Detail závodu

ALISY Běh Trojzemím 2024

2024
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
MÍSTO ZÁVODU

Hrádek nad Nisou

TYP ZÁVODU

Běh

DATUM ZÁVODU

13.04.2024

ČAS REGISTRACE

POŘADATEL ZÁVODU

Multisport Team, z. s.

Tel.: 734 790 641

behtrojzemim@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH


Jméno Klub Trať Kategorie Číslo Čip Platba
Andrle Aleš Haven 10 km Muži do 59 let (1974 – 1965)
Anna Žurková Eva RunBo Team Liberec Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Arnold Samuel Arnold 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Babula Sebastian Izery Bogatynia 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Bačáková Štěpánka 5 km Ženy nad 50 let (1974 a starší)
Balák Jiří 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Baláková Barbora 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Baláková Jana 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Balatka Lukáš 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Balatka Miroslav ALISY SPORT Team 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Balatková Jessica TJ LIAZ Jablonec 200 m Školáčci - holky (2017 – 2018)
Balatková Tina TJ LIAZ Jablonec 800 m Přípravka - holky (2013 – 2014)
Balkovská Marie ALISY HRÁDEK 200 m Školáčci - holky (2017 – 2018)
Balkovský David ALISY HRÁDEK 400 m Školáci - kluci (2015 – 2016)
Banszelová Eliška Vražedné sestry 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Banszelová Anna Vražedné sestry 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Barek Tomáš 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Barešová Simona 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Barková Kateřina Turbokachna 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Barková Tereza Mimoň&Stitch&Grinch 800 m Přípravka - holky (2013 – 2014)
Bartůněk Karel SK Alzheimers Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice
Bečvarovská Petra 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Bělocká Jana Oceloti Liberec 10 km Ženy do 59 let (1974 – 1965)
Beníšková Adéla 100 m Předškoláci - holky (2019 – 2020)
Beníšková Martina 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Beníšková Natálie 100 m Předškoláci - holky (2019 – 2020)
Bílá Adéla Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Bílá Monika 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Bílá Valerie Slovan Liberec 1600 m Žáci - holky (2011 – 2012)
Blaha Marek Sušenky 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Blažek Jiří Jablonecké Mattonky 10 km Muži do 59 let (1974 – 1965)
Blažek Ondřej KČT Nové Město pod Smrkem 5 km Muži do 39 let (2009 – 1985)
Blechová Julie Liberecké slívy 100 m Předškoláci - holky (2019 – 2020)
Bouška Jan Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice
Boušková Kateřina Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice
Brabcová Hana 10 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Brabec Martin 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Brožík William Volejbal Hrádek 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Brůna Adam Sokol Velké Hamry 5 km Muži do 39 let (2009 – 1985)
Brůna Adam Sokol Velké Hamry 1600 m Dorostenci - kluci (2009 – 2010)
Březina Jan OK Chrastava 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Březinová Michaela Ok Chrastava 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Bulan Boris 800 m Přípravka - kluci (2013 – 2014)
Bušová Jana RunBo Team 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Buštová Eliška 100 m Předškoláci - holky (2019 – 2020)
Buštová Markéta 50 m Batolata - holky (2021 a mladší)
Čapková Alena Matky v běhu 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Čemus František 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Čemusová Barbora 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Čížek Jan AC Slovan Liberec 5 km Muži do 39 let (2009 – 1985)
Čížková Zora 50 m Batolata - holky (2021 a mladší)
Čmelíková Jolana Oceloti Liberec 10 km Ženy do 59 let (1974 – 1965)
Čmelíková Jolana 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Čochnářová Hana Kralupy nad Vltavou 400 m Školáci - holky (2015 – 2016)
Denis Račák Jiskra Harrachov 1600 m Žáci - kluci (2011 – 2012)
Dohnal Sebastian 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Dolejšová Veronika 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Doležal Adam 50 m Batolata - kluci (2021 a mladší)
Doležal David 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Drahonínský Marek The Primitive Poets Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice
Drbohlav Bohumil 10 km Muži nad 60 let (1964 a starší)
Drmlová Adéla 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Drmlová Helena Šneci v běhu 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Dušková Alena Oceloti-Liberec 10 km Ženy do 59 let (1974 – 1965)
Dvořáková Dominika Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice
Emr Jáchym 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Emr Vilém 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Engová Kateřina 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Farkašovská Štěpánka 400 m Školáci - holky (2015 – 2016)
Fokt Josef Peppa pig 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Forštová Kristýna 1600 m Žáci - holky (2011 – 2012)
Franěk Jakub tělocvična "pořádný chlapi" 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Froňková Elenka 800 m Přípravka - holky (2013 – 2014)
Galáč Vojtěch Slovan Liberec Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice
Galáč Martin TJ Parní lokomotiva Liberec 10 km Muži do 59 let (1974 – 1965)
Gartner Petr Oceloti Liberec 5 km Muži nad 50 let (1974 a starší)
Gebhart Michal North Czech Runners 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Golegovová Lenka Jelínci 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Grepl Samuel 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Greplová Isabella 200 m Školáčci - holky (2017 – 2018)
Hajníková Štěpánka Behamespolu.cz 10 km Ženy do 59 let (1974 – 1965)
Hajnová Petra Combat Chrastava 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Hakenová Jana Alisy ambasador team Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
havel krystof 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Havelková Žofie Jaffani 50 m Batolata - holky (2021 a mladší)
Havrdová Lenka 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Havrdová Valentýna 200 m Školáčci - holky (2017 – 2018)
Hembal Antonín 50 m Batolata - kluci (2021 a mladší)
Hembalová Johana 100 m Předškoláci - holky (2019 – 2020)
Hess Tomáš 50 m Batolata - kluci (2021 a mladší)
Hessová Klára 400 m Školáci - holky (2015 – 2016)
Hlaváčová Lenka Matky v běhu 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Hložková Michaela Matky v pohybu 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Holcová Emily FC Slovan Liberec 1600 m Žáci - holky (2011 – 2012)
Holcová Jana Otužilé Hnátky 10 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Holeček Milan 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Holý Kamil Oceloti Liberec 5 km Muži nad 50 let (1974 a starší)
Honc Josef Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice
Honcová Lucie AC Slovan Liberec Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice
Honcová Lucie AC Slovan Liberec 1600 m Žáci - holky (2011 – 2012)
Horák Ladislav HoracGang 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Horák Radim HoracGang 1600 m Dorostenci - kluci (2009 – 2010)
Horák Tomáš HoracGang 1600 m Žáci - kluci (2011 – 2012)
Horáková Lenka HoracGang Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Horváthová Ella 400 m Školáci - holky (2015 – 2016)
Hořák Milan SK Alzheimers 5 km Muži do 39 let (2009 – 1985)
Hradcová Josefína OK Chrastava 50 m Batolata - holky (2021 a mladší)
Hradcová Zuzana OK Chrastava 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Hradcová Žofie OK Chrastava 200 m Školáčci - holky (2017 – 2018)
Hradec Pavel OK Chrastava 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Hradecký Lukáš ALISY SPORT 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Hrubý Aleš 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Hurt Bartoloměj SKi klub Jablonec nad Nisou 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Hurt Jr. Marek Ski klub Jablonec nad Nisou 800 m Přípravka - kluci (2013 – 2014)
Hurt Marek SK Alzheimers 5 km Muži do 39 let (2009 – 1985)
Hurtová Jr. Lucie Ski klub Jablonec nad Nisou 400 m Školáci - holky (2015 – 2016)
Hurtová Lucie SK Alzheimers 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Hynková Barbora Salomon 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Chomout Adam 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Chomout Radek 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Iva Kačírková Tygři v běhu 10 km Ženy do 39 let (2006 – 1985)
Ivaničová Michaela Sokol Velké Hamry Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Ivaničová Michaela Sokol Velké Hamry 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Ivanovová Nikol 200 m Školáčci - holky (2017 – 2018)
Jägermanová Barbora 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Jakubec Adam Běháme s radostí 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Jakubec Nikolas Běháme s radostí 50 m Batolata - kluci (2021 a mladší)
Janeček Václav CFL 5 km Muži nad 50 let (1974 a starší)
Jaroš Michal 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Jarošová Simona Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Jaša Tomáš AK Škoda Plzeň 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Jaša Tomáš 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Jaša Vít 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Jašová Štěpánka 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Jelínek Jan Jelínci 50 m Batolata - kluci (2021 a mladší)
Jelínek Jakub Jelínci 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Jelínek Jiří Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži
Jelínek Jiří Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži
Jelínková Zuzana Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Jina Filip 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Jira Jaroslav Black Horse Liberec 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Jirout Milan 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Jirout Švirbelová Lucie 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Jiřičková Simona 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Jurečková Martina 5 km Ženy nad 50 let (1974 a starší)
Jurečková Nikola 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Jůza David 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Kalla Vít 50 m Batolata - kluci (2021 a mladší)
Klimeš Jan #Kšanďáci 5 km Muži do 39 let (2009 – 1985)
Klimešová Michaela #Kšanďáci 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Klímová Blanka 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Klindera Boris 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Klinderová Nikita 1600 m Žáci - holky (2011 – 2012)
Kmecík Stanislav 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Knap Marie Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Knýřová Jitka SK MAXTRI Liberec 10 km Ženy nad 60 let (1964 a starší)
Kočí Martin Cycology 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Kokta Martin 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Kokta Martin Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži
Koktová Hana Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Kolník Matyáš 400 m Školáci - kluci (2015 – 2016)
Kolník Pavel 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Kolomazník Josef Krupáci Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice
Kopal Alex 1600 m Dorostenci - kluci (2009 – 2010)
Kopal Max 400 m Školáci - kluci (2015 – 2016)
KOPALOVÁ KATEŘINA Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice
Kostrounová Adélka Běhámespolu.cz 100 m Předškoláci - holky (2019 – 2020)
Kotek Aleš Koťata 10 km Muži do 59 let (1974 – 1965)
Kotek Lukáš Koťata 800 m Přípravka - kluci (2013 – 2014)
Kotková Eliška Koťata 100 m Předškoláci - holky (2019 – 2020)
Kotková Eva Koťata 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Kotková Kateřina Mattoni FreeRun Liberec přehrada 10 km Ženy do 39 let (2006 – 1985)
Kovář Ondřej Spukk 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Kovářová Marie Adventní běhání 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Kozáková Jana 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Kozlovska Angela TJ Josefuv Dul Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Kožená Marcela BK Pekelní běžci Česká Lípa 10 km Ženy do 39 let (2006 – 1985)
Kramule Matyáš Olympiáda Spartan Trénink Kutná Hora 1600 m Dorostenci - kluci (2009 – 2010)
Kramule Tadeáš Olympia Spartan Trénink Kutná Hora 1600 m Žáci - kluci (2011 – 2012)
Krčmář Martin Golf Club Liberec 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Krčmářová Kristýna Kikesh 100 m Předškoláci - holky (2019 – 2020)
Krejzlíková Ludmila Lišáci 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Krejzlíková Magda Lišáci 400 m Školáci - holky (2015 – 2016)
Křenek Tobiáš RunBo klub Liberec 50 m Batolata - kluci (2021 a mladší)
Křenek Sebastian RunBo klub Liberec 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Křenková Geislerová Blanka RunBo klub Liberec Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Kubíčková Anežka 200 m Školáčci - holky (2017 – 2018)
Kuklová Jitka 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Kurfiřt Pavel 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Kýhos Ondřej 5 km Muži do 39 let (2009 – 1985)
Lacinová Adela Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Laidlaw Daniel 800 m Přípravka - kluci (2013 – 2014)
Laidlaw Jacob TJ Josefuv Dul 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Laidlaw Kevin TJ Josefuv Dul Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži
Lajtkep Leonard PIKACHU 800 m Přípravka - kluci (2013 – 2014)
Lajtkepová Beatris PIKACHU 400 m Školáci - holky (2015 – 2016)
Lajtkepová Sandra PIKACHU 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Latislavova Eva Běháme s radostí 5 km Ženy nad 50 let (1974 a starší)
Lebduška Jan ALISY HRÁDEK 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Lebrušková Ivuška 200 m Školáčci - holky (2017 – 2018)
Ledvinková Aneta 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Leták Martin 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Letáková Jitka 10 km Ženy do 39 let (2006 – 1985)
Libeňský Tomáš Coling Paulín 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Linke Jiří 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Liška Jan Lišáci 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Lišková Katka Lišáci 200 m Školáčci - holky (2017 – 2018)
Lorenc Tomáš 5 km Muži do 39 let (2009 – 1985)
Louda Ondřej 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Louvion Veronika 10 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Loužil Jan 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Majerová Hana Otužilé hnátky 10 km Ženy do 39 let (2006 – 1985)
Mališová Michala 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Mansfeldová Nikol 10 km Ženy do 39 let (2006 – 1985)
Marešová Anna 1600 m Žáci - holky (2011 – 2012)
Marešová Michaela 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Marešová Tereza 400 m Školáci - holky (2015 – 2016)
Maria Žurková Denisa RunBo Team Liberec Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Marika Vacková Mgr. 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Marková Ivana Combat Gym 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Martinec Tomáš MŠ Donin - Hrádek nad Nisou 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Matějíček Zdeněk Česká Lípa Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice
Matoušek Ondřej Žižkovský tygři 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Matoušková Ema Žižkovský tygři 100 m Předškoláci - holky (2019 – 2020)
Matulík Michal SAK Rumburk 5 km Muži do 39 let (2009 – 1985)
Matyášová Jana OK Chrastava Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice
Maudrová Denisa 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Mayerová Tereza 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Mečíř Jakub Vlčáci 1600 m Žáci - kluci (2011 – 2012)
Mečířová Ella Vlčáci 400 m Školáci - holky (2015 – 2016)
Melissa Flores De Wichterle Ramirez Diana Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Menclová Monika NIGHT RUN TEAM Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové 800 m Přípravka - holky (2013 – 2014)
Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Menzel Jan Mattoni FreeRun Liberec - přehrada 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Měsíčková Ema Victoria 1600 m Dorostenci - holky (2009 – 2010)
Mesner Dominik 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Mikhalevich Nikolas 50 m Batolata - kluci (2021 a mladší)
Mikhalevich Viktoria 200 m Školáčci - holky (2017 – 2018)
Moc Jaroslav Liberecké Gazely 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Mohr Matyáš 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Mrázek Pavel Sportteam Hrádek 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Neprašová Eva 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Nezbeda Kryštof Nezbedníci 1600 m Dorostenci - kluci (2009 – 2010)
Nezbeda Pavel Nezbedníci 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Nezbeda Pavel Nezbedníci Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži
Nezbeda Tomáš Nezbedníci 800 m Přípravka - kluci (2013 – 2014)
Nezbeda Tomáš Nezbedníci Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži
Nezbedová Aneta Nezbedníci Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Nezbedová Eliška Nezbedníci 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Nováček Jozef Runbo Team Liberec 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Novák Martin Eleven Head CST Cyklolive 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Novák Matyáš NOVISTYLE 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Novák Patrik NOVISTYLE 5 km Muži do 39 let (2009 – 1985)
Nováková Adéla 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Nováková Natálie NOVISTYLE 400 m Školáci - holky (2015 – 2016)
Novotná Nikola 10 km Ženy do 39 let (2006 – 1985)
Ouhrabka Mikuláš 1600 m Žáci - kluci (2011 – 2012)
Patolánová Michaela Báječné ženy v běhu Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice
Pavlíčková Květa 5 km Ženy nad 50 let (1974 a starší)
Pavlišta Michal 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Pelc Eduard 50 m Batolata - kluci (2021 a mladší)
Pelc Theodor 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Pešek Jakub Bílí Tygři Liberec 800 m Přípravka - kluci (2013 – 2014)
Pešek Tomáš Bílí Tygři Liberec 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Pešková Lenka Triatlon Hrádek nad Nisou 10 km Ženy do 39 let (2006 – 1985)
Petrackova Jolana 5 km Ženy nad 50 let (1974 a starší)
Pihrt Tomáš 5 km Muži do 39 let (2009 – 1985)
Pihrtová Lucie 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Pilnáčková Stella 50 m Batolata - holky (2021 a mladší)
Prchlík Tomáš PPP 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Prchlík Vojtěch PPP 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Procházková Kateřina 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Průcha Maty 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Průchová Naty 50 m Batolata - holky (2021 a mladší)
Průchová Žaneta Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Račáková ŠBV Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Račáková ŠBV 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Rejchrová Miloslava Oceloti Liberec 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Rejchrt Michal Oceliti Kiberec 5 km Muži do 39 let (2009 – 1985)
Roman Žurek Mariusz RunBo Team Liberec Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži
ROZMAJZL MAX TJ Spartak Chrastava, spolek 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
ROZMAJZLOVÁ EMMA TJ Spartak Chrastava, spolek 100 m Předškoláci - holky (2019 – 2020)
Růžička Pavel Přátelé běhu 10 km Muži do 59 let (1974 – 1965)
Rýgl Richard RunBo Team Liberec 10 km Muži do 59 let (1974 – 1965)
Rýglová Daniela Prostě běž Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Rýglová Hana RunBo Team Liberec 3200 m Junioři - holky (2007 – 2008)
Řezáč Martin Řízci 400 m Školáci - kluci (2015 – 2016)
Řezáčová Barbora Řízci 400 m Školáci - holky (2015 – 2016)
Sádovský Maxim 400 m Školáci - kluci (2015 – 2016)
Samšiňák Přemysl Oceloti Liberec 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Samšiňáková Anna PK Nisa Liberec 3200 m Junioři - holky (2007 – 2008)
Samšiňáková Emma PK Nisa Liberec 200 m Školáčci - holky (2017 – 2018)
Samšiňáková Markéta 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Samuel Račák Jiskra Harrachov 400 m Školáci - kluci (2015 – 2016)
Sharma Michelle Jiskra Josefův Důl 1600 m Žáci - holky (2011 – 2012)
Schneider Lenka Jiskra Josefův Důl Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Schnierer Liliana 800 m Přípravka - holky (2013 – 2014)
Schnierer Matěj 50 m Batolata - kluci (2021 a mladší)
Schnierer Max 400 m Školáci - kluci (2015 – 2016)
Schulhof Matěj 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Skoupá Anna sama za sebe 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Skramuská Markéta Holky z Jizerky 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Slanička Vít 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Slaničková Anna 400 m Školáci - holky (2015 – 2016)
Slaničková Eliška 200 m Školáčci - holky (2017 – 2018)
Sonntág Václav Sonntag dentist junior 400 m Školáci - kluci (2015 – 2016)
Sonntág Zdeněk Sonntag family 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Sonntágová Ema Sonntag photographer junior 800 m Přípravka - holky (2013 – 2014)
Sonntágová Michaela Sonntag family 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Stehlíková Rozárka 200 m Školáčci - holky (2017 – 2018)
Strenzlová Soňa 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Strnad Petr ALISY Hrádek 10 km Muži nad 60 let (1964 a starší)
Strnádek Roman 5 km Muži nad 50 let (1974 a starší)
Strnádková Radka 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Strnadová Barbora ALISY HRÁDEK 10 km Ženy do 39 let (2006 – 1985)
Suchánek Miloslav Victoria 10 km Muži do 59 let (1974 – 1965)
Suchánková Viktorie Victoria 100 m Předškoláci - holky (2019 – 2020)
Suchardová Jitka 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Svatuška Zdeněk Mattoni Free Run Liberec 10 km Muži do 59 let (1974 – 1965)
Svoboda Matěj Svobodovi ❤️ 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Svoboda Jan Omned 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Svoboda Vincent Svobodovi ❤️ 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Svobodová Kateřina 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Synková Eliška 1600 m Žáci - holky (2011 – 2012)
Šalovská Lucie 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Šalovský Jakub 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Šaurová Adélka 200 m Školáčci - holky (2017 – 2018)
Šebestova Valerie VK Hrádek nad Nisou 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Šedek Martin CFL 10 km Muži do 59 let (1974 – 1965)
Šedina Martin BĚŽECKÁ PARTIČKA 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Šléglová Andrea RunBo Team LIberec 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Šlemrová Ottová Michaela Prostě běž! 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Štejfová Katarína 10 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Štěpánek Adam Tenisoví běžci s.r.o. 1600 m Žáci - kluci (2011 – 2012)
Štěpánek Dominik Otužilé hnátky 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Štěpánek Jakub Fotbaloví běžci s.r.o. 800 m Přípravka - kluci (2013 – 2014)
Štěpánek Martin 10 km Muži do 59 let (1974 – 1965)
Štěpánek Michal No excuses! 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Štěpánková Natálie Multisport Team 50 m Batolata - holky (2021 a mladší)
šubrová Petra 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Tecl Antonín 400 m Školáci - kluci (2015 – 2016)
Tecl Otakar 200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018)
Tesnerová Marcela Otužilé hnátky 10 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Tichá Žaneta 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Tichá Žaneta Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Tichý Václav Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži
Tichý Václav 400 m Školáci - kluci (2015 – 2016)
Tichý Václav 5 km Muži do 39 let (2009 – 1985)
Tichý Václav Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži
Tomanová Veronika #Kšanďáci 10 km Ženy do 39 let (2006 – 1985)
Tomášek Dominik Liberecké gazely 1600 m Dorostenci - kluci (2009 – 2010)
Tomášek Erik Liberecké gazely 1600 m Dorostenci - kluci (2009 – 2010)
Tomášek Radek Liberecké gazely 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Tomčiak Tomáš Oceloti Liberec 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Trávnícček Kryštof Namakany lejtka Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži
Ulrichová Nela Grabštejn 200 m Školáčci - holky (2017 – 2018)
Ulrichová Nikola Grabštejn 800 m Přípravka - holky (2013 – 2014)
Vacek Martin 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Vacková Věra 5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Valentová Liběna 10 km Ženy do 39 let (2006 – 1985)
Vecernik Martin Wild Grizzly 50 m Batolata - kluci (2021 a mladší)
Vejvoda Martin Otužilé hnátky 10 km Muži do 39 let (2006 – 1985)
Vinklářová Lenka 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
vitek jaroslav 5 km Muži nad 50 let (1974 a starší)
Vítková Macháčková Tereza AO Doksy 10 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Vodička Pavel Spartan Race Chrastava 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Vojáčková Pavla Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Vojtášek Matěj 50 m Batolata - kluci (2021 a mladší)
Vojtášek Vojtěch 5 km Muži do 39 let (2009 – 1985)
Vojtášková Kristýna 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Vorožcova Jana 10 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Vrána Ondřej 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Vrána Petr Drylock Technologies 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Vrba Martin Běhámespolu.cz 5 km Muži nad 50 let (1974 a starší)
Wambachová Martina Oceloti Liberec 5 km Ženy nad 50 let (1974 a starší)
Wichterle Karel Český běžecký klub 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Wichterle Karel Český běžecký klub Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži
Záruba Jan 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Záruba Šimon Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži
Zelenka Jaroslav ALISY Hrádek 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Zelenka Jiří Runbo Team Liberec 10 km Muži do 59 let (1974 – 1965)
Zelenka Rudolf Pražský démon 100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020)
Zelenková Josefína Olymp Praha 800 m Přípravka - holky (2013 – 2014)
Zelenková Marie Runbo Team Liberec 100 m Předškoláci - holky (2019 – 2020)
Zemanová Jitka Bakov nad Jizerou 10 km Ženy do 59 let (1974 – 1965)
Zemanová Kristýna 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Zvalo Zdeněk PicavaRunners 5 km Muži do 39 let (2009 – 1985)
Zvalová Ilona PicavaRunners 5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985)
Žák Ladislav Alpine Club AŠ 400 m Školáci - kluci (2015 – 2016)
Žáková Johanka Alpine Club AŠ 200 m Školáčci - holky (2017 – 2018)
Žáková Olga Alpine Club AŠ 10 km Ženy do 49 let (1984 – 1975)
Želonka Josef Kunratice 10 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Žurek Mariusz RunBo Team Liberec 5 km Muži do 49 let (1984 – 1975)
Žurková Stanislava Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5 km Ženy do 49 let (1984 – 1975) 39
5 km Ženy do 39 let (2009 – 1985) 33
Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 24
10 km Muži do 39 let (2006 – 1985) 21
10 km Muži do 49 let (1984 – 1975) 20
200 m Školáčci - kluci (2017 – 2018) 20
100 m Předškoláci - kluci (2019 – 2020) 19
5 km Muži do 49 let (1984 – 1975) 19
200 m Školáčci - holky (2017 – 2018) 16
5 km Muži do 39 let (2009 – 1985) 15
Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 13
Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 12
100 m Předškoláci - holky (2019 – 2020) 12
50 m Batolata - kluci (2021 a mladší) 12
400 m Školáci - holky (2015 – 2016) 12
400 m Školáci - kluci (2015 – 2016) 11
10 km Ženy do 39 let (2006 – 1985) 11
10 km Muži do 59 let (1974 – 1965) 11
10 km Ženy do 49 let (1984 – 1975) 8
1600 m Žáci - holky (2011 – 2012) 8
800 m Přípravka - holky (2013 – 2014) 8
800 m Přípravka - kluci (2013 – 2014) 8
50 m Batolata - holky (2021 a mladší) 7
1600 m Dorostenci - kluci (2009 – 2010) 7
5 km Ženy nad 50 let (1974 a starší) 6
1600 m Žáci - kluci (2011 – 2012) 6
5 km Muži nad 50 let (1974 a starší) 6
10 km Ženy do 59 let (1974 – 1965) 5
3200 m Junioři - holky (2007 – 2008) 2
10 km Muži nad 60 let (1964 a starší) 2
10 km Ženy nad 60 let (1964 a starší) 1
1600 m Dorostenci - holky (2009 – 2010) 1
Celkem 395