Detail závodu

O pohár starosty města Česká Kamenice XCO

Česká Kamenice

Kolo

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

24.09.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

5 min

10 min

2 min

2 zkrácené okruhy

3 okruhy

6 okruhů

9 okruhů

Pořadatel a kontakt

Cyklistický klub 1967 Česká Kamenice, z.s.


Tel.:
jiri.horky@rb.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Arni Arnold Zdeněk Haven Team 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 809
Babiková Štěpánka CK 1967 Česká Kamenice 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 227
Bartůněk Libor Kolokrám 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 712
Bělka Lukáš Magic Bike Team 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 304
Bělka Radek Magic Veterans 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 405
Bezchleba Karel Jiřetín pod Jedlovou 6 okruhů Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 908
Boczan Jan autonemecko.cz 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 818
Bolzanová Nikola CK Šluknovsko 3 okruhy St. dívky + Kadetky 2003 – 2000 (13 – 16 let) 451
Bouška Karel Magic Veterans 6 okruhů Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 902
Brauner David SRV 1897 e. v. 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 611
Břenek Hynek Herby Servis 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 216
Břenek Jan Herby Servis 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 311
Břenková Andělka Herby Servis 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 206
Budíčková Eliška CK 1967 Česká Kamenice 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 104
Bureš Lukáš CK Kolokrám Svijany 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 704
Cobl Filip Schrödingerův Institut 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 315
Čermák Ondřej KC Kooperativa 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 305
Dirigl Filip Lasvit Bikers 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 602
Dittrich Pavel Pourky 2 min Mrňouskové 2013 a později 124
Dlouhá Tereza Česká Kamenice 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 111
Dörner Jarda Haven team 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 408
Dubovecký Matouš Dumstav Vansdorf 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 403
Dulanský Filip Jiřetín PP 2 min Mrňouskové 2013 a později 1
Dvořáček Tobias Bicykl Kříž Junior team 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 310
Ehrlich Václav SKI Paudera 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 802
Fiala Ondřej KUR Sport 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 614
Follprecht Petr Nové Strašecí 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 406
Follprecht Tomáš Nové Strašecí 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 416
Frank Lukáš CK 1967 Česká Kamenice 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 413
Gedhardt ml. Petr TJ Česká Kamenice 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 314
Gedhardt Pavel Malá Veleň 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 616
Gedhardtová Anna TJ Česká Kamenice 2 zkrácené okruhy Ml. dívky 20 356
Geisler Maxmilian SRV 1897 e. v. 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 312
Geisler Tim Sebnitzer RV 1897 e. v. 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 407
Hájek Jirka CK 1967 Česká Kamenice 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 817
Hajný Jonáš Česká Kamenice 2 min Mrňouskové 2013 a později 3
Hanousek Filip Superior Cyklofit Cycling Team 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 410
Hašek Jakub Lasvit Bikers 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 204
Hašková Barbora Lasvit Bikers 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 106
Hauswald Franz Sebnitzer RV 1897 e. v. 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 308
Hauswald Jens Sebnitzer RV 1897 e. v. 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 814
Hauswald Johanna Sebnitzer RV 1897 e. v. 3 okruhy St. dívky + Kadetky 2003 – 2000 (13 – 16 let) 454
Henke Maurice Sebnitzer RV 1897 e. v. 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 412
Hoffmann Hannes TSV Großschönau 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 302
Hoffmann Miriam DAV Zittau/Lückendorf 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 112
Homolka Dalibor Bohemie Nový Bor 6 okruhů Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 901
Horák Adam Junior Cycling Team Liberec 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 203
Horák Jan SAC Bělá pod Bezdězem 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 811
Horák Martin Junior Cycling Team Liberec 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 201
Horká Karolína CK 1967 Česká Kamenice 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 113
Horká Natálie CK 1967 Česká Kamenice 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 220
Horký Jakub CK 1967 Česká Kamenice 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 411
Horký Jiří CK 1967 Česká Kamenice 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 816
Horký Roman CK 1967 Česká Kamenice 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 812
Horník Jan Nový Bor 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 114
Hořák Radek Haven team 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 402
Hovbel Adam Lasvit Bikers 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 223
Hovbel Lukáš Lasvit Bikers 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 107
Chábek Jan Česká Kamenice 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 219
Jiranek Tom Lawi Team 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 713
Juhas Jiří CVK Česká kamenice 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 819
Juhasová Zuzana Česká Kamenice 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 117
Karban Pavel Herby Servis/Rumburk 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 808
Klaus Matěj Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 401
Kluchová Anežka Magic Bike Team 2 zkrácené okruhy Ml. dívky 20 353
Kohout Zdeněk ReTOS Vansdorf 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 821
Kopecká Ivana MK – cyklo Děčín 3 okruhy Ženy 1980 a dříve (36 – 99 let) 552
kovařík Jiří Beespe.cz/Plzeň 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 810
Kovaříková Anna Beespe.cz/Plzeň 3 okruhy St. dívky + Kadetky 2003 – 2000 (13 – 16 let) 453
Kovaříková Kateřina Beespe.cz/Plzeň 3 okruhy St. dívky + Kadetky 2003 – 2000 (13 – 16 let) 452
Kovářová Jana Herby Servis 3 okruhy Ženy 1980 a dříve (36 – 99 let) 551
Lajbl Petr CK Šluknovsko 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 615
Lhotáková Anežka CK Šluknovsko 3 okruhy Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 501
Linc Daniel CK 1967 Česká Kamenice 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 815
Loubková Kateřina Rohozec Amulet Cvikov 3 okruhy Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 503
Machek Ivo Superior Cyklofit Cycling Team 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 701
Marek Vojta CK 1967 Česká Kamenice 6 okruhů Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 910
Marschnerová Adriana Herby Servis/Rumburk 3 okruhy Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 507
Marschnerová Viktoria Herby Servis/Rumburk 3 okruhy Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 506
Mertelík Kryštof 2 min Mrňouskové 2013 a později 6
Mileret Milan Zelenina Libouchec 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 404
Mosig Uwe SRV 1897 e. v. 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 813
Netvila Vladimír Herby Servis/Rumburk 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 718
Nosek Daniel MK – cyklo Děčín 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 707
Nosek Pavel BNC CZ Racing team 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 705
Nováková Jarmila Nový Bor 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 212
Nováková Viktorie Nový Bor 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 211
Novota Jan CK Šluknovsko 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 702
Pacina Jan KL-Sport Tryfit Děčín 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 617
Patka Kryštof Lasvit Bikers 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 202
Patka Marek Lasvit Bikers 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 222
Pávek Lukáš Dukla Liberec 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 225
Pávek Matyáš Dukla Liberec 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 301
Petr Ondřej Haven Team 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 601
Petružálek Jaromír SI 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 414
Pleschinger Martin Uniqa Jihlava 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 801
Podrazil Tomas TJ Sokol Hole Vrchy 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 618
Pospíšil Rudolf CK 1967 Česká Kamenice 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 226
Půbal Matouš ČKL Harrachov 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 205
Půbalová Nela ČKL Harrachov 2 zkrácené okruhy Ml. dívky 20 351
Rötschke Erik SRV 1897 e. v. 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 409
Roučová Amélie CK 1967 Česká Kamenice 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 224
Růžička Zbyněk SKI Paudera 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 603
Ryšavá Vendy Sloup v Čechách 3 okruhy St. dívky + Kadetky 2003 – 2000 (13 – 16 let) 457
Seidl Robert SLČR 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 717
Schäfer Josef ČKL Harrachov 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 105
Schäferová Magdaléna ČKL Harrachov 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 209
Scholze Patrick Bad Bikers / UTB-Sport e. v. 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 709
Schwarz Herby Herby Servis 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 703
Slabion Dominik SKI Paudera 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 215
Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 214
Srbecký Filip CK Šluknovsko 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 612
Stárek David CK Šluknovsko 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 613
Starý Maxmilián Kamas 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 103
Starý Oldřich Kamaz 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 711
Stránská Sofie CK Šluknovsko 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 208
Stránský Daniel CK Šluknovsko 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 101
Stránský Vojtěch Dexter Cykling 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 619
Svobodová Viktorka Osečná 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 115
Synek Rosťa Herby Servis 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 108
Szczotka Kyštof Zary 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 720
Ščučka Radek SKI Paudera 6 okruhů Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 904
Šelmeci Vojtěch Jiřetín P/J 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 218
Šimonek Václav CC-Vansdorf 6 okruhů Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 905
Šlambor Martin Daku Sport Club 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 102
Šlamborová Lucie Daku Sport Club 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 213
Šurík Jakub Dukla Liberec 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 303
Švorc Jiří Big Shock Team 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 803
Tumpach Josef CK 1967 Česká Kamenice 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 708
Tumpachová Adéla CK 1967 Česká Kamenice 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 116
Tumpachová Helena CK 1967 Česká Kamenice 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 109
Valachová Šárka Staré Křečany 3 okruhy Ženy 1980 a dříve (36 – 99 let) 555
Vansteenkiste Maxime CK Šluknovsko 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 610
Veselý Miroslav CK Šluknovsko 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 415
Vetešníková Dana TT Cyklorenova Cvikov 2 min Mrňouskové 2013 a později 4
Viktora Martin CK 1967 Česká Kamenice 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 607
Viktora Tomáš CK 1967 Česká Kamenice 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 714
Vlček Pavel Česká Kamenice 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 807
Vobora Pavel Rohozec Amulet Team 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 715
Vogeltanz Ladislav Kolbenka 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 820
Vokoun Petr KL Sport Děčín 6 okruhů Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 903
Vokounová Anna KL Sport Děčín 3 okruhy Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 504
Votýpka Štěpán OK Bor 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 217
Wittur Filip Polevsko 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 313
Wittur Matyáš Polevsko 2 min Mrňouskové 2013 a později 2
Wolinski Krysztof Kacper-rowery.com 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 719
Zámca Jáchym Kamenický Šenov 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 221
Zemanová Tereza CK 1967 Česká Kamenice 2 zkrácené okruhy Ml. dívky 20 361
Zezulová Kateřina CK Šluknovsko 3 okruhy Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 502
Ziková Kristýna CK 1967 Česká Kamenice 2 zkrácené okruhy Ml. dívky 20 352
Zima Matouš Rybniště 2 min Mrňouskové 2013 a později 5

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 24
6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 19
5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 17
9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 16
3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 16
9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 14
2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 12
6 okruhů Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 7
2 min Mrňouskové 2013 a později 7
3 okruhy Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 6
2 zkrácené okruhy Ml. dívky 20 5
3 okruhy St. dívky + Kadetky 2003 – 2000 (13 – 16 let) 5
3 okruhy Ženy 1980 a dříve (36 – 99 let) 3
Celkem 151