Detail závodu

MČR Off snow 2016 - 2.kolo

Horník

Canicross, scooterjöring, bikejöring

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

30.10.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

5,1 km

2 km

Děti

Pořadatel a kontakt

Trnka mushing team


Tel.:
sirennka@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Kopecký Jan 45 5,1 km SC11 36
Kuříková Václava 58 5,1 km SC1 55
Sudek Milan 20 5,1 km CCM 103
Bánoci Jaroslav 5,1 km BKJM 23
Bánoci Jaroslav SVK 5,1 km SC2 25
Bečvářová Kristýna 58 2 km CCjun 109
Benešová Kateřina 64 5,1 km BKJW 70
Bergauer Petra AUT 5,1 km CCW 6
Bergauer Petra AUT 5,1 km CCW 24
Bičkošová Lenka SVK 5,1 km SC11 30
Bieda Michał POL 5,1 km CCM 121
Bogovič Bojan SLO 5,1 km BKJM 2
Cihlářová Natálie 63 5,1 km SC1 20
Cipro Šimon 30 5,1 km SC2 118
Cipro Šimon 30 5,1 km BKJM 117
Copko Erik SVK 5,1 km C 126
Červenka Pavel 30 5,1 km CCM 22
Čurlejová Eva SVK 5,1 km CCW 106
Dana Halásová 1 SVK 5,1 km BKJW 10
Dana Halásová 2 SVK 5,1 km BKJW 4
Daško Milan SVK 5,1 km CCM 120
Daško Milan SVK 5,1 km BKJM 110
Dostál Lukáš 63 5,1 km SC1 56
Drabik Andrej SVK 5,1 km C 78
Draslarová Jana 58 5,1 km SC1 57
Eckschlager Tomáš 30 5,1 km CCM 21
Elster Petr 58 5,1 km BKJM 87
Erlebachová Ilona 30 5,1 km BKJW 14
Fabiánková Simona 64 5,1 km CCW 69
Fochler Petr 62 5,1 km CCM 3
Frydrych Bronislav 20 5,1 km CCM 44
Hájek Viktor SVK 5,1 km C1 74
Halada Tomáš 36 5,1 km SC11 54
Halada Tomáš 36 5,1 km CCM 66
Havelková Adéla 30 5,1 km SC1 41
Havlíčková Adéla 16 5,1 km C1 45
Hes Martin 5,1 km BKJM 85
Hes Martin 30 5,1 km BKJM 84
Hladký Jan 58 5,1 km CCM 15
Hockicko Tomáš SVK 5,1 km BKJM 108
Horňáková Petra SVK 5,1 km SC2 127
Houdek Jiří 55 5,1 km C1 51
Charouz Jaroslav 16 5,1 km C1 46
Chovanec Michal 49 5,1 km BKJM 71
Ing. Levíčková Helena 49 5,1 km A 100
Ing. Levíčková Helena 49 5,1 km A 99
Ing. Zetková Jana 35 5,1 km A 53
Janko Ota 5,1 km C 35
Jílková Zuzana 62 2 km CCjun 88
Katzer Michal 30 5,1 km BKJM 60
Keltner Vlastimil 58 5,1 km SC2 11
Klikarová Soňa 49 5,1 km CCW 65
Kolátor Vít 25 5,1 km A 68
Kolátor Vít 25 5,1 km A 73
Křížková Petra 62 5,1 km CCW 34
Kubeš Radek 16 5,1 km SC1 19
Kubín Tomáš 16 5,1 km A 82
Kůrka Zdeněk 49 5,1 km A1 92
Lučanský Patrik SVK 5,1 km BKJM 18
Mánková Lea 30 5,1 km SC1 13
Marešová Nicole 58 5,1 km SC2 61
Marešová Nicole 58 5,1 km BKJW 64
Mencák Jiří 51 5,1 km C 112
Mencák Jiří 51 5,1 km BKJM 111
Mencák Jiří 51 5,1 km C 113
Mgr. Erbs Dušan 62 5,1 km CCM 93
Milatová Gabriela 63 5,1 km SC2 107
ml. Krkoška Štěpán 49 5,1 km A1 94
ml. Krkoška Štěpán 49 5,1 km A1 95
ml. Krupička Petr 49 5,1 km BKJM 31
ml. Trnka Jiří 49 5,1 km A 91
Navrátilová Veronika 30 5,1 km SC2 16
Nešněrová Dagmar 17 5,1 km C 105
Nosal Joanna POL 5,1 km CCW 122
Páslerová Jana 20 5,1 km CCW 102
Pavlů Pavel 58 5,1 km BKJM 86
Pažur Miroslav SVK 5,1 km A 59
Petutschnig Alina AUT 5,1 km SC2 133
Petutschnig Arnold AUT 5,1 km BKJM 134
Petutschnig Arnold AUT 5,1 km A1 131
Petutschnig Manuela AUT 5,1 km C1 132
Pflug Petr 64 5,1 km CCM 67
Plšek Milan 16 5,1 km C1 50
Poledník Michal 63 5,1 km CCM 96
Pospíšil Petr 3 5,1 km SC2 129
Pospíšilová Markéta 3 5,1 km SC2 128
Pospíšilová Markéta 3 5,1 km SC1 130
Prokešová Ivana 63 5,1 km SC11 17
Prokůpek Ota 36 5,1 km BKJM 29
Pupík Petr 16 5,1 km SC2 39
Pyšková Barbora 63 2 km CCjun 98
Reguli Jakub SVK 5,1 km A 75
Růžička Petr 58 5,1 km SC1 116
Sedlářová Romanovská Lenka 58 5,1 km BKJW 83
Schönová Lucie 16 5,1 km SC2 48
Schönová Lucie 16 5,1 km SC1 47
Smolíková Alena 20 5,1 km BKJW 42
Smolíková Alena 20 5,1 km BKJW 43
st. Levíček Martin 51 5,1 km A 101
st. Strnad Jiří 58 5,1 km BKJM 58
st. Strnad Jiří 58 5,1 km BKJM 72
Suchá Linda 58 5,1 km BKJW 12
Suchý Jiří 58 5,1 km SC2 7
Svoboda Jiří 56 5,1 km BKJM 80
Svoboda Martin 16 5,1 km C1 62
Svobodová Blanka 9 5,1 km C1 81
Svobodová Petra 51 5,1 km SC11 104
Šarkovský Pavel 20 5,1 km SC1 79
Štěpánková Martina 62 5,1 km CCW 32
Štěpánková Martina 62 5,1 km SC1 33
Štihlová Anežka 2 km CCjun 97
Štípalová Hana 30 5,1 km BKJW 9
Tamara Muehlehner 5,1 km BKJW 135
Tamara Muehlehner 5,1 km SC1 136
Tobiášek Michal 30 5,1 km SC2 40
Tomanová Dominika 58 5,1 km SC2 119
Tomášková Jana 62 5,1 km SC1 76
Tomášková Markéta 36 5,1 km C1 49
Urbančík David 5,1 km BKJM 37
Urbančík Martin 63 5,1 km C 63
Vacke Ivo 30 5,1 km C 28
Válková Renata 49 5,1 km A 90
Válková Renata 49 5,1 km BKJW 89
Vančura Václav 30 5,1 km BKJM 26
Vančurová Veronika 30 5,1 km SC1 1
Veselá Kateřina 2 km CCjun 5
Vigodová Katarína SVK 5,1 km BKJW 114
Vigodová Katarína SVK 5,1 km SC1 115
Vrtěl Martin 49 5,1 km A 52
Wallcon Martina 64 5,1 km CCW 123
Zetek Václav 35 5,1 km A 77
Ženíšek Michal 58 5,1 km SC2 125
Ženíšek Michal 58 5,1 km SC1 124

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5,1 km BKJM 21
5,1 km SC1 17
5,1 km SC2 16
5,1 km BKJW 13
5,1 km A 13
5,1 km CCM 12
5,1 km CCW 10
5,1 km C1 9
5,1 km C 7
5,1 km SC11 5
2 km CCjun 5
5,1 km A1 4
5,1 km C 1
Celkem 133