Detail závodu

Neratovická 201 - 1.kolo

Neratovice

Běh do schodů

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

19.02.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Open

Rafani

Pořadatel a kontakt

Společně pro Neratovice


Tel.: +420 605 923 051
neratovicka201@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Babický Jan HZS ÚO Mělník Rafani Muži 16-50 let 85
Bártová Gabriela Open Ženy 16-50 let 88
Bártová Kateřina Open Děti (do 10 let) 89
Beneš František JOSKATEL Team Open Děti (do 10 let) 58
Beneš Vladimír JOSKATEL Team Open Muži 16-50 let 13
Boural Václav Open Muži 16-50 let 122
Bulíř Radoslav SRTG Český Brod Rafani Muži 16-50 let 14
Bulíř Radoslav SRTG Český Brod Open Muži 16-50 let 15
Burdych Petr Mexicka vlna Open Muži 16-50 let 60
Burdych Petr Mexicka vlna Open Děti (do 10 let) 61
Bureš Ondra Sparta Praha Open Muži 16-50 let 118
Buzák Peter Mexická vlna Open Muži 16-50 let 81
Čechlovský Robert Open Muži 16-50 let 128
Čechlovský Robin Open Děti (do 10 let) 125
Čejka Martin Rozlítané Čejky Open Veteráni muži (nad 51 let) 92
Čejka Ondřej Rozlítané Čejky Open Muži 16-50 let 93
Dindošová Diana AKADEMIE Neratovice Open Děti (od 11 let do 15 let) 96
Dindošová Olivia AKADEMIE Neratovice Open Děti (do 10 let) 97
Dvořák Aleš Mexická vlna Open Muži 16-50 let 5
Dvořák Aleš Mexická vlna Rafani Muži 16-50 let 6
Dvořáková Helena Open Veteráni ženy (nad 51 let) 8
Eliášová Lucie Open Ženy 16-50 let 55
Fidrant Lukáš Rodina Open Muži 16-50 let 71
Fojtková Tereza Open Děti (od 11 let do 15 let) 31
Fuxova Alexandra Volejbal Neratovice Open Děti (od 11 let do 15 let) 90
Holan Michal SR team Vrátno Rafani Muži 16-50 let 41
Holanová Viktorie SR team Vrátno Open Děti (od 11 let do 15 let) 73
Hons Tobiáš Open Děti (do 10 let) 34
Horská Adéla SR team Vrátno Open Ženy 16-50 let 40
Horská Vlasta SR team Vrátno Open Ženy 16-50 let 38
Horský Kristián SR team Vrátno Open Děti (od 11 let do 15 let) 72
Hunčovský Ondřej AC Sparta Praha Open Muži 16-50 let 11
Janda Jakub SDH Libiš Rafani Muži 16-50 let 2
Janda Jakub SDH Libiš Open Muži 16-50 let 12
Kalinova Monika Sdh Libiš Open Děti (od 11 let do 15 let) 105
Klein Petr SRTG Český Brod Rafani Muži 16-50 let 18
Klein Petr SRTG Český Brod Open Muži 16-50 let 19
Klír Lukáš AVSP Open Děti (do 10 let) 80
Kocourek František Karate Dragon Open Veteráni muži (nad 51 let) 67
Konečná Jana Open Ženy 16-50 let 112
Korbel Aleš Open Muži 16-50 let 113
Korbel Aleš Rafani Muži 16-50 let 114
Kratochvíl Ivo Jelita Open Muži 16-50 let 95
Kratochvíl Tomáš Jelita Open Muži 16-50 let 94
Krejčík Jan Rafani Muži 16-50 let 119
Krumpholc Aleš Přístav Neratovice Open Muži 16-50 let 78
Kučerová Natália Open Děti (od 11 let do 15 let) 46
Kučerová Pavla Open Ženy 16-50 let 45
Landová Michaela Mexická vlna Open Veteráni ženy (nad 51 let) 1
Landová Mirka Mexická vlna Open Ženy 16-50 let 7
Lebeda Maxim AVSP Open Muži 16-50 let 75
Lebedová Katy AVSP Open Děti (od 11 let do 15 let) 76
Lemarie Petr Přístav Neratovice Open Muži 16-50 let 77
Lhota Jan Open Děti (do 10 let) 120
Lhotová Gabriela Open Ženy 16-50 let 121
Líman Lukáš SDH VEHLOVICE Open Muži 16-50 let 84
Livora Václav SRTG Český Brod Rafani Muži 16-50 let 22
Livora Václav SRTG Český Brod Open Muži 16-50 let 23
Lux Pavel Akademie Neratovice Open Děti (od 11 let do 15 let) 33
Luxová Mariana Open Děti (od 11 let do 15 let) 103
Luxová Rozálie Open Děti (do 10 let) 104
Marcol Lukas Rafani Muži 16-50 let 10
Mitka Jan Mexická vlna Open Muži 16-50 let 110
Mitková Kateřina Mexická vlna Open Děti (do 10 let) 111
Mitura Karel Jakl Karviná Open Muži 16-50 let 117
Mlýnek Lukáš Ostravšti cypi Open Muži 16-50 let 25
Mochová Lucie Ostravšti cypi Open Ženy 16-50 let 54
Mráček Pavel Příznivci běhu Stránka Open Veteráni muži (nad 51 let) 30
Mrhálková Doubravka Open Děti (od 11 let do 15 let) 4
Mrhálková Ludmila Open Děti (od 11 let do 15 let) 59
Musilová Veronika Open Ženy 16-50 let 124
Navrátil Jiří SRTG Český Brod Rafani Muži 16-50 let 16
Navrátil Jiří SRTG Český Brod Open Muži 16-50 let 17
Ondřich Martin Jiřice Rafani Muži 16-50 let 56
Ondřich Martin Jiřice Open Muži 16-50 let 57
Paluska Lukáš Příznivci běhu Stránka Rafani Muži 16-50 let 53
Paluska Lukáš Příznivci běhu Stránka Open Muži 16-50 let 35
Pěknic Honzík Harry Punk Open Děti (do 10 let) 3
Pěknicová Jana Mexická vlna Open Ženy 16-50 let 20
Petříkov Daniel SR team Vrátno Rafani Muži 16-50 let 36
Prokeš Martin Hovnatarians Open Muži 16-50 let 24
Prokop Jan Open Muži 16-50 let 91
Punk Harry Harry Punk Open Muži 16-50 let 86
Ryšlava Natalie Sdh Libiš Open Děti (od 11 let do 15 let) 106
Sebera Michal A. C. Sparta Praha Open Muži 16-50 let 115
Stepankova Monika Mexicka vlna Open Ženy 16-50 let 62
Šafránek Ondřej Přístav Neratovice Open Muži 16-50 let 98
Šafrata David Sdh Libiš Open Děti (od 11 let do 15 let) 107
Šimíček Jan Akademie Neratovice Open Děti (do 10 let) 102
Šimíčková Adéla Akademie Neratovice Open Děti (do 10 let) 101
Šimíčková Anna Akademie Neratovice Open Děti (od 11 let do 15 let) 100
Šmegrová Michaela Báječné ženy v běhu Open Ženy 16-50 let 99
Šolc Filip Mexická vlna Open Děti (do 10 let) 70
Šolcová Jana Mexická vlna Open Ženy 16-50 let 21
Šolcová Michaela Mexická vlna Open Děti (do 10 let) 69
Šprincl ml. David Akademie Neratovice Open Děti (od 11 let do 15 let) 64
Šprincl st. David Akademie Neratovice Open Muži 16-50 let 63
Šprinclová Linda Akademie Neratovice Open Děti (od 11 let do 15 let) 65
Tajčmanová Klára SR team Open Ženy 16-50 let 39
Tesaříková Jindřiška Open Ženy 16-50 let 29
Trédl Jan Sk Slavia Praha Open Děti (od 11 let do 15 let) 109
Truong Tomáš Mexická vlna Open Muži 16-50 let 66
Tsvitljich Tomáš Open Děti (od 11 let do 15 let) 129
Turková Bára Akademie všestranné sportovní přípravy Neratovice Open Děti (do 10 let) 87
Uhrová Alice Plavčíci Aquapalace Open Veteráni ženy (nad 51 let)
Ulčar Martin Open Děti (do 10 let) 126
Ulčar Miroslav Open Muži 16-50 let 68
Ulčarová Veronika Open Děti (do 10 let) 127
VÁGNER PAVEL Open Muži 16-50 let 108
Valent Petr www.mssch.cz Open Muži 16-50 let 52
Valentová Zita www.mssch.cz Open Ženy 16-50 let 51
Veselka Václav Avsp Neratovice Open Děti (od 11 let do 15 let) 82
Veselková Ester Open Ženy 16-50 let 83
Vízner Luděk SR team Vrátno Rafani Muži 16-50 let 116
Vízner Luděk Open Muži 16-50 let 130
Vízner Luděk SR team Vrátno Open Muži 16-50 let 37
Vladimír Kučera Sedlaček Raicing Open Veteráni muži (nad 51 let) 32
Vožda Dominik Open Děti (do 10 let) 47
Voždová Alena Open Ženy 16-50 let 42
Voždová Gabriela Open Děti (od 11 let do 15 let) 49
Weil Robert Mexicka vlna Open Muži 16-50 let 79
Wiesner Richard Open Muži 16-50 let 123
Závora Ivan Báječní muži v běhu Ostrov Open Veteráni muži (nad 51 let) 74
Zbúrová Alice Plavčíci Aquapalace Open Ženy 16-50 let
Zelenka Jaroslav Open Muži 16-50 let 9
Zeman Jaroslav Open Muži 16-50 let 50
Zeman Oliver Open Děti (do 10 let) 44
Zemanová Dorota Open Děti (do 10 let) 48
Zemanová Veronika Open Ženy 16-50 let 43
Židoň Ladislav Mexická vlna / Mlékojedy Open Muži 16-50 let 26
Židoň Vojtěch Mexická vlna / Mlékojedy Open Děti (do 10 let) 28
Židoňová Petra Mexická vlna / Mlékojedy Open Ženy 16-50 let 27

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Open Muži 16-50 let 44
Open Děti (do 10 let) 22
Open Ženy 16-50 let 22
Open Děti (od 11 let do 15 let) 21
Rafani Muži 16-50 let 15
Open Veteráni muži (nad 51 let) 5
Open Veteráni ženy (nad 51 let) 3
Celkem 132