Detail závodu

Poslední šlápnutí

Nové Strašecí

Kolo

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

25.09.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

91 km

72 km

Pořadatel a kontakt

Sport pomáhá org


Tel.:
david@sportpomaha.org

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Hula Jan CK Vinohradské šlapky 91 km B 118
Klecker František FUNBIKE Team Ústí nad Labem 72 km C 474
Lenčová Jana CYKLOKROS MILOVICE 72 km Z 447
Novák Vítězslav NH Car 72 km C 476
Rauschert Jan AC Sparta Praha cycling akademie 72 km C 480
Adam Martin BSK racing 91 km A 114
Adámek Miroslav STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ ZELENÝ PRUH PRAHA 4 72 km E 377
Aleš Vacek 72 km P2 712
Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 72 km D 454
Ali Elbadri Abdalla Žádný tým 72 km C 477
Andrejs Marek CFC Kladno 91 km A 13
Andrle Tomáš Dexter Cycling 72 km C 388
Balajka Ondřej Žádný tým 91 km B 127
Baloun Tomáš CK Vinohradské šlapky 91 km B 68
Bartoš Tomáš H.I.C. 72 km C 340
Bartošová Lenka H.I.C. 72 km Z 345
Bařina Petr Dexter Cycling 72 km C 396
Bažík Tomáš TJ Kovo Praha 72 km J 489
Běhounek Michal Veloservis Team 72 km C 478
Beňa Michal Žádný tým 91 km B 110
Benda Michal TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 91 km B 136
Beneš Petr CYKLOKROS MILOVICE 91 km B 1
Benešová Barbora CYKLOKROS MILOVICE 72 km Z 479
Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 91 km B 14
Berger Tomáš Žádný tým 91 km B 132
Bílek Miroslav CSK Markus 72 km D 334
Boubín Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 91 km A 109
Brabec Jan BIKEMARAST 91 km B 73
Brandejs Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 72 km C 448
Brusch Lubomír SWEEP Cycling 72 km E 450
Bryxi Jan Stark Cycling Team 72 km C 336
Bureš Jan CK Slavoj Terezín 91 km B 108
Burgr Josef CSK Markus 72 km E 355
Cafourek Václav Dexter Cycling 72 km C 490
Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 72 km C 461
Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 72 km Z 341
Čáp David Žádný tým 91 km A 139
Čapek Petr SWEEP Cycling 72 km C 484
Čermák Martin Žádný tým 91 km B 133
Černý Jan Stark Cycling Team 72 km P2 53
Černý Luboš CFC Kladno 72 km C 324
Čurda Martin Kbely cycling team 72 km C 428
Daniel Machala Bike sport 007 91 km P1 608
David Rada 72 km P2 704
Dener Daniel Žádný tým 72 km C 500
Dimmer Jan ŠILHAVÝ-RAMALA 72 km E 406
Dohnálek Erik Dexter Cycling 91 km A 11
Dohnálek Roman Dexter Cycling 72 km C 311
Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 72 km Z 313
Doubner Jan PIJAS 72 km C 383
Drechsler Petr Bicykl Kříž Team 72 km C 353
Drga Marek Žádný tým 91 km B 85
Dubitzký Pavel PCK Louda 72 km D 364
Dvořák Josef Žádný tým 91 km B 37
Eger Emil Dexter Cycling 91 km B 70
Fialová Michaela CK Slavoj Terezín 72 km Z 417
Filip Janoušek Symbioplus cycling 91 km P1 617
Fílová Veronika Sunset Slaný 72 km H 467
Flak David Bikeranch Racing Team 91 km B 77
Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 72 km E 335
Gaaloul Adnene Žádný tým 72 km C 471
Gášek Ladislav Žádný tým 91 km B 92
Gregor Jaroslav Ultima K.lap Team 91 km B 131
Groeneveld Swen Žádný tým 91 km B 99
Guse Michal TJ Kovo Praha 72 km C 499
Habětín Tomáš CSK Markus 72 km C 342
Halamka Jiří ZČE Plzeň 72 km D 469
Halík Jaroslav Veloservis Team 72 km C 492
Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 91 km B 97
Hanousek Aleš AVZO Raná 72 km C 443
Hanzl Jaroslav Kbely cycling team 72 km E 392
Hasman Petr SK ORBEA CZECH Masters 91 km B 106
Hauser Dušan Stark Cycling Team 72 km P2 6
Havelka Jan KPC Praha 72 km D 416
Hlaváček Jan TOI TOI cykloklub Slaný 91 km A 24
Hlaváček Jiří KPC Praha 72 km D 405
Hlůžek Radim Dexter Cycling 91 km A 112
Holas Jiří Cyklo Point Jičín 72 km D 456
Holík Jaroslav Veloservis Team 91 km A 124
Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 72 km E 354
Hora Vladimír Cyklovrakoviště 72 km E 475
Houška Jan Humusoft 72 km D 326
Houšková Helena Humusoft 72 km Z 399
Hrubý Ivan H.I.C. 72 km D 411
Charvát Martin AC Sparta Praha cycling akademie 72 km C 376
Chotěborský Jan TTT 91 km B 107
Chyba Jiří Nutrend Specialized Team 91 km B 113
Introvič Petar CSK Markus 72 km E 375
Iotti Giampaolo Stocchetti - Italie 72 km E 361
Jajčík Michal Tama Královice 72 km C 352
Jakoubek Pavel CK Vinohradské šlapky 91 km B 50
Jakub Bouček CK Příbram Fany 91 km P1 600
Jan Bílek Czech Tallboys 91 km P1 615
Jan Dubec Triexpert Praha 91 km P1 602
Jan Vondráček CK Příbram Fany 72 km J 701
Jan Vrábek Team Bike Perštějn 91 km P1 612
Jandus Jiří Žádný tým 72 km D 453
Janoušek Libor LAWI - Author Team 72 km C 302
Jaros Janek Žádný tým 72 km D 445
Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 72 km D 322
Ježek Antonín DNT Chomutov 72 km E 419
Jílek Filip TJ Lokomotiva Beroun 91 km A 95
Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 72 km E 472
Jirkovský Jaroslav Humusoft 91 km B 63
Jirsa Tomáš Žádný tým 91 km B 121
Jiří Černý Triexpert Praha 91 km P1 706
Jiří Doležal Nejlevnější pneu 91 km P1 715
Jiří Machovský 91 km P1 620
Jiří Vlček CK Vinohradské šlapky 72 km P2 705
Joch Zdeněk CK A je To Třebíč 72 km E 421
Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 72 km D 338
Kadleček František Symbio + Cannondale 72 km C 430
Kakač Miroslav CSK Markus 72 km E 347
Kala Jiří CK Příbram Fany Gastro Servis 91 km A 119
Kavula Ivan CKKV Praha 72 km D 407
Kern Jaroslav Cyklosport Kern 72 km D 436
Klabouch Jan AC Sparta Praha cycling akademie 72 km D 339
Kleiner Robert LAWI-Granfondo 72 km D 350
Kmuníček Miloš Žádný tým 72 km D 496
Kohout Roman TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 72 km C 464
Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 91 km B 105
Komárek Josef Cyklovrakoviště 91 km B 91
Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 72 km C 462
Kot Jozef Dexter Cycling 91 km B 74
Kotrlík Tomáš LAWI - Author Team 91 km B 29
Kottová Petra Author Sedláček Příbram 72 km Z 362
Koukal Pavel Žádný tým 72 km C 468
Kovář Marek Stark Cycling Team 72 km C 373
Kozel František GREEN ENERGY 72 km C 344
Krajčík Josef Dexter Cycling 72 km E 319
Krátký Pavel SWEEP Cycling 72 km C 330
Krtičková Petra HSK Cycling team Hradec Králové 72 km Z 457
Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 72 km C 308
Kryška Pavel Stark Cycling Team 72 km C 374
Kubát Jan Dexter Cycling 91 km B 34
Kubec Martin TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 72 km C 328
Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 91 km B 67
Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 72 km C 401
Kubín Igor CSK Markus 72 km E 382
Kučera Jan KC Slavia Praha 72 km C 463
Kučera Tomáš Kupkolo.cz 72 km D 434
Kuchař Martin Kbely cycling team 72 km C 400
Kuchař Přemysl Eleven Cube Riders 91 km B 79
Lekeš Marek AC Sparta Praha cycling akademie 91 km B 128
Lenoch Miloš CK Vinohradské šlapky 72 km C 487
Libor Veselý Stará Boleslav 72 km P2 710
Liška Pavel CKKV Praha 72 km D 343
Lukáš Raufstein Team Bike Perštějn 91 km P1 611
Malík Tomáš SSC Železný Brod 91 km B 137
Marek Hejduk FDJ 91 km P1 603
Marek Stádník 72 km P2 713
Mařík Pavel CFC Kladno 72 km E 403
Masař Jan Stark Cycling Team 91 km B 42
Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 91 km B 20
Matula Michal Žádný tým 72 km J 498
Mazůrek Lukáš Stark Cycling Team 91 km B 41
Mencl Pavel PCK Louda 72 km D 381
Mestek Miroslav SP KOLO - Specialized 72 km D 452
Mifek Tomas Kbely cycling team 72 km D 483
Michal Greguš Sweep sport 91 km P1 607
Michal Mullen 72 km P2 703
Michal Petr CSK Markus 72 km D 481
Mikšovská Alena CSK Markus 72 km Z 360
Miller Milan Tama Královice 91 km B 3
Miroslav Horák Čelákovice 72 km P2 709
Mirovský Petr Stark Cycling Team 91 km A 502
Mužík Vít LAWI - Author Team 72 km C 465
Navrátil Tomáš KPC Praha 72 km C 420
Nedvěd Tomáš AC Sparta Praha cycling akademie 91 km B 130
Nechanický Jakub SSC Železný Brod 91 km A 120
Nechvátal Petr Žádný tým 91 km B 125
Nekut Karel Veloservis Team 91 km B 115
Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 91 km B 93
Novák Lukáš SP KOLO - Specialized 91 km A 94
Novák Michal CFC Kladno 72 km D 365
Novák Petr LAWI - Author Team 91 km B 19
Novák Václav CFC Kladno 91 km B 129
Novák Vít CFC Kladno 91 km A 2
Novotný Ladislav Kbely cycling team 72 km D 385
Nový Tomáš CFC Kladno 91 km A 28
Okruhlica Petr CKKV Praha 72 km C 315
Ondřej Beran KC Slavia Praha 91 km P1 614
Pacovský Tomáš PIJAS 72 km E 482
Pacovský Tomáš PIJAS 72 km C 310
Palek Jiří Dexter Cycling 91 km B 23
Palivec Petr DHL 72 km D 441
Paukert Josef H.I.C. 72 km C 459
Pavel Wohl VSK FTVS Praha 91 km P1 609
Pažout Milan Tama Královice 72 km E 318
Petr Tichý 72 km P2 714
Pfeifer Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 72 km C 501
Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 72 km D 327
Pojkarová Jitka Dexter Cycling 72 km Z 497
Pokorný Ladislav HISPORT team 72 km C 446
Polák Petr AC Sparta Praha cycling akademie 72 km D 473
Polan Luboš CKKV Praha 72 km D 410
Polnický Zdeněk CK Vinohradské šlapky 91 km B 138
Postler Jiří Dexter Cycling 72 km D 309
Prager Karel CK Vinohradské šlapky 72 km D 303
Prchal Pavel Cyklosport Kern 72 km D 367
Procházka Milan Dexter Cycling 91 km B 4
Procházka Radek Eleven Cube Riders 91 km B 16
Ptáček Josef Stark Cycling Team 72 km C 395
Radek Baslík 72 km P2 711
Radim Návrat Cykloserx Duratex 91 km P1 606
Rapsa Jan Ultima K.lap Team 91 km B 49
Rašev Eugen Dexter Cycling 72 km D 349
Rendl Jaroslav Dexter Cycling 72 km C 304
Robek Robert Vokolek Cycling Team 72 km C 427
Roubíčková Michaela Cyklosport Kern 72 km Z 435
Rudolf Novák CK Vinohradské šlapky 91 km P1 621
Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 72 km C 301
Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 91 km B 27
Sedlecký Robert Žádný tým 91 km B 117
Seidl Ondřej Žádný tým 72 km C 444
Seleštiansky Ivan Žádný tým 91 km B 100
Semenec Jiří CFC Kladno 72 km E 413
Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 72 km C 314
Schuran Michal AC Sparta Praha cycling akademie 91 km A 104
Sivák Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 72 km D 470
Skála Radim Sokol Veltěž 72 km C 460
Skřeček Robert Cycling Brno 72 km D 451
Skřivánek Miloš Dexter Cycling 72 km C 466
Slaboch David Stark Cycling Team 91 km A 7
Slavík Josef CFC Kladno 72 km D 397
Smaržík Petr SKP Sokolov 91 km B 88
Sobek Ondřej Stark Cycling Team 91 km A 44
Somr Michael LAWI - Author Team 91 km A 5
Sotorník Jan Stark Cycling Team 91 km B 126
Souček Petr BIKEMARAST 72 km J 398
Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 91 km B 101
Stark Michal Stark Cycling Team 72 km D 488
Stráněl Jiří Alltraining.cz 72 km C 393
Stránský Vojtěch Dexter Cycling 91 km A 47
Strnad Ivo BMC CZ racing team 72 km D 442
Svěrák Vít CSK Markus 72 km C 359
Sviba Michal Bikeclinic 91 km B 123
Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 72 km C 316
Šejna Karel CKKV Praha 72 km D 317
Šimánek Ladislav Žádný tým 72 km C 433
Šindelár Ladislav Tama Královice 72 km C 458
Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 72 km C 486
Škrabal Petr Dexter Cycling 72 km C 370
Šlajchrt Filip Koloshop Team 91 km B 96
Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 91 km B 102
Šmatlák Evžen CFC Kladno 72 km C 371
Šmatlák Martin CFC Kladno 91 km B 57
Šmíd Jiří Kbely cycling team 91 km B 56
Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 72 km D 332
Šnajdr Jan CSK Markus 91 km B 122
Šňupárek Václav SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 91 km A 103
Šorm Michal Kovo Praha 72 km C 491
Špunda Miloslav Žádný tým 72 km E 439
Šrain Jiří Cyklotrenink.com 91 km B 62
Šťastný Petr Dexter Cycling 91 km B 45
ŠTEFAN JAN Žádný tým 72 km C 449
Štěpán Vondráček CK Příbram Fany 72 km P2 702
Šubrt Pavel Cyklovrakoviště 91 km B 75
Šulc Ctirad CKKV Praha 72 km E 494
Šuranyi Martin CFC Kladno 91 km B 46
Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 91 km B 10
Šváb Přemysl Echokardio.cz 72 km D 312
Švec Ondřej Dexter Cycling 91 km B 116
Švestka Vladislav CYKLOKROS MILOVICE 72 km C 485
Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 72 km D 366
Tácha Petr Dexter Cycling 72 km D 307
Tajč Jan Tama Královice 72 km C 331
Tajtl Tomáš Prodoli racing team 72 km C 379
Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 91 km A 21
Tarasyuk Igor COLNAGO & ASSOS ProShop 72 km D 493
Tejkal Šimon Žádný tým 91 km A 134
Thuma Miroslav Dexter Cycling 91 km A 38
Tomáš Husák 91 km P1 618
Tomáš Mařík BMC CZ Racigteam 91 km P1 622
Tomáš Schühler LAWI - Author Team 91 km P1 616
Truhlář Luboš Dexter Cycling 91 km A 98
Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 72 km C 348
Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 72 km D 356
Tutsch Jiří CKKV Praha 72 km D 418
Tvrz Lukáš FOR BIKES cycling team 91 km A 12
Tvrz Matěj Team Dukla Praha 72 km J 495
Válková Kateřina PIJAS 72 km Z 378
Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 91 km B 111
Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 72 km D 357
Vejvoda Josef CKKV Praha 72 km D 305
Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 91 km A 15
Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 72 km C 321
Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 72 km C 333
Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 72 km C 306
Vlk Ladislav KPC Praha 72 km C 369
Vobecký Tomáš CK Vinohradské šlapky 91 km B 135
Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 72 km D 323
Vojtěch Sedláček CK Příbram Fany 91 km P1 601
Vševid Jan CFC Kladno 91 km B 64
Vyskočil Jan CK Vinohradské šlapky 91 km B 78
Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 72 km C 329
Zadáková Klára Stark Cycling Team 72 km Z 390
Zahrádka Petr LAWI - Author Team 72 km C 325
Zbyněk Jelínek Družec 72 km P2 708
Zdeněk Jílek Erste Premier 91 km P1 613
Zelenka Václav Cyklosport Kern 72 km E 351
Zháňal Pavel TJ Spartak Třebíč 91 km A 31
Zimmel Václav Dexter Cycling 91 km B 58
Zoglauer Roman Žádný tým 72 km C 455
Živný Miroslav KCL Kooperativa-Svijany 91 km B 140

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
72 km C 77
91 km B 73
72 km D 50
91 km A 28
72 km E 23
91 km P1 21
72 km Z 14
72 km P2 13
72 km J 5
72 km H 1
Celkem 305