Seznam přihlášených

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH - Autotrend Běh Trojzemím 2022




Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bačáková Štěpánka 5 km Ženy nad 50 let (1972 a starší)
Bannertová Zuzana 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973)
Baran Lukáš 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983)
Bebčák Eliot 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší)
Bebčák Sebastian 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016)
Bílá Adéla Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Bílá Monika 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973)
Bílá Valerie 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012)
Bílý Jiří 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973)
Čílová Veronika 10 km Ženy do 59 let (1972 – 1963)
Čmelíková Jolana Mattoni Free Run 10 km Ženy do 59 let (1972 – 1963)
Dienelt Jan 10 km Muži do 39 let (2007 – 1983)
Dlouhý Petr OCR Čelakovice 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973)
Drozdová Martina RunBo Team Liberec 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973)
Drozdová Martina RunBo Team Liberec 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973)
Dušková 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983)
Farkašovská Lucie 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983)
Fijalková Eliška 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012)
Fišerová Adriana 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016)
Foretník Martin 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973)
Forštová Kristýna Dívky Slovan Liberec 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012)
Futó Denisa 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983)
Futó Lukáš 10 km Muži do 39 let (2007 – 1983)
Futó Viktorie 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018)
Hlaváčková Petra 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973)
Chaloupecká Naděžda 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973)
Janda Filip 10 km Muži do 39 let (2007 – 1983)
Janda Jiří 10 km Muži do 39 let (2007 – 1983)
Janda Jiří 10 km Muži do 39 let (2007 – 1983)
Jandová Michaela 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983)
Jarošová Simona 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983)
Latislavova Eva Běháme s radostí Jablonec 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973)
Louda Ondřej 10 km Muži do 39 let (2007 – 1983)
Mališová Michala 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983)
Maršíková Štěpánka Runbo Team Liberec 10 km Ženy do 39 let (2007 – 1983)
Matějková 10 km Ženy do 39 let (2007 – 1983)
Neprašová Eva 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973)
Nováček Jozef Runbo Team Liberec 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983)
Panoška Petr Mattoni FreeRun Liberec 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973)
Pěnička Jan Rokytnice nad Jizerou 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973)
Petráčková Jolana Ženy v běhu 5 km Ženy nad 50 let (1972 a starší)
Pihrt Tomáš 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983)
Prošková Marie 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983)
Prošková Marie 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983)
Pustajová Veronika 10 km Ženy do 39 let (2007 – 1983)
Račák Denis Jiskra Harrachov 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012)
Račák Miroslav Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži
Račák Samuel Jiskra Harrachov 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016)
Račák Adam 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973)
Račák Tadeáš 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014)
Račáková Eva 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973)
Račáková Eva Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Račáková Madlen 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018)
Radka Strnádková 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983)
Schulhof Matěj 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší)
Skoupá Anna 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973)
Strassová Michala 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983)
Strenzlová Soňa Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Suchardová Jitka 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973)
Suk Tadeáš Sukovičky 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016)
Suková Adéla Sukovičky 1600 m Žáci - holky (2009 – 2010)
Suková Jana Sukovičky 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983)
Svobodová Kateřina 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973)
Štekl Filip 10 km Muži do 39 let (2007 – 1983)
Trávniček Kryštof Namakaná lýtka 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012)
Valečko Marek 10 km Muži do 39 let (2007 – 1983)
Vašíček Adam KSM Hrádek 1600 m Dorostenci - kluci (2007 – 2008)
Vojáčková Pavla 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983)
Vojáčková Vanesa 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012)
Vojáčková Viktorie 400 m Školáci - holky (2013 – 2014)
Voldřich Ondřej 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973)
Zerzubová Sára 10 km Ženy do 39 let (2007 – 1983)
Žák Ladislav ALPINE CLUB AŠ 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016)
Žáková Johanka ALPINE CLUB AŠ 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018)
Žáková Olga ALPINE CLUB AŠ 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973)