Detail závodu

44. ročník JARNÍ BĚH "MEMORIÁL JOSEFA BĚLKY"

MÍSTO ZÁVODU

Nový Bor

TYP ZÁVODU

Běh

DATUM ZÁVODU

26.03.2023

ČAS REGISTRACE

POŘADATEL ZÁVODU

TJ JISKRA NOVÝ BOR

pavel.pucek@atlas.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH


Jméno Klub Trať Kategorie Číslo Čip Platba
Adam Bohatý TJ Jiskra 1400 m přípravka I chlapci, 2012 – 2013 69 1007
Adéla Filipová AC Česká lípa 300 m drobotina I dívky, 2016 – 2017 171 1142
Agáta Ehrlichová 1400 m přípravka I dívky, 2012 – 2013 89 1040
Alžběta Černá TJ JISKRA 1400 m přípravka I dívky, 2012 – 2013 290 1077
Aneta Kotková 100 m drobotina II dívky, 2018 a ml.    86 1046
Anna Porschová Smetanka 700 m přípravka II dívky, 2014 – 2015 184 1098
Annna Kynčlová SK Jilemnice 3400 m starší žákyně, 2008 – 2009 74 1017
Barbora Zikmundová AC Česká lípa 300 m drobotina I dívky, 2016 – 2017 88 1050
Bartáková Jana Česká Lípa 8800 m ženy, 2003 a st. vytrvalkyně 249 1137
Bartáková Martina KV Klíč 8800 m ženy, 2003 a st. vytrvalkyně 225 1121
Bartoš Dalibor LIAZ Jablonec 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 217 1154
Bělohlávek Jiří Fénix klub Blansko 8800 m muži,  2003 – 1984 vytrvalci 400 1171
Beránková Alžběta TJ Jiskra Nový Bor 1700 m mladší žákyně, 2010 – 2011 93 1045
Beránková Apolena Smetanka Nový Bor 300 m drobotina I dívky, 2016 – 2017 92 1030
Beránková Veronika Jiskra Nový Bor 8800 m ženy, 2003 a st. vytrvalkyně 323 1100
Bičišťová Silvie TJ Jiskra Nový Bor 1700 m mladší žákyně, 2010 – 2011 187 1088
BŘENEK HYNEK Tri club Česká Lípa 3400 m starší žáci, 2008 – 2009 186 1054
BŘENKOVÁ ANDĚLA Tri club Česká Lípa 3400 m starší žákyně, 2008 – 2009 181 1089
Březina Jan OK Chrastava 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 329 1165
Bufka Zdeněk 8800 m muži - veteráni, 1974 a st. vytrvalci
Cmunt Ondřej TJ Jiskra Nový Bor 8800 m muži,  2003 – 1984 vytrvalci 211 1161
Collie Ivana PR. Nisa Liberec 8800 m ženy, 2003 a st. vytrvalkyně 359 1125
ČERNÁ KAROLINA Tri club Česká Lípa 3400 m dorostenky, 2006 – 2007 179 1090
Černý Jaroslav Zákupy 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 331 1166
Červinková Martina Česká Lípa 8800 m ženy, 2003 a st. vytrvalkyně 238 1109
Čunátová Tereza Triatlon Česká Lípa 3400 m dorostenky, 2006 – 2007 195 1087
Danielová Karolína Smetanka Nový Bor 100 m drobotina II dívky, 2018 a ml.   
Daňko Miroslav Multisport Team 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 224 1151
Danko Tomáš OK Chrastava 8800 m muži - veteráni, 1974 a st. vytrvalci 328 1164
Dlouhá Jana Liberec 8800 m ženy, 2003 a st. vytrvalkyně 218 1200
Domorád Kryštof Smetanka Nový Bor 700 m přípravka II chlapci, 2014 – 2015 318 1062
Domorád Vojtěch AC Mladá Boleslav 5100 m muži 2003 a st. mílaři 306 1133
Dvořáček David TJ Jiskra Nový Bor 5100 m muži 2003 a st. mílaři 115 1021
Dvořáček Ondřej TJ Jiskra Nový Bor 3400 m starší žáci, 2008 – 2009 100 1020
Ehrlich Jáchym KB Manušice p.s. 3400 m starší žáci, 2008 – 2009 154 1022
Ehrlich Jaroslav KV Klíč 8800 m muži,  2003 – 1984 vytrvalci 239 1101
Ehrlichová Agáta Manušice p.s. 1400 m přípravka I dívky, 2012 – 2013 63 1002
Ema Lotová SK Nový Bor 1700 m mladší žákyně, 2010 – 2011 84 1048
Faiferová Ema Smetanka Nový Bor 300 m drobotina I dívky, 2016 – 2017 91 1029
Fülová Veronika Swahil team 8800 m ženy, 2003 a st. vytrvalkyně 246 1119
Hadravová Adéla KB Manušice p.s. 1700 m mladší žákyně, 2010 – 2011 83 1047
Hájek Tomáš TJ Jiskra Nový Bor 8800 m muži,  2003 – 1984 vytrvalci 258 1116
Halasník Matyáš 5100 m muži 2003 a st. mílaři 311 1081
Hanáková Ema MB 1400 m přípravka I dívky, 2012 – 2013 68 1006
HELLIER BRUCE Tri club Česká Lípa 3400 m starší žáci, 2008 – 2009 312 1084
Hladík Václav AC Česká Lípa 8800 m muži,  2003 – 1984 vytrvalci
Hladíková Michaela TJ Jiskra Nový Bor 3400 m starší žákyně, 2008 – 2009
Hrádek Antonín TJ Jiskra Nový Bor 1700 m mladší žáci, 2010 – 2011
Hrádková Anna TJ Jiskra Nový Bor 700 m přípravka II dívky, 2014 – 2015 66 1001
Hrouda Matěj OK Jilemnice 8800 m muži,  2003 – 1984 vytrvalci 95 1011
Hynek Folbrecht Doksy 8800 m muži - veteráni, 1974 a st. vytrvalci 225 1106
Hynek Petr Kamenický Šenov 8800 m muži,  2003 – 1984 vytrvalci 234 1103
Choděra Tobiáš TJ Jiskra Nový Bor 1700 m mladší žáci, 2010 – 2011 65 1004
Chovancová Kristýna 3400 m starší žákyně, 2008 – 2009 78 1037
Igor Richter Česká Lípa 5100 m muži 2003 a st. mílaři 97 1013
Ilja Richter TRIATLON Česká Lípa 1700 m mladší žáci, 2010 – 2011 96 1012
Ivanovici Jovanka AO Doksy 700 m přípravka II dívky, 2014 – 2015
Jakub Podzimek Hráde n. N. 5100 m junioři, 2004 – 2005 250 1111
Janás Jiří TJ Jiskra Nový Bor, oddíl OB 5100 m muži 2003 a st. mílaři 71 1008
Janečková Barbora 1700 m mladší žákyně, 2010 – 2011
Jára Kryštof Smetanka Nový Bor 300 m drobotina I chlapci, 2016 – 2017 167 1149
Jarošová ALISY Hrádek 5100 m ženy, 2003 a st. mílařky 289 1086
Jíra David Smetanka Nový Bor 700 m přípravka II chlapci, 2014 – 2015 185 1053
JÍRA Jaroslav Tri club Česká Lípa 8800 m muži - veteráni, 1974 a st. vytrvalci 314 1074
Jiří Filip AC Česká lípa 700 m přípravka II chlapci, 2014 – 2015 321 1060
Jiří Petr SK N. B. 5100 m muži 2003 a st. mílaři 158 1032
John Collie Osečná 8800 m muži - veteráni, 1974 a st. vytrvalci 216 1155
Jorgen Hoybrechts Česká Lípa 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 313 1085
Kajínková Ina Dukla Liberec 1700 m mladší žákyně, 2010 – 2011 90 1039
Kaplan Petr 8800 m muži - veteráni, 1974 a st. vytrvalci 327 1163
Karafiatová Lucie AC Jiskra 8800 m ženy, 2003 a st. vytrvalkyně 232 1108
Kateřina Petrová SK Nový Bor 5100 m juniorky, 2004 – 2005 325 1049
Kmoch Mikuláš holáček 5100 m dorostenci, 2006 – 2007 310 1091
Kmoch Štěpán KB Manušice p.s. 3400 m starší žáci, 2008 – 2009 155 1023
Kňákal Filip 5100 m dorostenci, 2006 – 2007 70 1015
Kneifl Filip AC Česká Lipa 1700 m mladší žáci, 2010 – 2011 192 1058
Kneifl Jakub AC Česká Lipa 1400 m přípravka I chlapci, 2012 – 2013 190 1057
Kolář Vladimír ALISY HRÁDEK 5100 m muži 2003 a st. mílaři 194 1059
Kolařik Jakub 1700 m mladší žáci, 2010 – 2011 176 1043
Kolařik Tomáš 5100 m muži 2003 a st. mílaři 309 1093
Konvalinka Martin 8800 m muži - veteráni, 1974 a st. vytrvalci
Kotek Aleš 8800 m muži - veteráni, 1974 a st. vytrvalci 336 1168
Kotek Matěj Smetanka Nový Bor 300 m drobotina I chlapci, 2016 – 2017 159 1033
Kotková Eva 8800 m ženy, 2003 a st. vytrvalkyně 337 1169
Kožená Marcela Pekelní běžci 8800 m ženy, 2003 a st. vytrvalkyně 291 1131
Krafková Ita 5100 m ženy, 2003 a st. mílařky 284 1095
KRÁLOVÁ MARKÉTA Tri club Česká Lípa 1700 m mladší žákyně, 2010 – 2011
KRÁLOVÁ MICHAELA Tri club Česká Lípa 5100 m ženy, 2003 a st. mílařky
Krejčí Michal 5100 m muži 2003 a st. mílaři 175 1082
Krejná Anna Smetanka Nový Bor 300 m drobotina I dívky, 2016 – 2017 168 1147
Krejny Kamil Aktivit.s.r.o team 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 253 1114
Kroniková Štěpa OK Slavia Hradec Králové 5100 m ženy, 2003 a st. mílařky 291 1096
Kubíček Zdeněk Eleven Head CST Cyklolive 8800 m muži - veteráni, 1974 a st. vytrvalci 308 1094
Kučerová Anna TJ Jiskra Nový Bor 8800 m ženy, 2003 a st. vytrvalkyně 242 1118
Kynčlová Dagmar SK Nové Město nad Metují 8800 m ženy, 2003 a st. vytrvalkyně 320 1028
Liresits Felix 300 m drobotina I chlapci, 2016 – 2017 199 1025
LITRESITS OLIVER Tri club Česká Lípa 1400 m přípravka I chlapci, 2012 – 2013 156 1024
lot Jablonné 1700 m mladší žáci, 2010 – 2011
Louda Petr AC Česká Lípa 8800 m muži - veteráni, 1974 a st. vytrvalci 330 1157
Luboš Gabriel TRIATLON Česká Lípa 1400 m přípravka I chlapci, 2012 – 2013 160 1034
Lucie Kraumanová TRIATLON Česká Lípa 3400 m starší žákyně, 2008 – 2009 81 1026
Lucie Šlamborová Jablonné 3400 m dorostenky, 2006 – 2007 287 1076
Lukáš Gabriel TRIATLON Česká Lípa 1400 m přípravka I chlapci, 2012 – 2013 161 1035
Macel Ondřej TJ Jiskra Nový Bor 1700 m mladší žáci, 2010 – 2011 64 1003
Macháčková Tereza AO Doksy 5100 m ženy, 2003 a st. mílařky
Málek Roman Geodézie Málek 5100 m muži 2003 a st. mílaři 317 1071
Marhan Jakub Smetanka Nový Bor 100 m drobotina II chlapci, nar. 2018 a ml.
Martin Šlambor Jablonné 1700 m mladší žáci, 2010 – 2011 316 1072
Martin Volejník Česká Lípa 8800 m muži - veteráni, 1974 a st. vytrvalci 332 1158
Matěj Nový TJ Jiskra 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 305 1132
Maxmilian Bella Smetanka Nový Bor 100 m drobotina II dívky, 2018 a ml.   
Michal Hřebík TRIATLON Česká Lípa 1700 m mladší žáci, 2010 – 2011 180 1052
Michal Kubíček MN. HRAD. 8800 m muži,  2003 – 1984 vytrvalci 307 1135
Michvot Lukáš Tj Jiskra Nový Bor 5100 m muži 2003 a st. mílaři 177 1044
Mitáčová Marie AC Česká Lípa 5100 m ženy, 2003 a st. mílařky 254 1115
Motlova Laura 5100 m ženy, 2003 a st. mílařky
NECKÁŘOVÁ LUCIE Tri club Česká Lípa 1400 m přípravka I dívky, 2012 – 2013 258 1120
Nella Tolachová TJ JISKRA 1400 m přípravka I dívky, 2012 – 2013 322 1069
Németh Milan SK ZŠ JvP 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 214 1156
Nicolas Collie PK NISA LBC 700 m přípravka II chlapci, 2014 – 2015 319 1061
Nová Rozálie Smetanka Nový Bor 300 m drobotina I dívky, 2016 – 2017 79 1018
Ondřej Petr Nový Bor 8800 m muži,  2003 – 1984 vytrvalci 334 1160
Pavel Uličný Litoměřice 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 338 1170
Pavlíček Zdeněk Triclub Česká Lípa 8800 m muži - veteráni, 1974 a st. vytrvalci 300 1064
Pavlíček Michal TJ Jiskra Nový Bor 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 301 1063
Pavlíčková Aneta TJ Jiskra Nový Bor 700 m přípravka II dívky, 2014 – 2015 297 1067
Pavlíčková Vendula TJ Jiskra Nový Bor 3400 m dorostenky, 2006 – 2007 296 1075
Pazderník Lukáš AO Doksy 1700 m mladší žáci, 2010 – 2011
Pekárek Jonáš Chýně 300 m drobotina I chlapci, 2016 – 2017 173 1141
Pekárek Petr Severní větry 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 275 1123
Pekárek Petr Severní větry 100 m drobotina II chlapci, nar. 2018 a ml.
Petr Jiří SK. N. B. 1400 m přípravka I chlapci, 2012 – 2013 157 1031
Petr Václavík TJ Jiskra 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 73 1010
Pleva Zdenek ususeny.cz 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 315 1073
Pleva Zdeněk ususeny.cz 300 m drobotina I chlapci, 2016 – 2017 169 1148
Podzimek Jakub Hrádek nad Nisou 8800 m muži,  2003 – 1984 vytrvalci 1250 1211
Porschová Anna Smetanka Nový Bor 700 m přípravka II dívky, 2014 – 2015
Prokůpek Cyklo-spinn 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 335 1167
Půčková Anna TJ Jiskra Nový Bor 3400 m dorostenky, 2006 – 2007 295 1128
Pulkrábková Agáta Smetanka Nový Bor 700 m přípravka II dívky, 2014 – 2015 94 1099
Radek Studený TRIATLON Česká Lípa 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 256 1122
Rálišová Anna AC Česká Lípa 8800 m ženy, 2003 a st. vytrvalkyně 333 1199
Rameš Matouš Smetanka Nový Bor 300 m drobotina I chlapci, 2016 – 2017 166 1146
Rejholcová Andrea OK BOR 5100 m ženy, 2003 a st. mílařky 369 1130
Rejholec Michal AC Jiskra 5100 m muži 2003 a st. mílaři 374 1136
Seidl Vít TJ JISKRA NOVÝ BOR 8800 m muži,  2003 – 1984 vytrvalci 322 1127
Slamena Ivana AC Česká Lípa 5100 m ženy, 2003 a st. mílařky 288 1068
Slaměný Oldřich AC Česká Lípa 5100 m muži 2003 a st. mílaři 299 1065
Slezák Vladimír Povrly 8800 m muži - veteráni, 1974 a st. vytrvalci 226 1105
Smrkovská Adéla AO Doksy 700 m přípravka II dívky, 2014 – 2015 183 1080
Smrkovská Alžběta AO Doksy 700 m přípravka II dívky, 2014 – 2015 182 1079
Sofie Studená TRIATLON Česká Lípa 3400 m starší žákyně, 2008 – 2009 196 1070
Sokol Martin Fehrer Česká Lípa 8800 m muži,  2003 – 1984 vytrvalci 233 1152
Solíková Ema Smetanka Nový Bor 300 m drobotina I dívky, 2016 – 2017 165 1145
Souhrada Pavel Konverzační výběh na Klíč 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 222 1153
Souhrada Pavel ACCLI 700 m přípravka II chlapci, 2014 – 2015 358 1134
Souhradová Petra ACCLI 300 m drobotina I dívky, 2016 – 2017 302 1110
Srachta Vladimír Kv Klíč 8800 m muži - veteráni, 1974 a st. vytrvalci 326 1162
Stupina Patrik 8800 m muži,  2003 – 1984 vytrvalci 1252 1212
Stupka Patrik AC Česká lípa 5100 m junioři, 2004 – 2005 252 1112
Svobodová Patricie Smetanka Nový Bor 100 m drobotina II dívky, 2018 a ml.   
Šibrik Tomáš Smetanka Nový Bor 300 m drobotina I chlapci, 2016 – 2017 170 1144
Šikola Pavel Český běžecký klub Česká Lípa 5100 m muži 2003 a st. mílaři 304 1124
Šťastná Helena AO Doksy 300 m drobotina I dívky, 2016 – 2017 197 1138
Šťastný Jan AO Doksy 700 m přípravka II chlapci, 2014 – 2015 162 1041
Štichová Eliška Smetanka Nový Bor 300 m drobotina I dívky, 2016 – 2017
Štorkán Karel AO Doksy 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 290 1159
Štorkánová Kateřina AO Doksy 300 m drobotina I dívky, 2016 – 2017
Štorkánová Kateřina AO Doksy 700 m přípravka II dívky, 2014 – 2015 191 1078
Štorkánová Lenka AO Doksy 5100 m ženy, 2003 a st. mílařky 323 1097
Štorkánová Tereza AO Doksy 300 m drobotina I dívky, 2016 – 2017 174 1143
ŠTREBL DAN Tri club Česká Lípa 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 298 1066
Tadlík Tomáš TJ Jiskra Nový Bor 5100 m junioři, 2004 – 2005 178 1051
Tomáš Svíčka ROHOZEC AMIX TEAM 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 101 1092
Tounalová Martina KV Klíč 8800 m ženy, 2003 a st. vytrvalkyně 247 1129
Tulachová Nella Smetanka Nový Bor 700 m přípravka II dívky, 2014 – 2015
Týna Hanáková MB 700 m přípravka II dívky, 2014 – 2015 67 1005
Václavík Mikuláš Smetanka Nový Bor 300 m drobotina I chlapci, 2016 – 2017 72 1009
Václavíková Beata TJ Jiskra Nový Bor 1400 m přípravka I dívky, 2012 – 2013 75 1027
Vajdová Dorota Smetanka Nový Bor 300 m drobotina I dívky, 2016 – 2017 172 1140
Vasil Dogaru Česká Lípa 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 231 1104
Vavruška Matěj Jablonecké Paseky 1400 m přípravka I chlapci, 2012 – 2013 99 1019
Vavruška Vít Jablonecké Paseky 700 m přípravka II chlapci, 2014 – 2015 98 1014
Vavrušková Lucie Jablonecké Paseky 8800 m ženy, 2003 a st. vytrvalkyně 230 1107
Vetešníková Dana TJ Jiskra Nový Bor 1400 m přípravka I dívky, 2012 – 2013
Vítek Hynek AO Doksy 1400 m přípravka I chlapci, 2012 – 2013 163 1042
Vobr Marek OK Bor 5100 m muži 2003 a st. mílaři 303 1083
Volmanová Anna 3400 m starší žákyně, 2008 – 2009 77 1038
Volná Bartoloměj Triatlon Česká Lípa 1400 m přípravka I chlapci, 2012 – 2013 188 1055
Volný Elijáš Triatlon Česká Lípa 300 m drobotina I chlapci, 2016 – 2017 193 1139
Volný Vincent Triatlon Česká Lípa 1700 m mladší žáci, 2010 – 2011 189 1056
Vorosová Tereza KB Manušice p.s. 1400 m přípravka I dívky, 2012 – 2013 82 1036
Vošta Jan Česká Lípa 8800 m muži,  2003 – 1984 vytrvalci 235 1102
Votýpka Michal TJ Jiskra Nový Bor 8800 m muži,  2003 – 1984 vytrvalci 251 1113
Zdeněk Matějíček Česká Lípa 8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 241 1117

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
8800 m muži - veteráni, 1983 – 1974 vytrvalci 21
8800 m muži,  2003 – 1984 vytrvalci 15
8800 m ženy, 2003 a st. vytrvalkyně 15
5100 m muži 2003 a st. mílaři 15
8800 m muži - veteráni, 1974 a st. vytrvalci 14
300 m drobotina I dívky, 2016 – 2017 13
1700 m mladší žáci, 2010 – 2011 11
700 m přípravka II dívky, 2014 – 2015 11
5100 m ženy, 2003 a st. mílařky 10
1400 m přípravka I chlapci, 2012 – 2013 9
1400 m přípravka I dívky, 2012 – 2013 9
300 m drobotina I chlapci, 2016 – 2017 9
700 m přípravka II chlapci, 2014 – 2015 7
1700 m mladší žákyně, 2010 – 2011 7
3400 m starší žákyně, 2008 – 2009 7
3400 m starší žáci, 2008 – 2009 5
3400 m dorostenky, 2006 – 2007 5
100 m drobotina II dívky, 2018 a ml.    4
5100 m junioři, 2004 – 2005 3
100 m drobotina II chlapci, nar. 2018 a ml. 2
5100 m dorostenci, 2006 – 2007 2
5100 m juniorky, 2004 – 2005 1
Celkem 195