Detail závodu

LEKI JEŠTĚD 24 SUMMER / 2024

2024
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
MÍSTO ZÁVODU

Liberec - Ještěd

TYP ZÁVODU

Běh

DATUM ZÁVODU

01.06.2024

ČAS REGISTRACE

POŘADATEL ZÁVODU

Honza Dušánek

Tel.: +420 606 605 246

honza@jestedskyrace.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH


Jméno Klub Trať Kategorie Číslo Čip Platba
Adamec Libor Tik&Ťak JEDNOTLIVEC Muži 1 1
Bártová Hana Nestresuj :-) JEDNOTLIVEC Ženy 2 2
Bělaška Přemysl JEDNOTLIVEC Muži 3 3
Berounský Josef Pekelňák Race - Polná JEDNOTLIVEC Muži 4 4
Bezděková Anežka TÝMY Trojice mix 0
Beznosková Andrea JEDNOTLIVEC Ženy 5 5
Bílek Martin JEDNOTLIVEC Muži 6 6
Blabla Zdeněk Valmez JEDNOTLIVEC Muži 7 7
Blasinski Petr Štafetoví Šprýmaři TÝMY Čtverice mix 308 308
Boček Tomáš Pes Pochcalström JEDNOTLIVEC Muži 8 8
Bořek Radek Sparta JEDNOTLIVEC Muži 9 9
Bubeníková Lenka Vlajem za psem JEDNOTLIVEC Ženy 10 10
Bulíř Radoslav JRP Run TÝMY Trojice muži 301 301
Bystřičan Lukáš FC-B7 TÝM!!! JEDNOTLIVEC Muži 11 11
Carey David Chicken Madras TÝMY Čtverice muži 309 309
Conrathová Katka JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEDNOTLIVEC Ženy 12 12
Cupl Jan tik tak JEDNOTLIVEC Muži 13 13
Černoch Vojtěch Petřvalďák JEDNOTLIVEC Muži 14 14
ČERVINKA Jaroslav JEDNOTLIVEC Muži 15 15
Červinková Pavla FUBO Racing Team JEDNOTLIVEC Ženy 77 77
Číp Roman RSáci JEDNOTLIVEC Muži 16 16
Daněk Luboš JEDNOTLIVEC Muži 17 17
Dastych Petr Keňov JEDNOTLIVEC Muži 18 18
Dobiašová Zuzana JEDNOTLIVEC Ženy 19 19
Dvořák Ivan Tumlujse JEDNOTLIVEC Muži 172
Dvořáková Lenka Bootcamp Team Women TÝMY Pětice ženy 316 316
Dymák Martin JEDNOTLIVEC Muži 20 20
Dymák Pavel Letos to dám až do konce JEDNOTLIVEC Muži 21 21
Endler Marek Bob a Bobek DVOJICE Dvojice muži 201 201
Fojt Tomáš TJ HMK Blansko JEDNOTLIVEC Muži 22 22
Forejt Vendula 48 JEDNOTLIVEC Ženy 23 23
Fučík Pavel TJ Sokol Milovice JEDNOTLIVEC Muži 169 169
Fučíková Renáta TJ Sokol Milovice JEDNOTLIVEC Ženy 170 170
Fulínová Jana Holky z bolky JEDNOTLIVEC Ženy 24 24
Gabriel Evžen Spřízněné duše JEDNOTLIVEC Muži 25 25
Gašicová Hana Ségry JEDNOTLIVEC Ženy 26 26
Grzebka Dominik Berlin Harriers TÝMY Trojice muži 303 303
Gudas Sýs Vladimír JEDNOTLIVEC Muži 27 27
Gudasová Monika JEDNOTLIVEC Ženy 28 28
Hajtmanová Jitka JEDNOTLIVEC Ženy 29 29
Hak Tomáš Carlakupkolo.cz JEDNOTLIVEC Muži 30 30
Hakh Iryna Výmluvy JEDNOTLIVEC Ženy 31 31
Haková Hana Vítězná JEDNOTLIVEC Ženy 32 32
Hásková Tereza JEDNOTLIVEC Ženy 33 33
Havlíčková Alexandra TÝMY Trojice ženy 0
Havlíková Lenka Ještědská koza JEDNOTLIVEC Ženy 34 34
Hegr Tomáš UltraRunLbc JEDNOTLIVEC Muži 35 35
Hejda Martin JEDNOTLIVEC Muži 36 36
Hejnyš Daniel VEXTA JEDNOTLIVEC Muži 37 37
Hejnyšová Staňka JEDNOTLIVEC Ženy 38 38
Hervertová Klára TÝMY Pětice ženy 317 317
Homoláč Ondřej JEDNOTLIVEC Muži 39 39
Honzejková Barbora Honzejkovic JEDNOTLIVEC Ženy 40 40
Honzejková Kateřina Honzejkovic JEDNOTLIVEC Ženy 41 41
Honzejková Sára Honzejkovic JEDNOTLIVEC Ženy 42 42
Hrabalová Jitka Extra Brno TÝMY Pětice ženy 318 318
Hradová Radka JEDNOTLIVEC Ženy 43 43
Hrček Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 44 44
Hrdličková Romana JEDNOTLIVEC Ženy 45 45
Huk Petr Sněženka a Machr JEDNOTLIVEC Muži 46 46
Ihring Zdeněk grande cretino JEDNOTLIVEC Muži 47 47
Janás Ondřej SlowMoBrno DVOJICE Dvojice muži 202 202
Janata Pavel jany#libštát#starosta JEDNOTLIVEC Muži 48 48
Jandejsek Jaroslav Králíky JEDNOTLIVEC Muži 49 49
Jandejsek st Jaroslav Králíky JEDNOTLIVEC Muži 50 50
Jandová Denisa JEDNOTLIVEC Ženy 51 51
Jánošíková Karolína Apify JEDNOTLIVEC Ženy 52 52
Janzová Monika JEDNOTLIVEC Ženy 53 53
Jeník Jan Plíživá smrt JEDNOTLIVEC Muži 54 54
Jirotková Lenka Mulan JEDNOTLIVEC Ženy 55 55
Kadlas Tomáš Seveřan JEDNOTLIVEC Muži 56 56
Kafka Jan RHINOWELD JEDNOTLIVEC Muži 57 57
Kamlerová Judita JEDNOTLIVEC Ženy 58 58
Karová Anna JEDNOTLIVEC Ženy 59 59
Kocum Jan JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEDNOTLIVEC Muži 60 60
Kolář Dalibor MB Sauny JEDNOTLIVEC Muži 61 61
Kolář Rosťa Rozběháme Ústí JEDNOTLIVEC Muži 62 62
Konečný Michael JEDNOTLIVEC Muži 63 63
Kotek Tomáš Fitness Life Liberec JEDNOTLIVEC Muži 64 64
Krátký Tomáš Táta v kondici - Herbalife JEDNOTLIVEC Muži 65 65
Krause Martin Martin Krause JEDNOTLIVEC Muži 66 66
Krausová Karla Ubrečené princezny TÝMY Pětice mix 319 319
Krejčíková Michaela Ségry JEDNOTLIVEC Ženy 67 67
Krochot Daniel Běžím, co můžu... JEDNOTLIVEC Muži 68 68
Kroutilová Michaela Michaela JEDNOTLIVEC Ženy 69 69
Kučera Petr JEDNOTLIVEC Muži 70 70
Kučera Tomáš KamNásBotyPonesou JEDNOTLIVEC Muži 71 71
Kučerová Blanka #ultrafungirls DVOJICE Dvojice ženy 203 203
Kučmášová Kateřina Želvy JEDNOTLIVEC Ženy 167 167
Kuralová Lucie JEDNOTLIVEC Ženy 83
Kurfiřtová Natálie Ztracený kompas TÝMY Trojice ženy 304 304
Kutík Lukáš Mazači JEDNOTLIVEC Muži 72 72
Kyllmann Carolina Berlin Harriers TÝMY Čtverice mix 310 310
Kyslinger Martin MTR 2024 JEDNOTLIVEC Muži 73 73
Litomiský Matěj JEDNOTLIVEC Muži 74 74
Lörinczová Monika JEDNOTLIVEC Ženy 75 75
Macourek Karel KMTRIA JEDNOTLIVEC Muži 76 76
Madejová Tereza HoraLOVE DVOJICE Dvojice mix 204 204
Malíková Vendula Vendy to dá JEDNOTLIVEC Ženy 78 78
Maloň Tomáš CREATE&ASSETS Tuřanské střely DVOJICE Dvojice mix 205 205
Malý Jiří JEDNOTLIVEC Muži 79 79
Mandrysz Marcel Harley -Davidson Club Strakonice JEDNOTLIVEC Muži 80 80
Marešová Michaela Želvy JEDNOTLIVEC Ženy 166 166
Márová Klára Let´s trail it! DVOJICE Dvojice ženy 206 206
Mašata Metoděj UK expres TÝMY Trojice mix 302 302
Maštalíř Ivan SK Štolmíř JEDNOTLIVEC Muži 81 81
Matějková Eva Quinty JEDNOTLIVEC Ženy 82 82
Maturová Olga Ty a Já JEDNOTLIVEC Ženy 0 83
Mazanec Jakub Pelhřimáci JEDNOTLIVEC Muži 84 84
Mečířová Denisa Mečouni LBC JEDNOTLIVEC Ženy 85 85
Měrtlová Radka JEDNOTLIVEC Ženy 86 86
Mezník Vláďa Pedro JEDNOTLIVEC Muži 87 87
Mifková Lenka Podskaláci DVOJICE Dvojice mix 207 207
Mládek Lukáš Transformers 42 JEDNOTLIVEC Muži 0
Moša Jan Pozor! Dědek! JEDNOTLIVEC Muži 88 88
Myslivec Michal Výmluvy JEDNOTLIVEC Muži 89 89
Navrátilová Veronika JEDNOTLIVEC Ženy 171 171
Nevřelová Kateřina #ultrafungirls DVOJICE Dvojice ženy 208 208
Nosek Kryštof Lůca&Kryštof JEDNOTLIVEC Muži 90 90
Novák Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 91 91
Novotná Nikola JEDNOTLIVEC Ženy 92 92
Nutil Michal FUBO Racing tean DVOJICE Dvojice muži 209 209
Odell Evan Berlin Harriers JEDNOTLIVEC Muži 93 93
Oharková Miroslava M_O_HARA_9_❤️ JEDNOTLIVEC Ženy 94 94
Okrouhlík Michal Trénuji na závodech JEDNOTLIVEC Muži 95 95
Ondřej Adam Kuřátko JEDNOTLIVEC Muži 96 96
Opálková Jana Janička JEDNOTLIVEC Ženy 97 97
Outrata Tomáš Mazači JEDNOTLIVEC Muži 98 98
Pařilová Lucie Pařilka JEDNOTLIVEC Ženy 99 99
Pařízková Lucie JEDNOTLIVEC Ženy 100 100
Pecka Luboš Rsáci Příbram JEDNOTLIVEC Muži 101 101
Pechar Oldřich Kaldorei JEDNOTLIVEC Muži 102 102
Penčáková Aneta MIZUNO TEAM JEDNOTLIVEC Ženy 103 103
Pěničková Klára JEDNOTLIVEC Ženy 104 104
Peprik Dávid JEDNOTLIVEC Muži 105 105
Peštová Kateřina Když nemůžeš tak přidej JEDNOTLIVEC Ženy 106 106
Petraková Adéla JEŠTĚD SKYRACE TEAM JEDNOTLIVEC Ženy 107 107
Petrů Jan Opavští šneci JEDNOTLIVEC Muži 168 168
Pilátová Katka JEDNOTLIVEC Ženy 108 108
Piterka Marek JEDNOTLIVEC Muži 109 109
Plášil Jaroslav Štěkeňák JEDNOTLIVEC Muži 110 110
Polach Marian Zatoulaný Trosečník JEDNOTLIVEC Muži 111 111
Pončíková Štěpánka Pánka JEDNOTLIVEC Ženy 112 112
Pošta Petr Pošťák JEDNOTLIVEC Muži 113 113
Prejza Zdenek vteam TÝMY Trojice muži 305 305
Prokop Erik Výmluvy JEDNOTLIVEC Muži 114 114
Průša Vít Chrti z Brd DVOJICE Dvojice muži 210 210
Přibyl Lukáš Ještětodáme TÝMY Pětice muži 320 320
Pšenička Jakub JEDNOTLIVEC Muži 115 115
Raichová Veronika Liberecké pesoběhny TÝMY Pětice ženy 321 321
Rampír Tomáš STG Jihlava JEDNOTLIVEC Muži 116 116
Raslová Marie Two running hearts DVOJICE Dvojice mix 211 211
Reich Steven Berlin Harriers TÝMY Čtverice mix 311 311
Rimková Jaroslava JEDNOTLIVEC Ženy 117 117
Rudolfova Jana STG Trutnov JEDNOTLIVEC Ženy 118 118
Ryšánek Miroslav Topovky JEDNOTLIVEC Muži 119 119
Řeháková Kateřina 4 Ivčiny běhny TÝMY Čtverice ženy 312 312
Říha Vladimír Gladiator Training TÝMY Pětice muži 322 322
Sailer Radek Ferda a Ferda DVOJICE Dvojice muži 212 212
Sambrook Josh Berlin Harriers DVOJICE Dvojice muži 213 213
Sekerová Andrea Ty nejlepší nakonec DVOJICE Dvojice ženy 214 214
Schulzová Jana JEDNOTLIVEC Ženy 120 120
Skorunková Veronika Spřízněné duše JEDNOTLIVEC Ženy 121 121
Sladká Zuzana JEDNOTLIVEC Ženy 122 122
Smejkal Ondřej THE TOP TEAM JEDNOTLIVEC Muži 123 123
Smetaník Milan GRT Liberec JEDNOTLIVEC Muži 124 124
Smutná Veronika Verča už je v cíli JEDNOTLIVEC Ženy 125 125
Splítková Barča MIZUNO TEAM - #dyckyčumáčci JEDNOTLIVEC Ženy 126 126
Stodůlková Martina JEDNOTLIVEC Ženy 127 127
Straka Jan JEDNOTLIVEC Muži 128 128
Strassová Michala slušná holka JEDNOTLIVEC Ženy 144
Strouhal Petr Peťa z Beskyd JEDNOTLIVEC Muži 129 129
Svobodová Jana JEDNOTLIVEC Ženy 130 130
Sýkora Martin JEDNOTLIVEC Muži 131 131
Sýkorová Alena Běžím, co můžu... JEDNOTLIVEC Ženy 132 132
Syručková Jana ZELENÝ MOR JEDNOTLIVEC Ženy 133 133
Šalanda Marek Plavecký klub Jindřichův Hradec JEDNOTLIVEC Muži 134 134
Ševčík František Fanny JEDNOTLIVEC Muži 135 135
Ševčík Ondřej 24hodin táhlý hotPOT DVOJICE Dvojice mix 215 215
Šich Pavel Brněnští knedlíci DVOJICE Dvojice muži 216 216
Šikola Jakub Kluci z Trpaslíka JEDNOTLIVEC Muži 136 136
Šikola Pavel Kluci z Trpaslíka JEDNOTLIVEC Muži 137 137
Šmídová Leona Hop JEDNOTLIVEC Ženy 138 138
Šnebergerová Lucie JEDNOTLIVEC Ženy 139 139
Šnoplová Iva Ivčiny běhny TÝMY Čtverice mix 313 313
Šoukalová Lenka JEDNOTLIVEC Ženy 140 140
Šteiner Adam JEDNOTLIVEC Muži 141 141
Šteinerová Šárka Oceloti Liberec JEDNOTLIVEC Ženy 142 142
Štírková Lucie Sněženka a Machr JEDNOTLIVEC Ženy 143 143
Šťovíčková Stáňa Ty a já DVOJICE Dvojice ženy 223 144
Štruplová Eva JEDNOTLIVEC Ženy 145 145
Šup František Domažlice JEDNOTLIVEC Muži 146 146
Švorcová Barbora jičíndouble DVOJICE Dvojice mix 217 217
Tichá Nikola Matka v běhu JEDNOTLIVEC Ženy 147 147
Tmej Jan Vita in Extremis DVOJICE Dvojice muži 218 218
Tomašovová Šárka Betelný bergl DVOJICE Dvojice mix 219 219
Tomčiak Tomáš Oceloti Liberec JEDNOTLIVEC Muži 148 148
Toth Tomáš Tothovi DVOJICE Dvojice mix 220 220
Trávník Marian Maruan79 JEDNOTLIVEC Muži 149 149
Uhlířová Zuzana SK Maxtri Liberec TÝMY Trojice ženy 306 306
Urbánek Jiří Hrotovice TÝMY Trojice mix 307 307
Varcholová Veronika JEDNOTLIVEC Ženy 150 150
Vele Tomáš Pipiny TÝMY Pětice mix 323 323
Veselá Ivana Ivča JEDNOTLIVEC Ženy 151 151
Veselý Radek Gladiator Training TÝMY Pětice muži 324 324
Vidovičová Helena Tlapky v tahu TÝMY Čtverice mix 314 314
Vich Jindřich WISEK JEDNOTLIVEC Muži 152 152
Vichová Kateřina JEDNOTLIVEC Ženy 153 153
Vimer Martina Anička Skyrun DVOJICE Dvojice mix 221 221
Vítek Petr JEDNOTLIVEC Muži 154 154
Vokulič Jan Selátkoleze JEDNOTLIVEC Muži 155 155
Volková Martina Marťa JEDNOTLIVEC Ženy 156 156
Volná Michaela JEDNOTLIVEC Ženy 157 157
Voříšek Luboš JEDNOTLIVEC Muži 158 158
Wnuk Jakub Kala-azar DVOJICE Dvojice muži 222 222
Wölfli Lumír JEDNOTLIVEC Muži 159 159
Zach Honza HLAVNĚ SE Z TOHO NEPOSRAT! JEDNOTLIVEC Muži 160 160
Zámyslický Martin Chodec na trati JEDNOTLIVEC Muži 161 161
Zanozina Ekaterina Žižkovské klobásy TÝMY Čtverice mix 315 315
Zavadilová Alena ZELENÝ MOR JEDNOTLIVEC Ženy 162 162
Zavadilová Andrea Zelený Mor JEDNOTLIVEC Ženy 163 163
Zelinková Zuzana JEDNOTLIVEC Ženy 164 164
Žáčková Žaneta Barbarian Extreme Team JEDNOTLIVEC Ženy 165 165

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
JEDNOTLIVEC Muži 95
JEDNOTLIVEC Ženy 79
DVOJICE Dvojice muži 9
DVOJICE Dvojice mix 9
TÝMY Čtverice mix 6
DVOJICE Dvojice ženy 5
TÝMY Pětice ženy 4
TÝMY Trojice muži 3
TÝMY Pětice muži 3
TÝMY Trojice mix 3
TÝMY Trojice ženy 3
TÝMY Pětice mix 2
TÝMY Čtverice ženy 1
TÝMY Čtverice muži 1
Celkem 223