Detail závodu

Labské pískovce

Tisá

Běh, běh se psem

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

27.03.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

27.3.2016 | 10:00 - 11:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

7,5km

15km

22,5km

Pořadatel a kontakt

Dan Bláha


Tel.: 730 895 100
blaha@mcbs.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Labské pískovce půlmaraton, kros ve skalním městě, Tisské stěny. Možnost běhu se psem, možnost běhu štafet. Běh v přírodě - trasy 7km, 14km, 21km.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adéla Ulmanová / Briska Enyhed Mushing team Ostrava 7,5km Ženy se psem 245
Alena Zbožínková / Arnold + Cargo Behejsepsem.cz 7,5km Ženy se psem 397
Ambros Jakub AK E. Zátopka Kopřivnice 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 462
Aneta Hotová / Chita 7,5km Ženy se psem 171
Anna Křížová / Lajla TJ Sokol Maxičky 22,5km Ženy se psem 287
Bak Martin Hejnice 15km Muži 339
Barbora Krombholcová / Layla 7,5km Ženy se psem 185
Barcík Lukáš Benešov nad Ploučnicí 15km Muži 304
Barnetová Kamila 15km Ženy 111
Bárta Michal 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 253
Bárta Miroslav MAXTRI Liberec 15km Muži 435
Bartoňová Štěpánka JK Salome Kaceřov 15km Ženy 374
Bártová Gabriela 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 243
Bártová Gabriela 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 335
Bartůšková Jana Beast ladies 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 295
Bařtipán Zbyněk LOS KAFOS Ústí nad Labem 15km Muži 248
Bašová Blanka Most 15km Ženy 444
Bedenk Petr 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 254
Bednář Jiří 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 136
Beran Lukáš TapTap 7,5km Muži 414
Bezděk Miroslav Praha 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 181
Blanka Zbořilová Pazdiorová / Nelly XTR team 15km Ženy se psem 118
Brabcová Kateřina Most 15km Ženy 195
Branda Karel Ústí nad Labem 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 190
Branda Šimon Ústí nad Labem 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 189
Brandtner Jan Ohníč 7,5km Muži 387
Brhel Václav 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 448
Bruna Michael Teplice 7,5km Muži 393
Brychta David Litoměřice 7,5km Muži 405
Brychtová Zdeňka 7,5km Ženy 407
Březina Vlastimil TJ VS Kadaň 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 210
Březinová Dagmar TJ VS Kadaň 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 211
Budín Pavel Děčín 7,5km Muži 262
Bulena Martin Žatec 7,5km Muži 326
Bystřický Tomáš Salomon – Suunto (vítěz závodu 2015) 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 284
Cerbenakova Petra 7,5km Ženy 484
Cinibulková Ivana TJ Zentiva 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 235
Cirkva Lukáš Všechromy 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 417
Coufal Jiří Pyšely 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 362
Cuřínová Petra 7,5km Ženy 450
Čejková Klára 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 138
Černá Karolina TryFit racing 15km Ženy 324
Čížek Pavel Ragby Přelouč 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 226
Darina A. Kubová / Akéla z Litavské kotliny Praha 7,5km Ženy se psem 311
David Kocian / Darwin (LLP) Leopard team 22,5km Muži se psem 209
Demyanenko Vadim 7,5km Muži 452
Dlouhý Vladimír Dlouháni Roudnice 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 459
Dolejšová Michaela 7,5km Ženy 296
Doležalů Daniela Jablonec nad Nisou 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 433
Dominika Melechová / Crosby Počátky 7,5km Ženy se psem 334
Drdla Daniel BC Nova Trojka 7,5km Muži 352
Dubčeková Olga Teplice 15km Ženy 428
Dvořák František RUN Zoufalci 7,5km Muži 191
Eliška Matoušková / Psycho Psycho team 22,5km Ženy se psem 373
Erben Jan ELEVEN RUN TEAM 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 377
Eremka Libor Humpolec 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 310
Ešler Daniel MB Sauny Mladá Boleslav 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 105
Fabičovic Jan Zlín 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 112
Feix Ivo 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 255
Fejfarová Milena Děčín 15km Ženy 178
Fialka Ondřej 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 152
Filipek Milan 7,5km Muži 485
Filípek Milan Říčany 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 151
Findrik Karel Chomutov 7,5km Muži 409
Fišer Kryštof Ústí nad Labem 7,5km Muži 186
Fišer Luboš Most 15km Muži 443
Fišerová Gabriela Ústí nad Labem 7,5km Ženy 345
Fišerová Markéta Ústí nad Labem 7,5km Ženy 356
Forejt Mirek Černolice 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 146
Forgáčová Eva Fitness by Vera 15km Ženy 457
Fošum Pavel Český Krumlov 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 127
Frič Pavel CHECOMACOCO 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 463
Fryzová Kristina Mushing team Ostrava 7,5km Ženy 247
Gbelec Petr 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 378
Gonda Petr HC DC XC 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 421
Gramskopf Rostislav 7,5km Muži 413
Gronychová Lucie 7,5km Ženy 358
Grusz Filip Uhlířské Janovice 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 142
Gulyáš Michael Příbram 7,5km Muži 336
Gulyáš Michal Nová Ves u Prahy 7,5km Muži 332
Gulyášová Sofie Nová Ves u Prahy 7,5km Ženy 331
Hajdur Vašek North Czech Runners 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 430
Hajdurová Petra North Czech Runners 7,5km Ženy 431
Hájek Jiří Děčín 15km Muži 288
Halířová Jarmila 7,5km Ženy 474
Hanč Tomáš Hlásná Třebaň 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 218
Hanusek Lukáš Ústí nad Labem 15km Muži 273
Háša Jan Litoměřice 15km Muži 179
Hausenblas Michal 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 302
Hauser Jiří Hauser Team 15km Muži 193
Hauserová Hana Hauser Team 15km Ženy 192
Heisig Jan 15km Muži 455
Helena Požárková Dušková / Arny Vysoká Pec 15km Ženy se psem 114
Hepák Pavel Pilník team 7,5km Muži 239
Hepáková Blanka Pilník team 7,5km Ženy 240
Hlavsová Ola Ústí nad Labem 15km Ženy 229
Hofman Jaroslav AC Rumburk 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 215
Hofová Zuzana Laky Team 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 392
Hojač Mojmír 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 410
Holubova Ilona 7,5km Ženy 486
Holzlová Petra Ústí nad Labem 15km Ženy 274
Homolka Karel Krásná Lípa 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 385
Horáček Lubomír Děčín 7,5km Muži 170
Horáčková Lucie 7,5km Ženy 460
Horejsek Tomáš Praha 15km Muži 120
Hrubý Lukáš SPONA Teplice 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 174
Hrubý Václav Měchenice 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 316
Hruška Jan SweepSport 15km Muži 140
Hruška Miloš Větruše UL 7,5km Muži 386
Hrušková Dáša Chomutov 7,5km Ženy 141
Hubáčková Martina Báječné ženy v běhu 15km Ženy 389
Hušková Kateřina Liberec 15km Ženy 252
Hýřová Blanka Jablonec nad Nisou 15km Ženy 172
Chmelařová Eliška NCR 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 456
Chmelik Martin Beers After 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 402
Chroust Jan Falkenstein Krásná Lípa 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 147
Chudý Jonáš TRIOP Opočno 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 368
Chvojková Lucie 15km Ženy 194
Ilona Škálová / Ambra TJ Sokol Maxičky 7,5km Ženy se psem 168
Immer Jaroslav Hejvy´ s Intimmate team 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 166
Iva Kuchařová / Delcambre 7,5km Ženy se psem 207
Iveta Mullerová / Tami JK Salome Kaceřov 22,5km Ženy se psem 418
Jahelková Jitka Most 7,5km Ženy 272
Jana Beranová / Baylene Severští vlci 7,5km Ženy se psem 227
Jana Chalupná / Annie Yma Sumac Tareon Bílina 7,5km Ženy se psem 366
Jana Kakáčová / Ginger MC Český ráj 22,5km Ženy se psem 145
Jana Rojšpizová 7,5km Ženy 495
Jana Senešiová / Retina Severští vlci 7,5km Ženy se psem 122
Janan Ježková / Timea Ostrovské běžkyně 22,5km Ženy se psem 313
Janda Martin 15km Muži 411
Janík Tomáš SPONA Teplice 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 293
Javornický Milan Sri Chinmoy Marathon Team 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 276
Javůrek Tomáš SALABA TEAM 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 325
Jemelíková Adéla 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 361
Jílková Zlata Seenmedia 7,5km Ženy 108
Jindřich Beňo / Oskar 7,5km Muži se psem 182
Jiránková Iva 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 347
Jiří Melecha / Flek Počátky 7,5km Muži se psem 338
Jiří Šedivý / Roxy Chomutov 22,5km Muži se psem 249
Jiří Valjent / Luky Luky team Chudov 22,5km Muži se psem 157
Jisl Jaroslav SvětBěhu.cz 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 270
Jón Petr Štětí 7,5km Muži 220
Jović Lidija Tisá 7,5km Ženy 228
Kadlec Michal Most 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 268
Kapitán Jiří Chabařovice 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 279
Kateřina Knotková / Goldie 7,5km Ženy se psem 232
Kateřina Pokorná / Blecha MC Český ráj 22,5km Ženy se psem 158
Kateřina Šalanská / Bayky Nové Spořice 7,5km Ženy se psem 128
Kateřina Voděrová / Kurt Dobříš 15km Ženy se psem 315
Kičinová Erika SvětBěhu.cz 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 301
Klára Stuchlíková / Kofu Deabei Teplice 7,5km Ženy se psem 212
Klinkáček Karel Děčín 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 125
Kmoníček Martin 7,5km Muži 353
Kmuníček Aleš Siemens RDC Praha 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 282
Knoblochová Hedvika 7,5km Ženy 17
Knýřová Jitka Maxtri Liberec 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 461
Knýřová Jitka 15km Ženy 498
Kobližek Šimon USK PROVOD Ústí nad Labem 7,5km Muži 434
Kobližková Eva 7,5km Ženy 390
Kocsisová Monika Česká Lípa 15km Ženy 425
Kofrová Michaela SvětBěhu.cz 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 269
Kopecká Michaela 7,5km Ženy 260
Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 150
Kovac Martin 7,5km Muži 487
Kováč Petr Sri Chinmoy Marathon Team 7,5km Muži 329
Kozáková Štěpánka 15km Ženy 376
Kozumplíková Kateřina Ústí nad Labem 7,5km Ženy 306
Kracmanová Hana Česká Kamenice 15km Ženy 119
Krajíček Vojtěch Ekonom Praha Outdoor 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 144
Krajíčková Michaela Ekonom Outdoor Praha 15km Ženy 238
Králová Edita 15km Ženy 415
Královcová Petra SvětBěhu.cz 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 400
Krasouvá Lucie Báječné ženy v běhu 7,5km Ženy 224
Krátký Jan MMB Třebenice 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 381
Krátký Jan 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 203
Krebsová Hana Litoměřice 7,5km Ženy 395
Krejčík Jiří vágus.cz 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 451
Krchová Zuzana Bebalanced rehabilitace – 1. místo ženy 2015 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 121
Kristina Fryzová / Coniie Mushing team Ostrava 7,5km Ženy se psem 246
Krištof Štěpán 7,5km Muži 180
Krištofová Kamila Teplice 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 175
Kroužilová Iva Poděbrady 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 264
Krýsl Petr Ústí nad Labem 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 244
Kubáčová Anna My dvě 7,5km Ženy 369
Kubín Martin LOKO Trutnov 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 263
Kuda Lukáš Litoměřice 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 394
Kudlíková Petra Rungo pro ženy 15km Ženy 354
Kurfiřtová Petra Jablonec nad Nisou 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 341
Kurfiřtová Natálie Jablonec nad Nisou 7,5km Ženy 342
Kykal Jan 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 124
Kytýr Pavel 15km Muži 208
Langr Milan 15km Muži 126
Lánský Radek 15km Muži 200
Lenka Fialová / Žofie JuuL.cz 7,5km Ženy se psem 365
Lhota Zbyšek Mercedes Benz Salomon Team 15km Muži 292
Linhart Radek 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 491
Linhart Pavel 7,5km Muži 259
Linhartová Blanka 7,5km Ženy 106
Lisec Tomáš CK Slavoj Terezín 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 380
Lörinc Jan ústí nad labem 15km Muži 464
Lovas Jindřich 7,5km Muži 309
Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 161
Lukešová Martina Saně Smržovka 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 162
Lukšík Ladislav Dlouhá Míle 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 163
Lukšíková Zuzana Dlouhá Míle 15km Ženy 164
Mach Jakub 15km Muži 110
Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 280
Macháčková Barbora 15km Ženy 281
Macholdová Lenka Praha 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 355
Májský Michal Praha 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 265
Malíková Vladimíra Bubovičáci 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 101
Malý Martin Lučany nad Nisou 15km Muži 408
Marečková Edita 15km Ženy 493
Markéta Čiháková / Kiči 7,5km Ženy se psem 187
Markéta Vinterová / Ailisei TryFit racing 7,5km Ženy se psem 323
Martin Jiřík / Čoudek Krušnohorské hyeny 22,5km Muži se psem 312
Martin Penc / Pretty 15km Muži se psem 131
Martina Hrdličková / Beruška 22,5km Ženy se psem 382
Martinová Kateřina 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 223
Marvan Aleš 7,5km Muži 370
Mařáček Zdeněk 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 291
Matějková Jana Báječné ženy v běhu 15km Ženy 266
Matisko Peter run4ever 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 371
Meluzín Jan Ústí nad Labem 15km Muži 416
Meluzinová Andrea 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 155
Mihalik Josef Báječné ženy v běhu 15km Muži 261
Michaela Peldová / Tadeáš XTR team 15km Ženy se psem 116
Michaela Šmegrová / A´viol Lilly Fragoli D´argento suerte Severští vlci 15km Ženy se psem 137
Michal Hampl / Jenny Glassman TT Teplice 22,5km Muži se psem 429
Michal Ludvík / Aimee Česká Lípa 15km Muži se psem 346
Michal Marcel / Mary 15km Muži se psem 231
Míka Ondřej Ohara club 1780 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 437
Milner Michal OFS Česká Lípa 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 424
Mirvaldová Klára 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 251
Mocný Ondřej 7,5km Muži 317
Mocný Ondřej Sri Chinmoy Marathon Team 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 278
Morávková Petra Praha 15km Ženy 289
Mordovanec Michal Fitness by Vera 15km Muži 458
Mucha Jaroslav 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 447
Muller Pavel 7,5km Muži 250
Nackeová Kateřina LOSAN Teplice 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 307
Nácovská Magdalena Pyšely 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 360
Neuman Jan Ústí nad Labem 7,5km Muži 344
Neumanová Adéla Ústí nad Labem 7,5km Ženy 357
Nosek Jakub Roudnice nad Labem 15km Muži 364
Novák Lubomír ČSPOTV, ch.o. 15km Muži 234
Nováková Jana Snobka 15km Ženy 439
Ondřej Hájek / Viki Praha 7,5km Muži se psem 367
Pašek Ondřej Tisá 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 139
Pašek Petr Suchdol 7,5km Muži 148
Pavel Chrz Šachový klub ústí 7,5km Muži 490
Pavla Hrníčková / Favorit FALKO KH Behejsepsem.cz 7,5km Ženy se psem 396
Pechová Jarmila Nová Ves u Prahy 7,5km Ženy 330
Pěchová Petra Lví síla 7,5km Ženy 299
Petr Mondri / Dasty Dastyprti 22,5km Muži se psem 154
Petra Bauštejnová 7,5km Ženy 496
Petra Kerliková / Bazz Most 7,5km Ženy se psem 340
Petra Kosnarová / Lucky 15km Ženy se psem 129
Petrasek Miloslav 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 488
Pilný Miloslav Pilník team 7,5km Muži 241
Pinc Zdeněk MMB Třebenice 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 438
Plaček Jan Osek 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 115
Plachý Robert Sri Chinmoy Marathon Team 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 290
Plzák Lukáš Bubovičáci 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 102
Podroužek Dušan AC Slovan Liberec 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 432
Prchlík Matěj 7,5km Muži 473
Prchlík Ondřej 7,5km Muži 494
Pröller Miroslav Česká Lípa 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 319
Pröllerová Veronika AC Česká Lípa 7,5km Ženy 321
Pröllerová Petra Česká Lípa 7,5km Ženy 320
Prošková Barbora 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 308
Prudil Pavel Praha 7,5km Muži 143
Putala Jan Odolena Voda 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 198
Rada Jan Praha 7,5km Muži 107
Radová Lenka XTR team 7,5km Ženy 258
Rambousek Mattihjáh 15km Muži 216
Richterová Martina MaLé – R 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 348
Ringelhán Jan 7,5km Muži 184
Ringelhán Zdeněk 15km Muži 199
Ringelhánová Petra 7,5km Ženy 201
Rosáková Anežka 7,5km Ženy 442
Rutzenstorferová Jana MaLé – R 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 349
Růžička Josef Houmr run Benešov 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 286
Růžičková Eliška 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 285
Rylka Antonín Praha 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 197
Řeháček Luboš OFS Česká Lípa 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 423
Řezáč Martin Mushing team Ostrava 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 214
Řezáč Zdeněk Most 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 213
Sádovský Luboš 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 420
Sebesta Vladimir 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 492
Seiler Miroslav SALABA TEAM 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 436
Sekalová Lucie HO Cibule 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 446
Selleová Alice 7,5km Ženy 454
Schulze Michael MMA Dresden 15km Muži 135
Siládi Jiří 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 233
Silnicová Iva Scania 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 221
Simona Opltová / Meggie 7,5km Ženy se psem 149
Sladkovský Josef Děčín 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 173
Sláma Ondřej Bohemie Nový Bor 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 159
Slámová Marta Zákupy 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 160
Slezáková Jana Hejvy´ s Intimmate team 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 153
Smrčková Lucie Vysoké nad Jizerou 15km Ženy 133
Sochůrková Lucie 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 183
Soukupová Veronika Bozkov 15km Ženy 130
Sova Robert Velké Přílepy 7,5km Muži 103
Sovová Kateřina Velké Přílepy 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 104
Stehlík Jakub Ústí nad Labem 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 391
Stehlík Miroslav JuuL 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 328
Stolz Jan Scania 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 222
Strnadová Veronika 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 236
Stryal Jan NorthCzechRunners 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 453
Střelba Tonda JuuL.cz 7,5km Muži 403
Stuchlik Jaroslav 7,5km Muži se psem 499
Svatoň David TT3 sports 15km Muži 422
Svatoňová Petra 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 167
Svejkovská Adriana 15km Ženy 372
Sýkorová Andrea J.Elita 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 204
Syrový Radek Poděbrady 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 271
Szabo Tomáš 7,5km Muži 359
Šafaříková Karolína 7,5km Ženy 441
Šára Jaromír Mácháč 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 427
Šárka Šulejová / Aragorn + Bastien Nelahozeves 15km Ženy se psem 132
Šedá Iveta XTR team 7,5km Ženy 257
Škvor Josef Praha 15km Muži 314
Šmíd Vojtěch Sexy Guru Run 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 123
Špaček Pataka Sri Chinmoy Marathon Team 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 275
Špičák Petr 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 351
Špírková Lenka MaLé – R 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 350
Štěpán Ivan Mann + Hummel sport team 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 219
Štítkovec Vít Ústí nad Labem 7,5km Muži 303
Štoudková Drahomíra Pilník team 7,5km Ženy 242
Štryncl Pavel 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 489
Šulej Marcel 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 401
Šváb Milan Mácháč 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 497
Tauchman Jan Liberec 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 298
Tic Martin Děčín 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 206
Tichý Oldřich 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 294
Tomáš Kejzlar / Aya 22,5km Muži se psem 188
Tomáš Rostislav 7,5km Muži 256
Trýzna Daniel LASVIT Bikers 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 322
Tříska Jaroslav VSK Humanita Praha 15km Muži 230
Třísková Jana SVVAT 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 375
Tvrdíková Lenka Litoměřice 7,5km Ženy 217
Týčová Michala Dlouhý Most 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 165
Vabroušek Pavel Mělník 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 388
Vacíková Jana Praha 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 169
Václava Molcarová / Magráta JK Salome Kaceřov 22,5km Ženy se psem 379
Václavík Petr Nový Bor Janov 7,5km Muži 176
Vágnerová Veronika 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 237
Valachová Šárka 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 267
Valenta Radek 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 327
Valtr Vladimír Roudnice nad Labem 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 406
Vendula Pekárková / Yppsie MC Český ráj 7,5km Ženy se psem 449
Věra Gráfová / Ambra + Mystery Chomutov 15km Ženy se psem 177
Veronika Brůhová / Catch MC Český ráj 15km Ženy se psem 156
Veselá Vendula Beast ladies 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 297
Veselý Ondřej Sri Chinmoy Marathon Team 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 283
Vicha Jirka Jedu si to svoje 15km Muži 440
Vodička Lukáš 7,5km Muži 399
Voelckner Jwalanta Sri Chinmoy Marathon Team 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 277
Vojtěchovská Lucie Benešov nad Ploučnicí 7,5km Ženy 305
Vorobok Lukáš 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 384
Vorobok Tomáš Predator Gym / Roudnice nad Labem 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 383
Voves Jakub 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 225
Vyskočilová Petra Most 15km Ženy 196
Weberová Markéta 7,5km Ženy 363
Wolf David 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 412
Zahálka Tomáš Kilt po česku 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 202
Záhora Filip Ústí nad Labem 7,5km Muži 404
Zahula Jan ČD Tanvald 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 419
Zatloukalová Karolína Lahošť 7,5km Ženy 343
Zdeněk Charvát / Fidorka Severští vlci 15km Muži se psem 205
Zelenková Petra Příbram 7,5km Ženy 337
Zeman Adam Jablonec nad Nisou 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 480
Zika Zdeněk Ústí nad Labem 15km Muži 134
Zuzana Drncová / Sunny Plzeň 15km Ženy se psem 398
Žaloudek Jan Most sóloběžec 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 318
Žampach Marek 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 300
Žibřid Michal HO Cibule 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 445
Žitníková Gina TJ DOKSY 15km Ženy 109

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
22,5km Muži M1 (od roku 1977) 74
7,5km Ženy 46
7,5km Muži 46
22,5km Muži M2 (do roku 1976) 45
15km Ženy 33
15km Muži 33
22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 25
22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 23
7,5km Ženy se psem 22
15km Ženy se psem 10
22,5km Ženy se psem 8
22,5km Muži se psem 7
15km Muži se psem 4
7,5km Muži se psem 4
Celkem 380