Krušnoman Cross Triathlon Most
MÍSTO ZÁVODU
Most
TYP ZÁVODU
DATUM ZÁVODU
28.07.2024
ČAS REGISTRACE
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Adam Marek | TTK Slavia VŠ Plzeň | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | |||
Andr Václav | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | ||||
Beran Tomáš | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | ||||
Beránek Ladislav | KoMe Klub | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | |||
Bisová Štěpánka | TITAN TRILIFE | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (20-29) | |||
Blaho Martin | PRESTIGE CYCLING TEAM | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (20-29) | |||
Blažek Jiří | Jablonecké Mattonky | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | |||
Brož Milan | KOME KLUB | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | |||
Břenková Anděla | Tri club Česká Lípa | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dorost (16-17) | |||
Bulava František | TT LOKO Beroun | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | |||
Cibulka Stanislav | IRON STARS BEROUN | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | |||
Cibulková Markéta | IRON STARS BEROUN | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (40-49) | |||
Cipra Jiří | Forrest Gump team | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | |||
Cmunt Ondřej | CYKLOFIT CYKLOLIVE TEAM | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (20-29) | |||
Cmunt Petr | CYKLOFIT CYKLOLIVE TEAM | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (20-29) | |||
ČIČALA MICHAL | lokomotiva lieskove | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | |||
Čunátová Tereza | Triatlon Česká Lípa | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dorost (16-17) | |||
Čurdová Tereza | rozběháme Kladno | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (40-49) | |||
Děbnár Jan | KOME KLUB | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | |||
Děbnár Josef | KOME KLUB | HLAVNÍ ZÁVOD | M Junioři (18-19) | |||
Děbnárová Jana | KOME KLUB | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (20-29) | |||
Dlouhý Vítek | Triatlon Plzeň | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dorost (16-17) | |||
Dolanský Pavel | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | ||||
Dubcová Jana | TITAN TRILIFE | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (30-39) | |||
Duben Jiří | Atelier Přípeř team | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | |||
Dufek David | KOME KLUB | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | |||
Farda Petr | Krušnoman TT Litvínov | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | |||
Feix Ivo | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | ||||
Fiala Aleš | SK Slavia Praha | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | |||
Foukal Libor | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | ||||
Francke Michal | HAVEN Team | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | |||
Fulka Jiří | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (60-199) | ||||
Gaube Jitka | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (40-49) | ||||
Gergel Jan | Krušnoman TT Litvínov | HLAVNÍ ZÁVOD | M Junioři (18-19) | |||
Ginzel Petr | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | ||||
Graman Michal | CMC, z.s. | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | |||
Havelka Tomáš | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | ||||
Havlíček Michal + Masopust Tomáš + Brill Miroslav | KOME KLUB Kraslice | HLAVNÍ ZÁVOD | Štafeta | |||
Hlavatá Michaela | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (40-49) | ||||
Hlavatý Robert | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | ||||
Hlavizňa Antonín | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (60-199) | ||||
Hochmut Jaroslav | Haven team | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | |||
Holub Václav | VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | |||
Horňáková Aneta | Triatlon Česká Lípa | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dorost (16-17) | |||
Houška Michal | TJ Sokol I. Smíchov | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | |||
Hulinsky Jiri | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | ||||
Chudáček Zdeněk | TTK Slavia VŠ Plzeň | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | |||
Chytilová Lucie | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (30-39) | ||||
Ježková Kateřina | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (40-49) | ||||
Jirák Karel | Triatlon Česká Lípa | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | |||
Jiřík Adam | KOME KLUB | HLAVNÍ ZÁVOD | M Junioři (18-19) | |||
Jiříková Lucie + Schichor Jan + Hovorková Barbora | Trinity | HLAVNÍ ZÁVOD | Štafeta | |||
Kadleček Daniel | Atletika Litvínov | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | |||
Kadlečková Lucie | Krušnoman TT Litvínov | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (40-49) | |||
Kesl Jiří | USK Akademik Cheb | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (20-29) | |||
Kesner Radek | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | ||||
Kiliján Tomáš | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | ||||
Klokan Jan + Kvasničková Radka + Klokan Jan | HoRa | HLAVNÍ ZÁVOD | Štafeta | |||
Knejzlík Marek | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | ||||
Knýřová Jitka | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (60-199) | ||||
Kočař Lukáš | BRNO TRIATLON TEAM | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | |||
Kodet Jaroslav | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | ||||
Kotecká Lenka | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (40-49) | ||||
Krejčí Milan | Triatlon Česká Lípa | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | |||
Kučíková Pavlína | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (40-49) | ||||
Kuchciak Robert | ROB-SONIQ | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | |||
Kujíček Michal | BK Spořice | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | |||
Kulišová Kristýna | Team CykloTrener Mandavan | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Junioři (18-19) | |||
Kůrková Karolína | TCV Jindřichův Hradec | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dorost (16-17) | |||
Lebeda Petr | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | ||||
Matoušová Michaela | 2BWINNER TEAM | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (20-29) | |||
Michaela Gajdošíková | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (20-29) | ||||
Miška Radek | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | ||||
Moraveček Jan | CSG TRI TEAM | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (20-29) | |||
Mravec Miroslav | Rozběháme Kladno | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | |||
Nekola Martin | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | ||||
Nemetz Petr | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (20-29) | ||||
Novák Dominik | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | ||||
Oppelt Michal | Krušnoman TT Litvínov | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | |||
Pabišta Petr | BKJ Most | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | |||
Pelc Jaroslav | Krušnohorský výšvih | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | |||
Peterka Marek | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | ||||
Petr Lukáš | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | ||||
Pokorný Marek | 2BWINNER TEAM | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | |||
Porubčanová Anna | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (20-29) | ||||
Praská Vendulka | KOME KLUB | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (40-49) | |||
Procházková Adéla | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (20-29) | ||||
Ráček Tomáš | GTL | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | |||
Rež Adam | Krušnoman TT Litvínov | HLAVNÍ ZÁVOD | M Junioři (18-19) | |||
Richterová Nikol | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (30-39) | ||||
Řeřábek Jindřich | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | ||||
Santo Pavel | X-team BaNo | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (60-199) | |||
Sedlar Daniel | Krušnoman TT Litvínov | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (20-29) | |||
Siegert Martin | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | ||||
Skalka Jakub | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | ||||
Slavata Tomáš | Krušnoman TT Litvínov | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | |||
Smutek Matěj | 2BWINNER TEAM | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | |||
Staněk Libor | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | ||||
Strnad Petr | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (60-199) | ||||
Svoboda Jiří | Team CykloTrener Mandavan | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | |||
Szemla Ferdinand | Open Cycling Academy | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | |||
Šedivý Michal | Shadouz Team | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | |||
Šneberger Jan | TT Příbram, z. s. | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | |||
Šolc Filip | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | ||||
Tobek František | ROAD2KONA | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | |||
Tokarčík Dušan | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | ||||
Tomica Marian | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | ||||
Tupý Marek | TT ASTRA Konopiště | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | |||
Urban Filip | Hopman Team Žatec | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (20-29) | |||
Urban Miroslav | Hopman Team Žatec | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | |||
Vágner Jan | Fitness Zimák Most | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | |||
Válek Jirka | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | ||||
Válek Martin | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | ||||
Vaňková Agáta | Krušnoman TT Litvínov | HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (50-59) | |||
Vít Ondřej | 4SPORTS TEAM | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (20-29) | |||
Vopat Milan | DELTA TEAM TRIATLON | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (60-199) | |||
Voráč Michal | Bejking team | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | |||
Vrbata Jan | TT ASTRA Konopiště | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | |||
Všetička Jan | 4SPORTS TEAM | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dorost (16-17) | |||
Zbuzek Michal + Hájek Jiří + Růžička Martin | Cíl v dohledu | HLAVNÍ ZÁVOD | Štafeta | |||
Žofka Martin | HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (40-49) | 31 |
HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (30-39) | 22 |
HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (50-59) | 19 |
HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (20-29) | 9 |
HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (40-49) | 9 |
HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (20-29) | 6 |
HLAVNÍ ZÁVOD | M Dospělí (60-199) | 5 |
HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dorost (16-17) | 4 |
HLAVNÍ ZÁVOD | M Junioři (18-19) | 4 |
HLAVNÍ ZÁVOD | Štafeta | 4 |
HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (30-39) | 3 |
HLAVNÍ ZÁVOD | M Dorost (16-17) | 2 |
HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (50-59) | 1 |
HLAVNÍ ZÁVOD | Z Dospělí (60-199) | 1 |
HLAVNÍ ZÁVOD | Z Junioři (18-19) | 1 |
Celkem | 121 |