Detail závodu

MČR Off snow 2016 - 1.kolo

Horník

Canicross, scooterjöring, bikejöring

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

29.10.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

5,1 km

2 km

Děti

Pořadatel a kontakt

Trnka mushing team


Tel.:
sirennka@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
1 Dana Halásová SVK 5,1 km BKJW 10
2 Dana Halásová SVK 5,1 km BKJW 4
Adéla Havelková 30 5,1 km SC1 41
Adéla Havlíčková 16 5,1 km C1 45
Alena Smolíková 20 5,1 km BKJW 42
Alena Smolíková 20 5,1 km BKJW 43
Alina Petutschnig AUT 5,1 km SC2 133
Andrej Drabik SVK 5,1 km C 78
Anežka Štihlová 2 km CCjun 97
Arnold Petutschnig AUT 5,1 km A1 131
Arnold Petutschnig AUT 5,1 km BKJM 134
Barbora Pyšková 63 2 km CCjun 98
Blanka Svobodová 9 5,1 km C1 81
Bojan Bogovič SLO 5,1 km BKJM 2
Bronislav Frydrych 20 5,1 km CCM 44
Dagmar Nešněrová 17 5,1 km C 105
David Urbančík 5,1 km BKJM 37
Dominika Tomanová 58 5,1 km SC2 119
Dušan Mgr. Erbs 62 5,1 km CCM 93
Erik Copko SVK 5,1 km C 126
Eva Čurlejová SVK 5,1 km CCW 106
Gabriela Milatová 63 5,1 km SC2 107
Hana Štípalová 30 5,1 km BKJW 9
Helena Ing. Levíčková 49 5,1 km A 100
Helena Ing. Levíčková 49 5,1 km A 99
Ilona Erlebachová 30 5,1 km BKJW 14
Ivana Prokešová 63 5,1 km SC11 17
Ivo Vacke 30 5,1 km C 28
Jakub Reguli SVK 5,1 km A 75
Jan Kopecký 45 5,1 km SC11 36
Jan Hladký 58 5,1 km CCM 15
Jana Draslarová 58 5,1 km SC1 57
Jana Ing. Zetková 35 5,1 km A 53
Jana Páslerová 20 5,1 km CCW 102
Jana Tomášková 62 5,1 km SC1 76
Jaroslav Bánoci 5,1 km BKJM 23
Jaroslav Bánoci SVK 5,1 km SC2 25
Jaroslav Charouz 16 5,1 km C1 46
Jiří Houdek 55 5,1 km C1 51
Jiří Mencák 51 5,1 km BKJM 111
Jiří Mencák 51 5,1 km C 112
Jiří Mencák 51 5,1 km C 113
Jiří ml. Trnka 49 5,1 km A 91
Jiří st. Strnad 58 5,1 km BKJM 58
Jiří st. Strnad 58 5,1 km BKJM 72
Jiří Suchý 58 5,1 km SC2 7
Jiří Svoboda 56 5,1 km BKJM 80
Joanna Nosal POL 5,1 km CCW 122
Katarína Vigodová SVK 5,1 km SC1 115
Katarína Vigodová SVK 5,1 km BKJW 114
Kateřina Benešová 64 5,1 km BKJW 70
Kateřina Veselá 2 km CCjun 5
Kristýna Bečvářová 58 2 km CCjun 109
Lea Mánková 30 5,1 km SC1 13
Lenka Bičkošová SVK 5,1 km SC11 30
Lenka Sedlářová Romanovská 58 5,1 km BKJW 83
Linda Suchá 58 5,1 km BKJW 12
Lucie Schönová 16 5,1 km SC1 47
Lucie Schönová 16 5,1 km SC2 48
Lukáš Dostál 63 5,1 km SC1 56
Manuela Petutschnig AUT 5,1 km C1 132
Markéta Pospíšilová 3 5,1 km SC1 130
Markéta Pospíšilová 3 5,1 km SC2 128
Markéta Tomášková 36 5,1 km C1 49
Martin Hes 30 5,1 km BKJM 84
Martin Hes 5,1 km BKJM 85
Martin st. Levíček 51 5,1 km A 101
Martin Svoboda 16 5,1 km C1 62
Martin Urbančík 63 5,1 km C 63
Martin Vrtěl 49 5,1 km A 52
Martina Štěpánková 62 5,1 km CCW 32
Martina Štěpánková 62 5,1 km SC1 33
Martina Wallcon 64 5,1 km CCW 123
Michaela Dvořáková 2 km CCjun 27
Michal Chovanec 49 5,1 km BKJM 71
Michal Katzer 30 5,1 km BKJM 60
Michal Poledník 63 5,1 km CCM 96
Michal Tobiášek 30 5,1 km SC2 40
Michal Ženíšek 58 5,1 km SC2 125
Michal Ženíšek 58 5,1 km SC1 124
Michał Bieda POL 5,1 km CCM 121
Milan Sudek 20 5,1 km CCM 103
Milan Daško SVK 5,1 km BKJM 110
Milan Daško SVK 5,1 km CCM 120
Milan Plšek 16 5,1 km C1 50
Miroslav Pažur SVK 5,1 km A 59
Muehlehner Tamara 5,1 km BKJW 135
Muehlehner Tamara 5,1 km SC1 136
Natálie Cihlářová 63 5,1 km SC1 20
Nicole Marešová 58 5,1 km BKJW 64
Nicole Marešová 58 5,1 km SC2 61
Ota Janko 5,1 km C2 35
Ota Prokůpek 36 5,1 km BKJM 29
Patrik Lučanský SVK 5,1 km BKJM 18
Pavel Červenka 30 5,1 km CCM 22
Pavel Pavlů 58 5,1 km BKJM 86
Pavel Šarkovský 20 5,1 km SC1 79
Petr Elster 58 5,1 km BKJM 87
Petr Fochler 62 5,1 km CCM 3
Petr ml. Krupička 49 5,1 km BKJM 31
Petr Pflug 64 5,1 km CCM 67
Petr Pospíšil 3 5,1 km SC2 129
Petr Pupík 16 5,1 km SC2 39
Petr Růžička 58 5,1 km SC1 116
Petra Bergauer AUT 5,1 km CCW 6
Petra Bergauer AUT 5,1 km CCW 24
Petra Horňáková SVK 5,1 km SC2 127
Petra Křížková 62 5,1 km CCW 34
Petra Svobodová 51 5,1 km SC11 104
Radek Kubeš 16 5,1 km SC1 19
Renata Válková 49 5,1 km A 90
Renata Válková 49 5,1 km BKJW 89
Simona Fabiánková 64 5,1 km CCW 69
Soňa Klikarová 49 5,1 km CCW 65
Šimon Cipro 30 5,1 km BKJM 117
Šimon Cipro 30 5,1 km SC2 118
Štěpán ml. Krkoška 49 5,1 km A1 95
Štěpán ml. Krkoška 49 5,1 km A1 94
Tomáš Eckschlager 30 5,1 km CCM 21
Tomáš Halada 36 5,1 km SC11 54
Tomáš Halada 36 5,1 km CCM 66
Tomáš Hockicko SVK 5,1 km BKJM 108
Tomáš Kubín 16 5,1 km A 82
Václav Vančura 30 5,1 km BKJM 26
Václav Zetek 35 5,1 km A 77
Václava Kuříková 58 5,1 km SC1 55
Veronika Navrátilová 30 5,1 km SC2 16
Veronika Vančurová 30 5,1 km SC1 1
Viktor Hájek SVK 5,1 km C1 74
Vít Kolátor 25 5,1 km A 73
Vít Kolátor 25 5,1 km A 68
Vlastimil Keltner 58 5,1 km SC2 11
Zdeněk ČR Brůna 16 5,1 km C1 38
Zdeněk Kůrka 49 5,1 km A1 92
Zuzana Jílková 62 2 km CCjun 88
Zuzana Šperlichová 16 5,1 km SC2

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5,1 km BKJM 21
5,1 km SC1 17
5,1 km SC2 17
5,1 km BKJW 13
5,1 km A 13
5,1 km CCM 12
5,1 km CCW 10
5,1 km C1 10
5,1 km C 7
2 km CCjun 6
5,1 km SC11 5
5,1 km A1 4
5,1 km C2 1
Celkem 136