Seznam přihlášených




Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adamova Ella 270 m Dívky 2016-2015
Andrea Joštová Okay Litvínov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 238
Anežka Křížová + Libuše Křížová + Pavel Vodička Modrý tým 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 414
Arnold Josua 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 2
Augusta Lopes Strommer Maria 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 3
Bajer Josef SEA Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 4
Balková Aneta STG Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 5
Baran František Most 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 6
Barbora Filipová + Renata Kalčeva + Ondřej Fillip Kamarádi v běhu 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 423
Barbora Prchlikova + Jindřich Slunecko + Libor Tůma Nedělníci -BBK 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 437
Barbora Zollpriesterová + Michaela Palinčáková + Veronika Bížov Sistas 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 428
Bartl Milan Krušnoborci 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 7
Bartlová Šárka Kadaň 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 8
Bartoň Lukáš 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 251
Bartoňová Barbora Údlice 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 252
Bartoš Miroslav BK Louny 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 9
Basel Miroslav Nelahozeves 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 10
Bäumelt Karel 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 11
Bäumelt Karel 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 253
Beck Lukáš AC Mariánské Lázně 810 m Chlapci 2010-2009
Becková Kateřina AC Mariánské Lázně 810 m Dívky 2008-2007
Becková Martina Olympijské družstvo Jirkov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 254
Bechyňová Ivana Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 255
Benák Pavel Mořská panna 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 12
Bendl Matyáš 540 m Chlapci 2012-2011
Blailová Bára KK Chomutov 540 m Dívky 2012-2011
Blailová Edita KK Chomutov 810 m Dívky 2010-2009
Blailová Jana KK Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 13
Bluma Viktor 100 m Chlapci 2018 a mladší
Blumová Marie 100 m Dívky 2018 a mladší
Bohuňovský Lukáš Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 14
Bondar Ivan 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 15
Borovský Martin Cobram team 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 16
Bořík Milan BLAŽIM 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 17
Boříková Barbora Blažim 810 m Dívky 2008-2007
Boříková Monika Blažim 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 18
Brabec Petr Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 19
Brožová Kateřina PROFFA 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 20
Bubáková Zuzana 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 256
Buchta Zdeněk 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 21
Bulín Alex 100 m Chlapci 2018 a mladší
Buňatová Kateřina Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 22
Bundzik Zdeněk Chomutov 2 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 23
Bureš Jaroslav Údlice 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 257
Burešová Metznerová Helena Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 24
Buriánová Lucie Havraň 810 m Dívky 2010-2009
Buriánová Silvie Havraň 270 m Dívky 2014-2013
Bystřická Kamila 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 258
Bystřický Jaroslav 7,5 km - Kamencový okruh Dorostenci 2006-2005 259
Carmen Wolf ATSV Gebirge 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 25
Cejthamrová Mia 270 m Dívky 2014-2013
Čaprnda Daniel Házenkáři v záloze 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 260
Čaprndová Ella Baby Bolt 270 m Dívky 2017
Černý Antonín Mk Kladno 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 26
Červenka Karel Hora Svaté Kateřiny 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 261
Červenková Anna Krasobruslařský klub Chomutov 100 m Dívky 2018 a mladší
Červenková Kateřina Krasobruslařský klub Chomutov 810 m Dívky 2010-2009
Češka Jan Chomutov 270 m Chlapci 2014-2013
Čičkanová Petra 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 28
Čmil Jan Most 270 m Chlapci 2017
Čmil Jan Most 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 29
Čvančara Pavel 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 30
Dagmar Juppová + Jan Vlček + Bohdana Martinovcová Šampus a Bublinky 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 446
Daniela Cimermanová + Ladislav Cimerman + Ladislav Cimerman Cimroši 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 458
Dibelka Vlastimil 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 31
Dinda Lukáš 270 m Chlapci 2017
Dindová Eliška 270 m Dívky 2016-2015
Dobiaš Vladimír 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 32
Doležal Ladislav 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 33
Dolnakova Denisa Běžci Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 262
Dort Jan 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 242
Drahý Petr Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 34
Drozdková Nikol 270 m Dívky 2014-2013
Dřevikovský Jaroslav Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 35
Dubská Kateřina 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 263
Dufková Eliška 540 m Dívky 2012-2011
Dufková Ivana 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 36
Ďurčo Filip 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 37
Ďuricová Agnes Ďuri - team 100 m Dívky 2018 a mladší
Ďuricová Barbora Ďuri - team 100 m Dívky 2018 a mladší
Dušek Petr 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 38
Dvořák Ivan Sportovci z Podbaby 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 39
Dvořak Daniel 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 40
Dvořák Marek VTŽ Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 41
Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 42
Dvořáková Anna VTŽ Chomutov 540 m Dívky 2012-2011
Dvořáková Gabriela 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 264
DZI-DZI Bílinská (j)Elita 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 43
Džambasov Filip 270 m Chlapci 2014-2013
Džambasov Jakub 270 m Chlapci 2016-2015
Ehert Jaroslav 270 m Chlapci 2016-2015
Eigl Košatová Naděžda 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 265
Eisenhammerová Lenka 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 266
Ella Maňáková Viktorie 270 m Dívky 2017
Ema Dvořáková + Amálie Fučíková + Marie Tejmlová RYCHLONOŽKY 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 433
Ertlová Lada Velemysleves 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 44
Faiglová Aneta PROFFA 270 m Dívky 2016-2015
Faiglová Nikol PROFFA 270 m Dívky 2014-2013
Faiglová Lenka Droužkovice 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 45
Fiala Jakub Čakovice v pohybu 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 46
Fiala Martin Fialky 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 267
Fiala Roman Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 47
Fialka František Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 48
Fialová Tereza Fialky 810 m Dívky 2010-2009
Fialová Veronika 270 m Dívky 2017
Ficker Alexandr 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 49
Filip Novák + Aleš Gelhof + Aléla Ferencová Wolves 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 417
Filipová Anna O.B.R.A. Team 100 m Dívky 2018 a mladší
Filipová Olga 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 50
Fišr Vojtěch 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 51
Fišr Zdeněk 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 52
Fojtík David 270 m Chlapci 2016-2015
Fojtíková Kristýna 100 m Dívky 2018 a mladší
Formanová Nikola K&P 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 53
Frantová Kateřina 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 268
Frey Eduard TOM - KČT Kralupy nad Vltavou 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 54
Frič Pavel Checomacoco 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 244
Fučíková Adéla TJ VTŽ 7,5 km - Kamencový okruh Juniorky 2004-2003 269
Fuková Iveta Údlice 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 270
Funková Barbora 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 271
Futera Stanislav 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 240
Gabriel Jaromír TEAM 7,5 km - Kamencový okruh Dorostenci 2006-2005 272
Gabrielová Petra TEAM 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 273
Gálová Linda SK Kraso Bílina 540 m Dívky 2012-2011
Gálová Pavlína SK Kraso Bílina 810 m Dívky 2010-2009
Gaube Jitka 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 55
Gaudlová Katarína 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 56
Gill Petr 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 57
Gill Šimon 270 m Chlapci 2016-2015
Grünes Adéla 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 274
Habart Petr Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 58
Háček Daniel 270 m Chlapci 2016-2015
Háčková Eva 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 275
Hahn Hana Hahn Team 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 59
Hanusová Ludmila 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 27
Hanzlík Martin Droužkovice 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 276
Hášová Lucie Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 60
havlíčková Michaela Hvězda severu 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 61
Havlín Václav 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 62
Hejduk Jan 270 m Chlapci 2014-2013
Hladová Marcela Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 277
Hlaváček Otakar 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 63
Hlavatá Emma 270 m Dívky 2017
Hlavová Kristýna 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 64
Hodek Matouš 270 m Chlapci 2016-2015
Hodková Julie 540 m Dívky 2012-2011
Hodková Martina 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 65
Holá Michaela 270 m Dívky 2016-2015
Holeček Jiří Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 66
Holý Jan 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 67
Holý Radek 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 68
Holý Václav Kadaň 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 69
hospodka Jakub SUDEMEL 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 70
Housková Jitka Aireye/Harmonelo 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 278
Hrbek Luděk Perkmon Academy 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 71
Hrdinová Veronika 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 279
Hrdličková Zdeňka 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 72
Hrebeniaková Anita 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 280
Hrib Jakub 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 73
Hricišin Eliáš 270 m Chlapci 2017
Hubínek Lukáš Reduktariáni 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 74
Hüblová Ella 270 m Dívky 2016-2015
Hudák Jiří 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 75
Hudák Tomáš 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 76
Hudková Taťána Kadaň 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 77
Huňady Patrik 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 78
Hůrka Otakar Bike a běh Ostrov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 79
Hutlasová Martina Chomutov 4 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 281
Chlubna Jan Sportovní klub vozíčkářů Sharks 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 80
Chrenková Michaela 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 282
Chrobáková Veronika Sweep Ultimate Gym 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 283
Chrpa Lukáš Sweep Ultimate Gym 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 462
Illiková Vanessa Chomutov 540 m Dívky 2012-2011
Iveta Matulová + David Matula + Lucie Studničková Poníci 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 411
Izakovič Michal EasyCamps 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 284
Jakub Matušík + Barbora Nedvědová + Maxmilián Matušík T(h)uláci 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 419
Jakůbek Daniel 270 m Chlapci 2014-2013
Jakůbek Jonáš 270 m Chlapci 2016-2015
Jana Hennlichová + Adéla Višová + Jan Kostrhoun 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 429
Jancakova Tina 100 m Dívky 2018 a mladší
Jancakova Klara 270 m Dívky 2016-2015
Janeček Petr Most 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 81
Janíková Petra Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 82
Jánošík Martin 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 83
Janošíková Marta 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 285
Janoušek Petr 7,5 km - Kamencový okruh Dorostenci 2006-2005 286
Janoušková Adéla Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Juniorky 2004-2003 287
jaroslav segl KL sport most 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 84
Jaroslav Toman + Jiřina Tomanová + Toman Jaroslav Tomani 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 444
Jech Dalibor SKP Hvězda Jirkov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 85
Jech Matyáš 270 m Chlapci 2017
Jechová Elena 100 m Dívky 2018 a mladší
Jelínek Tomáš Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 86
Jelínková Jana Báječné ženy v běhu 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 87
JÍLKOVÁ Eva 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 88
Jírovcová Petra Kadaň 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 288
Jiří Kopica + Bertha Condori Ramos de Maják + David Maják Mezinárodní (ne)běžecký spolek 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 453
Jiří Musil + Blanka Lipmannová + Milan Štefanov 4fin 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 447
Jiří Poprovský + Alice Fajčíková + Petra Tschochnerová Stopgaučink 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 410
Jitka Tropková + Michaela Hercíková + Jiří Hercík 3JM 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 432
Josef Karhan + Jiří Šulc + Lukáš Bamburák ŠuKaBam runners 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 403
Julie Mouleová + Klára Mouleová + Dominik Pavlát Domino a jeho Vorvani 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 435
Juppová Pavla Jirkov 7,5 km - Kamencový okruh Juniorky 2004-2003 289
Juračka Michal 270 m Chlapci 2014-2013
Kadlecová Světlana Klášterec 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 89
Kaisr Zdeněk 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 90
Kämpf David Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 290
Kämpfová Anna 100 m Dívky 2018 a mladší
Karbanova Michaela Šneci v běhu 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 91
Karhan Josef 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 92
Karlík Fišrová + Eva Koudelová + Eliška Francová Lída BEET RUNNERS 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 430
Káš Maxim 270 m Chlapci 2017
Kateřina Kämpfová + Eliška Kämpf + Petr Beneš Kämpfteam 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 426
Kejak Robert 100 m Chlapci 2018 a mladší
Kejřová Markéta Litvínov 540 m Dívky 2012-2011
Kindlová Eva Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 291
Kindlová Tereza Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 292
Kirnová Leyla 270 m Dívky 2016-2015
Kirnová Vivienne 270 m Dívky 2014-2013
Klaus Pavel Vysoká Pec běží 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 93
Klíma Jan 270 m Chlapci 2017
Klíma Josef 7,5 km - Kamencový okruh Junioři 2004-2003 293
Klíma Michal 540 m Chlapci 2012-2011
Klíma Rostislav 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 94
Klímová Nina 270 m Dívky 2014-2013
Klímová Petra Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 95
Kment Jakub 270 m Chlapci 2017
Kment Kryštof 270 m Chlapci 2014-2013
Kňáva Tomáš Běžci Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 294
Knorová Jiřina 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 96
Kobík Martin Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 97
Koco Zdeněk Runners Musketeers 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 98
Kochlöfl Martin 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 99
Kokšálová Michaela 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 295
Kolářová Evelína TJ VTŽ Chomutov 270 m Dívky 2014-2013
Koller Daniel Běhám pro hospic Most 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 100
Koller Milan BehamProHospicMost 21 km - Hlavní závod Veteráni 1951 a starší 101
Kondrusová Michaela Šneci v běhu 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 296
Königová Natálie Florbal Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Dorostenky 2006-2005 297
Konopásek Tomáš 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 102
Kopecký Aleš 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 103
Kopica Jiří Ropáci z Kadaně 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 104
Kordinová Andrea 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 298
Kos Ladislav 100 m Chlapci 2018 a mladší
Koskubová Klára Rozběháme Most a Mattoni free run 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 105
Kostka Josef 21 km - Hlavní závod Veteráni 1951 a starší 243
Kotěšovec Václav BK Louny 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 106
Kotrčová Kateřina 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 299
Kottová Barbora Ústí nad Labem (okr. Ústí nad Labem 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 107
Kotyza David 270 m Chlapci 2016-2015
Kotyzova Nela 270 m Dívky 2014-2013
Kovaŕíková Valerie 270 m Dívky 2017
Kovář Jakub Chomutov 270 m Chlapci 2016-2015
Kožená Klaudie Chomutov 270 m Dívky 2016-2015
Kožený Tadeáš Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 108
Krajcová Martina Chomutov 270 m Dívky 2014-2013
Krajčová Aneta 100 m Dívky 2018 a mladší
Králová Kateřina Chomutov 540 m Dívky 2012-2011
Kratochvílová Pavlína 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 239
Krejcová Nikola 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 359
Krejčí Laura Sporťáci Žatec 270 m Dívky 2017
Krejčíková Kateřina 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 300
Krejčová Viktorie 270 m Dívky 2014-2013
Kristýna Pikalová + Marek Šubík + Michal Havlíček STG Strupčice 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 461
Krovská Hana 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 301
Křapek Matyáš 100 m Chlapci 2018 a mladší
Křečková Michaela 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 109
Křížek Jaromír 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 302
Kubica Pavel 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 110
Kubovič Daniel DUKLA Zátiší 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 111
Kubovič Daniel DUKLA Zátiší 810 m Chlapci 2008-2007
Kubovičová Patricie Málkov 100 m Dívky 2018 a mladší
Kubovičová Klíčová Anna DUKLA Zátiší 270 m Dívky 2017
Kučera Jiří 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 112
Kučera Ládík 100 m Chlapci 2018 a mladší
Kučera Ladislav SEA Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 303
Kučera Ondrášek 270 m Chlapci 2017
Kučera Petr 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 113
Kučerová Šárka 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 114
Kučerová Ivanka 540 m Dívky 2012-2011
Kudrna Pavel 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 115
Kufová Madlen Sweepsport 270 m Dívky 2016-2015
Kuchařík Pavel Jirkov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 116
Kundert Mattias Chomutov 1 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 117
Kusala Svätopluk Šneci v běhu 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 118
Kusek Robert 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 119
Kůta Jan 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 304
Lajtner Petr 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 305
Lehrl Josef Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 120
Lenka Hlavova + Martin Hlava + Simona Hlavová Hlavouni 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 425
Lenka Jandová + Martin Janda + Božena Havlenová 2+1 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 456
Libecajt Josef 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 121
Liebig Vilém 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 122
Liebig Vojtěch 270 m Chlapci 2014-2013
Liebigová Radka 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 123
Lily Husova Olivia Aireye 100 m Dívky 2018 a mladší
Lucie Čečrlová + Miroslava Marková + Lukáš Fanta Cobram 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 424
Lucie Robelová + Josef Tichý + Petra Tichá TicháCzech 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 441
Luxa Michal Běžci Chomutov - vodič 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 124
Luxová Eliška Běžci Chomutov 270 m Dívky 2016-2015
Luxová Emma Běžci Chomutov 270 m Dívky 2016-2015
Macek Jiří VTZ Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 125
MACÍK ANTONÍN 810 m Chlapci 2010-2009
Maher Chris 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 126
Malec Pavel 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 127
Maleček Petr Sací komando Most 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 306
Malečková Tereza 100 m Dívky 2018 a mladší
Malý Lubomír Rozběháme Karlovy Vary 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 128
Maňák Luboš Magistrát. města Mostu 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 129
Manertová Radka Rozběhej Litvínov 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 130
Marcela Repáčová + Pavel Gál + Jana Razakowská 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 436
Marhold Jan 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 307
Martin Kolomazník + Michal Zícha + Lukáš Kirn SKPV Team 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 440
Masaryk Andrej 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 131
Matušková Hana 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 308
Matys Lukáš 270 m Chlapci 2017
Matys Zdeněk 270 m Chlapci 2014-2013
Matysová Lucie 270 m Dívky 2016-2015
Max Podrabský Miroslav PoHan 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 132
Menšík Viktor 810 m Chlapci 2010-2009
Menšíková Valentýna Chomutov 810 m Dívky 2008-2007
Micáková Emma 270 m Dívky 2016-2015
Mičová Hanka 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 133
Michaela Kindlová + Tomáš Kindl + Petr Janák Kindl & partneři 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 407
Michaela Kondrusová + Kateřina Krejčíková + Karel Krejčík K+K+K 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 405
Minařík Jan Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 309
Mirka Hlaváčková + Jirka Hlaváček + Lucka Zlámalová Kingáčovi a Luca 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 439
Mlýnková Johanka 270 m Dívky 2014-2013
Mojdl Viktor Reduktariáni 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 134
Moll Jan 270 m Chlapci 2016-2015
Molnárová Markéta 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 310
Monika Peštová + Daniel Kareš + Jan Petržílka PREDÁTOŘI 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 421
Moravcová Jana Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 135
Motejzík Václav Motejzíkovi 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 136
Motejzíková Elen Motejzíkovi 100 m Dívky 2018 a mladší
Müllerová Soňa 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 311
Mydlář Josef 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 137
Mydlářová Amélie 270 m Dívky 2017
Nádaská Renata 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 138
Nádaský Tobiáš TJ VTŽ Chomutov 540 m Chlapci 2012-2011
Námešná Darina 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 312
Natálie Němečková Veronika 540 m Dívky 2012-2011
Němcová Michaela Jirkov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 139
Němec Marek 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 140
Němeček Jakub 270 m Chlapci 2014-2013
Nestlerová Andrea Chomutov 270 m Dívky 2014-2013
Nesvadba Vladimír Zdravotní klaun 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 141
Neugebauer Josef 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 142
Nezbedova Anna 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 313
Nezbedová Eliška 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 314
Nikolič Marta 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 143
Novák Václav 270 m Chlapci 2017
Novák Jaroslav 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 144
Nováková Jana now@k_runners 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 0
Nováková Jana now@k_runners 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 315
Novotná Lenka 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 146
Novotný Jonáš 270 m Chlapci 2016-2015
Novotný Radim 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 147
Novy Jaroslav Kynšperk nad Ohří 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 148
Nuc Jan 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 149
Nyplová Anna 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 150
Odstrčilová Michaela 270 m Dívky 2014-2013
Oldřich Pěnička + Ladislav Kos + Jan Vaněk Jsme mladí, krásní, inteligentní. Každej nás musí mít rád. 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 452
Ondřej Moutvička + Patrik Fričl + František Hejl Hunters Litvínov 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 416
one no Fialky 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 342
one no Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Dorostenci 2006-2005 316
Ostková Valérie 270 m Dívky 2016-2015
Ostková Magdaléna 100 m Dívky 2018 a mladší
Ouzký Ota Jirkov 270 m Chlapci 2016-2015
Pabišta Petr BKJ Most 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 317
Pánková Jana Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 151
Panošková Lenka 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 318
Papay Jindřich Nelahozeves 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 152
Pašková Lucie 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 153
Pátek Tomáš Friday Team 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 154
Patera Miroslav BK Louny 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 155
Pavel Nobst + Petr Češka + Miroslav Kunc Nigerijci 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 457
Pavel Ryzák + Jakub Patúc + Jiří Patík TJ VTŽ Chomutov 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 442
Pavla Hlavatá + Lucie Zíková + Ivana Klečková Seňoritas 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 412
Pavlasová Miluška Rájov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 319
Pecháčková Veronika Jedničky a Nuly 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 156
Pelc Jaroslav Běžci Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 320
Penk Ondřej 7,5 km - Kamencový okruh Dorostenci 2006-2005 321
Penková Klára 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 322
Pešta Michal Rockeři 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 157
Petr Jursík + František Smiško + Adam Studený Garden Boys 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 460
Petr Kameník + Promovaní inženýři + Radek Herškovič Promovaní inženýři 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 413
Petr Veit + Michal Veit + Tomáš Veit 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 445
Petr Wachtfeidl + Michaela Stanečková + Rudolf Růžička Alešovka 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 454
Petr Weiss + Květka Kronichová + Lenka Bartoníčková good runners 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 455
Petra Klímová + Jaroslava Hošková + Tomáš Vojtěchovský JaPeTo Team 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 401
Pichlík Lukáš Ohřecká osmička 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 158
Pilík Stanislav Panský mlýn Rakovník 21 km - Hlavní závod Veteráni 1951 a starší 159
Pitelová Michaela Kadaň 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 160
Pizová Eva TJ VTŽ CHOMUTOV 270 m Dívky 2014-2013
Podrazilová Jana 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 323
Podzimková Kamila Meziboří 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 161
Pokryvka Radek 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 162
Polanský Petr Most 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 163
Pöplová Romana 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 164
Pospisil František Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 165
Pospíšilová Eliška 270 m Dívky 2014-2013
Potrebuješ Jan Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 324
Prchlikova Barbora Benešovský běžecký klub 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 166
Procházka Erik 100 m Chlapci 2018 a mladší
Prokeš Dušan 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 168
Prokopcová Eliška Prokopčáci 270 m Dívky 2016-2015
Provazník Blahoslav Žatec 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 169
Přemysl Jánský + Ladislav Kala + Dušan Petrovič Stella Metalli Team 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 450
Přemysl Jánský + Ladislav Kala + Dušan Petrovič Stella Mettali Team 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 448
Punčochář Jan 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 170
Radana Hubínková + Linda Smišková + Petra Jursíková Garden Girls 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 459
Radek Malecký + Jiří Grohol + Martin Kilik 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 408
Radka Hodicová + Pavel Kment + Luděk Hodic Náhodné setkání 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 420
Radka Charvátová + Jiří Charvát + Ivana Foltová Achilles Runners 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 409
Rejzkova Pavlína 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 325
Renata Kuchařová + Lukáš Kuchař + Alexandr Kuchař Cook Team 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 404
Rezkova Viktorie VTZ Chomutov 270 m Dívky 2014-2013
Ringlerová Mariana 270 m Dívky 2016-2015
rohla Daniel 270 m Chlapci 2017
Rohlová Barbora 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 326
Roman Husák + Petra Husáková + Alexandr Husák Jirkov 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 406
Roman Vik + Tomáš Vik + Lukáš Šantora Bečov - Praha - Hořenec 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 422
Ronovská Jana 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 171
Rosecký Jan TJ VTŽ Chomutov 540 m Chlapci 2012-2011
Růžková Ella 270 m Dívky 2014-2013
Rychtaříková Lívia 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 172
Řehoř Zdeněk 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 167
Řepík Štěpán 270 m Chlapci 2016-2015
Řepík Šimon 270 m Chlapci 2016-2015
Říhová Jitka 270 m Dívky 2016-2015
Sabo Ján 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 173
Sebastian Milička + Jan Král + Oliver Kharboutli Piráti Chomutov 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 415
Sedlarová Michaela Dvoreček 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 174
Segeč Karol Žatec 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 175
Segeč Marek 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 176
Seidlová Pavla 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 327
Sejval Michal SEA Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 328
Selinger Marek 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 177
Shevanau Daniil 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 178
Schönfelder Vladimír Slatina 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 179
Simona Puršová + Ondřej Blail + Miroslav Kubáč Chomutov 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 451
Skála Lukáš 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 329
Skalník Jiří V klídku tým 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 330
Skalníková Ema V klídku tým 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 331
Sládek Vladimír Stg Strupčice 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 180
Sladká Petra Litvínov 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 181
Sobotková Marie Mattoni FreeRun Most 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 182
Sochor Marek Sweep ultimate gym 270 m Chlapci 2014-2013
Sochor Josef Sweep ultimate gym 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 332
Soukupová Kamila 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 333
Spodniaková Jana 270 m Dívky 2016-2015
Sprung Franz RSV Erzgebirge 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 183
Stacho Erik STG Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 184
Stanislav Král + Filip Morávek + Tomáš Morávek 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 431
Steckerova Barbora VTŽ Chomutov 540 m Dívky 2012-2011
Steinerová Gábina Běžci Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 334
Stejskal Jakub Kadaň 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 185
Stejskal Matyáš Kadaň 270 m Chlapci 2014-2013
Stejskalová Marika Kadaň 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 186
Steklá Jaroslava Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 335
Stoklásek Miroslav 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 336
Straková Hana 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 187
Stumpf Michal M.E.N. run team 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 213
Sučík David 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 337
Sulanska Ilona Vysoká Pec 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 338
Svačina Pavel 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 188
Svobodová Simona Ústí nad Labem (okr. Ústí nad Labem 810 m Dívky 2008-2007
Svobodová Eliška 270 m Dívky 2016-2015
Svobodová Martina Ústí nad Labem (okr. Ústí nad Labem 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 189
Šámal Václav BK Louny 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 190
Šidlochová Eliška Florbal Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 339
Šimek Maxim 270 m Chlapci 2014-2013
Šimůnek Matyáš 270 m Chlapci 2014-2013
Šindelář Jiřík 270 m Chlapci 2014-2013
Škrípal Karel 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 340
Šlais Jakub Běžci Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 341
Šmeráková Petra Hopman Team Žatec 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 191
Šrámek Samuel 270 m Chlapci 2017
Šroubová Hana 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 343
Šťastný Jaroslav Maraton klub Kladno 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 192
Šteidlová Petra 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 344
Štěnička Ondřej 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 193
Štěrba Michal 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 345
Štětinová Květuše Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 346
Štětinová Květa Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 347
Štětka Jiří 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 194
Štika Martin STIKAman 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 195
Šťovíček Petr 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 196
Šupol Michal Sweep Factory Team 540 m Chlapci 2012-2011
Šupol Michal Sweep Factory Team 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 197
Šveňhová Alena Krušnénakole 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 198
TAPŠÍK Tomáš Bílinská (j)Elita 7,5 km - Kamencový okruh Dorostenci 2006-2005 348
TAPŠÍK Zdeněk Bílinská (j)Elita 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 199
Tilcer Daniel TJ Slávie Chomutov, z.s. 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 200
Tomáš Beck + Lukáš Menšík + David Menšík ToLuDa 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 449
Tomáš Bruna + Eva Gaubeová + Petr Soudek CF Litvínov aliance 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 434
Tomšů Ladislav 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 201
Toth Tomáš 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 202
Trochtová Vanessa Chomutov 270 m Dívky 2014-2013
Tropek Antonín 270 m Chlapci 2016-2015
Trousilová Nikola 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 203
Truneckova Agata 270 m Dívky 2016-2015
Tržická Tereza Běžci Chomutov 810 m Dívky 2008-2007
Tržický Lukáš Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 204
Tržický Tomáš Běžci Chomutov 540 m Chlapci 2012-2011
Tučková + Petr Káš + Petr Káš Martina Kášovci 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 418
Tůma Martin 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 205
Turčanová Ladislava 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 361
Týr Tedik 270 m Chlapci 2017
Týr Tobik 270 m Chlapci 2016-2015
Uldrich Tomáš Jedničky a Nuly 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 206
Ullmann Rico SG 47 Wolkenstein 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 207
Ulrichová Zuzana Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 208
Václav Bartoň, + Alžběta Pospíšilová + Aleš Gartner New Roll Runners 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 443
Vágner Jan Fitness Zimák Most 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 209
Válečková Renata BKJMost 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 349
Valentová Miroslava Hahn team 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 210
Vaněk Jan RD Vinařice - Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 211
Vaníček Jiří Chomutov 2 21 km - Hlavní závod Veteráni 1951 a starší 212
Váňová Karolína Florbal Chomutov 810 m Dívky 2008-2007
Vávrová Lucie Klášterec nad Ohří 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 214
Vávrová Zuzana Vysoká Pec běží! 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 215
Vávrů Augustýn TJ VTŽ Chomutov 270 m Chlapci 2016-2015
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 216
Vávrů Liliana TJ VTŽ Chomutov 100 m Dívky 2018 a mladší
Večeřa František VTŽ Chomutov 21 km - Hlavní závod Veteráni 1951 a starší 217
VEITOVÁ TATIANA 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 350
Veronika Babinčáková SRTG Strupčice 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 351
Veronika Dvořáková + Tereza Klímová + Anna Stellnerova Bezejmenni 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 402
Veselá Lucie Chomutov 540 m Dívky 2012-2011
Veselý Martin SEA Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 218
Vilímská Barbora 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 352
Vimr Jiří 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 219
Vincencová Martina 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 353
Vincze Kryštof 810 m Chlapci 2010-2009
Vitvar Pavel Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 220
Vlach Michal 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 354
Vlachová Kukučová Anna 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 355
Vlastimil Jiřiště + Miroslav Jiriste + Petra Bóriková PVM 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 438
Vlk Pavel 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 221
Vodrážková Petra 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 222
Vodvárka Roman 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 223
Vojtěch Malý + Vojtěch Malý + Lukáš Ryneš Sweep Ultimate Gym-PANB-Xandor 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 427
Volf Miroslav Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 224
Volínová Puchalik Barbara 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 225
Vondráček Ladislav BK Pesvice 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 226
Vondráčková Laďka Prostě běž! 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 356
vondraškova Karolina 270 m Dívky 2014-2013
Vondrouš Jiří Teplice 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 227
Vošahlík Martin Be Fit Academy 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 228
Vošta Jan Vošťáci 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 229
Voštová Dita Vošťáci 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 230
Voštová Nikol 100 m Dívky 2018 a mladší
Votava Jan 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 231
Vrbova Andrea Stg Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 357
Vrbová Ema Tj VTŽ Chomutov 270 m Dívky 2014-2013
Vrbová Petra 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 232
Vršitá Magdaléna KK Chomutov 810 m Dívky 2010-2009
Wágner Roland 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 233
Weinhöfer Filip 270 m Chlapci 2016-2015
Weinhöfer Petr TJ VTŽ Chomutov 270 m Chlapci 2014-2013
Wilderová Nicolle 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 358
Zajac Michal 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 234
Zbuzek Jaroslav Spona Teplice 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 235
Zbuzek Michal Unipetrol 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 236
Zralíková Sára 100 m Dívky 2018 a mladší
Zumr Petr 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 237
Žáčková Kadeřábková Petra 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 241