Výsledky závodu

MILADATLON 2022 - žáci

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 20.08.2022



Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 - Z6-8 M do 8 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo Depo2 Běh Abs Pohlaví Diplom
1. Tvrdík Matteo TT Banksia Z6-8 M do 8 let 10 00:20:27.4 00:01:22.4 (2./1./1.) 00:01:09.2 (2./1./1.) 00:11:39.8 (4./2./2.) 00:00:25.3 (1./1./1.) 00:05:50.5 (1./1./1.) 1. 1. PDF
2. Gergel Adam FŠ Litvinov Z6-8 M do 8 let 12 00:22:13.3 00:01:29.3 (4./2./2.) 00:01:42.8 (8./3./3.) 00:12:06.7 (5./3./3.) 00:00:33.6 (5./3./3.) 00:06:20.7 (4./3./3.) 4. 2. PDF
3. Šťastný Jan Tri club Česká Lípa Z6-8 M do 8 let 11 00:22:30.2 00:01:32.3 (6./4./4.) 00:01:21.6 (5./2./2.) 00:12:42.5 (7./4./4.) 00:00:38.5 (7./4./4.) 00:06:15.1 (3./2./2.) 5. 3. PDF
4. Prokop Josef Z6-8 M do 8 let 13 00:22:49.6 00:01:29.9 (5./3./3.) 00:03:31.5 (15./7./7.) 00:10:42.2 (1./1./1.) 00:00:28.2 (2./2./2.) 00:06:37.7 (5./4./4.) 6. 4. PDF
5. Weiss Eduard Z6-8 M do 8 let 15 00:26:48.5 00:01:42.4 (7./5./5.) 00:01:58.5 (9./4./4.) 00:14:04.9 (8./5./5.) 00:00:45.0 (8./5./5.) 00:08:17.6 (9./5./5.) 8. 5. PDF
6. Glumbík Kryštof SbK Teplice Z6-8 M do 8 let 14 00:31:29.0 00:02:22.7 (13./6./6.) 00:03:03.4 (13./5./5.) 00:16:14.2 (11./6./6.) 00:01:27.8 (16./7./7.) 00:08:20.8 (12./7./7.) 11. 6. PDF
7. Procházka Jonáš Za motýlky Z6-8 M do 8 let 16 00:32:27.3 00:02:52.4 (16./7./7.) 00:03:06.7 (14./6./6.) 00:16:49.3 (13./7./7.) 00:01:20.6 (14./6./6.) 00:08:18.2 (10./6./6.) 14. 7. PDF
  Vršínský Antonín Z6-8 M do 8 let 21 DNS      
  Roháček Matyáš Rozběháme Ústí nad Labem Z6-8 M do 8 let 9 DNS      
  Kovařík Jakub Z6-8 M do 8 let 20 DNS      

Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 - Z6-8 F do 8 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo Depo2 Běh Abs Pohlaví Diplom
1. Bendová Anna Triatlet Karlovy Vary Z6-8 F do 8 let 6 00:20:38.3 00:01:25.3 (3./2./2.) 00:01:05.8 (1./1./1.) 00:11:36.8 (3./2./2.) 00:00:32.2 (3./1./1.) 00:05:58.1 (2./1./1.) 2. 1. PDF
2. Čapková Julie TJ Sokol Vysoká u Mělníka Z6-8 F do 8 let 7 00:21:50.2 00:01:16.9 (1./1./1.) 00:01:15.4 (3./2./2.) 00:11:32.8 (2./1./1.) 00:00:32.9 (4./2./2.) 00:07:11.8 (7./3./3.) 3. 2. PDF
3. Karásková Anna TJ BIŽU Jablonec Z6-8 F do 8 let 19 00:23:07.6 00:01:47.8 (8./3./3.) 00:01:16.4 (4./3./3.) 00:12:37.1 (6./3./3.) 00:00:37.1 (6./3./3.) 00:06:49.0 (6./2./2.) 7. 3. PDF
4. Jelínková Veronika Z6-8 F do 8 let 3 00:29:00.4 00:02:04.9 (11./6./6.) 00:01:35.2 (6./4./4.) 00:14:51.6 (9./4./4.) 00:01:18.2 (13./8./8.) 00:09:10.4 (15./8./8.) 9. 4. PDF
5. Merle Emma KILPI KOME KLUB Z6-8 F do 8 let 1 00:30:04.7 00:02:55.3 (17./10./10.) 00:01:38.5 (7./5./5.) 00:16:24.6 (12./6./6.) 00:00:47.6 (9./4./4.) 00:08:18.4 (11./5./5.) 10. 5. PDF
6. Havlová Viktorie TRIO HAVEL s.r.o Z6-8 F do 8 let 5 00:32:16.3 00:02:06.0 (12./7./7.) 00:04:08.1 (17./10./10.) 00:17:22.0 (15./8./8.) 00:01:15.3 (12./7./7.) 00:07:24.8 (8./4./4.) 12. 6. PDF
7. Chytrá Anna MŠ Pohádka Z6-8 F do 8 let 8 00:32:25.5 00:01:57.9 (9./4./4.) 00:03:02.1 (12./8./8.) 00:15:28.3 (10./5./5.) 00:01:10.7 (11./6./6.) 00:10:46.3 (17./10./10.) 13. 7. PDF
8. Havlová Edita TRIO HAVEL s.r.o Z6-8 F do 8 let 4 00:33:27.6 00:02:26.8 (14./8./8.) 00:03:47.7 (16./9./9.) 00:17:21.7 (14./7./7.) 00:01:10.6 (10./5./5.) 00:08:40.6 (13./6./6.) 15. 8. PDF
9. Nováková Kristýna Řetězy rozžhavené doběla Z6-8 F do 8 let 2 00:36:07.1 00:02:04.1 (10./5./5.) 00:02:25.9 (10./6./6.) 00:19:42.9 (16./9./9.) 00:02:29.9 (17./10./10.) 00:09:24.3 (16./9./9.) 16. 9. PDF
10. Mráčková Magdaléna Z6-8 F do 8 let 17 00:36:22.5 00:02:43.0 (15./9./9.) 00:02:44.6 (11./7./7.) 00:20:26.0 (17./10./10.) 00:01:27.0 (15./9./9.) 00:09:01.8 (14./7./7.) 17. 10. PDF
  Mráčková Mariana Z6-8 F do 8 let 18 DNS      

Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 - Z9-11 M do 11 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo Depo2 Běh Abs Pohlaví Diplom
1. Karásek Jonáš TJ BIŽU Jablonec Z9-11 M do 11 let 116 00:25:25.4 00:02:31.7 (9./4./1.) 00:00:56.0 (6./5./2.) 00:12:27.7 (4./3./1.) 00:00:35.5 (5./3./2.) 00:08:54.4 (1./1./1.) 2. 2. PDF
2. Benda Vladimír Triatlet Karlovy Vary Z9-11 M do 11 let 114 00:25:55.4 00:03:01.7 (20./9./4.) 00:00:46.0 (2./2./1.) 00:12:37.7 (6./5./3.) 00:00:35.5 (5./3./2.) 00:08:54.4 (1./1./1.) 3. 3. PDF
3. Kovařík Petr Z9-11 M do 11 let 117 00:27:32.1 00:02:37.2 (10./5./2.) 00:01:32.6 (19./11./6.) 00:12:28.8 (5./4./2.) 00:00:33.0 (3./2./1.) 00:10:20.3 (6./5./3.) 6. 5. PDF
4. Los Antonín SKP Ústí nad Labem Z9-11 M do 11 let 113 00:30:44.3 00:04:08.1 (29./13./8.) 00:01:18.3 (12./7./3.) 00:13:43.4 (12./7./4.) 00:01:08.8 (29./13./8.) 00:10:25.5 (7./6./4.) 13. 8. PDF
5. Arnold Jan Plavavecký oddíl Krupka Z9-11 M do 11 let 110 00:33:00.2 00:02:51.4 (16./8./3.) 00:01:20.0 (13./8./4.) 00:15:14.2 (19./10./5.) 00:00:50.9 (21./9./6.) 00:12:43.6 (16./9./5.) 18. 10. PDF
6. Novák Jakub Řetězy rozžhavené doběla Z9-11 M do 11 let 111 00:36:41.9 00:03:38.0 (25./11./6.) 00:01:21.1 (15./10./5.) 00:16:47.4 (26./12./7.) 00:00:44.5 (16./7./5.) 00:14:10.7 (24./11./6.) 25. 11. PDF
7. Obdržálek Matěj SKP Ústí nad Labem Z9-11 M do 11 let 112 00:38:04.3 00:03:22.3 (24./10./5.) 00:02:22.7 (29./13./8.) 00:15:51.0 (22./11./6.) 00:00:42.3 (14./6./4.) 00:15:45.9 (26./12./7.) 26. 12. PDF
8. Litvesitr Oliver Tri club Česká Lípa Z9-11 M do 11 let 115 00:44:09.3 00:03:40.1 (26./12./7.) 00:01:34.2 (21./12./7.) 00:17:43.2 (27./13./8.) 00:00:52.5 (22./10./7.) 00:20:19.1 (28./13./8.) 28. 13. PDF

Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 - Z9-11 F do 11 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo Depo2 Běh Abs Pohlaví Diplom
1. Mrákotová Kateřina TJ Spartak Třebíč Z9-11 F do 11 let 102 00:28:06.9 00:02:27.3 (8./5./1.) 00:01:00.0 (9./4./2.) 00:13:07.7 (8./3./1.) 00:00:34.5 (4./2./1.) 00:10:57.3 (10./4./2.) 9. 3. PDF
2. Mrákotová Barbora TJ Spartak Třebíč Z9-11 F do 11 let 103 00:29:26.1 00:02:41.0 (11./6./2.) 00:00:59.4 (8./3./1.) 00:13:30.0 (10./5./2.) 00:00:38.6 (10./6./3.) 00:11:37.0 (11./5./3.) 10. 4. PDF
3. Přikrylová Kateřina SK Svárov Z9-11 F do 11 let 105 00:32:18.7 00:02:44.9 (13./7./3.) 00:01:27.5 (16./6./4.) 00:14:45.0 (17./8./3.) 00:00:42.6 (15./9./5.) 00:12:38.5 (15./7./4.) 15. 6. PDF
4. Stárková Kamila Tri club Česká Lípa Z9-11 F do 11 let 107 00:34:04.1 00:02:57.7 (18./10./4.) 00:01:01.7 (10./5./3.) 00:15:39.7 (21./11./4.) 00:00:36.6 (7./3./2.) 00:13:48.3 (23./13./6.) 20. 10. PDF
5. Vetešníková Dana Tri club Česká Lípa Z9-11 F do 11 let 106 00:34:43.7 00:03:08.5 (21./12./5.) 00:01:38.2 (22./10./5.) 00:15:57.4 (23./12./5.) 00:00:40.4 (11./7./4.) 00:13:19.2 (20./11./5.) 22. 12. PDF
6. Obdržálková Adéla SKP Ústí nad Labem Z9-11 F do 11 let 104 00:35:09.8 00:03:52.5 (28./16./7.) 00:02:14.6 (27./15./6.) 00:19:03.8 (29./16./7.) 00:01:00.6 (26./16./7.) 00:08:58.2 (3./1./1.) 23. 13. PDF
  Procházková Adéla Za motýlky Z9-11 F do 11 let 109 DNF 00:03:45.2 (27./15./6.) 00:02:16.1 (28./16./7.) 00:17:47.7 (28./15./6.) 00:00:56.1 (25./15./6.)      
  Černá Kristýna Tri club Česká Lípa Z9-11 F do 11 let 108 DNS      
  SUROVCOVÁ ELLA SK EDIE TEAM VSETÍN Z9-11 F do 11 let 100 DNS      
  Kejřová Markéta LK Slovan Karlovy Vary Z9-11 F do 11 let 101 DNS      

Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 - Z12-14 M do 14 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo Depo2 Běh Abs Pohlaví Diplom
1. Hoffmann Šíma Czech MultiSport Coaching Z12-14 M do 14 let 210 00:25:14.2 00:02:19.0 (6./3./3.) 00:00:40.6 (1./1./1.) 00:11:57.2 (2./2./2.) 00:00:49.9 (20./8./3.) 00:09:27.4 (4./3./1.) 1. 1. PDF
2. Štěpánek Jaromír Z12-14 M do 14 let 214 00:27:00.0 00:01:50.9 (1./1./1.) 00:01:16.5 (11./6./4.) 00:11:42.4 (1./1./1.) 00:00:27.1 (2./1./1.) 00:11:43.0 (13./7./3.) 4. 4. PDF
3. Kaliba Daniel Plavecký oddíl Krupka Z12-14 M do 14 let 211 00:27:52.5 00:02:05.2 (2./2./2.) 00:00:52.2 (3./3./2.) 00:13:46.8 (13./8./4.) 00:01:02.4 (28./12./5.) 00:10:05.8 (5./4./2.) 8. 6. PDF
4. Břenek Hynek Tri club Česká Lípa Z12-14 M do 14 let 215 00:30:38.2 00:02:42.3 (12./6./4.) 00:00:52.2 (3./3./2.) 00:14:07.2 (15./9./5.) 00:01:02.3 (27./11./4.) 00:11:54.0 (14./8./4.) 12. 7. PDF
5. Kubát Martin SKP Ústí nad Labem Z12-14 M do 14 let 212 00:32:00.2 00:02:46.8 (15./7./5.) 00:01:21.0 (14./9./5.) 00:13:43.0 (11./6./3.) 00:00:40.9 (12./5./2.) 00:13:28.2 (22./10./5.) 14. 9. PDF
  Hellier Bruce Tri club Česká Lípa Z12-14 M do 14 let 216 DNS      
  Pietrula Jakub ArtSport Team Z12-14 M do 14 let 209 DNS      
  Kmoch Štěpán Triatlon Česká Lípa Z12-14 M do 14 let 213 DNS      

Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 - Z12-14 F do 14 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo Depo2 Běh Abs Pohlaví Diplom
1. Břenková Andělka Tri club Česká Lípa Z12-14 F do 14 let 206 00:27:03.3 00:02:15.0 (5./3./3.) 00:00:56.5 (7./2./2.) 00:12:02.6 (3./1./1.) 00:00:52.8 (23./13./8.) 00:10:56.2 (9./3./2.) 5. 1. PDF
2. Kovaříková Tereza Z12-14 F do 14 let 217 00:27:50.1 00:02:22.8 (7./4./4.) 00:01:31.4 (18./8./4.) 00:12:50.9 (7./2./2.) 00:00:27.0 (1./1./1.) 00:10:37.8 (8./2./1.) 7. 2. PDF
3. Sedláčková Stella Tri club Česká Lípa Z12-14 F do 14 let 207 00:29:56.7 00:02:11.1 (4./2./2.) 00:00:55.5 (5./1./1.) 00:13:24.6 (9./4./3.) 00:00:38.0 (8./4./2.) 00:12:47.3 (17./8./4.) 11. 5. PDF
4. Smutná Adina SKP Ústí nad Labem Z12-14 F do 14 let 204 00:32:20.7 00:02:46.5 (14./8./5.) 00:01:48.7 (26./14./9.) 00:15:26.7 (20./10./7.) 00:00:41.3 (13./8./4.) 00:11:37.2 (12./6./3.) 16. 7. PDF
5. Hovorková Barbora SKP Ústí nad Labem Z12-14 F do 14 let 203 00:32:49.9 00:02:53.8 (17./9./6.) 00:01:29.1 (17./7./3.) 00:14:03.4 (14./6./4.) 00:00:55.3 (24./14./9.) 00:13:28.1 (21./12./7.) 17. 8. PDF
6. Málková Emma SK Mosazný muž - Povrly Z12-14 F do 14 let 200 00:33:17.1 00:03:00.6 (19./11./7.) 00:01:38.5 (23./11./6.) 00:14:43.1 (16./7./5.) 00:00:46.4 (17./10./5.) 00:13:08.3 (18./9./5.) 19. 9. PDF
7. Yaňez Sofía SKP Ústí nad Labem Z12-14 F do 14 let 205 00:34:04.6 00:03:20.7 (23./14./9.) 00:01:40.7 (24./12./7.) 00:15:02.2 (18./9./6.) 00:00:48.6 (19./12./7.) 00:13:12.1 (19./10./6.) 21. 11. PDF
8. Vyletová Natálie KILPI KOME KLUB Z12-14 F do 14 let 201 00:35:33.9 00:02:10.7 (3./1./1.) 00:01:33.9 (20./9./5.) 00:16:37.4 (25./14./9.) 00:00:46.5 (18./11./6.) 00:14:25.3 (25./14./8.) 24. 14. PDF
9. Bílá Štěpánka Z12-14 F do 14 let 202 00:38:12.4 00:03:15.5 (22./13./8.) 00:01:41.5 (25./13./8.) 00:16:26.3 (24./13./8.) 00:00:38.5 (9./5./3.) 00:16:10.3 (27./15./9.) 27. 15. PDF
  Škodová Denisa Sk Asc Z12-14 F do 14 let 208 DNS