0 00:20:43.3 (80./61./35.) 01:05:20.3 (75./59./34.) 00:36:32.4 (72./56./32.) 75. 58.
35. Frolík Vojtěch FD Teplice Muži 1(do 44let) 23 02:04:31.4 00:18:05.7 (62./48./30.) 01:09:54.0 (81./63./35.) 00:36:31.6 (71./55./31.) 76. 59.

Triathlon - Muži 2 (45-59let)

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Kolo Běh Abs Pohlaví
1. Oslík Milan Kanoistika Chomutov Muži 2 (45-59let) 79 01:29:31.4 00:12:39.8 (14./12./2.) 00:51:14.0 (7./6./1.) 00:25:37.6 (6./6./1.) 7. 7.
2. Veselý Miroslav Glassman TT Teplice Muži 2 (45-59let) 10 01:34:49.6 00:13:56.4 (22./20./6.) 00:53:40.1 (16./14./5.) 00:27:12.9 (16./15./3.) 13. 11.
3. Matejka Jiri Profisport Karlovy Vary Muži 2 (45-59let) 24 01:35:08.8 00:13:46.3 (21./19./5.) 00:53:39.6 (15./13./4.) 00:27:42.8 (23./21./5.) 14. 12.
4. Marek Daniel Triatlon Plzeň Muži 2 (45-59let) 83 01:36:52.4 00:14:53.3 (28./25./8.) 00:52:42.9 (13./11./2.) 00:29:16.1 (31./27./9.) 17. 14.
5. Peterka Marek Triade Decin Muži 2 (45-59let) 41 01:37:36.0 00:14:00.5 (23./21./7.) 00:53:15.2 (14./12./3.) 00:30:20.3 (38./33./12.) 19. 16.
6. Preisler Michal Jablonecké Mattonky Muži 2 (45-59let) 22 01:37:38.7 00:15:38.4 (34./29./9.) 00:54:55.6 (17./15./6.) 00:27:04.6 (14./13./2.) 20. 17.
7. Kroupa Štěpán Café Racers Muži 2 (45-59let) 31 01:40:19.4 00:12:45.4 (16./14./3.) 00:56:27.0 (29./25./9.) 00:31:06.9 (44./38./14.) 25. 22.
8. Zouhar Filip Glassman TT Teplice Muži 2 (45-59let) 13 01:41:55.9 00:12:11.5 (8./7./1.) 00:59:45.5 (46./39./16.) 00:29:58.8 (34./30./10.) 32. 28.
9. Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Muži 2 (45-59let) 21 01:41:59.7 00:18:00.5 (61./47./17.) 00:55:54.2 (24./21./7.) 00:28:04.9 (26./24./8.) 33. 29.
10. Rež Zdeněk SPONA Teplice Muži 2 (45-59let) 68 01:43:28.7 00:17:06.8 (52./41./14.) 00:58:59.9 (44./37./15.) 00:27:22.0 (19./17./4.) 38. 33.
11. Kilian Juraj Lentilky Muži 2 (45-59let) 29 01:44:59.9 00:15:55.5 (40./33./11.) 00:56:10.6 (27./23./8.) 00:32:53.6 (57./49./20.) 41. 35.
12. Beck Pavel Krušnohorský výšvih Muži 2 (45-59let) 25 01:45:16.0 00:13:42.0 (20./18./4.) 01:00:26.4 (54./46./19.) 00:31:07.5 (45./39./15.) 42. 36.
13. Racek Luboš ACES Team Karlovy Vary Muži 2 (45-59let) 86 01:47:14.1 00:18:53.9 (70./54./21.) 00:57:25.3 (34./30./11.) 00:30:54.7 (42./36./13.) 45. 39.
14. Matucha David Muži 2 (45-59let) 58 01:47:24.4 00:17:00.9 (48./38./12.) 00:58:57.4 (42./35./13.) 00:31:26.1 (48./42./17.) 46. 40.
15. Rozsypal Vladislav STS Chvojkovice Brod Muži 2 (45-59let) 14 01:47:32.4 00:20:48.7 (81./62./24.) 00:58:59.6 (43./36./14.) 00:27:44.0 (24./22./6.) 47. 41.
16. Lang Jaroslav FABRIKAMAN Muži 2 (45-59let) 46 01:48:16.6 00:18:35.0 (68./52./20.) 00:57:04.6 (31./27./10.) 00:32:36.9 (51./44./18.) 48. 42.
17. Urban Miroslav Hopman team Žatec Muži 2 (45-59let) 48 01:50:25.2 00:17:05.4 (51./40./13.) 01:03:05.4 (69./54./21.) 00:30:14.2 (36./32./11.) 52. 45.
18. Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih Muži 2 (45-59let) 32 01:50:45.9 00:15:49.7 (38./32./10.) 01:00:24.8 (53./45./18.) 00:34:31.3 (63./52./21.) 53. 46.
19. Urban Jaroslav Hopman team Žatec Muži 2 (45-59let) 76 01:51:17.8 00:18:20.1 (64./49./18.) 00:57:29.7 (37./33./12.) 00:35:27.9 (67./53./22.) 54. 47.
20. Kavalír Petr Muži 2 (45-59let) 81 01:53:13.6 00:19:03.6 (71./55./22.) 01:01:24.0 (57./49./20.) 00:32:45.9 (55./47./19.) 57. 49.
21. Koupilek Jiří Kolovraty Muži 2 (45-59let) 66 01:53:55.1 00:18:34.7 (67./51./19.) 01:04:00.0 (73./57./23.) 00:31:20.3 (46./40./16.) 59. 50.
22. Feix Ivo Neplavci TP Muži 2 (45-59let) 20 01:54:32.4 00:26:49.7 (95./70./31.) 00:59:54.6 (48./41./17.) 00:27:48.0 (25./23./7.) 62. 51.
23. Kadleček Daniel Atletika Litvínov Muži 2 (45-59let) 17 02:05:41.1 00:21:24.5 (83./64./26.) 01:03:38.4 (71./56./22.) 00:40:38.1 (83./62./26.) 77. 60.
24. Jakl Miroslav Glassman TT Teplice Muži 2 (45-59let) 57 02:08:25.3 00:17:54.8 (60./46./16.) 01:09:02.8 (78./62./25.) 00:41:27.7 (88./66./28.) 79. 62.
25. Hodina Petr 1. CTK Netolice Muži 2 (45-59let) 39 02:09:50.1 00:21:54.3 (86./66./28.) 01:08:24.0 (77./61./24.) 00:39:31.7 (80./60./25.) 80. 63.
26. Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Muži 2 (45-59let) 26 02:10:20.0 00:17:54.4 (59./45./15.) 01:11:14.5 (83./65./27.) 00:41:11.0 (86./65./27.) 81. 64.
27. Kerner Jan TJ Lokomotiva Louny Muži 2 (45-59let) 9 02:10:45.9 00:22:48.9 (90./67./29.) 01:09:57.4 (82./64./26.) 00:37:59.6 (76./58./23.) 82. 65.
28. Čečrle Stanislav SK Štěpánov Muži 2 (45-59let) 82 02:14:23.2 00:21:09.0 (82./63./25.) 01:14:45.9 (88./68./29.) 00:38:28.3 (78./59./24.) 85. 66.
29. Hantych Petr Muži 2 (45-59let) 85 02:23:04.0 00:20:07.9 (76./59./23.) 01:12:47.6 (86./67./28.) 00:50:08.5 (93./69./30.) 91. 68.
30. Komrska Pavel Draci Horní Jiřetín Muži 2 (45-59let) 55 02:28:24.2 00:21:27.9 (84./65./27.) 01:18:28.0 (90./69./30.) 00:48:28.2 (92./68./29.) 93. 69.
31. Houda Pavel STS Chvojkovice Brod Muži 2 (45-59let) 1 02:42:32.1 00:26:46.3 (94./69./30.) 01:18:50.9 (91./70./31.) 00:56:54.8 (95./70./31.) 95. 70.

Triathlon - Muži 3 (nad 60let)

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Kolo Běh Abs Pohlaví
1. Vopat Milan Milan z hor Muži 3 (nad 60let) 3 01:40:56.9 00:16:37.2 (46./37./1.) 00:57:14.4 (32./28./1.) 00:27:05.1 (15./14./1.) 27. 24.
2. Žítek Michal - Muži 3 (nad 60let) 43 01:55:56.3 00:19:49.3 (75./58./3.) 01:00:05.2 (51./43./2.) 00:36:01.8 (69./54./2.) 64. 53.
3. Eisner Ben Muži 3 (nad 60let) 77 02:08:25.2 00:19:17.9 (73./57./2.) 01:08:09.1 (76./60./3.) 00:40:58.2 (85./64./3.) 78. 61.
4. Zelenák Dušan Glassman TT Teplice Muži 3 (nad 60let) 12 02:19:01.9 00:23:39.9 (93./68./4.) 01:12:43.0 (85./66./4.) 00:42:38.9 (90./67./4.) 88. 67.

Triathlon - Ženy 1 (do 44let)

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Kolo Běh Abs Pohlaví
1. Cibulková Markéta IRONSTARS BEROUN Ženy 1 (do 44let) 7 01:33:03.4 00:12:15.2 (10./1./1.) 00:52:24.1 (12./1./1.) 00:28:24.0 (28./1./1.) 11. 1.
2. Hovorková Barbora USK Akademik Cheb Ženy 1 (do 44let) 63 01:44:12.5 00:16:03.3 (41./5./5.) 00:57:50.0 (39./2./2.) 00:30:19.1 (37./2./2.) 39. 2.
3. Rožánková Tereza Kilpi Kome klub Kraslice Ženy 1 (do 44let) 52 01:50:22.0 00:15:51.2 (39./4./4.) 01:01:51.6 (59./4./3.) 00:32:39.0 (52./4./4.) 51. 3.
4. Bendl Klára CZECHMAN Team Ženy 1 (do 44let) 49 01:51:49.3 00:15:06.7 (31./2./2.) 01:03:04.2 (68./8./6.) 00:33:38.3 (59./5./5.) 56. 4.
5. Řezanková Alena Ženy 1 (do 44let) 61 01:57:25.0 00:16:32.0 (44./6./6.) 01:02:04.1 (60./5./4.) 00:38:48.8 (79./11./8.) 67. 7.
6. Pekárková Michaela Ženy 1 (do 44let) 8 01:58:03.2 00:17:04.8 (50./8./7.) 01:09:14.7 (79./10./7.) 00:31:43.6 (49./3./3.) 69. 8.
7. Kulišová Kristýna Ženy 1 (do 44let) 54 01:59:13.0 00:15:49.3 (37./3./3.) 01:02:46.5 (67./7./5.) 00:40:37.2 (82./12./9.) 72. 10.
8. Pánková Jana Běžci Chomutov Ženy 1 (do 44let) 28 02:11:03.0 00:20:38.6 (77./13./9.) 01:13:17.5 (87./13./8.) 00:37:06.9 (74./9./7.) 83. 11.
9. Studničková Michaela Ženy 1 (do 44let) 38 02:16:17.7 00:17:53.1 (58./10./8.) 01:16:00.9 (89./14./9.) 00:42:23.7 (89./14./10.) 87. 13.
10. Filipová Olga Chomutov Ženy 1 (do 44let) 50 02:20:48.8 00:23:17.9 (92./15./10.) 01:21:25.3 (93./15./10.) 00:36:05.5 (70./8./6.) 89. 14.

Triathlon - Ženy 2 (45-59let)

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Kolo Běh Abs Pohlaví
1. Vrátná Alena Krušnoman TT Litvínov Ženy 2 (45-59let) 56 01:53:22.2 00:18:31.8 (66./12./4.) 00:59:57.6 (49./3./1.) 00:34:52.8 (65./7./2.) 58. 5.
2. Beránková Libuše Glassman TT Teplice Ženy 2 (45-59let) 15 01:54:12.9 00:17:25.9 (56./9./2.) 01:02:41.0 (66./6./2.) 00:34:05.9 (62./6./1.) 60. 6.
3. Kadlečková Lucie Krušnoman TT Litvínov Ženy 2 (45-59let) 16 01:58:28.3 00:16:38.2 (47./7./1.) 01:03:42.6 (72./9./3.) 00:38:07.4 (77./10./3.) 70. 9.
4. Bublová Naďa Koloshop team Ženy 2 (45-59let) 4 02:13:49.5 00:20:42.5 (78./14./5.) 01:11:42.9 (84./12./5.) 00:41:24.0 (87./13./4.) 84. 12.
5. Kvasničková Radka Road2Kona Ženy 2 (45-59let) 34 02:22:39.4 00:18:14.2 (63./11./3.) 01:09:15.2 (80./11./4.) 00:55:09.9 (94./15./5.) 90. 15.

Triathlon - Štafeta 2 členná

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Kolo Běh Abs Pohlaví
1. Karel Kaška + Václav Kopta Slávie Chomutov Štafeta 2 členná 90 01:34:01.5 00:11:14.5 (3./1./1.) 00:55:25.0 (20./2./1.) 00:27:21.9 (18./2./1.) 12. 1.
2. Martin Galeta + David Galeta Štafeta 2 členná 96 01:57:48.1 00:22:36.1 (89./9./3.) 01:02:17.1 (62./7./2.) 00:32:54.7 (58./5./2.) 68. 6.
3. Martina Becková + Milan Čermák Krušnohorský výšvih Štafeta 2 členná 97 02:31:45.9 00:22:24.3 (87./7./2.) 01:25:05.5 (94./9./3.) 00:44:16.0 (91./10./3.) 94. 10.

Triathlon - Štafeta 3 členná

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Kolo Běh Abs Pohlaví
1. Jakub Šilhán + Rudolf Altschul + Ivana Partíková Koloshop team Štafeta 3 členná 98 01:35:33.5 00:14:06.2 (25./2./1.) 00:50:37.0 (3./1./1.) 00:30:50.3 (41./4./3.) 15. 2.
2. Ondřej Hampejs + Vendula Hampejsová + Tomáš Kubík Štafeta 3 členná 91 01:41:15.5 00:15:01.2 (30./3./2.) 00:57:54.3 (40./4./3.) 00:28:19.8 (27./3./2.) 31. 3.
3. Pavel Vacek + Eva Hadravová + Petr Watzke Štafeta 3 členná 94 01:42:09.9 00:19:24.9 (74./5./4.) 00:56:10.6 (26./3./2.) 00:26:34.3 (9./1./1.) 34. 4.
4. Petr Novák + Radovan Jakeš + Michal Šedivec Štafeta 3 členná 99 01:54:30.1 00:17:24.7 (54./4./3.) 01:01:40.6 (58./6./5.) 00:35:24.7 (66./7./5.) 61. 5.
5. Tomáš Kalců + Jiřina Kalců + Matěj Kalců Štafeta 3 členná 92 01:58:52.7 00:22:35.4 (88./8./6.) 00:58:19.5 (41./5./4.) 00:37:57.6 (75./9./7.) 71. 7.
6. Hanča Zavřelová + Jarča Dragounová + Petr Dragoun Last minute Štafeta 3 členná 95 02:16:03.9 00:21:51.5 (85./6./5.) 01:19:31.5 (92./8./6.) 00:34:40.8 (64./6./4.) 86. 8.
7. Aneta Nováková + Kateřina Nováková + Petra Jakeš Štafeta 3 členná 100 02:25:44.7 00:23:00.5 (91./10./7.) 01:26:43.5 (95./10./7.) 00:36:00.7 (68./8./6.) 92. 9.