Detail závodu

Běh Nepomukem - 6.ročník

Nepomuk

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

17.09.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

13:00-15:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

1000m

1550m

5000m

Pořadatel a kontakt

UNIBRICK


Tel.: 778 712 189
stanislava.havlova@klaustimber.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Badalová Miloslava 5000m Ženy 45 a více (1971 a více) 59
Bláha Michal 5000m Muži 15-18let (2001-1998) 7
Bláha Tomáš 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 28
Bláhová Petra 5000m Ženy 36-44let (1980-1972) 31
Braumová Barbora 5000m Ženy 19-35let (1997-1981) 14
Braumová Eliška 5000m Ženy 15-18let (2001-1998) 44
Brož Filip 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 70
Brož Jan 5000m Muži 19-35let (1997-1981) 10
Brož Petr 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 67
Brožová Bára 1550m Dívky 11-14let (2005-2002) 88
David Fiala 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 42
Duraj Jaroslav 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 21
Fiala Jonáš 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 41
Fleisigová Kateřina 5000m Ženy 19-35let (1997-1981)
Fleisigová Kateřina 5000m Ženy 19-35let (1997-1981) 48
Franěk Ondřej 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 35
Fraňková Lucie 1000m Dívky 8-10let (2008-2006) 24
Fraňková Michaela 5000m Ženy 36-44let (1980-1972) 34
Havlová Stanislava 5000m Ženy 19-35let (1997-1981)
Honsa Antonín 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 3
Honsová Olga 5000m Ženy 36-44let (1980-1972) 4
Hrubý Pavel 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 11
Hrubý Pavel Sokol Blovice 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009)
Hrubý Radek 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 12
JAkub Vokurka 5000m Muži 19-35let (1997-1981) 84
Jan Klus 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 92
Janská Kateřina 5000m Ženy 19-35let (1997-1981)
Jindrová Valentýna Sokol Petřín Plzeň 1000m Dívky 8-10let (2008-2006)
Jiřinec Dominik 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 8
Jiřinec Martin 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 9
Kateřina Jánská 5000m Ženy 19-35let (1997-1981) 89
Kilberger Lukáš 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 53
Klášterkova Laura 1000m Dívky 0-4let (do 2012)
Klášterkova Viktorie 1000m Dívky 5-7let ( 2011-2009)
Klášterová Viki 1000m Dívky 5-7let ( 2011-2009) 71
Kláterková Jana 1000m Dívky 8-10let (2008-2006) 18
Klus Jan 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 17
Kocýtlová Růžena 5000m Ženy 19-35let (1997-1981) 66
Kodýdek Matyáš 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 22
Kodýtková Růžena rozběhejme Česko 5000m Ženy 19-35let (1997-1981)
Komš Karel 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 85
Konvář Filip 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 50
Krumpholc František - 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 60
Krumpholcová Marie - 1550m Dívky 11-14let (2005-2002) 57
Kuba Kryštof 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 68
Lála Martin 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002)
Lojík Martin 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002)
Lojík Martin 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 20
Machová Alexandra 5000m Ženy 36-44let (1980-1972) 2
Machová Ivana Fit Body Klatovy 5000m Ženy 45 a více (1971 a více)
Machová Marie 1000m Dívky 8-10let (2008-2006) 1
Markvart Jiří TJ Srby 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002)
Markvart Jiří 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 52
Markvart Vladislav TJ Srby 5000m Muži 19-35let (1997-1981)
Marvart Vladislav 5000m Muži 19-35let (1997-1981) 51
Mašek Filip 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 61
Mašek Ondřej 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 47
Mašková Markétka 1000m Dívky 5-7let ( 2011-2009) 46
Matějka Antonín 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 23
Mazdra Jiří 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 26
Mráz Petr 5000m Muži 19-35let (1997-1981)
Mráz Petr 5000m Muži 19-35let (1997-1981) 73
Němec Jindřich 5000m Muži 19-35let (1997-1981) 90
Němec Jindřich 5000m Muži 19-35let (1997-1981)
Obleserová Eva 5000m Ženy 45 a více (1971 a více) 5
PAvel Svejkovský 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 55
Procházka Aleš 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 30
Procházka Matyáš 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 27
Procházková Ivona 5000m Ženy 36-44let (1980-1972) 29
Pupík Franta 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 64
Pupík Jiří 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 65
PUpík Ondra 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 63
Rada Stanislav 5000m Muži 19-35let (1997-1981) 81
Rada Stanislav 5000m Muži 19-35let (1997-1981)
Růžička Martin 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 72
Řimnáč Vojtěch 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 62
Scheinerr Jiří 1000m Chlapci 0-4let (do 2012) 25
Scheinerr Jiří 5000m Muži 45 a více (1971 a více) 36
Scheinerr Jiří 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 32
Scheinerr Martin 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 33
Skálová Rozárka 1000m Dívky 5-7let ( 2011-2009) 49
Sladková Patricie 1000m Dívky 8-10let (2008-2006) 19
Staněk Lukáš Otava Team Strakonice 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 45
Staněk Milan 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 82
Staněk Štěpán Otava Team Strakonice 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 43
Stejskal Zdeněk 5000m Muži 19-35let (1997-1981)
Stejskal Zdeněk 5000m Muži 19-35let (1997-1981) 91
Svejkovská Marie 5000m Ženy 36-44let (1980-1972) 56
Svejkovský Pavel 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 54
Šelmát Jiří 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 79
Šelmát Jiří SDH Zahrádka 5000m Muži 36-44let (1980-1972)
Šelmát Zdeněk 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 80
Šímová Michaela 5000m Ženy 15-18let (2001-1998) 6
Šímová Michaela 5000m Ženy 15-18let (2001-1998)
Šišková Eliška 1000m Dívky 5-7let ( 2011-2009) 77
Škardová Alena 5000m Ženy 19-35let (1997-1981)
Škardová Alena 5000m Ženy 19-35let (1997-1981) 15
Škardová Aneta 1550m Dívky 11-14let (2005-2002) 13
Škardová Veronika 1000m Dívky 5-7let ( 2011-2009) 16
Šmíd Adam 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 75
Šulc Miroslav 5000m Muži 19-35let (1997-1981) 87
Švecová Tereza 5000m Ženy 19-35let (1997-1981) 69
Tichá Jitka 5000m Ženy 36-44let (1980-1972) 86
Ticháček Jan 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 76
Ticháčková Stella 1000m Dívky 0-4let (do 2012) 78
Veselovský Miroslav 5000m Muži 15-18let (2001-1998) 74
Viktorová Kateřina 1550m Dívky 11-14let (2005-2002) 37
Vilhelm Erik 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 39
Vilhelmová Lia 1550m Dívky 11-14let (2005-2002) 40
Vilhelmová Nina 1000m Dívky 5-7let ( 2011-2009) 38
Vokurka Lukáš 5000m Muži 19-35let (1997-1981) 83
Žáčková Jasmína 1000m Dívky 5-7let ( 2011-2009) 58

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5000m Muži 19-35let (1997-1981) 14
1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 14
5000m Muži 36-44let (1980-1972) 12
1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 12
1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 12
5000m Ženy 19-35let (1997-1981) 11
1000m Dívky 5-7let ( 2011-2009) 8
5000m Ženy 36-44let (1980-1972) 7
1000m Dívky 8-10let (2008-2006) 5
1550m Dívky 11-14let (2005-2002) 5
5000m Ženy 15-18let (2001-1998) 3
5000m Ženy 45 a více (1971 a více) 3
1000m Dívky 0-4let (do 2012) 2
5000m Muži 15-18let (2001-1998) 2
1000m Chlapci 0-4let (do 2012) 1
5000m Muži 45 a více (1971 a více) 1
Celkem 112