Detail závodu

Salomon JEŠTĚD 24 SUMMER / 2023

2023
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
MÍSTO ZÁVODU

Liberec - Ještěd

TYP ZÁVODU

Běh

DATUM ZÁVODU

10.06.2023

ČAS REGISTRACE

POŘADATEL ZÁVODU

Honza Dušánek

Tel.: +420 606 605 246

honza@jestedskyrace.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH


Jméno Klub Trať Kategorie Číslo Čip Platba
Aberle Jiří DVOJICE Dvojice muži
Adamec Libor JEDNOTLIVEC Muži
Baselová Marcela TÝMY Pětice mix
Beresnev Semjon TÝMY Čtverice mix
Beznosková Andrea DVOJICE Dvojice mix
Bittnerová Zuzana JEDNOTLIVEC Ženy
Blaschkeová Lucie DVOJICE Dvojice mix
Blažková Matějová Vendula JEDNOTLIVEC Ženy
Boček Radek JEDNOTLIVEC Muži
Bubeníková Lenka JEDNOTLIVEC Ženy
Buš Zdeněk JEDNOTLIVEC Muži
Bušová Jana JEDNOTLIVEC Ženy
Conrathová Katka JEDNOTLIVEC Ženy
Cupl Jan JEDNOTLIVEC Muži
Čapek Martin JEDNOTLIVEC Muži
Čermáková Gabriela JEDNOTLIVEC Ženy
Černohorská Natálie JEDNOTLIVEC Ženy
Černý Jaroslav JEDNOTLIVEC Muži
Daďourková Helena Runbo Team Liberec DVOJICE Dvojice mix
Daněk Luboš JEDNOTLIVEC Muži
Daníčková Lenka DVOJICE Dvojice ženy
Dominik JEDNOTLIVEC Muži
Duchoslav Marek JEDNOTLIVEC Muži
Duchoslav Marek JEDNOTLIVEC Muži
Dvořáková Lenka TÝMY Pětice ženy
Dvořáková Kristina JEDNOTLIVEC Ženy
Dymák Martin JEDNOTLIVEC Muži
Dymák Pavel JEDNOTLIVEC Muži
Eigl Michal JEDNOTLIVEC Muži
Emilie Votočková Petra TÝMY Pětice ženy
Faltus Jan DVOJICE Dvojice mix
Faltysová Simona JEDNOTLIVEC Ženy
Fejtek Jacob JAKOBY TEAM JEDNOTLIVEC Muži
Fejtek Oto JAKOBY TEAM JEDNOTLIVEC Muži
Fulínová Jana JEDNOTLIVEC Ženy
Gabriel Evžen JEDNOTLIVEC Muži 11
Grundler Jakub RunBo Team Liberec JEDNOTLIVEC Muži
Gudas Sýs Vladimír DVOJICE Dvojice mix
Hegr Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Heidler Luděk JEDNOTLIVEC Muži
Heindorfer Šimon JEDNOTLIVEC Muži
Hervertová Klára TÝMY Pětice ženy
Housková Natálie TÝMY Čtverice mix
Hožová Romana DVOJICE Dvojice ženy
Hrček Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Hrdličková Romana TÝMY Trojice mix
Hudec Jiří JEDNOTLIVEC Muži
Hýblová Katerina JEDNOTLIVEC Ženy
Hyška Vlastimil JEDNOTLIVEC Muži
Chárová Pavla JEDNOTLIVEC Ženy
Jakouběová Gabriela JEDNOTLIVEC Ženy
Kafka Jan JEDNOTLIVEC Muži
Kaiser Ján KAISER JEDNOTLIVEC Muži
Kloz Vojtěch JEDNOTLIVEC Muži
Kocum Jan JEDNOTLIVEC Muži
Kolář Rosťa JEDNOTLIVEC Muži
Kolpek Karel DVOJICE Dvojice muži
Kopal David DVOJICE Dvojice muži
Korbel Pepa JEDNOTLIVEC Muži
Kotek Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Kristejn Lukáš DVOJICE Dvojice mix
Kuba Martin JEDNOTLIVEC Muži
Kučera Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Kuchyňka Ivan JEDNOTLIVEC Muži
Kulovaný Martin JEDNOTLIVEC Muži
Kurfiřtová Petra TÝMY Trojice ženy
Kyncl Jiří DVOJICE Dvojice muži
Látalová Kristýna JEDNOTLIVEC Ženy
Liberácký Vlastík JEDNOTLIVEC Muži
Lorenzová Petra JEDNOTLIVEC Ženy
Machová Tereza JEDNOTLIVEC Ženy
Maláčová Monika JEDNOTLIVEC Ženy
Maloň Tomáš DVOJICE Dvojice mix
Martínková Stáňa JEDNOTLIVEC Ženy
Matějková Eva JEDNOTLIVEC Ženy
Mifková Lenka JEDNOTLIVEC Ženy
Mikel Kršmaru Barbora TÝMY Čtverice mix
Mošnová Vokálová Zuzana JEDNOTLIVEC Ženy
Mrázková Petra JEDNOTLIVEC Ženy
Mrkvičková Diana JEDNOTLIVEC Ženy
Myslivec Michal JEDNOTLIVEC Muži
Novák Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Oharková Miroslava JEDNOTLIVEC Ženy
Pechar Oldřich JEDNOTLIVEC Muži
Pěničková Klára JEDNOTLIVEC Ženy
Peštová Kateřina JEDNOTLIVEC Ženy
Petiška Vojtěch JEDNOTLIVEC Muži
Petraková Adéla JEDNOTLIVEC Ženy
Plachá Tereza JEDNOTLIVEC Ženy
Počtová Veronika JEDNOTLIVEC Ženy
Pokorný Zdeněk JEDNOTLIVEC Muži
Pospíšilová Olga JEDNOTLIVEC Ženy
Prejza Zdenek JEDNOTLIVEC Muži
Průša Vít DVOJICE Dvojice muži
Průšek Jan JEDNOTLIVEC Muži
Přívara Jakub TÝMY Čtverice mix
Pyrchalová Tereza TÝMY Čtverice mix
Rakovská Sabina JEDNOTLIVEC Ženy
Rásocha Jiří JEDNOTLIVEC Muži
Roman Žurek Mariusz RunBo Team Liberec JEDNOTLIVEC Muži
Rosato Jaroslava JEDNOTLIVEC Ženy
Rudolfova Jana JEDNOTLIVEC Ženy
Sekerová Andrea DVOJICE Dvojice ženy
Seliger Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Skorunková Veronika JEDNOTLIVEC Ženy 12
Sladká Zuzana RunBo Team Liberec JEDNOTLIVEC Ženy
Slávik Dušan TÝMY Pětice mix
Slavíková Lucie JAKOBY TEAM JEDNOTLIVEC Ženy
Smetaník Milan JEDNOTLIVEC Muži
Smith Michael JEDNOTLIVEC Muži
Sobotková Jana JEDNOTLIVEC Ženy
Stránská Kateřina JEDNOTLIVEC Ženy
Strassová Michala JEDNOTLIVEC Ženy
Suková Jana JEDNOTLIVEC Ženy
Svobodová Jana DVOJICE Dvojice mix
Syručková Jana JEDNOTLIVEC Ženy
Šalanda Marek JEDNOTLIVEC Muži
Šedina Martin JEDNOTLIVEC Muži
Ševčík František JEDNOTLIVEC Muži
Šimicová Lucie JEDNOTLIVEC Ženy
Šléglová Andrea RunBo Team Liberec JEDNOTLIVEC Ženy
Šnoplová Iva TÝMY Čtverice mix
Šrumová Ilona JEDNOTLIVEC Ženy
Šteinerová Šárka JEDNOTLIVEC Ženy
Štembera Jiří JEDNOTLIVEC Muži
Štírková Lucie JEDNOTLIVEC Ženy
Šťovíčková Stanislava DVOJICE Dvojice ženy
Štruplová Eva JEDNOTLIVEC Ženy
Šturmová Jana TÝMY Čtverice mix
Švarcová Alena JEDNOTLIVEC Ženy
Švestková Soňa DVOJICE Dvojice mix
Tarnóczy Kateřina BEAST OCR team JEDNOTLIVEC Ženy
Tichovsky Petr JEDNOTLIVEC Muži
Tománková Denisa DVOJICE Dvojice mix
Tomašovová Šárka DVOJICE Dvojice mix
Tourková Jarmila JEDNOTLIVEC Ženy
Trávník Marian JEDNOTLIVEC Muži
Vaňková Bára DVOJICE Dvojice mix
Večerek Martin JEDNOTLIVEC Muži
Vencovský Daniel JEDNOTLIVEC Muži
Vidovičová Helena TÝMY Trojice ženy
Weinertová Magdaléna JEDNOTLIVEC Ženy
Zach Jan JEDNOTLIVEC Muži
Zámyslický Martin JEDNOTLIVEC Muži
Zapletal Petr JEDNOTLIVEC Muži
Zavadilová Andrea JEDNOTLIVEC Ženy
Zítková Drahomíra JEDNOTLIVEC Ženy
Žáčková Žaneta JEDNOTLIVEC Ženy

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
JEDNOTLIVEC Muži 58
JEDNOTLIVEC Ženy 54
DVOJICE Dvojice mix 12
TÝMY Čtverice mix 7
DVOJICE Dvojice muži 5
DVOJICE Dvojice ženy 4
TÝMY Pětice ženy 3
TÝMY Trojice ženy 2
TÝMY Pětice mix 2
TÝMY Trojice mix 1
Celkem 148