Detail závodu

Pražská chodecká hodinovka - 4.ročník

Praha-Stromovka

Chůze

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

15.10.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Hodinovka

2. hodinovka

3 km

1 km

Pořadatel a kontakt

PSK Olymp Praha - oddíl atletiky


Tel.:
p.v.adam@seznam.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Petr SMOLA CHŮZE z.s. PRAHA Hodinovka Muži 110
Bittengk Zdeněk Atletika Klatovy 2. hodinovka Muži 2 132
Borovičková Lenka SMOLA Chůze Praha Hodinovka Ženy 106
Čerepušťák Ondřej sokol kolín 2. hodinovka Muži 2 136
Drager Helga 2. hodinovka Ženy 2 111
Dräger Helga TS Esslingen Hodinovka Ženy
Drahotová Anežka USK Praha Hodinovka Ženy
Drahotová Anežka USK Praha Hodinovka Ženy
Dušek Petr 3 km Muži 3km 124
Dušková Naděžda AC Rumburk Hodinovka Ženy
Fliegl Miroslav PSK Olymp Praha Hodinovka Muži
Fliegl Miroslav Hodinovka Muži
Furstová Veronika 3 km Ženy 3km 123
Gdula Lukáš Hvězda Pardubice Hodinovka Muži 108
Gdula Lukáš HVEPA Hodinovka Muži
Gdula Tomáš Hvězda Pardubice Hodinovka Muži 109
Gdula Tomáš HVEPA Hodinovka Muži
Gnauck Dick ASV Erfurt 2. hodinovka Muži 2 131
Hauger Georg TV Bühlertal 2. hodinovka Muži 2 128
Hejkrlík Filip SK Nové Město nad Metují Hodinovka Muži 114
Hlaváč Vít A.C. Tepo Kladno Hodinovka Muži
Holečková Sára 3 km Ženy 3km 140
Holičová Karolína 3 km Ženy 3km 122
Hošková Kateřina 3 km Ženy 3km 133
Hrdličková Martina 1 km Ženy 1km 138
Janoušek Jiří TJ Jiskra Otrokovice Hodinovka Muži
Jeníková Karolína Spartak Praha 4 2. hodinovka Ženy 2 113
Kalát Josef AK Bílina Hodinovka Muži 107
Kánský Vladimír Spartak Praha 4 2. hodinovka Muži 2 112
Kiepert Horst MBB-SG Augsburg 2. hodinovka Muži 2 126
Kolář Rostislav SK Hranice Hodinovka Muži 103
Kryštůfek Filip 3 km Muži 3km 125
Kubiš Ľubomír Hodinovka Muži 102
Luniewski Miroslaw Hodinovka Muži 104
Marek Stanislav Spartak Třebíč 2. hodinovka Muži 2 105
Maternová Kateřina SK Nové Město n.Met. Hodinovka Ženy 117
Medera Zdeno AK Spartak Dubnica nad Váhom Hodinovka Muži 101
Miroslaw Luniewski UKS Jedynka Reda Hodinovka Muži
Miřejovský Tomáš Spartak Praha 4 2. hodinovka Muži 2 127
Nedvídek Martin AC Rumburk Hodinovka Muži
Nedvídková Pavla AC Rumburk 2. hodinovka Ženy 2 120
Pazdera Lukáš VSK Univerzita Brno Hodinovka Muži 115
Rein Jan AC Rumburk Hodinovka Muži
Reinová Miloslav AC Rumburk 2. hodinovka Ženy 2 121
Schaeffer Udo ASV Erfurt 2. hodinovka Muži 2 129
SMOLA Josef SMOLA CHŮZE z.s. PRAHA Hodinovka Muži 116
Sviták Miloslav AC Česká Lípa 2. hodinovka Muži 2 119
Svitáková Alena AC Česká Lípa Hodinovka Ženy
Svitáková Alena AC Česká Lípa 2. hodinovka Ženy 2 118
Šandera Michal AC Rumburk Hodinovka Muži
Švejda Jan 3 km Muži 3km 137
Tatíčková Tereza 3 km Ženy 3km 139
Tulis Oldřich 3 km Muži 3km 141
Typltová Martina 3 km Ženy 3km 135
Vejšická Kristýna 3 km Ženy 3km 134
Vladyka Vít 3 km Muži 3km 142
Zajíc Jan Hvězda Pardubice, z.s. 2. hodinovka Muži 2 130

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Hodinovka Muži 21
2. hodinovka Muži 2 11
3 km Ženy 3km 7
Hodinovka Ženy 7
3 km Muži 3km 5
2. hodinovka Ženy 2 5
1 km Ženy 1km 1
Celkem 57