Detail závodu

LEKI JEŠTĚD 24 SUMMER / 2024

2024
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
MÍSTO ZÁVODU

Liberec - Ještěd

TYP ZÁVODU

Běh

DATUM ZÁVODU

01.06.2024

ČAS REGISTRACE

POŘADATEL ZÁVODU

Honza Dušánek

Tel.: +420 606 605 246

honza@jestedskyrace.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH


Jméno Klub Trať Kategorie Číslo Čip Platba
Adamec Libor Tik&Ťak JEDNOTLIVEC Muži
Bártová Hana Nestresuj :-) JEDNOTLIVEC Ženy
Bělaška Přemysl JEDNOTLIVEC Muži
Berounský Josef Pekelňák Race - Polná JEDNOTLIVEC Muži
Beznosková Andrea JEDNOTLIVEC Ženy
Bílek Martin JEDNOTLIVEC Muži
Bittnerová Zuzana Běh(na)KOPEC JEDNOTLIVEC Ženy
Blasinski Petr Štafetoví Šprýmaři TÝMY Čtverice mix
Boček Tomáš Pes Pochcalström JEDNOTLIVEC Muži
Bořek Radek Sparta JEDNOTLIVEC Muži
Bystřičan Lukáš FC-B7 TÝM!!! JEDNOTLIVEC Muži
Cupl Jan tik tak JEDNOTLIVEC Muži
Černoch Vojtěch Petřvalďák JEDNOTLIVEC Muži
ČERVINKA Jaroslav JEDNOTLIVEC Muži
Číp Roman RSáci JEDNOTLIVEC Muži
Dvořáková Lenka Bootcamp Team Women TÝMY Pětice ženy
Dymák Martin JEDNOTLIVEC Muži
Dymák Pavel Letos to dám až do konce JEDNOTLIVEC Muži
Endler Marek Bob a Bobek DVOJICE Dvojice muži
Fantová Karolína UK expres TÝMY Trojice mix
Fojt Tomáš TJ HMK Blansko JEDNOTLIVEC Muži
Forejt Vendula 48 JEDNOTLIVEC Ženy
Fulínová Jana Holky z bolky JEDNOTLIVEC Ženy
Gabriel Evžen Spřízněné duše JEDNOTLIVEC Muži
Gašicová Hana Ségry JEDNOTLIVEC Ženy
Gudas Sýs Vladimír JEDNOTLIVEC Muži
Gudasová Monika JEDNOTLIVEC Ženy
Hak Tomáš Carlakupkolo.cz JEDNOTLIVEC Muži
Hakh Iryna Výmluvy JEDNOTLIVEC Ženy
Haková Hana Vítězná JEDNOTLIVEC Ženy
Hásková Tereza JEDNOTLIVEC Ženy
Hegr Tomáš UltraRunLbc JEDNOTLIVEC Muži
Heidler Luděk JEDNOTLIVEC Muži
Hejda Martin JEDNOTLIVEC Muži
Hejnyš Daniel VEXTA JEDNOTLIVEC Muži
Hervertová Klára TÝMY Pětice ženy
Hrabalová Jitka Extra Brno TÝMY Pětice ženy
Hradová Radka JEDNOTLIVEC Ženy
Hrček Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Hrdličková Romana JEDNOTLIVEC Ženy
Huk Petr Sněženka a Machr JEDNOTLIVEC Muži
Janás Ondřej Slovácko sa nesúdí! DVOJICE Dvojice muži
Janata Pavel jany#libštát#starosta JEDNOTLIVEC Muži
Jandejsek Jaroslav Králíky JEDNOTLIVEC Muži
Jánošíková Karolína Apify JEDNOTLIVEC Ženy
Jirotková Lenka Mulan JEDNOTLIVEC Ženy
Kafka Jan RHINOWELD JEDNOTLIVEC Muži
Kamlerová Judita JEDNOTLIVEC Ženy
Kocum Jan JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEDNOTLIVEC Muži
Kolář Dalibor MB Sauny JEDNOTLIVEC Muži
Kolář Rosťa Rozběháme Ústí JEDNOTLIVEC Muži
Konečný Michael JEDNOTLIVEC Muži
Krause Martin Martin Krause JEDNOTLIVEC Muži
Krausová Karla Ubrečené princezny TÝMY Pětice mix
Krejčíková Michaela Ségry JEDNOTLIVEC Ženy
Krochot Daniel Běžím, co můžu... JEDNOTLIVEC Muži
Kroutilová Michaela Michaela JEDNOTLIVEC Ženy
Kučera Tomáš KamNásBotyPonesou JEDNOTLIVEC Muži
Kutík Lukáš Mazači JEDNOTLIVEC Muži
Macourek Karel KMTRIA JEDNOTLIVEC Muži
Madejová Tereza HoraLOVE DVOJICE Dvojice mix
Macháčková Světlana FUBO Racing Team JEDNOTLIVEC Ženy
Malíková Vendula Vendy to dá JEDNOTLIVEC Ženy
Maloň Tomáš Tuřanské střely DVOJICE Dvojice mix
Malý Jiří JEDNOTLIVEC Muži
Mandrysz Marcel Harley -Davidson Club Strakonice JEDNOTLIVEC Muži
Marešová Michaela Želvy DVOJICE Dvojice ženy
Márová Klára Let´s trail it! DVOJICE Dvojice ženy
Maštalíř Ivan SK Štolmíř JEDNOTLIVEC Muži
Matějková Eva Quinty JEDNOTLIVEC Ženy
Mazanec Jakub Pelhřimáci JEDNOTLIVEC Muži
Mečířová Denisa Mečouni LBC JEDNOTLIVEC Ženy
Měrtlová Radka JEDNOTLIVEC Ženy
Mezník Vláďa Pedro JEDNOTLIVEC Muži
Mifková Lenka Podskaláci DVOJICE Dvojice mix
Mládek Lukáš Transformers 42 JEDNOTLIVEC Muži
Moša Jan Pozor! Dědek! JEDNOTLIVEC Muži
Myslivec Michal Výmluvy JEDNOTLIVEC Muži
Nevřelová Kateřina #ultrafungirls DVOJICE Dvojice ženy
Novák Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Novotná Nikola JEDNOTLIVEC Ženy
Nutil Michal FUBO Racing tean DVOJICE Dvojice muži
Oharková Miroslava M_O_HARA_9 JEDNOTLIVEC Ženy
Okrouhlík Michal Trénuji na závodech JEDNOTLIVEC Muži
Opálková Jana Janička JEDNOTLIVEC Ženy
Outrata Tomáš Mazači JEDNOTLIVEC Muži
Pařilová Lucie Pařilka JEDNOTLIVEC Ženy
Pěničková Klára JEDNOTLIVEC Ženy
Peštová Kateřina Když nemůžeš tak přidej JEDNOTLIVEC Ženy
Pilátová Katka JEDNOTLIVEC Ženy
Piterka Marek JEDNOTLIVEC Muži
Plášil Jaroslav Štěkeňák JEDNOTLIVEC Muži
Polach Marian Zatoulaný Trosečník JEDNOTLIVEC Muži
Pončíková Štěpánka Pánka JEDNOTLIVEC Ženy
Pošta Petr Pošťák JEDNOTLIVEC Muži
Prejza Zdenek vteam TÝMY Trojice muži
Prokop Erik JEDNOTLIVEC Muži
Přibyl Lukáš Ještětodáme TÝMY Pětice muži
Pšenička Jakub JEDNOTLIVEC Muži
Raichová Veronika Liberecké pesoběhny TÝMY Pětice ženy
Rampír Tomáš STG Jihlava JEDNOTLIVEC Muži
Raslová Marie Two running hearts DVOJICE Dvojice mix
Rimková Jaroslava JEDNOTLIVEC Ženy
Rudolfova Jana STG Trutnov JEDNOTLIVEC Ženy
Ryšánek Miroslav Topovky JEDNOTLIVEC Muži
Řeháková Kateřina 4 Ivčiny běhny TÝMY Čtverice ženy
Říha Vladimír Gladiator Training TÝMY Pětice muži
Sailer Radek Ferda a Ferda DVOJICE Dvojice muži
Sekerová Andrea Ty nejlepší nakonec DVOJICE Dvojice ženy
Skorunková Veronika Spřízněné duše JEDNOTLIVEC Ženy
Sladká Zuzana JEDNOTLIVEC Ženy
Smejkal Ondřej THE TOP TEAM JEDNOTLIVEC Muži
Smetaník Milan GRT Liberec JEDNOTLIVEC Muži
Smutná Veronika Verča už je v cíli JEDNOTLIVEC Ženy
Strouhal Petr Peťa z Beskyd JEDNOTLIVEC Muži
Svobodová Jana JEDNOTLIVEC Ženy
Sýkorová Alena Běžím, co můžu... JEDNOTLIVEC Ženy
Syručková Jana ZELENÝ MOR JEDNOTLIVEC Ženy
Šalanda Marek Plavecký klub Jindřichův Hradec JEDNOTLIVEC Muži
Ševčík František Fanny JEDNOTLIVEC Muži
Šich Pavel Brněnští knedlíci DVOJICE Dvojice muži
Šikola Jakub Kluci z Trpaslíka JEDNOTLIVEC Muži
Šikola Pavel Kluci z Trpaslíka JEDNOTLIVEC Muži
Šmídová Leona Hop JEDNOTLIVEC Ženy
Šnoplová Iva Ivčiny běhny TÝMY Čtverice mix
Šoukalová Lenka JEDNOTLIVEC Ženy
Šteiner Adam JEDNOTLIVEC Muži
Šteinerová Šárka Oceloti Liberec JEDNOTLIVEC Ženy
Štírková Lucie Sněženka a Machr JEDNOTLIVEC Ženy
Štruplová Eva JEDNOTLIVEC Ženy
Šup František Domažlice JEDNOTLIVEC Muži
Tichá Nikola Matka v běhu JEDNOTLIVEC Ženy
Tomašovová Šárka Betelný bergl DVOJICE Dvojice mix
Tomčiak Tomáš Oceloti Liberec JEDNOTLIVEC Muži
Trávník Marian Maruan79 JEDNOTLIVEC Muži
Veselá Ivana Ivča JEDNOTLIVEC Ženy
Veselý Radek Gladiator Training TÝMY Pětice muži
Vidovičová Helena Tlapky v tahu TÝMY Čtverice mix
Vimer Martina Anička Skyrun DVOJICE Dvojice mix
Vítek Petr JEDNOTLIVEC Muži
Volná Michaela JEDNOTLIVEC Ženy
Wnuk Jakub DVOJICE Dvojice muži
Zámyslický Martin Chodec na trati JEDNOTLIVEC Muži
Zanozina Ekaterina Žižkovské klobásy TÝMY Čtverice mix
Zavadilová Alena ZELENÝ MOR JEDNOTLIVEC Ženy
Zelinková Zuzana JEDNOTLIVEC Ženy
Žáčková Žaneta Barbarian Extreme Team JEDNOTLIVEC Ženy

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
JEDNOTLIVEC Muži 67
JEDNOTLIVEC Ženy 49
DVOJICE Dvojice muži 6
DVOJICE Dvojice mix 6
TÝMY Pětice ženy 4
DVOJICE Dvojice ženy 4
TÝMY Čtverice mix 4
TÝMY Pětice muži 3
TÝMY Trojice muži 1
TÝMY Čtverice ženy 1
TÝMY Pětice mix 1
TÝMY Trojice mix 1
Celkem 147