Detail závodu

Aprílová půlka

Starý Bydžov

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

15.04.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Desítka

Půlmaraton

50m

100m

200m

500m

Pořadatel a kontakt

Obec Starý Bydžov, KČT Jiskra Nový Bydžov


Tel.:
aprilovapulka@seznam.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: 2.ročník Starobydžovského půlmaratonu

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Vobořil 50m Děti 5-6let D58
Adamušková Lucie Desítka Žena do 39let 100
Amálka Štvéráková 50m Děti 1-4 roky D44
Andrea Angustová Desítka Žena 40+ 165
Antoš Dan Desítka Muž do 39let 164
Artur Kuška 100m Děti 7-9let D62
Barbora Kmínková Desítka Žena do 39let 118
Barbora Křížová 200m Děti 10-12let D45
Barbora Musilová Desítka Žena do 39let 157
Bašková Romana Splašená lokomotiva Chlumec n/C Desítka Žena 40+ 101
Bečvařík Jiří Splašená lokomotiva Chlumec n/C Půlmaraton Muž 40+ 3
Belobrat Ivan Půlmaraton Muž 40+ 53
Blaha Rostislav BK Vísky Desítka Muž do 39let 4
Blahová Jaroslava BK Vísky Desítka Žena 40+ 102
Bouška Daniel Desítka Muž do 39let 103
Bradnová Alexandra ŽůŽo Klub Team Desítka Žena do 39let
Broulík Luděk Půlmaraton Muž 40+ 56
Brzák Milan Splašená lokomotiva Půlmaraton Muž 40+ 5
Buka Tomáš Půlmaraton Muž do 39let 6
Buková Antonie 50m Děti 1-4 roky
Buková Rozárie 50m Děti 5-6let
Čtvrtečka Jakub Druháci z Klicperky 100m Děti 7-9let D1
Dieter Palisch Heinz Půlmaraton Muž 40+ 7
Drbohlav Jan RH Kartouzy Valdice Půlmaraton Muž do 39let 8
Drobek Martin Run for live, Zábědov Desítka Muž do 39let 104
Ducháček Matěj 50m Děti 5-6let D2
Ducháčková Alena Desítka Žena do 39let 105
Dzurindák Jáchym Run for Live 100m Děti 7-9let
Dzurindáková Michaela Run for Live Desítka Žena do 39let 150
E. Drobková Amálka Run for live, Zábědov 100m Děti 7-9let D3
Elena Truhlářová Desítka Žena 40+ 162
Erban Adam Druháci z Klicperky 100m Děti 7-9let D4
Erban Luděk Druháci z Klicperky 100m Děti 7-9let D5
Fátor Hynek Kasper Swix Team Půlmaraton Muž do 39let 9
Fátor Miloslav Maratonstav Úpice Půlmaraton Muž 40+
Fátorová Nikola x Desítka Žena do 39let 146
Fedor David Půlmaraton Muž do 39let
Ferda Miroslav Hokl club Lužec nad Cidlinou Desítka Muž 40+ 145
FERDA VOJTĚCH hokl club 200m Děti 10-12let D6
Fialová Nikola Desítka Žena do 39let
Flégl Jaromír Půlmaraton Muž 40+ 10
Geletič Jan Půlmaraton Muž 40+ 12
Heger Jan STS Chvojkovice Brod Půlmaraton Muž do 39let 13
Hermanová Eliška 50m Děti 5-6let D7
Hladíková Eva Kubča a Sabča Lískovice Desítka Žena do 39let 144
Hlaváček Jan Půlmaraton Muž do 39let 14
Hodač Radek Desítka Muž do 39let 106
Hofman Milan Mlékosrby Půlmaraton Muž do 39let 15
Hofmanová Naďa Mlékosrby Desítka Žena 40+ 107
Horák Jiří Desítka Muž 40+ 108
Hrdličková Nela Syřenov Půlmaraton Žena do 39let 16
Hruška Vladimír Desítka Muž do 39let
Chaloupka Tomáš Desítka Muž do 39let 109
Cheben Petr Splašená lokomotiva Chlumec n/C Desítka Muž 40+ 110
J. Drobek Kuba Run for live, Zábědov 100m Děti 7-9let D8
Jampílková Lucie L + L Team Půlmaraton Žena 40+ 2
Jana Poddaná Desítka Žena 40+ 156
Janák Jaroslav Desítka Muž do 39let 11
Janatová Milada 4Horse team Půlmaraton Žena do 39let
Jandová Tereza 200m Děti 10-12let D9
Janečková Jana Desítka Žena 40+ 111
Jelínek Pavel HOKLCLUB Lužec n. C. Desítka Muž 40+ 40
Jelínková Erika Půlmaraton Žena 40+
Jiránek Jakub Druháci z Klicperky 100m Děti 7-9let D41
Jirousková Michaela Desítka Žena do 39let 112
Jiří Sedlák Desítka Muž 40+ 149
Jiřička Miloš Půlmaraton Muž 40+ 55
Jitka Děčková Desítka Žena do 39let 160
Jitka Nováková Desítka Žena do 39let 121
Josefína Dzurindaková 50m Děti 1-4 roky D59
Julák Tomáš Desítka Muž 40+ 113
Kačenka Holá 50m Děti 1-4 roky D42
Karel Dohnal Desítka Muž do 39let 161
Karel Huml 200m Děti 10-12let D54
Kateřina Děčková 50m Děti 5-6let D48
Kateřina Petrová Desítka Žena 40+ 151
Kazdová Barbora Půlmaraton Žena do 39let 17
Killar Marek LTU OB Lokomotiva Trutnov Desítka Muž 40+ 114
Kinčl Vojtěch Druháci z Klicperky 50m Děti 5-6let D10
Kinčlová Veronika Druháci z Klicperky 100m Děti 7-9let D11
Kohout Martin Půlmaraton Muž do 39let
Komárek Ondřej Zábědov 50m Děti 1-4 roky D12
Komárková Kateřina Zábědov 100m Děti 7-9let D13
Komárková Petra Zábědov Desítka Žena do 39let 115
KotýzováMichaela 50m Děti 5-6let D52
Kraus Adam Nemám Desítka Muž do 39let 116
Kučerová Štěpánka Písek Půlmaraton Žena do 39let 18
Kúrová Dominika Desítka Žena do 39let 152
Kůtek Jiří TJ SKP Valdice Půlmaraton Muž do 39let 19
Kvaček Roman ALBA Plus Půlmaraton Muž 40+ 20
Kvačková Petra ALBA Plus Půlmaraton Žena do 39let
Kvasnička Michal Půlmaraton Muž do 39let 21
Lacková Valentýna 50m Děti 5-6let D14
Ladislav Bělík Půlmaraton Muž 40+ 50
Ladislav Žalud Desítka Muž 40+ 103
Lamich Bořivoj Půlmaraton Muž 40+ 22
Letko Zbyněk #running_sl0tr Půlmaraton Muž do 39let 23
Lingr Pavel Run for Live Desítka Muž 40+ 147
Livie Vinopalová 50m Děti 1-4 roky D51
Loiacono Ginevra 50m Děti 5-6let D15
Loiacono Simone 50m Děti 5-6let D16
Lucie Kopánková 100m Děti 7-9let D55
Lucie Krejčová Desítka Žena do 39let 158
Lucie Šandová 100m Děti 7-9let D61
Lucie Vanturová 50m Děti 1-4 roky D29
Lukáč Petr Cyklomax - Rock Machine Půlmaraton Muž 40+ 24
Macák Miroslav MTB Team Broken Nový Bydžov Desítka Muž do 39let 117
Marcel Jordanov Desítka Muž 40+ 167
Marek Beneš 50m Děti 5-6let D46
Marek Martin Nepolisy Půlmaraton Muž 40+ 25
Marek Rosíval Desítka Muž do 39let 112
Martin Štosek Desítka Muž do 39let 166
Martinovksý Petr SK Babice Půlmaraton Muž do 39let 51
Matouš Antonín Enermo team 100m Děti 7-9let D17
Matoušová Viktorie Enermo team 200m Děti 10-12let D18
Melichar Tomáš 100m Děti 7-9let D19
Melicharová Kamila 200m Děti 10-12let D20
Michaela Učíková Desítka Žena do 39let 154
Michal Jakub Fajn Tým 50m Děti 5-6let D21
Michal Školník Desítka Muž do 39let 159
Miklovičová Martina Desítka Žena do 39let 118
Milan Děček 100m Děti 7-9let D49
Milan Schovánek Desítka Muž 40+ 163
Miroslav Děček 100m Děti 7-9let D50
Mojmír Svoboda Desítka Muž 40+ 127
Moravec Jiří Půlmaraton Muž 40+ 26
Mrázek Jiří Chlumec nad Cidlinou Půlmaraton Muž do 39let 1
Mrzenová Eva Desítka Žena do 39let 143
Nechoďdoma Petr Dobřichov Půlmaraton Muž 40+ 27
Nechuta David Desítka Muž 40+ 119
Němečková Radka Půlmaraton Štafeta S2
Novák Dominik 50m Děti 5-6let D22
Novák Matěj 50m Děti 1-4 roky D23
Nováková Jitka Báječné ženy v běhu Desítka Žena do 39let 121
Novotný Jaroslav TEP Trutnov Půlmaraton Muž 40+ 28
ORT Tadeaš AP team 100m Děti 7-9let D24
Ortová Nikola AP team 200m Děti 10-12let D25
Pánek Aleš Půlmaraton Muž do 39let 42
Panocha Jan nemám klub Desítka Muž 40+ 122
Patolánová Michaela Báječné ženy v běhu Půlmaraton Žena 40+ 29
Pavel Rejthárek Desítka Muž do 39let 148
Pavelka Michal Půlmaraton Štafeta S1
Pavlíček Petr Desítka Muž do 39let 123
Pavlíček Tomáš 50m Děti 1-4 roky D26
Pavlíčková Aneta 50m Děti 1-4 roky D27
Pirkl Miroslav Písek Půlmaraton Muž 40+ 30
Ploc David Desítka Muž do 39let 120
Ploc Jan Lišáci-volejbal NB Desítka Muž do 39let 124
Polívka Vladimír Splašená lokomotiva Chlumec n/C Půlmaraton Muž 40+ 31
Polívková Monika Chlumec nad Cidlinou Půlmaraton Žena 40+ 32
Popková Andrea Desítka Žena do 39let 125
Pospíšil Jaroslav Bike&Run Team Stará Paka Půlmaraton Muž do 39let 33
Pospíšilová Šárka Desítka Žena do 39let 126
Přenosilová Petra Desítka Žena do 39let
Radka Valentová Desítka Žena do 39let 134
Roman Kořínek 50m Děti 1-4 roky D43
Rosůlek Lukáš Půlmaraton Muž do 39let 34
Řeháček Leoš Půlmaraton Muž 40+ 52
Říha Bořek Desítka Muž do 39let 127
Sajkršmíd Filip Druháci z Klicperky 100m Děti 7-9let D28
Slovák Jiří HK Desítka Muž do 39let 128
Syřiště David Desítka Muž do 39let 129
Šafařík Martin Půlmaraton Muž 40+ 35
Šanda Miloslav SDH Sloupno Půlmaraton Muž do 39let 36
Šandová Lucie Druháci z Klicperky 100m Děti 7-9let D29
Špičák Jaroslav Chlumec nad Cidlinou Půlmaraton Štafeta S3
Štayrová Vendula run four life Desítka Žena do 39let 130
Tereza Schovánková 100m Děti 7-9let D53
Tesař Pavel Sportovní a mládežnický oddíl Chroustov Půlmaraton Muž do 39let
Tichá Jana Desítka Žena do 39let 131
Tichá Michaela Půlmaraton Štafeta S4
Tomáš Beránek 100m Děti 7-9let D60
Tomáš Mocek Desítka Muž do 39let 139
Tomášek Dan 50m Děti 1-4 roky D30
Tomášek Filip Půlmaraton Muž do 39let 37
Trejbal Josef Desítka Muž do 39let 132
Trutnovská Nelly 50m Děti 5-6let D31
Turčínová Jitka Báječné ženy v běhu Půlmaraton Štafeta S5
Ullíková Pavla MTB Team Broken Nový Bydžov Desítka Žena do 39let 133
Urbánek Jiří Splašená lokomotiva Chlumec n/C Půlmaraton Muž 40+ 38
Václav Krejčí 50m Děti 1-4 roky D47
Valentova Radka Báječné ženy v běhu Desítka Žena do 39let 134
Vaněk Petr Půlmaraton Muž 40+ 54
Vanesa Bohánská 50m Děti 5-6let D57
Vantura Víťa Bratři v triku Desítka Muž do 39let S6
Vanturová Anežka 50m Děti 5-6let D32
Veronika Nešněková Desítka Žena 40+ 155
Víchová Petra Báječné ženy v běhu Desítka Žena 40+ 135
Víchová Petra Báječné ženy v běhu Desítka Žena 40+ 135
Vincour Filip Půlmaraton Muž do 39let 39
Vincour Petr NB Desítka Muž 40+ 136
Vinopalová Klaudie run four life 100m Děti 7-9let D33
Vízek Martin nemá klub Desítka Muž 40+ 137
vlckova marie 50m Děti 5-6let D34
Vobořil Jakub 100m Děti 7-9let D35
Vobořil Jiří Desítka Muž 40+ 138
Vodička Jakub Druháci z Klicperky 100m Děti 7-9let D36
Vojtěch Kopánek 50m Děti 1-4 roky D56
Vondra Jakub Druháci z Klicperky 100m Děti 7-9let D37
Vostárek Ondřej Desítka Muž do 39let 139
Vrba Michal Desítka Muž 40+
Vykydal Vojtěch 50m Děti 1-4 roky D38
Zámečník Ondřej Šumík team Desítka Muž do 39let 140
Zámečníková Zuzana Šumík team Desítka Žena do 39let 141
Zůra Adrian Nový Bydžov 100m Děti 7-9let D39
Zůra Denis Nový Bydžov 50m Děti 5-6let D40
Zůrová Monika Nový Bydžov Desítka Žena 40+ 142
Žilka David Půlmaraton Muž do 39let 41

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Desítka Žena do 39let 28
100m Děti 7-9let 26
Desítka Muž do 39let 26
Půlmaraton Muž 40+ 23
Půlmaraton Muž do 39let 21
50m Děti 5-6let 18
Desítka Muž 40+ 18
50m Děti 1-4 roky 15
Desítka Žena 40+ 12
200m Děti 10-12let 7
Půlmaraton Štafeta 5
Půlmaraton Žena do 39let 5
Půlmaraton Žena 40+ 4
Celkem 208