Detail závodu

Stodská osmička

Stod

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

16.07.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

8 km

Pořadatel a kontakt

Městské kulturní středisko Stod


Tel.:
mks@mestostod.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Přírodní cross 8 km ze Stoda podél Radbuzy až do Hradce u Stod, otočka a zpět stejnou trasou zpátky.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Antonín Hamala 8 km Muži - 40 – 49 let 2
Behenský Jan Rozběháme Česko 8 km Muži - junioři 20 – 29 let 5
Benda Miroslav Domažlice 8 km Muži - 50 – 59 let 29
Berka Vilém 8 km Muži - 30 – 39 let 75
Bielik Jan Rozběháme Česko 8 km Muži - junioři 20 – 29 let 7
Bielková Věra Plzeň - Vinice 8 km Ženy - 40 - 49 let 82
Bláha Pavel Flexibooks 8 km Muži - junioři 20 – 29 let 57
Brabec Vašek 8 km Muži - 30 – 39 let 80
Břindová Ivana 8 km Ženy - 50 + 88
Cích Pavel Stod 8 km Muži - 50 – 59 let 34
Čadová Lenka 8 km Ženy - 40 - 49 let 79
Dvořák Vítězslav Rozběháme Česko 8 km Muži - 30 – 39 let 3
Fait Karelk AGP Domažlice 8 km Muži - 60 – 69 let 16
Fialová Lenka Flexibooks 8 km Ženy - juniorky do 30 let 56
Formanová Lucie ZŠ Mrákov 8 km Ženy - 40 - 49 let 37
Háková Michaela SVS Krkonoše Vrchlabí 8 km Ženy - 40 - 49 let 86
Hlaveček Karel 8 km Muži - 30 – 39 let 59
Hojda Petr Klex 8 km Muži - 50 – 59 let 58
Hrabák Petr 8 km Muži - 30 – 39 let 69
Hrdlička Jan 8 km Muži - dorostenci do 20 let 46
Hrdlička Jan 8 km Muži - 30 – 39 let 45
Chmelík Petr Viza 8 km Muži - 30 – 39 let 35
Janový Petr AC-Trial Plzeň 8 km Muži - 70 + 22
Kalista Jiří SV Stříbro 8 km Muži - 50 – 59 let 36
Kasík Miroslav PSP KK Plzeň 8 km Muži - 60 – 69 let 18
Kinkor Pavel ASPV Nýřany 8 km Muži - 40 – 49 let 25
Klásek Jaroslav ASPV Nýřany 8 km Muži - 40 – 49 let 43
Klásek Martin ASPV Nýřany 8 km Muži - dorostenci do 20 let 44
Koča Bohumil TJ Slavoj Stod 8 km Muži - 40 – 49 let 9
Kolařík Lukáš Rozběháme Česko 8 km Muži - junioři 20 – 29 let 4
Konráoyová Dáša LK Tatran Chodov 8 km Ženy - 40 - 49 let 39
Kotas Jan 8 km Muži - 40 – 49 let 42
Kratochvílová Eva 8 km Ženy - juniorky do 30 let 6
Kubal ml. Vlastimil Brnířov 8 km Muži - 40 – 49 let 15
Kubal Vlastimil 8 km Muži - 60 – 69 let 14
Kučera Otakar Sokol Přeštice 8 km Muži - 70 + 71
Kůstka Josef SKP ŠPS Doražlice 8 km Muži - 40 – 49 let 10
Leir Martin Rungo 8 km Muži - 40 – 49 let 13
Lieblová Markéta :-) 8 km Ženy - 40 - 49 let 73
Lukášová Zlata AC Falcon Rokycany 8 km Ženy - 40 - 49 let 41
Lunga ml. Petr 8 km Muži - dorostenci do 20 let 61
Lunga Petr 8 km Muži - 40 – 49 let 62
Macán Miloslav BKV Molýšov 8 km Muži - 40 – 49 let 31
Macán Pavel 8 km Muži - 30 – 39 let 48
Majer Pavel Domažlice 8 km Muži - 40 – 49 let 24
Malík Michal BKV Holíšov 8 km Muži - 30 – 39 let 32
März František Sokol Kout 8 km Muži - 70 + 19
Matějka Miloš SVS 8 km Muži - 50 – 59 let 40
Naxerová Jana USK CS Plzeň 8 km Ženy - 50 + 52
Nejedlý Přemysl 8 km Muži - 30 – 39 let 70
Onderka Alois Praha 8 8 km Muži - 40 – 49 let 68
Onderková Vladislava Praha 8 - Kobylisy 8 km Ženy - 40 - 49 let 66
Onderová Eliška SK Kotlářka 8 km Ženy - juniorky do 30 let 67
Ondrášik Milan BKV Holýšov 8 km Muži - 40 – 49 let 65
Palasová Alexandra 8 km Ženy - 30 - 39 let 51
Papánková Eva 8 km Ženy - 40 - 49 let 87
Podlena Václav 8 km Muži - 30 – 39 let 55
Praizler Pavel 8 km Muži - junioři 20 – 29 let 64
Provazník Josef ČKSKI Jilemnice 8 km Muži - dorostenci do 20 let 85
Přadková Petra 8 km Ženy - juniorky do 30 let 72
Přikryl Petr 8 km Muži - 30 – 39 let 54
Pytelka Václav Plzeň 8 km Muži - 70 + 23
Rataj Pavel Rokycany 8 km Muži - 40 – 49 let 49
Reif Luboš Domažlice 8 km Muži - 30 – 39 let 50
Roch Tomáš 8 km Muži - 30 – 39 let 53
Shepherd Eve 8 km Ženy - 40 - 49 let 83
Shepherd Karl 8 km Muži - 40 – 49 let 84
Schnajberk Jan Atletika Jižní Město 8 km Muži - dorostenci do 20 let 78
Schreiber Romana 8 km Ženy - juniorky do 30 let 76
Sýkora Vladimír SV Stříbro 8 km Muži - 60 – 69 let 21
Šik Karel Plzeň 8 km Muži - 40 – 49 let 12
Škarda Milan AS Falcon Rokycany 8 km Muži - 50 – 59 let 11
Šmákalová Petra SG Sokol Plzeň Petřín 8 km Ženy - 30 - 39 let 63
Šmolík Jiří TJ Slavoj Stod 8 km Muži - 30 – 39 let 8
Šteleh Josef Wolfs DO 8 km Muži - 40 – 49 let 1
Štěpánek Jan 8 km Muži - 30 – 39 let 74
Šturmová Barbora Forrest Gump team 8 km Ženy - 30 - 39 let 30
Šůcha Václav SV Stříbro 8 km Muži - 70 + 20
Švarc Norbert Mílaři Domažlice 8 km Muži - 40 – 49 let 27
Tanzer Michal Plzeň - Vinice 8 km Muži - 50 – 59 let 81
Tichá Libuše Brnířov 8 km Ženy - 30 - 39 let 17
Umner Petr 8 km Muži - 40 – 49 let 47
Vacíková Hana 8 km Ženy - juniorky do 30 let 26
Váchal Kristián ZŠ Mrákov 8 km Muži - dorostenci do 20 let 38
Váchal Ondřej Mílaři Domažlice 8 km Muži - junioři 20 – 29 let 28
Vaník Vítězslav Blovice 8 km Muži - 30 – 39 let 60
Veselý Radek Mílaři Domažlice 8 km Muži - junioři 20 – 29 let 33
Voráček Karel Sokol Dolany 8 km Muži - 50 – 59 let 77

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
8 km Muži - 40 – 49 let 19
8 km Muži - 30 – 39 let 17
8 km Ženy - 40 - 49 let 10
8 km Muži - 50 – 59 let 8
8 km Muži - junioři 20 – 29 let 7
8 km Muži - dorostenci do 20 let 6
8 km Ženy - juniorky do 30 let 6
8 km Muži - 70 + 5
8 km Ženy - 30 - 39 let 4
8 km Muži - 60 – 69 let 4
8 km Ženy - 50 + 2
Celkem 88