Detail závodu

MUHU MTB CUP 2024

2024
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
MÍSTO ZÁVODU

Liberec- lyžařský areál VESEC

TYP ZÁVODU

MTB

DATUM ZÁVODU

21.04.2024

ČAS REGISTRACE

POŘADATEL ZÁVODU

Czech Multisport Coaching

vladislavkarasek@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH


Jméno Klub Trať Kategorie Číslo Čip Platba
Berka Michal Czech Multisport Coaching 50minut–1h Masters 35 let a starší (*1989 a starší)
Berka Michal Czech Multisport Coaching 45 minut Kadeti 15 - 16 let (*2009 - 2008)
Berka Tadeáš Czech Multisport Coaching 45 minut Kadeti 15 - 16 let (*2009 - 2008)
Čtvrtečka Jakub North bike club 7–9 minut Kluci 7 - 8 let (*2017 - 2016)
Čumpelík Marek CZECH MULTISPORT COACHING 50minut–1h Muži 19 - 34 let (*2005 - 1990)
Dajč Michael CzechMultisportCoaching 7–9 minut Kluci 7 - 8 let (*2017 - 2016)
Dajč Miroslav CzechMultisportCoaching 50minut–1h Masters 35 let a starší (*1989 a starší)
Dajčová Amálie CzechMultisportCoaching 25–30 minut Žákyně II 13 - 14 let (*2011 - 2010)
Dajčová Jaroslava CzechMultisportCoaching 50minut–1h Ženy 19 let a starší (*2005 a starší
David FORWARD 50minut–1h Muži 19 - 34 let (*2005 - 1990)
Erbenová Marianna czech multisport coaching 25–30 minut Žákyně II 13 - 14 let (*2011 - 2010)
Farkaš Filip 7–9 minut Kluci 7 - 8 let (*2017 - 2016)
Farkašová Eliška 7–9 minut Holky 7 - 8 let (*2017 - 2016)
Graman Michal Czech MultiSport Coaching 50minut–1h Masters 35 let a starší (*1989 a starší)
Gramanová Laura 25–30 minut Žákyně II 13 - 14 let (*2011 - 2010)
Gramanová Šárka 50minut–1h Ženy 19 let a starší (*2005 a starší
Hataš Tomáš Czech Multisport Coaching 25–30 minut Žáci II 13 - 14 let (*2011 - 2010)
Hillebrant Erik 50minut–1h Muži 19 - 34 let (*2005 - 1990)
Hillebrantová Ela 25–30 minut Žákyně II 13 - 14 let (*2011 - 2010)
Hillebrantová Ema 25–30 minut Žákyně II 13 - 14 let (*2011 - 2010)
Hillebrantová Jana 50minut–1h Ženy 19 let a starší (*2005 a starší
Hlavatá Viktorie Bakov nad jizerou 7–9 minut Holky 7 - 8 let (*2017 - 2016)
Karásek Vladislav CZECH MULTISPORT COACHING 50minut–1h Masters 35 let a starší (*1989 a starší)
Karásková Erbenová Helena Czechmultisportcoaching 50minut–1h Ženy 19 let a starší (*2005 a starší
Kazdová Rozárie Cykloklub Jičín 15–20 minut Žákyně I 11 - 12 let (*2013 - 2012)
Kolačný Štěpán 15–20 minut Žáci I 11 - 12 let (*2013 - 2012)
Kolačný Tadeáš 25–30 minut Žáci II 13 - 14 let (*2011 - 2010)
Kroupa Ondřej Czech Multisport Coaching 45 minut Kadeti 15 - 16 let (*2009 - 2008)
Melichar Jonáš 2–3 minuty Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2024 - 2021)
Melicharová Veronika 50minut–1h Ženy 19 let a starší (*2005 a starší
Rosina Matyáš 3–5 minut Kluci 3 - 4 let (*2021 - 2020)
Sádovská Denisa 25–30 minut Žákyně II 13 - 14 let (*2011 - 2010)
Sádovský Marek Unlimited KM trading 50minut–1h Muži 19 - 34 let (*2005 - 1990)
Sádovský Kryštof 9–11 minut Kluci 9 -10 let (*2015 - 2014)
Skrbek Jan ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 50minut–1h Muži 19 - 34 let (*2005 - 1990)
Soles Martin CZECH MULTISPORT COACHING 50minut–1h Junioři 17 - 18 let (*2007 - 2006)
Svoboda Štěpán Rexonix Kovo Praha 9–11 minut Kluci 9 -10 let (*2015 - 2014)
Sýkora Matěj 2–3 minuty Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2024 - 2021)
Sýkora Petr 50minut–1h Masters 35 let a starší (*1989 a starší)
Sýkorová Dorota 7–9 minut Holky 7 - 8 let (*2017 - 2016)
Sýkorová Lenka 50minut–1h Ženy 19 let a starší (*2005 a starší
Tomeš Roman Czech MultiSport Coaching 25–30 minut Žáci II 13 - 14 let (*2011 - 2010)
Trvalcová Jitka 50minut–1h Ženy 19 let a starší (*2005 a starší
Trvalcová Valentina Czech MultiSport Coaching 45 minut Kadetky 15 - 16 let (*2009 - 2008)
Trvalec David Czech MultiSport Coaching 15–20 minut Žáci I 11 - 12 let (*2013 - 2012)
Trvalec Jakub Czech MultiSport Coaching 15–20 minut Žáci I 11 - 12 let (*2013 - 2012)
Trvalec Miran 50minut–1h Masters 35 let a starší (*1989 a starší)
Vaněček Michal Czech Multisport Coaching 25–30 minut Žáci II 13 - 14 let (*2011 - 2010)
Vaněček Štěpán Czech Multisport Coaching 15–20 minut Žáci I 11 - 12 let (*2013 - 2012)
Vinařová Mia 3–5 minut Holky 3 - 4 let (*2021 - 2020)
Vinařová Pavla 50minut–1h Ženy 19 let a starší (*2005 a starší
Votrubcová Klára 3–5 minut Holky 3 - 4 let (*2021 - 2020)
Votrubec Marek 5–7 minut Kluci 5 - 6 let (*2019 - 2018)
Zahajský Zdeněk 15–20 minut Žáci I 11 - 12 let (*2013 - 2012)
Zelená Lucie Czech Multisport Coaching 25–30 minut Žákyně II 13 - 14 let (*2011 - 2010)

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
50minut–1h Ženy 19 let a starší (*2005 a starší 8
25–30 minut Žákyně II 13 - 14 let (*2011 - 2010) 7
50minut–1h Masters 35 let a starší (*1989 a starší) 6
15–20 minut Žáci I 11 - 12 let (*2013 - 2012) 5
50minut–1h Muži 19 - 34 let (*2005 - 1990) 5
25–30 minut Žáci II 13 - 14 let (*2011 - 2010) 4
45 minut Kadeti 15 - 16 let (*2009 - 2008) 3
7–9 minut Holky 7 - 8 let (*2017 - 2016) 3
7–9 minut Kluci 7 - 8 let (*2017 - 2016) 3
3–5 minut Holky 3 - 4 let (*2021 - 2020) 2
9–11 minut Kluci 9 -10 let (*2015 - 2014) 2
2–3 minuty Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2024 - 2021) 2
15–20 minut Žákyně I 11 - 12 let (*2013 - 2012) 1
45 minut Kadetky 15 - 16 let (*2009 - 2008) 1
50minut–1h Junioři 17 - 18 let (*2007 - 2006) 1
5–7 minut Kluci 5 - 6 let (*2019 - 2018) 1
3–5 minut Kluci 3 - 4 let (*2021 - 2020) 1
Celkem 55