Detail závodu

Nadační běh ORLEN Unipetrol 2

2024
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
MÍSTO ZÁVODU

Most

TYP ZÁVODU

Běh

DATUM ZÁVODU

16.06.2024

ČAS REGISTRACE

POŘADATEL ZÁVODU

ORLEN Unipetrol RPA, s.r.o.

Tel.: +420 739 220 922

volf@cestazasnem.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH


Jméno Klub Trať Kategorie Číslo Čip Platba
Adámek Petr Dětský běh 200 m Děti 0-5 let
Bártík Karel KN 6 km Muži
Boudová Alžběta Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Burda Mikuláš Kokešové Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Burda Štěpán Kokešové Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Cibulková Nela ORLEN Unipetrol RPA 6 km Ženy
Cimerman Ladislav Sportovní klub ORLEN Unipetrol 6 km Muži
Čadek Martin Orlen Unipetrol RPA 6 km Muži
Čadek Martin Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Čermáková Viktorie Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Černá Anna Orlen unipetrol sportovní club Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Černá Kateřina Orlen unipetrol sportovní club Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Černovská Ella Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Červený Martin Vtelno žije 6 km Muži
Dietrich Petr Loučná 956 6 km Muži
Dvořák Matěj Dětský běh 200 m Děti 0-5 let
Eliška Zahrádková Štafeta 3x 2 km Štafeta
Eva Fojtíková + Lenka Galádová + Urszula Kłos Štafeta 3x 2 km Štafeta
Filip Schettl + Slavomír Svoboda + Leoš Paulovič FK Klášterec Štafeta 3x 2 km Štafeta
Gabriela Stančáková + Natalia Marinkovova + Marie Baráková Štafeta 3x 2 km Štafeta
Harant Tomáš Místní akční skupina Naděje 6 km Muži
Havlík Slavomír 6 km Muži
Christov Adam Dětský běh 200 m Děti 0-5 let
Christov David Štafeta 3x 2 km Štafeta
Christov Dominik Dětský běh 200 m Děti 0-5 let
Iva Tvrzová + Veronika Palmová + Lenka Palmová Štafeta 3x 2 km Štafeta
Jahoda Zdeněk BK Běkodo Teplice 6 km Muži
Jandová Lenka Rozběháme Most 6 km Ženy
Jandura František 6 km Muži
Jarmila Havlíková + Dita Melicharová + Blanka Křivdová Orlen Unipetrol Štafeta 3x 2 km Štafeta
Kameníková Marková Lucie Sportovní klub ORLEN Unipetrol 6 km Ženy
Kateřina Havlíková + Michal Kutzler + Blanka Křivdová Štafeta 3x 2 km Štafeta
Kearney Piotr 6 km Muži
Kolařík Martin Dětský běh 200 m Děti 0-5 let
Kolaříková Eliška Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Kondr Matias Dětský běh 200 m Děti 0-5 let
Kosmáková Veronika ORLEN Unipetrol RPA 6 km Ženy
Kováč Filip Dětský běh 200 m Děti 0-5 let
Lenka Filipiaková + Veronika Delkova + Filip Sihlovec Štafeta 3x 2 km Štafeta
Lenka Chytková + Kristýna Chytková + Zdeňka Kopřivová Girls Štafeta 3x 2 km Štafeta
Makovská Lily SRTG Most Dětský běh 200 m Děti 0-5 let
Makovský Ota SRTG Most Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Marcela Knoblochová + Lucie Šnorová + Veronika Holoubková Sportovní klub Orlen Unipetrol Štafeta 3x 2 km Štafeta
Marcela Richterová + Marcela Holubová Stříbrská + Marcela Sismilichová Štafeta 3x 2 km Štafeta
Matušík Jakub Sportovní klub ORLEN Unipetrol 6 km Muži
Matušík Maxmilián Sportovní klub ORLEN Unipetrol Dětský běh 200 m Děti 0-5 let
Mokrý Jan 6 km Muži
Mrázková Beyza Uçar Michaela Petrmichlová Eliška Orlen UniCRE Štafeta 3x 2 km Štafeta
Novák Josef 6 km Muži
Ondrášek Tomáš Hospic Most 6 km Muži
Ottenschläger Oto Sportovní klub ORLEN Unipetrol 6 km Muži
Paličková Michaela Sportovní klub ORLEN Unipetrol 6 km Ženy
Panocha Michal Sportovní klub ORLEN Unipetrol 6 km Muži
Panocha Michal Sportovní klub ORLEN Unipetrol Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Pavla Makovská + Michaela Jakubcová + Žaneta Vernerová SRTG Most Štafeta 3x 2 km Štafeta
Prokš Michal Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Rác Tobiáš Dětský běh 200 m Děti 0-5 let
Radotínský Marek Sportovní klub ORLEN Unipetrol 6 km Muži
Radotínský Tadeáš Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Reichel Tomáš Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Robert Dvořák + Petr Král + Zdeněk Macháček Štafeta 3x 2 km Štafeta
Rovná Julie Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Růžičková Kateřina Little Rose Team Dětský běh 200 m Děti 0-5 let
Růžičková Zuzana Little Rose Team 6 km Ženy
Schubert Martin StarGym Most 6 km Muži
Skřivánková Nela Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Slachová Petra Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Slavík Ondřej Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Stejskal Sebastian Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Stumpf Ema SRTG Most Dětský běh 200 m Děti 0-5 let
Stumpf Michal SRTG Most 6 km Muži
Šindelářová Lucie 6 km Ženy
Šnorová Adéla Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Štolfa Michal 6 km Muži
Švarc Stanislav Štafeta 3x 2 km Štafeta
Tereza Fritschová + Eliška Drobná + Monika Kolaříková Štafeta 3x 2 km Štafeta
Tereza Turkeová + Vlasta Žornová + Alžběta Lópezová Štafeta 3x 2 km Štafeta
Trachtová Eliška Dětský běh 200 m Děti 0-5 let
Trachtová Ema Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Trachtová Kateřina Dětský běh 200 m Děti 0-5 let
Tuma Josef Sportovní klub ORLEN Unipetrol 6 km Muži
Tumová Elen Dětský běh 200 m Děti 0-5 let
Václav Karas + Anna Karasová + Lukáš Reiner Štafeta 3x 2 km Štafeta
Valentová Nikola KN 6 km Ženy
Voříšek David Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Voříšek Jan Dětský běh 200 m Děti 0-5 let
Walter Tomáš 6 km Muži
Walterová Melanie Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Zezula Dominik Dětský běh 200 m Děti 6-12 let
Žaloudek Jan Tři veteráni Štafeta 3x 2 km Štafeta

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Dětský běh 200 m Děti 6-12 let 24
6 km Muži 22
Štafeta 3x 2 km Štafeta 20
Dětský běh 200 m Děti 0-5 let 16
6 km Ženy 8
Celkem 90