Detail závodu

Běh Dobrý Anděl

Praha - Hvězda

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

21.09.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

5km

Děti

Pořadatel a kontakt

Alena Pavlatová


Tel.:
alena.pavlatova@homolka.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Albrechtová Kristýna Děti Děti 72
Bednářová Diana Děti Děti 66
Bednářová Jitka Děti Děti 65
Bejr Michal 5km Muži 28
Beránek Jiří Team Hakim Gymu 5km Muži 38
Bohmová Alena 5km Ženy 12
Brabcová Radmila 5km Ženy 19
Buchak Tetyana 5km Ženy 8
Cejnarová Jiřinka Team Nech to na mě 5km Ženy 53
Cipro Šimon 5km Muži 102
Cipro Viktorka Děti Děti 100
Černá Zdeňka 5km Ženy 5
Černá Klára Děti Děti 101
Černý Dalibor 5km Muži 27
Dařina Milan 5km Muži 24
Demuth Pavel 5km Muži 22
Dočkalová Michaela 5km Ženy 2
Dostálová Martina Team Šanon 5km Ženy 33
Dvořáčková Tereza 5km Ženy 111
Dyntrová Markéta Team Nech to na mě 5km Ženy 56
Franc Martin Děti Děti 79
Franc Ondřej Děti Děti 73
Hakim Majer Pavel Team Hakim Gymu 5km Muži 37
Hasalová Hana Team Šanon 5km Ženy 34
Holub Martin Team Hakim Gymu 5km Muži 41
Hornigová Ivana 5km Ženy 96
Hornigová Marie Děti Děti 95
Houdová Kamila 5km Ženy 17
Hurníková Leona Team Nech to na mě 5km Ženy 54
Jandová Michaela 5km Ženy 3
Jandová Iva 5km Ženy 4
Jasanská Lucie 5km Ženy 23
Jelínek Štěpán 5km Muži 98
Jelínková Lenka 5km Ženy 99
Jirásek Vít Team Správná pětka 5km Muži 59
Kočandrle Alex Děti Děti 68
Kočandrle Tobiáš Děti Děti 67
Kočandrlová Eva Team Správná pětka 5km Ženy 60
Komárková Jitka 5km Ženy 1
Kořínek Tomáš 5km Muži 26
Krasiun Alex Team Muži pro Janu 5km Muži 49
Krasiun Dmitrij Team Muži pro Janu 5km Muži 47
Krasiun Vladimír Team Muži pro Janu 5km Muži 48
Krmenčíková Jolana 5km Ženy 6
Kronus Jakub Děti Děti 94
Křibík Marek 5km Muži 18
Křivánek Pavel 5km Muži 16
Kříž František Team Muži pro Janu 5km Muži 51
Kudelová Kateřina Team Správná pětka 5km Ženy 58
Kultová Veronika 5km Ženy 97
Kuťková Katarína 5km Ženy 15
Lisnerová Lenka 5km Ženy 20
Machálková Dana Děti Děti 76
Machálková Julie Děti Děti 75
Máj Michal 5km Muži 92
Majerová Karolínka Děti Děti 81
Majerová Gábinka Děti Děti 80
Martinča Tomáš Team Správná pětka 5km Muži 61
Meggy Team Nech to na mě 5km Muži 55
Nakládal Aleš 5km Muži 91
Novotný David Team Děláme to pro radost 5km Muži 43
Novotný Josef Team Děláme to pro radost 5km Muži 44
Novotný Jr. Vít Team Děláme to pro radost 5km Muži 45
Olsen Cristofer 5km Muži 103
Paluba Štefan Team Šanon 5km Muži 32
Parýzek Dominik Děti Děti 78
Parýzek Ondřej Děti Děti 77
Pavlatová Alena Team Správná pětka 5km Ženy 57
Pazdera Martin Team Hakim Gymu 5km Muži 39
Pepina 5km Muži 11
Petříková Zuzana 5km Ženy 13
Rzymanová Vladimíra 5km Ženy 14
Schuller Andreas Děti Děti 71
Schullerová Michaela Team Děláme to pro radost 5km Ženy 46
Singer Martina 5km Ženy 29
Střelcová Eliška 5km Ženy 9
Šanda Petr Team Šanon 5km Muži 35
Šimsová Jitka 5km Ženy 25
Šnajdr Pavel Děti Děti 74
Šnajdrová Alena 5km Ženy 21
Šoula Oldřich 5km Muži 30
Šoula Jakub Děti Děti 64
Šoulová Veronika 5km Ženy 31
Šoulová Ema Děti Děti 62
Šoulová Mia Děti Děti 63
Šrůtová Marie 5km Ženy 7
Timko Adéla Děti Děti 69
Timko Ferdinand Děti Děti 70
Tyburcová Ilona 5km Ženy 10
Urbanová Renata Team Nech to na mě 5km Ženy 52
Václavíková Dita Team Šanon 5km Ženy 36
Vobrubová Jana Team Muži pro Janu 5km Ženy 50
Vondráčková Hana Team Děláme to pro radost 5km Ženy 42
Werner Martin Team Hakim Gymu 5km Muži 40
Zajíc Filip Děti Děti 93

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5km Ženy 39
5km Muži 31
Děti Děti 25
Celkem 95